TXTV ili MOJA TV

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
ODB
Posts: 1403
Joined: 09/11/2014 02:48

#26 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by ODB »

Total TV rules.

Ako imaš već tanjir platiš samo 60 KM resiver i možda ruke 10 KM ne sjećam se.
Obični paket 12KM ,prva 3 mjeseca 1KM pretplata i svi paketi otključani pa onda biraš.HD kanali i ostale fore.
Ja sam samo još uzeo sportski paket 4KM da mogu gledati najjače lige jer nema nigdje drugo i zbog toga mi je Total najjači.

I da, još ima ako nekome predložiš da uvede Total dobijaš 1KM pretplatu idući mjesec i sve tako...
Često zaboravim platiti na vrijeme i sačekaju uvijek ,ne zaključavaju ti resiver,tako da su fer.
Ugovor je na 2 godine mislim,zaboravio sam ali znam raje da su raskidali i prije vremena ko se selio i sl. i nije bio problem.

Nešta se govorilo da će i internet moći preko njih,tj. potreban je fiksni tel. ali ne znam je li istina.
modem33
Posts: 884
Joined: 08/05/2013 19:58

#27 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by modem33 »

mokebih wrote:Ja kad čitam ove tekstove vidim koliki sam sretnik :-D , jer kod svih ne valja mojatv i adsl :shock: , a kod mene radi godinama bez problema, kvarova, prekida i sličnih zavrzlama. Ili ovdje o mojojtv pišu oni koji je i nemaju ili oni koji natjeruju vodu na svoj mlin, ne znam, ali znam da za sada 100% zadovoljavaju moje potrebe i očekivanja.


:thumbup: Kao ljubitelj videa ..... Moja TV nije lose rjesenje ali vam moj izbor to ne bi bio ... Nema ponuda kanala ... o tome se radi.
Tko hoce dobre kanale sportske , filmske .... preporucio bih ili satelitsku ili nekog digitalnog kablovskog providera i odabir paketa...
8)
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#28 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by skvo »

Meni su danas dolazili iz txtv i nude dzaba risiver da se predje na digitalni sistem.

Prica se da uskoro treba da dodje telemach, ako i to bude valjalo.
User avatar
escobar__
Posts: 8854
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#29 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by escobar__ »

Bit će bolje od TXTV-a u svakom slučaju, a i jaka konkurencija Telekomu.
User avatar
madridist
Posts: 1043
Joined: 07/07/2012 22:34
Location: Middle Earth

#30 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by madridist »

Zalosno je da je lose vodstvo unakazilo programsku semu Txtv,neki dan su izgubili i sva tri Nat geo kanala a kao zamjenu ubacili neko rusko smece docubox.
Dzaba i 5 televizora na jedan prikljucak kad si prinudjen gledati programsku semu koju je pravio pansionirani ljubitelj indijskih sapunica,grand parade i svih vrsta i nevrsta big brotherfarma smeca..
Njihov sam pretplatnik od samog pocetka ali sad debelo razmisljam da od Nove predjem na mojatv,sve nesto kontam poklopice ih telemah pa da to docekam..
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#31 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by SSemir »

skvo wrote:Meni su danas dolazili iz txtv i nude dzaba risiver da se predje na digitalni sistem.

Prica se da uskoro treba da dodje telemach, ako i to bude valjalo.
ovo mi je jedina nada..

txtv je katastrofa, nezadovoljan sam pravo
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#32 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by maida95 »

Jedina prednost TXTV-a je ta što dođu isti dan kad se prijavi kvar :mrgreen:
Eh kad bi Telemach doš'o..
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#33 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by nightvision »

Vidim txtv u saradnji sa druga dva kablovska operatera valjda napravili novu ponudu i veliko snizenje usluga pa paket kablovska tv + internet 25/2 kosta vec od 18 KM, uz obavezni ugovor od dvije godine. Ima li neko da kaze kakva su iskustva sa internetom preko kablovske, mogu li oni isporuciti ovakve brzine, ili bar priblizno tome, ili ce biti da je obicna navlakusa kako bi privukli sto vise korisnika.
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#34 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by maida95 »

Ja mislim da oni to itekako mogu.
Godinama koristim njihov internet i nije bilo većih problema, a trenutno imam neki klasični 7/1 i radi sasvim okej. Planiram da se ovih dana prebacim na neki od tih paketa gdje je 25/2 ako ne bude kakvih "caka" u ugovoru, pa ću da javim utiske :mrgreen:

Evo sad sam otišla da uradim speedtest i evo rezultata :)
Image
User avatar
escobar__
Posts: 8854
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#35 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by escobar__ »

Koliko sam uspio upratit jedina je caka potpisivanje ugovora na 24 mjeseca.
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#36 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by almir90 »

Ja koristim Moja TV i internet već godinu i po, i zadovoljan sam. Imao sam neka tri-četiri kraća prekida konekcije za svo vrijeme koje koristim. Nije neka ponuda kanala, mada ja obično gledam Al Jazeera, dnevnik na Hayatu ili FACE-u, i ostalo gledam FOX-ove kanale, i poneki dokumentarni. Jedina prednost je, ne znam sada kako kod drugih, što mogu gledati neku seriju ili film koji su već bili a nisam odgledao kad god želim u toku dana, bez snimanja.
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#37 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by nightvision »

maida95 wrote:Ja mislim da oni to itekako mogu.
...
Evo sad sam otišla da uradim speedtest i evo rezultata :)
Image
:thumbup: Fala. :) Ja na telekomu ne mogu ostvariti ni obecanu brzinu od 5Mbit iako je nova infrastruktura, a i sa paketom od 10Mbit uvijek je falilo taman duplo koliko fali na petici, sto moze znaciti samo da namjerno kradu pomalo od svakog korisnika.

@almir90 Imao sam i mojatv i vece pakete interneta, i sve sam sveo na minimum jer sam nakon desetak godina koristenja definitivno i razocaran i nezadovoljan uslugom i cekao sam upravo ovakav potez konkurencije. Programska sema na mojoj tv nije puno bolja od kablovske a sa brzim internetom uvijek se mogu naci streamovi za sve sto covjeka interesuje. Sad samo da mi je vidjeti hoce li telekom na neki nacin reagovati na ovo, i takodje da mi je vidjeti hoce li telemah uci na nase trziste sto bi dodatno moglo poboljsati ponudu. Jedino me to sprecava da jos danas popakujem opremu i odnesem je salterusi u telekom.
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#38 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by maida95 »

Update - ovi novi TXTV paketi će da budu dostupni od druge polovine januara, tako da ne idete džabe u poslovnice ranije :mrgreen:
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#39 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by maida95 »

da još nešto dodam
Prvih 6 mjeseci trajanja ugovora korisnik ostvaruje mjesečni popust u iznosu od 22,00 KM sa PDV-om. Nakon isteka šestomjesečnog perioda korisniku se obračunava redovna cijena paketa usluga. Na primjer, za paket TV Net Start korisnik će prvih 6 mjeseci plaćati iznos od 17,90 KM, a po isteku šestomjesečnog perioda iznos od 39,90 KM sve do isteka ugovora.
Ja ovo ili nisam čitala kad sam prvi put gledala, ili nije uopšte ni pisalo :-) :mrgreen:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#40 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by nightvision »

maida95 wrote:da još nešto dodam
Prvih 6 mjeseci trajanja ugovora korisnik ostvaruje mjesečni popust u iznosu od 22,00 KM sa PDV-om. Nakon isteka šestomjesečnog perioda korisniku se obračunava redovna cijena paketa usluga. Na primjer, za paket TV Net Start korisnik će prvih 6 mjeseci plaćati iznos od 17,90 KM, a po isteku šestomjesečnog perioda iznos od 39,90 KM sve do isteka ugovora.
Ja ovo ili nisam čitala kad sam prvi put gledala, ili nije uopšte ni pisalo :-) :mrgreen:
nije pisalo. :mrgreen: znaci ipak je navlakusa. :izet: mada je internet jos uvijek jeftiniji od telekoma.
User avatar
madridist
Posts: 1043
Joined: 07/07/2012 22:34
Location: Middle Earth

#41 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by madridist »

Imal vijesti o nat geo kanalima ili o foxovima?
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#42 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by The Realist »

Hajde da ovdje pitam. Kakav je ovaj TXTV što se tiče neta? Mislim na stabilnost, te da li ispoštuju ugovorom određenu brzinu?

Izbor kanala im nije neki, ali trenutno je to kod roditelja, a ne znam šta će mjerenja za MojaTV pokazati i kakvi će ovi novi paketi biti što se tiče cijena i interneta (10mbps je premalo), pa da imam i njih za opciju.
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#43 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by maida95 »

Meni je odličan :zoka:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#44 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by The Realist »

Znači ne prekida i dat će 50/3mbps ako se uzme taj paket? Hvala :).
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#45 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by maida95 »

Ja imam ovaj od 7/1 ja mislim, i kad god sam provjeravala brzinu bila je dobra, pa ne sumnjam da mogu isporučiti i to :mrgreen:
User avatar
madridist
Posts: 1043
Joined: 07/07/2012 22:34
Location: Middle Earth

#46 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by madridist »

Sto se neta tice tu su perfetktni,godinama nema problema i na tome im svaka cast,njihov problem je ponuda kanala..
I ja sam na tome tx2 7/1.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#47 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by The Realist »

OK, hvala na infu :). A da, ponuda kanala bez FOX-ova je stvarno smiješna.
nlt
Posts: 2550
Joined: 18/05/2014 18:02

#48 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by nlt »

nightvision wrote:
maida95 wrote:Ja mislim da oni to itekako mogu.
...
Evo sad sam otišla da uradim speedtest i evo rezultata :)
Image
:thumbup: Fala. :) Ja na telekomu ne mogu ostvariti ni obecanu brzinu od 5Mbit iako je nova infrastruktura, a i sa paketom od 10Mbit uvijek je falilo taman duplo koliko fali na petici, sto moze znaciti samo da namjerno kradu pomalo od svakog korisnika.

@almir90 Imao sam i mojatv i vece pakete interneta, i sve sam sveo na minimum jer sam nakon desetak godina koristenja definitivno i razocaran i nezadovoljan uslugom i cekao sam upravo ovakav potez konkurencije. Programska sema na mojoj tv nije puno bolja od kablovske a sa brzim internetom uvijek se mogu naci streamovi za sve sto covjeka interesuje. Sad samo da mi je vidjeti hoce li telekom na neki nacin reagovati na ovo, i takodje da mi je vidjeti hoce li telemah uci na nase trziste sto bi dodatno moglo poboljsati ponudu. Jedino me to sprecava da jos danas popakujem opremu i odnesem je salterusi u telekom.
STA JE ovo, koliko plaćate za ovu brzinu....nema smisla.... u Telemachu, je brzina , bar meni, oko 20/2
maida95
Posts: 14626
Joined: 09/07/2013 11:26

#49 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by maida95 »

Ovaj je čini mi se 20 mjesečno.
nlt
Posts: 2550
Joined: 18/05/2014 18:02

#50 Re: TXTV ili MOJA TV

Post by nlt »

maida95 wrote:Ovaj je čini mi se 20 mjesečno.
samo da razjasnim, ne reklamiram nista, da ne bude kasnije
recimo ja u paketu int+tv+telefon dajem 50 KM, ali je prvih 6 mjeseci 25 KM bla bla bla.....
to je meni malo skupo, jer u hs-u u Sarajevu je bio internet oko 15 KM, brzine isto oko 20/2
Post Reply