True love story

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Raul_16
Posts: 6
Joined: 15/06/2017 10:47

#1 True love story

Post by Raul_16 »

...
Last edited by Raul_16 on 15/06/2017 14:19, edited 1 time in total.
Raul_16
Posts: 6
Joined: 15/06/2017 10:47

#2 Re: True love story

Post by Raul_16 »

...
Last edited by Raul_16 on 15/06/2017 14:19, edited 1 time in total.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#3 Re: True love story

Post by Euridika »

Ispričao si sve sam u ovom postu. Ona tebi nije bila interesantna dok se trudila oko tebe i pokazivala ti sve emocije. Ti si se zainteresirao tek kad ti je ona rekla da je kraj. Izvini, ali ovo ne nalikuje na ljubav s tvoje strane, prije da ti se javio osjećaj gubitka koji ti sad porediš s ljubavlju.
Ljubav je potreba da se posvetiš nekom, čak i kad ti ta osoba ne uzvraća jednako. Eto otprilike ovako kako je ta djevojka radila za tebe.

Da, naravno da se ljubav može ugasiti, bez obzira koliko jaka bila. Da bi ljubav trajala, ona mora biti uzvraćena, barem u nekoj solidnoj mjeri. I ne samo ljubav, mora biti uzvraćena i pažnja. Ako prođe dovoljno dugo vremena da osoba koju voliš tebi ne uzvraća nikako ili vrlo malo, počneš se hladiti. Jednostavno više ne možeš podnijeti bol koja ti se stvara zato što ti ljubav i pažnja nisu uzvraćeni. I još prije ako je bilo i zanemarivanja, raskida i sl., čega je bilo u tvom slučaju.

Mislim da od ove veze nema više ništa i da ne bi trebao dalje zahtijevati da se pomirite. Umjesto toga, posveti se sebi, da ovo sve zaboraviš i da izvučeš dobru pouku za buduće veze. Sretno!
Raul_16
Posts: 6
Joined: 15/06/2017 10:47

#4 Re: True love story

Post by Raul_16 »

Sve se slazem, osim da je ne volim...preispito sam ja sam sebe...znam da ovo sto osjecam nije neki osjecaj da mi je krivo sto me ostavila nego iskrena ljubav...samo sto to nazalost nisam na vrijeme shvatio...hvala u svakom slucaju na iskrenom odgovoru..
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#5 Re: True love story

Post by Nadzorna_ploca »

...
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#6 Re: True love story

Post by anchor85 »

Potpis na sve što je Euridika napisala (iako nema uvodnog posta mogu da pretpostavim kako je priča tekla). Bila sam na poziciji te djevojke (bar mi zvuči da je situacija bila slična) i mogu ti reći da sam se dosta loše osjećala. Ne znam da li si pokušao da se izvineš djevojci (opet, fali mi uvod). Ako ništa, da u bar nekoj perspektivi se možeš sa tom curom pozdraviti na ulici bez nekog jeda (sa njene strane).

I neka ti bude nauk za budućnost. Jer nije lijepo tako se odnositi prema drugoj osobi.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7 Re: True love story

Post by Tomahawk11 »

Ne znam fakat otkud nekim ljudima ideja da oni imaju pravo gaziti drugog koliko hoce i da poslije bude sve normala.
Voljela te, igrala oko tebe, ti se ponasao kako je tebi cejf bio, sam kazes da ti je draze bilo ganjati kurave okolo, zajebavati se s rajom....poslije skontas da je volis....ma hajde...to je samo u tebi proradio inat kad si vidio da te prekrizila....onda bi ko s njom :-)
Izjebo si je u pojam, prezivjela je toliko razocarenja i naravno da je ostavilo traga na nju, naravno da na tebe ne gleda istim ocima kao prije.
Bezobrazno je sto to uopste pitas, pogotovo jer nisi klinac nego formirana osoba. Valjda.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#8 Re: True love story

Post by triconja »

Kasno Marko na Kosovo stize. O cemu sa radi raja? :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#9 Re: True love story

Post by Tomahawk11 »

triconja wrote:Kasno Marko na Kosovo stize. O cemu sa radi raja? :lol:
Obriso covjek.
Ukratko, dok je ona htjela, on nije, volio ici umakati, s jaranima i tako to....nekoliko puta mu se vracala i na kraju kad ga je prekrizila, on shvatio da je voli.
Ko sto kazes....kasno Marko....
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#10 Re: True love story

Post by triconja »

Tomahawk11 wrote:
triconja wrote:Kasno Marko na Kosovo stize. O cemu sa radi raja? :lol:
Obriso covjek.
Ukratko, dok je ona htjela, on nije, volio ici umakati, s jaranima i tako to....nekoliko puta mu se vracala i na kraju kad ga je prekrizila, on shvatio da je voli.
Ko sto kazes....kasno Marko....
Poslije dva tri std-a skonta se dosta o zivotu i onda se smiruje i zeni :lol: :thumbup:
Raul_16
Posts: 6
Joined: 15/06/2017 10:47

#11 Re: True love story

Post by Raul_16 »

Izbriso sam post jer mi je napisano ono cega sam se plasio da ce mi i reci a to je da sam zakasnio...al evo posto vidim da je pogresno protumaceno il mozda nisam bas sve fino napisao u prvom postu napisat cu ovo...
Dakle, nikakvog UMAKANJA ni KURAVA nije bilo...Bila je to veza u kojoj je bilo i lijepih i ruznih trenutaka..
Moja krivica je bila ta sto nisam znao da iskazem ljubav, nisam znao kako da se ponasam sa takvom osobom jer mi je sve bilo novo...
Nisam joj govorio da je volim kad je trebalo nisam je zagrlio, uputio rijeci podrske onda kad je trebalo...Bilo je trenutaka kad smo oboje bili sretni ali moje raspolozenje je variralo i svaki put kad bi bilo lose na poslu il nesto ona bi to osjetila...Eto nadam se da sam donekle pijasnio situaciju jer nisam uopste osoba kakva mislite da jesam na osnovu ovoga sto ste iznad procitali...Izvinuo sam joj se hiljadu puta za svaku i najmanju gresku koju sam napravio i pozelio joj avu srecu svijeta, koliko god mi bilo tesko zamislit da moram bez nje dalje, ali avjestan sam da sam sam kriv za sve i s tim cu i zivjeti...eto pozdrav za sve i raja budite pozitivni, nismo svi losi ljudi samo nekad nesvjesno pogrijesimo...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#12 Re: True love story

Post by Tomahawk11 »

Cuj bice pogresno protumaceno, a ti sam napisao da nisi bio za to, mlada ti bila, ti volio ganjati okolo.
Moras shvatiti da si joj zgadio i sebe i sve oko sebe. Nekad te mozda gledala ko sveca, ali si ti sve ucinio da je udaljis od sebe.
Izgubio si kod nje, privati bar to ko covjek, pozdravi se ko covjek i nastavi dalje.
Raul_16
Posts: 6
Joined: 15/06/2017 10:47

#13 Re: True love story

Post by Raul_16 »

Tacno je druze da nisam znao sta imam sve dok je nisam izgubio..
Tacno je i da sam se ponaso ko papak, al kazem ti, nisam se snasao u svemu..
Sta da radim, zao mi je...
Napiso sam vec da sam se izvinuo vise puta kad sam shvatio sta sam uradio...
Samo sam imao potrebu da ispricam sto mi se desilo...
Nadam se da drugi nece ponovit moju gresku...da moja prica moze nekome posluziti kao opomena nekome...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14 Re: True love story

Post by Tomahawk11 »

Nije meni bio cilj da te nesto ismijavam ili slicno.
Ako nista, uvidio si da si pogrijesio. Kazem jos jednom, budi posten i razidji se kao covjek s njom. Izvinuo se, pruzis ruku i pustis je na miru.
Nisi ti ni prvi ni zadnji koji je tako postupio.
I nauci iz toga nesto. Naci ces drugu, pa nemoj biti takav. Sretno.
Raul_16
Posts: 6
Joined: 15/06/2017 10:47

#15 Re: True love story

Post by Raul_16 »

Najteze rijeci koje sam izgovorio u zivotu su bile kad sam joj pozelio sve najbolje i svu srecu svijeta...
Ne pokusavam nijednim slovom opravdat sebe al vjeruj da mi se vratilo sve sto sam uradio...i ko zna koliko ce se ovaj osjecaj u meni zadrzati al sve po zasluzi...
Eto, toliko...pozdrav tomahawk..
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#16 Re: True love story

Post by Mutivoda »

što radite sranja za koja se trebate izvinjavati po 1000 puta.
jebote izvini.
useru stvar i onda treba izvinjenje da bude dovoljno..
jest, aha :lol:

:run:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#17 Re: True love story

Post by Velkoski »

kys brt
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18 Re: True love story

Post by Velkoski »

Mutivoda wrote:što radite sranja za koja se trebate izvinjavati po 1000 puta.
jebote izvini.
useru stvar i onda treba izvinjenje da bude dovoljno..
jest, aha :lol:

:run:
kako sam ja to skont'o da se ti meni moraš izvinjavat' čak i kada ja zajebem :kiss:

:mrgreen:
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#19 Re: True love story

Post by Mutivoda »

Velkoski wrote:
kako sam ja to skont'o da se ti meni moraš izvinjavat' čak i kada ja zajebem :kiss:

:mrgreen:
samo nemoj udarat jako. :mrgreen:
ti s' dušica <3
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#20 Re: True love story

Post by Samprotivsviju »

A cuj "true love story" :lol: :lol:
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#21 Re: True love story

Post by pukepuke »

Potpis na sestru Euridiku :)
Može ljubav nestati, naročito kad se ne hrani Još je gore što si razočarao i razbio iluzije jednoj vrlo mladoj osobi, na početku života. Dugo, dugo će joj trebati da se oporavi od tebe, ako se ikad i oporavi.
I da, ne govori se "volim te" kad treba, nego kad osjetiš želju i potrebu, kad ti to spontano izađe iz usta, tad je najiskrenije.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#22 Re: True love story

Post by seln »

A jos i kontrolni iz matematike...
Post Reply