TURBINA ! HITNO !

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#51 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by insomnia78 »

I kol'ko para uzimaju za tu reparaciju?
timezone
Posts: 170
Joined: 18/01/2016 21:08

#52 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by timezone »

Ima tu jos stavi na koje se mora obratiti paznja bez obzira dali se turbo reparira ili kupi novi nereparirani majstor koji ga mjenja moze da zezne stvar i to jako puno (sto normalno nece nikada priznati) i tako upropasti turbo bio on nov ili repariran, a to dokazati ko je pogrijesio je dugacak proces.
Upalis auto turbo suh i eto problema. Nazalost puno ljudi sebe naziva majstorom a ustvari se vjezba na tuđim autima i tako stece iskustvo i dok se on ispraksa napravi belaja koliko hocea a uvjek je neko drugi kriv.
bbianconero
Posts: 48
Joined: 17/06/2013 14:03

#53 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by bbianconero »

E jbg ljudi ja se taman odlucio da repariram svoju turbinu kod Gabeljica, sad ste me opet doveli u razmisljanje. Kod Gabeljica 450 KM, u Uzicama 300eura, 150KM nije lose usparati, al vrijedi li rizikovati zbog te razlike :? Niko mi osim Muhe nije rekao pozitivno za Gabeljica :(
User avatar
muha_sa
Posts: 128641
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#54 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by muha_sa »

bbianconero wrote:E jbg ljudi ja se taman odlucio da repariram svoju turbinu kod Gabeljica, sad ste me opet doveli u razmisljanje. Kod Gabeljica 450 KM, u Uzicama 300eura, 150KM nije lose usparati, al vrijedi li rizikovati zbog te razlike :? Niko mi osim Muhe nije rekao pozitivno za Gabeljica :(
znaš naše pljuvace--sve ce ti oprostit osim uspjeha :-)

zaboravi što sam ti reko za Gabeljica.

Užice provjereno
timezone
Posts: 170
Joined: 18/01/2016 21:08

#55 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by timezone »

Znas za onu akciju "kupuj domaće"
User avatar
muha_sa
Posts: 128641
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#56 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by muha_sa »

timezone wrote:Znas za onu akciju "kupuj domaće"
djeŠ to :-)

Užice :thumbup:
User avatar
medjutim
Posts: 990
Joined: 11/08/2009 16:09

#57 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by medjutim »

insomnia78 wrote:I kol'ko para uzimaju za tu reparaciju?
Ovi iz Bijeljine? :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#58 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by insomnia78 »

:-D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4373
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#59 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by Romeo 80 »

bbianconero wrote:E jbg ljudi ja se taman odlucio da repariram svoju turbinu kod Gabeljica, sad ste me opet doveli u razmisljanje. Kod Gabeljica 450 KM, u Uzicama 300eura, 150KM nije lose usparati, al vrijedi li rizikovati zbog te razlike :? Niko mi osim Muhe nije rekao pozitivno za Gabeljica :(
Forum ti inače kipti od vrhunskih poznavalaca apsolutno svake teme koja se otvori. Od jednih te istih persona možeš dobiti vrhunske savjete bilo da je u pitanju mehanika, kuhanje, ljubav i sex ili proricanje budućnosti, tako da je to zaista velika stvar! :-)

Šalu na stranu, brat mi je prije mjesec i po reparirao turbinu kod Gabeljića i za sad nema nikakvih problema. Čuo sam sa još par strana da je Gabeljić i više nego ok ;-) Mislim da nema potrebe da šalješ turbinu u Užice.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#60 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by HAVANA »

Nije se rodio ko je narodu ugodio.Gabeljicu svaka cast,vrijedan covjek koji je od nicega napravio nesto.U hodu se uci,i grijesi...sve je to normalno,bitno je htjeti,uciti i investirati,a on to radi.Ja jos ni jednu stvar kod njega nisam reklamirao,ne samo turbina,a i da jesam rijesili bi,ljudski.Doduse ja i kad radim,radim po ps-u,nije to samo skini i stavi drugu...tako moze otic i da je od zlata i tito mrtvi da je pravio.Forum je vrlo nezgodna stvar za bilo kakvih preporuka i reklama,to treba izbjegavati.Nismo mi mentalitetom za te price.Onaj fali,onaj kudi,onaj cuo u komsiluku da je jednom nesta...Svi sve znaju,a iako ne znaju, spremno je sve za kritike...A volio bih vidjeti taj posao koji vjeciti kriticari rade,da vidim njihovo umijece i rezultate.Najteze je sa ljudima raditi,ja da sam mehanicar udavio bi nekog. :-) Neki dan gledam kretena kako drzi predavanje drugu da bi skidanje mjenjaca,mijenjanje seta trebale ruke da budu 70 km,a i da na racun plati,sve cisto...Kontam jebem li ti uciteljicu,znas li koliko vremena treba,koliko je dizalica zauzeta,koliki moraju dnevni prihodi biti da pokrijes plate,doprinose i sve sto ide uz to...Ovom bez 200,300 km dnevno nema opstanka,a jadan crnih noktiju od jutra do mraka i sace se on oficijelno jebavat sa tvojim mjenjacem vasdan za 70 km.A gospodin je keramicar,njegovih 13km po m2,na crno...nemoj da bi komentarisao...To vrijedi.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#61 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by tempuser »

konektovan wrote:
tempuser wrote:Imaju ali puno manje od pomenutih i nije u pitanju samo reklamacija nego proces reparacije i dugostrajnost turbine.
Kako ti znas da imaju manje, bavis se statistikom jednih i drugih?!
Sta te briga cime se ja bavim...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#62 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by tempuser »

bbianconero wrote:E jbg ljudi ja se taman odlucio da repariram svoju turbinu kod Gabeljica, sad ste me opet doveli u razmisljanje. Kod Gabeljica 450 KM, u Uzicama 300eura, 150KM nije lose usparati, al vrijedi li rizikovati zbog te razlike :? Niko mi osim Muhe nije rekao pozitivno za Gabeljica :(
Ako je u Uzicama 300 EUR, mozda je u Uzicu nesto jeftinije? :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40589
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#63 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by konektovan »

tempuser wrote:
konektovan wrote:
tempuser wrote:Imaju ali puno manje od pomenutih i nije u pitanju samo reklamacija nego proces reparacije i dugostrajnost turbine.
Kako ti znas da imaju manje, bavis se statistikom jednih i drugih?!
Sta te briga cime se ja bavim...
Hebo sve silne satelite u orbiti, koliko ti terena pokrivas. :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#64 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by tempuser »

A ti to sve uredno pratis i evidentiras, bas kao to ti nick kaze...
User avatar
konektovan
Posts: 40589
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#65 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by konektovan »

tempuser wrote:A ti to sve uredno pratis i evidentiras, bas kao to ti nick kaze...
To mi je posao, sta ces,.. :mrgreen: :izet:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#66 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by tempuser »

Necu nista, ne interesuje me sta ti je posao...
bbianconero
Posts: 48
Joined: 17/06/2013 14:03

#67 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by bbianconero »

tempuser wrote:
bbianconero wrote:E jbg ljudi ja se taman odlucio da repariram svoju turbinu kod Gabeljica, sad ste me opet doveli u razmisljanje. Kod Gabeljica 450 KM, u Uzicama 300eura, 150KM nije lose usparati, al vrijedi li rizikovati zbog te razlike :? Niko mi osim Muhe nije rekao pozitivno za Gabeljica :(
Ako je u Uzicama 300 EUR, mozda je u Uzicu nesto jeftinije? :lol:
Kume nemoj se praviti pametan, sam naziv grada Užice predstavlja množinu i mjenjas ga kroz padaže kao takav. Grad se ne zove Užic, pa da ga mjenjas tako kao ti, zato ne dipri ziv bio :thumbup:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#68 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by tempuser »

bbianconero wrote:
tempuser wrote:
Ako je u Uzicama 300 EUR, mozda je u Uzicu nesto jeftinije? :lol:
Kume nemoj se praviti pametan, sam naziv grada Užice predstavlja množinu i mjenjas ga kroz padaže kao takav. Grad se ne zove Užic, pa da ga mjenjas tako kao ti, zato ne dipri ziv bio :thumbup:
Kazes Uzice mnozina i kao takav ga mijenjas kroz padeze?????

Nominativ: Ko, sta? Uzice
Genitiv: Koga, cega? Uzica
Dativ: Kome, cemu? Uzicu
Akuzativ: Koga, sta? Uzica
Vokativ: Oj, hej! Uzice
Instrumental: S kim, s cim? Uzicem
Lokativ: Gdje, cime, o kome, o cemu? Uzicu

U proslom sistemu taj grad se zvao Titovo Uzice, a ne Titova Uzica.
Bolje bi ti bilo da se nisi javljao!
Last edited by tempuser on 04/04/2016 08:59, edited 1 time in total.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#69 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by bitanga_sa_otesa »

strucnjak,grad je jednina...titovo uzice...
User avatar
holowey
Posts: 8432
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#70 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by holowey »

bbianconero wrote:
tempuser wrote:
bbianconero wrote:E jbg ljudi ja se taman odlucio da repariram svoju turbinu kod Gabeljica, sad ste me opet doveli u razmisljanje. Kod Gabeljica 450 KM, u Uzicama 300eura, 150KM nije lose usparati, al vrijedi li rizikovati zbog te razlike :? Niko mi osim Muhe nije rekao pozitivno za Gabeljica :(
Ako je u Uzicama 300 EUR, mozda je u Uzicu nesto jeftinije? :lol:
Kume nemoj se praviti pametan, sam naziv grada Užice predstavlja množinu i mjenjas ga kroz padaže kao takav. Grad se ne zove Užic, pa da ga mjenjas tako kao ti, zato ne dipri ziv bio :thumbup:
zato se nekada zvao "titova užica" a ne "titovo užice" jer je, jelte, "užice" mnozina :-)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#71 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by tempuser »

To su Elidza, Vrataca, Metkovici i ostale varijante...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#72 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by bitanga_sa_otesa »

to su isti kojima je buca potok-otoka :lol: :lol: :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#73 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by tempuser »

bitanga_sa_otesa wrote:to su isti kojima je buca potok-otoka :lol: :lol: :lol:
Sve znas, Otoka nije naselje od 2 ulice nego cijeli potez od kruznog toka u BP, preko bazena do 1/2 Cengic Vile 2.
User avatar
corsa
Posts: 2579
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#74 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by corsa »

bbianconero wrote:
tempuser wrote:
bbianconero wrote:E jbg ljudi ja se taman odlucio da repariram svoju turbinu kod Gabeljica, sad ste me opet doveli u razmisljanje. Kod Gabeljica 450 KM, u Uzicama 300eura, 150KM nije lose usparati, al vrijedi li rizikovati zbog te razlike :? Niko mi osim Muhe nije rekao pozitivno za Gabeljica :(
Ako je u Uzicama 300 EUR, mozda je u Uzicu nesto jeftinije? :lol:
Kume nemoj se praviti pametan, sam naziv grada Užice predstavlja množinu i mjenjas ga kroz padaže kao takav. Grad se ne zove Užic, pa da ga mjenjas tako kao ti, zato ne dipri ziv bio :thumbup:
Grad se zvao Titovo užice, a sad se samo izbrisalo ono titovo.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#75 Re: TURBINA ! HITNO !

Post by bitanga_sa_otesa »

tempuser wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:to su isti kojima je buca potok-otoka :lol: :lol: :lol:
Sve znas, Otoka nije naselje od 2 ulice nego cijeli potez od kruznog toka u BP, preko bazena do 1/2 Cengic Vile 2.
geodetski zavod,opstina novi grad i rtv dom ,su isto na otoci :D
Post Reply