#3526 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Pa naravno da postoji neka pravda. Možeš na sreću dobiti Francusku i poiksati sa Izraelom, ali ne možeš cijele kvalifikacije tako odigrati.
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3527 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by BHF_Manijak »

Nadam se da je sad i najobicnijem laiku jasno da u ovim omladinskim selekcijama nema nikakvog jebenog sistema rada, te da je onaj plasman na EP prosle godine mnogima zavar'o oci.
Gomila ubleha se vrti u i oko mladih selekcija i takvi rezultati, tipa plasman na EP, ce biti puko izuzece iz pravila. Pravila da smo kite i selekcija licnih interesa menadzera, koji ordiniraju kroz selektore mesetare.

Jedine omladinske selekcije u Evropi kojima su selektori jedni te isti likovi pola decenije i to bez ikakvog jebenog rezultata, do prosle godine!
To nigdje ni u PM nema. Osim kod nas naravno.
Dok god je nacionalni kljuc bitan i licni interes i dok god mora A repku voditi Bosnjak, U21 Srbin, U19 Hrvat (obrni redoslijed koji hoces), dotle mozemo svi kolektivno qrcu svirat!

Post by hrasno38 »

Hejjjjjjj ajde ispasti u nekoj velikoj borbi sa golom razlike pa jebi ga desava se ali ti igras utakmicu utakmica za prvo pojavljivanje na EP i prvo poluvirijeme gubis 3:0!!!! Gdje su ti Karacicu te zvijezdice iz Sirokog familiju ti jebem. Ja da sam otac ovog malog Hadzica kopao bi i nogama i rukama da zaigra za neku drugu reprezentaciju a kompletan savez zajedno sa Karacicem zaatjero u lijepu pizdu materinu. Jebo im nacionalni kljuc sva pokoljenja!!!!! Ali hajde izabran si po nacionalnom kljucu pa sto majku ti jebem ne zovnes najbolje????
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44

#3531 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by Logovan »

Jebo te, šta je ovo 3:0 na poluvremenu. :shock: Šta se dešava, nije valjda da baš toliko katastrofalno igraju. :-)

Žao mi je momaka. Prvu utakmicu pobijediše velesilu, pa remi i sada gube 3:0.
User avatar
Contact:

#3532 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

shake69 wrote:Zao mi djece. Dodjes u poziciju da nakon razbijanja Francuza ti treba nerijeseno za rezultat koji bi mnogima od njih mozda odredio karijere i zivote i naletis na Bugare koji sve sto sutnu od trece minute udje u gol! :( Nase je sve uzraste jednako lose pratiti za zdravlje!
Koje ba razbijanje Francuza?

Nafakaška pobjeda bila, koja nas je nafurala da smo velesila.
User avatar
shake69
Posts: 7601

#3533 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Muhamed Đakmić wrote:

A gdje pise da je nafakaska? Gledao sam, Francuzi bili bolji, imali posjed, vise sansi, ali rezultat se pamti 2:0, i jos smo propustili dvi sjajne sanse! Mani mi nipodastavanja i nasih uspjeha, ziv bio!
User avatar
Contact:

#3534 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

shake69 wrote:

Pa kako bolan možeš onda reći da Bugari sve što šutnu uđe u gol, kad je sve što smo mi šutnuli protiv Francuske ušlo u gol?
User avatar
hrasno38
Contact:

#3535 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Pa dobro Francuska ocito nije F od Francuske koja se ocekivala jer je zijanila i od nas i od Bugara a evo pati se i sa Izraelom tako da sad bas da je razbijanje nije ali vrijedna pobjeda jeste pamakar i slucajna bila. Medjutim tako mozes dobiti jednu utakmciu ali ne tri.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3536 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by KPNCTNJAH »

A gdje to gledate tekmu pa znate kako igraju?

#3538 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Romanista 101% wrote:gledam statistiku 10:3 u sutevima na gol, a 0:3 u golovima :roll: jel to igramo bez golmana

Kako Englezi kažu "that's so us".

Sve živo sataremo i dođemo pred svršen čin i popušimo svjetski. Sve je počelo od Marcheninog gola, a i one utakmice sa Mađarima u Skendi. U svakom jebenom sportu ovako.
Dead Man Walking
Posts: 6361
Joined: 28/05/2004 21:49

#3540 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

Post by Dead Man Walking »

Nevidjeni smo chokeri fakat, sutra ce i kadeti isto ovako ko da gledam.

#3542 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

bersK wrote:Kako Englezi kažu "that's so us".

Drugi bi rekli ''sve je pocelo od kad papa Vojtila dodje na Hadison''! :mrgreen:

karanana wrote:Ocekivano.
Ma vala odlicno receneno u jednoj rijeci OCEKIVANO!!!!
User avatar
hrasno38
Contact:

#3547 Re: U-17 / U-19 / U-21 reprezentacija

lendric wrote:Danas na Areni BiH Lihtenštajn u21
Strah me gledati..... :D

U 15.00 igraju odlucujucu i U17 protiv Engleske.....koliko sam skonto moze se durati sve do poraza od 2:0....preko 2:0 postaje jebada i gledamo rezultat Slovenaca. Ako Ceha klapi Slovence idemo 100% bez obzira na rezultat