Tuzla IMA kino

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
tratto.23
Posts: 31
Joined: 09/03/2005 15:43

#1 Tuzla IMA kino

Post by tratto.23 »

niko ne otvara nikakvu temu povodom ovog naseg novootvorenog kina, pa sta kazete jeste li bili, jestel zadovoljni.
Ja sam bila i super je, vidila sam i ono najljepse platno u evropi (sto rece imamovic), moze proci. Mada mislim da je bolji zvuk u VF-u.
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#2

Post by dinash »

?!!??

uat?
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#3

Post by sunday_morning »

nisam. cekam gdina i gdju smith...to je slijedeci film.
inace, meni smijesno..trebale su sarajlije doci, renovirati rupu i napraviti kino :x
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#4

Post by dinash »

sunday_morning wrote:trebale su sarajlije doci, renovirati rupu i napraviti kino :x
a to je [kao] problem?
Krivokapic
Posts: 338
Joined: 23/06/2005 13:14

#5

Post by Krivokapic »

sunday_morning wrote:nisam. cekam gdina i gdju smith...to je slijedeci film.
inace, meni smijesno..trebale su sarajlije doci, renovirati rupu i napraviti kino :x
pa kad se pravimo nesposobnim, onda bolje da dodju Sarajlije nego neko drugi

Kupujmo domaće :)
Krivokapic
Posts: 338
Joined: 23/06/2005 13:14

#6

Post by Krivokapic »

a što se tiće kina, nisam bio čekam Rat svjetova Tom Cruise i Steven Spielberg, to ce biti ludilo
dEnI_tz
Posts: 51
Joined: 11/02/2005 18:59
Location: tuzla

#7

Post by dEnI_tz »

ja bio u kinu art extra je pravo,bas moderan
gledao sam u njemu betman begins,a kontam da idem gledati mr.and mrs smith :) angelina jolie hehe
sunday_morning
Posts: 635
Joined: 23/01/2003 00:00

#8

Post by sunday_morning »

dinash wrote:
sunday_morning wrote:trebale su sarajlije doci, renovirati rupu i napraviti kino :x
a to je [kao] problem?
mozda ti je grubo zvucalo, ali da bolje poznajes situaciju u tz, bilo bi jasnije. naime, prije rata tuzla je imala nekoliko kina koja su u ratu devastirana, propala i sl. pa je ostalo jedno koje je malo radilo pa malo duze nije radilo...zadnjih 13 godina, tuzla ima hronicni problem zbog nedostatka velikog kina centra sa svjezim repertoarom, nekim kafeom i ostalim pratecim sadrzajima...tako da je BKC u svojoj obnovi preuzeo i tu djelatnost, zahvalujuci kojem smo naprimjer gledali SFF repertoar nakon 7 dana i ostale premijere.
zadnjih godina se pricalo da ce tuzla imati stranog ulagaca koji ce napraviti multiplex kino sa svim pratecim sadrzajima u kojem bi se zaposlilo oko 120 radnika i da ce biti izgradjen veliki trzni centar mercator na istoj lokaciji. mercator nam je stigao i radi vec godinu i po, ali kina nema pa nema.

sad ja kazem: zar na tz kantonu, niko (neki poduzetnik s dobrom lovom) nije nasao interesa da otvori jedno takvo moderno kino, s obzirom da je u tz raja zeljna da ima takav objekat (naravno, sa pristupacnim cijenama). prije dva mjeseca, u lukavcu (dinash, ako ne znas to je oko 20 km udaljeno od tuzle) VF Komerc dolazi i otvara veliko kino sa supermarketom. ja dole iz principa, a vise jer mi se nije dalo, jos nisam otisla, iako mi je drago sto jedna manja industrijska sredina ima novi sadrzaj za zabavu.
i sada, nakon toliko godina, tz dobila kino kojeg otvara Art Company iz Sarajeva.

mislim, nemam nista protiv sarajlija, pobogu normalno je da vise volim njih nego npr. svabe ili francuze, ali ja sam ljuta na tuzlake i nase privatnike koji se vole zvati poduzetnicima. nisu oni nikakvi poduzetnici kad se u gradu kojem gravitira oko 200.000 stanovnika niko nije sjetio i nasao interes da otvori nesto sto 13 godina fali ovome gradu. to je sustina.
7th_Heaven
Posts: 351
Joined: 19/11/2002 00:00

#9

Post by 7th_Heaven »

Kad ce igrat' kakav dobar film? :D
Post Reply