Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGRADA!

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
johnwick
Posts: 11
Joined: 20/06/2016 13:46

#201 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by johnwick »

Nadje li ga druze? Ne mogu vjerovati o cemu ljudi raspravljaju. :-)
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#202 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by Dr Baltazar »

MrShadow wrote:Tema je otisla skroz u krivom smjeru, ali evo s obzirom da se vecina pita otkud 14,000, predracun iz ovlastenog ide otprilike ovako:

Branik: 2,000
Nosaci branika: 500
Poluosovina: 2000
Glavcina: 1000
Lafete ( gornja, donja, srednja): 1500
Amortizer: 2500
itd
itd

Temu sam ocigledno otvorio na pogresnom mjestu i vise necu pisati jer ne mogu da vjerujem da se neko usudi prokomentarisati nesto tipa "Kad vec vozi CLS-a, njemu 14,000 nije problem ". Necu da raspravljam sada o mojoj plati, poslu i imovinskom stanju, ali cu samo napomenuti da nam je drzava u kurcu zbog ovakvih stavova. Dakle ja ako imam 14,000 viska sada ih trebam ulupati u auto tek tako bez imalo zaljenja i mirno spavati, a onaj idiot sa Golfom neka mirno uziva u zivotu i danas sutra neka ubije nekoga jer jbg, zasto ne opet divljati kad mu vec prolazi.
:thumbup:

Samo iskuliraj te likove koji ti govore to za 14 000. Nisu oni sjeli u bolje auto od dvice, ali preko tastature voze Aventadore.

Sretno sa potragom, stvarno ne znam kako bih ti pomogao. Probaj izbjeći ovlašteni servis, jer imam Mercedese i znam koliko oni gule. Oni su dobri za odradit dijagnostiku i tu se posao sa njima završava.
autoskolee
Posts: 286
Joined: 13/08/2014 23:00

#203 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by autoskolee »

Kakvi primitivci imaju pristup ovome internetu.
Ovi sto se raspravljaju ne voze sigurno ni 1/3 vrijednosti te tvoje stete auto a pametuje nesta.
Sretno ti u pronalasku
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#204 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by mali_milojica »

Bakir1 wrote:Ado 64.000 KM za stetu na CLS pisao Sam prije
CLS63 AMG
Taj i u novonabavci moze kostati 3x kao osnovni CLS :mrgreen:
Jbg,covjek se nalazi u nezgodnoj situaciji. Opalio ga neko iz vedra neba. Osiguranje se nema odakle naplatiti,a zasto bi sad dao svojih "14 000" za popravku. Nadam se da ce ga uspjeti naci,ako nista da nije na zijanu.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#205 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by KB9 »

Dr Baltazar wrote:
MrShadow wrote:Tema je otisla skroz u krivom smjeru, ali evo s obzirom da se vecina pita otkud 14,000, predracun iz ovlastenog ide otprilike ovako:

Branik: 2,000
Nosaci branika: 500
Poluosovina: 2000
Glavcina: 1000
Lafete ( gornja, donja, srednja): 1500
Amortizer: 2500
itd
itd

Temu sam ocigledno otvorio na pogresnom mjestu i vise necu pisati jer ne mogu da vjerujem da se neko usudi prokomentarisati nesto tipa "Kad vec vozi CLS-a, njemu 14,000 nije problem ". Necu da raspravljam sada o mojoj plati, poslu i imovinskom stanju, ali cu samo napomenuti da nam je drzava u kurcu zbog ovakvih stavova. Dakle ja ako imam 14,000 viska sada ih trebam ulupati u auto tek tako bez imalo zaljenja i mirno spavati, a onaj idiot sa Golfom neka mirno uziva u zivotu i danas sutra neka ubije nekoga jer jbg, zasto ne opet divljati kad mu vec prolazi.
:thumbup:

Samo iskuliraj te likove koji ti govore to za 14 000. Nisu oni sjeli u bolje auto od dvice, ali preko tastature voze Aventadore.

Sretno sa potragom, stvarno ne znam kako bih ti pomogao. Probaj izbjeći ovlašteni servis, jer imam Mercedese i znam koliko oni gule. Oni su dobri za odradit dijagnostiku i tu se posao sa njima završava.
osim ako lik zeli i naviko je kod ovlastenog radi mirne savjesti tj znanja da je dobio najbolje, sve ima svoju cijenu :mrgreen:

al kakvi likovi, kao vozis to, sta kukas radi 14 hiljada :lol: vec ih vidim kako pisu tako nesto ono mrtvi ozbiljni i otvaraju boni kolu dvije litre marka :mrgreen:
MrShadow
Posts: 564
Joined: 02/01/2011 13:56

#206 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by MrShadow »

Ishod je da pocinioca ipak nema, ja cu auto raditi van ovlastenog za 5000. Kamere ne pomazu, vecina ih je 1,3 mp, a auto crno plus noc, samo se mrlja vidi. Nasao sam cls ista godina da je udaren naprijed pa cu kupiti njegove dijelove.

Btw, ovo auto nije 7,8000 eur i u njemackoj vec najmanje 25000 tako da bi od osiguranja uzeo sigurno cifru za ovlastenog. Kad trazite po mobile.de kucajte 2009 godina, 120000km na satu te max oprema ( airmatic, masaza, distronic, harman kardon, keyles, startstop itd ).

Kako god, meni mozda bila zivotna lekcija, za nadat se da ce ova budala platiti nekako u zivotu a da neko nevin ne nastrada.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#207 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by muha_sa »

MrShadow wrote:Ishod je da pocinioca ipak nema, ja cu auto raditi van ovlastenog za 5000. Kamere ne pomazu, vecina ih je 1,3 mp, a auto crno plus noc, samo se mrlja vidi. Nasao sam cls ista godina da je udaren naprijed pa cu kupiti njegove dijelove.

Btw, ovo auto nije 7,8000 eur i u njemackoj vec najmanje 25000 tako da bi od osiguranja uzeo sigurno cifru za ovlastenog. Kad trazite po mobile.de kucajte 2009 godina, 120000km na satu te max oprema ( airmatic, masaza, distronic, harman kardon, keyles, startstop itd ).

Kako god, meni mozda bila zivotna lekcija, za nadat se da ce ova budala platiti nekako u zivotu a da neko nevin ne nastrada.
ne objasnjavaj jer ce se opet neko nac pa ti pocet pametovat sta ces i kako umjesto da, ako ne mogu pomoc, zaobidju temu i vozdra
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#208 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

Jesi pokusao po okolnim kaficima i radnjama se raspitati?
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#209 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by howdy »

muha_sa wrote:
MrShadow wrote:Ishod je da pocinioca ipak nema, ja cu auto raditi van ovlastenog za 5000. Kamere ne pomazu, vecina ih je 1,3 mp, a auto crno plus noc, samo se mrlja vidi. Nasao sam cls ista godina da je udaren naprijed pa cu kupiti njegove dijelove.

Btw, ovo auto nije 7,8000 eur i u njemackoj vec najmanje 25000 tako da bi od osiguranja uzeo sigurno cifru za ovlastenog. Kad trazite po mobile.de kucajte 2009 godina, 120000km na satu te max oprema ( airmatic, masaza, distronic, harman kardon, keyles, startstop itd ).

Kako god, meni mozda bila zivotna lekcija, za nadat se da ce ova budala platiti nekako u zivotu a da neko nevin ne nastrada.
ne objasnjavaj jer ce se opet neko nac pa ti pocet pametovat sta ces i kako umjesto da, ako ne mogu pomoc, zaobidju temu i vozdra
opet se forumski milioneri razbacuju parama za popravke kao i gorivom :lol:
tacno se vidi ko nema za bibera :mrgreen:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#211 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by L u c i f e r »

MrShadow wrote:Ishod je da pocinioca ipak nema, ja cu auto raditi van ovlastenog za 5000. Kamere ne pomazu, vecina ih je 1,3 mp, a auto crno plus noc, samo se mrlja vidi. Nasao sam cls ista godina da je udaren naprijed pa cu kupiti njegove dijelove.

Btw, ovo auto nije 7,8000 eur i u njemackoj vec najmanje 25000 tako da bi od osiguranja uzeo sigurno cifru za ovlastenog. Kad trazite po mobile.de kucajte 2009 godina, 120000km na satu te max oprema ( airmatic, masaza, distronic, harman kardon, keyles, startstop itd ).

Kako god, meni mozda bila zivotna lekcija, za nadat se da ce ova budala platiti nekako u zivotu a da neko nevin ne nastrada.
Sve si u pravu i žao mi je što ti se ovo desilo, naročito jer vidim da si razuman čovjek.

Zanimljivo mi je i ovo što kažeš lekcija, šta su tvoji zaključci iz cijelog ovog slučaja: kasko, kamere na vozilu ili...?
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#212 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by commendatore »

L u c i f e r wrote:
MrShadow wrote:Ishod je da pocinioca ipak nema, ja cu auto raditi van ovlastenog za 5000. Kamere ne pomazu, vecina ih je 1,3 mp, a auto crno plus noc, samo se mrlja vidi. Nasao sam cls ista godina da je udaren naprijed pa cu kupiti njegove dijelove.

Btw, ovo auto nije 7,8000 eur i u njemackoj vec najmanje 25000 tako da bi od osiguranja uzeo sigurno cifru za ovlastenog. Kad trazite po mobile.de kucajte 2009 godina, 120000km na satu te max oprema ( airmatic, masaza, distronic, harman kardon, keyles, startstop itd ).

Kako god, meni mozda bila zivotna lekcija, za nadat se da ce ova budala platiti nekako u zivotu a da neko nevin ne nastrada.
Sve si u pravu i žao mi je što ti se ovo desilo, naročito jer vidim da si razuman čovjek.

Zanimljivo mi je i ovo što kažeš lekcija, šta su tvoji zaključci iz cijelog ovog slučaja: kasko, kamere na vozilu ili...?
u bih pošteno ništa.... mitom i korupcijom - da - ocigledno policiju boli kurac.....
MrShadow
Posts: 564
Joined: 02/01/2011 13:56

#213 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by MrShadow »

L u c i f e r wrote:
MrShadow wrote:Ishod je da pocinioca ipak nema, ja cu auto raditi van ovlastenog za 5000. Kamere ne pomazu, vecina ih je 1,3 mp, a auto crno plus noc, samo se mrlja vidi. Nasao sam cls ista godina da je udaren naprijed pa cu kupiti njegove dijelove.

Btw, ovo auto nije 7,8000 eur i u njemackoj vec najmanje 25000 tako da bi od osiguranja uzeo sigurno cifru za ovlastenog. Kad trazite po mobile.de kucajte 2009 godina, 120000km na satu te max oprema ( airmatic, masaza, distronic, harman kardon, keyles, startstop itd ).

Kako god, meni mozda bila zivotna lekcija, za nadat se da ce ova budala platiti nekako u zivotu a da neko nevin ne nastrada.
Sve si u pravu i žao mi je što ti se ovo desilo, naročito jer vidim da si razuman čovjek.

Zanimljivo mi je i ovo što kažeš lekcija, šta su tvoji zaključci iz cijelog ovog slučaja: kasko, kamere na vozilu ili...?
Kasko. Placao sam ga 4 godine i nikada nisam imao incident. Skontam da bacam pare i odlucim da se vodim time da ja vozim pazljivo a ako me neko drugi udari kontam ima njegovo osiguranje ne pomisljajuci na to da ce neko bjezati. Godinu nakon sto sam prestao placati kaskmdm desi se ovo.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#214 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by L u c i f e r »

MrShadow wrote:
L u c i f e r wrote:
MrShadow wrote:Ishod je da pocinioca ipak nema, ja cu auto raditi van ovlastenog za 5000. Kamere ne pomazu, vecina ih je 1,3 mp, a auto crno plus noc, samo se mrlja vidi. Nasao sam cls ista godina da je udaren naprijed pa cu kupiti njegove dijelove.

Btw, ovo auto nije 7,8000 eur i u njemackoj vec najmanje 25000 tako da bi od osiguranja uzeo sigurno cifru za ovlastenog. Kad trazite po mobile.de kucajte 2009 godina, 120000km na satu te max oprema ( airmatic, masaza, distronic, harman kardon, keyles, startstop itd ).

Kako god, meni mozda bila zivotna lekcija, za nadat se da ce ova budala platiti nekako u zivotu a da neko nevin ne nastrada.
Sve si u pravu i žao mi je što ti se ovo desilo, naročito jer vidim da si razuman čovjek.

Zanimljivo mi je i ovo što kažeš lekcija, šta su tvoji zaključci iz cijelog ovog slučaja: kasko, kamere na vozilu ili...?
Kasko. Placao sam ga 4 godine i nikada nisam imao incident. Skontam da bacam pare i odlucim da se vodim time da ja vozim pazljivo a ako me neko drugi udari kontam ima njegovo osiguranje ne pomisljajuci na to da ce neko bjezati. Godinu nakon sto sam prestao placati kaskmdm desi se ovo.
:thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#215 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

Jbt koja tuga 4 godine placas 1000+ a kad ne platis desi se ovo

Ja jutros oko zgrade nema mi auta
Zurim na posao I kontam ukrali ga
Javim jaranu da pogleda za svaki slucaj parkinge okolo kad javlja mi da je na parkingu na kojem rijetko parkiram tj kad nema mjesta oko zgrade

Malo je reci da sam se sjebo
Mislio ovdje postaviti temi I zvati policiji
Srecom nisam ni jedno ni drugo
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#217 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

commendatore wrote:
L u c i f e r wrote:
MrShadow wrote:Ishod je da pocinioca ipak nema, ja cu auto raditi van ovlastenog za 5000. Kamere ne pomazu, vecina ih je 1,3 mp, a auto crno plus noc, samo se mrlja vidi. Nasao sam cls ista godina da je udaren naprijed pa cu kupiti njegove dijelove.

Btw, ovo auto nije 7,8000 eur i u njemackoj vec najmanje 25000 tako da bi od osiguranja uzeo sigurno cifru za ovlastenog. Kad trazite po mobile.de kucajte 2009 godina, 120000km na satu te max oprema ( airmatic, masaza, distronic, harman kardon, keyles, startstop itd ).

Kako god, meni mozda bila zivotna lekcija, za nadat se da ce ova budala platiti nekako u zivotu a da neko nevin ne nastrada.
Sve si u pravu i žao mi je što ti se ovo desilo, naročito jer vidim da si razuman čovjek.

Zanimljivo mi je i ovo što kažeš lekcija, šta su tvoji zaključci iz cijelog ovog slučaja: kasko, kamere na vozilu ili...?
u bih pošteno ništa.... mitom i korupcijom - da - ocigledno policiju boli kurac.....[/quote]

Uvjerih se na svojoj koži nedavno za ovo boldirano. Nije sada da se priča ali objavit ću uskoro.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#218 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

Sad mi pade napamet recimo razmisljas o kasku koje kosta da zaokruzimo 1000
Jel bolje recimo placati ili ostavljati to sa strane jer bi sada dodao samo 1000 posto ce ga popravak kostati 5000 ili eventualno 10000 kad bi u ovlastenom pravio
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#219 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by 530i »

Ma primirio se taj negdje u nekoj garaži i bit će miran mjesec-dva garant. Vjerovatno nije sa Ilidže pa ljudi ne znaju. Okreni, obrni, tuga...bitno da su pametnjakovići poletili umanjivati tvoju štetu, vjerovatno jer bi i oni bježali da su napravili tako nešto.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#220 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by Dr Baltazar »

530i wrote:Ma primirio se taj negdje u nekoj garaži i bit će miran mjesec-dva garant. Vjerovatno nije sa Ilidže pa ljudi ne znaju. Okreni, obrni, tuga...bitno da su pametnjakovići poletili umanjivati tvoju štetu, vjerovatno jer bi i oni bježali da su napravili tako nešto.
Da mi je vidjeti tvoj vozni park kad se razbacuješ tako desetinama hiljada :lol: :lol: Zato vjerovatno i voziš to što voziš.

Čovjek će za 5000 popraviti sve i normalno voziti. A tih 9000 će u nešto drugo dati. Tako se to i radi.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#221 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by 530i »

Dr Baltazar wrote: Da mi je vidjeti tvoj vozni park kad se razbacuješ tako desetinama hiljada :lol: :lol: Zato vjerovatno i voziš to što voziš.

Čovjek će za 5000 popraviti sve i normalno voziti. A tih 9000 će u nešto drugo dati. Tako se to i radi.

Volio bih vidjeti tvoju školu kad se tako razbacuješ glupostima. Tako se, po standardu Mercedesa i limuzine kakva je CLS ne radi, ali u ovoj situaciji je to najbolje što se može uraditi. Čovjek je pogriješio jer nije imao kasko, nažalost. Najgori scenariji je da te udari tamnpolavi golf 4 po noći...od toga je samo gore da te asteroid popravi. Premda, ja ne bih odustajao od potrage tako brzo...
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#222 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by Dr Baltazar »

530i wrote:
Dr Baltazar wrote: Da mi je vidjeti tvoj vozni park kad se razbacuješ tako desetinama hiljada :lol: :lol: Zato vjerovatno i voziš to što voziš.

Čovjek će za 5000 popraviti sve i normalno voziti. A tih 9000 će u nešto drugo dati. Tako se to i radi.

Volio bih vidjeti tvoju školu kad se tako razbacuješ glupostima. Tako se, po standardu Mercedesa i limuzine kakva je CLS ne radi, ali u ovoj situaciji je to najbolje što se može uraditi. Čovjek je pogriješio jer nije imao kasko, nažalost. Najgori scenariji je da te udari tamnpolavi golf 4 po noći...od toga je samo gore da te asteroid popravi. Premda, ja ne bih odustajao od potrage tako brzo...
Pa ne reče ti školovani šta voziš :lol:
Last edited by Dr Baltazar on 09/07/2016 12:21, edited 1 time in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#223 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

Dr Baltazar wrote:
530i wrote:Ma primirio se taj negdje u nekoj garaži i bit će miran mjesec-dva garant. Vjerovatno nije sa Ilidže pa ljudi ne znaju. Okreni, obrni, tuga...bitno da su pametnjakovići poletili umanjivati tvoju štetu, vjerovatno jer bi i oni bježali da su napravili tako nešto.
Da mi je vidjeti tvoj vozni park kad se razbacuješ tako desetinama hiljada :lol: :lol: Zato vjerovatno i voziš to što voziš.

Čovjek će za 5000 popraviti sve i normalno voziti. A tih 9000 će u nešto drugo dati. Tako se to i radi.
U ovoj situaciji da
Al prica je da ne bi nikad dao 14000 za servis
Ja ga recimo udario razmjenili podatke javi se u moje osiguranje sa tih 14000 iz ovlastenog
Osiguranje prizna I pravi ga u ovlastenom za 14000
Sta je tu problem?
Ili je trebao procjenu u ovlastenom da dobije te pare a radit ga za 5 a 9000 trositi na kurve jer je to od osiguranja?
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#224 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by Dr Baltazar »

supercali wrote:
Dr Baltazar wrote:
530i wrote:Ma primirio se taj negdje u nekoj garaži i bit će miran mjesec-dva garant. Vjerovatno nije sa Ilidže pa ljudi ne znaju. Okreni, obrni, tuga...bitno da su pametnjakovići poletili umanjivati tvoju štetu, vjerovatno jer bi i oni bježali da su napravili tako nešto.
Da mi je vidjeti tvoj vozni park kad se razbacuješ tako desetinama hiljada :lol: :lol: Zato vjerovatno i voziš to što voziš.

Čovjek će za 5000 popraviti sve i normalno voziti. A tih 9000 će u nešto drugo dati. Tako se to i radi.
U ovoj situaciji da
Al prica je da ne bi nikad dao 14000 za servis
Ja ga recimo udario razmjenili podatke javi se u moje osiguranje sa tih 14000 iz ovlastenog
Osiguranje prizna I pravi ga u ovlastenom za 14000
Sta je tu problem?
Ili je trebao procjenu u ovlastenom da dobije te pare a radit ga za 5 a 9000 trositi na kurve jer je to od osiguranja?
Za to ja nisam ništa rekao. Imao sam sličnu situaciju u porodici u nakon dugog ganjanja osiguranje (ASA) je isplatilo punu cijenu :thumbup: Ali mala je mogućnost da će ovog naći i pitanje je da li je taj auto prijavljen. Onda nema ni svjedoka nekog koliko sam skontao koji bi dosta pomogao. Takva nam je država da u ovim situacijama nemaš puno opcija. Da ti budeš sudija - nema govora jer ćeš samo veći problem napraviti.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#225 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

Prica je pocela generalno gdje ce popravka biti 14000
Konkretno kod njega je prica specificna jer prvo ne znamo ni ko ga je udario a kamoli da li bi osiguranje prihvatilo I sl ako je taj osiguran a ako je ne osiguran jos veci problem
Post Reply