Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGRADA!

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
MrShadow
Posts: 564
Joined: 02/01/2011 13:56

#1 Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGRADA!

Post by MrShadow »

Sinoc 03.07.2016 u 22.20 vozeci se glavnom cesto brzinom oko 50 kmh preko mosta "Zeljeznica" odjednom je sa moje desne strane i sa sporednog puta velikom brzinom naletio crni ili tamnoplavi Golf4. Nije se zaustavio na znak STOP pri cemu se zabio u mene.
Prije nego sam uspio izaci iz vozila krivac je vec udario po gasu i nestao preko mosta. Svjedoci kazu da je odmah ugasio svjetla, valjda kako mu se ne bi vidjele tablice. U potjeru nisam mogao jer mi je polomio tocak.

Iako se tako ne cini na slikama, na vozilu mi je napravio stetu od cca 10,000 Km jer mi je polomio tocak, zracni amortizer, most, itd, itd. Na srecu nije bilo povrjedjenih.

Sudeci po velikoj kolicini stakla po cesti mislim da je na GOLFU razbio farove ili sajbu.

MOLIM SVE SA PODRUCJA ILIDZA KOJI OVIH DANA PRIMJETE CRNI ILI TAMNOPLAVI GOLF4 negdje po servisima u okolini, a da je razbijen sa prednje strane da mi se jave putem privatne poruke. Za sve informacije koje ce me dovesti do krivca dajem NOVCANU NAGRADU.

Nije mi do stete na vozilu vec sto je idiot mogao usput i ubiti nekoga, a ne bi se ni okrenuo.

Na mapi sam sa X oznacio crvenom bojom smjer iz kojeg je dosao krivac. Danas sam bio u tom dijelu grada i primjetio da se u toj ulici okuplja veliki broj tunera, bilo je dosta auta sa napucanim branicima i felgama tako da pretpostavljam da pocinioc pripada ovoj grupi.


HVALA
Last edited by MrShadow on 08/07/2016 15:35, edited 1 time in total.
User avatar
mufa1
Posts: 2135
Joined: 03/03/2014 19:26

#2 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by mufa1 »

Legendo jel bila policija? Oni te mangupe pronadju za dva sata..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
User avatar
hopi
Posts: 5707
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#3 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by hopi »

ja ću obavezno gledati, iako se ne krećem u tom krugu tj. po Ilidži, ali treba razglasiti, pitati, sarajevo je mala mahala, može se naći taj divljak

vjerovatno nisi u toj brzini primjetio, ali ako imaš još koji detalj za auto pomoglo bi - 2 il 4 vrata, felge ili nešta mada slično bi vjerovatno napisao
User avatar
mk ultra
Posts: 19534
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#6 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by mk ultra »

I ja sam jucer umalo izbjegao 2 udesa

Crna E klasa W212, trkac - prestrojavac... samo mi je zao sto Patrola ne vozim... da malo manje pazim hoce li me ko udarit :skoljka:
User avatar
kabal1337
Posts: 8112
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#7 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by kabal1337 »

moze krug ?
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#8 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by alenthekiller »

idi kod lokalnih limara i reci za situaciju, mora negdje auto da sredi, nece ga takvog vozati
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#9 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by commendatore »

alenthekiller wrote:idi kod lokalnih limara i reci za situaciju, mora negdje auto da sredi, nece ga takvog vozati
:mrgreen: :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#10 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

Nek.ode u par.lokalnih kafica nek da konobaru 20 maraka ma reci ce mu I ime oca od vozaca
badrudin
Posts: 71
Joined: 01/07/2016 17:46

#11 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by badrudin »

takvih retardiranih degenerika na svakom koraku, sklepali ih drogirani očevi na nekoj gidi
dok ne ubiju nekog ništa im ne možeš, a i kad ubiju, dobiju 1-2 godine zatvora...da plačeš u kakvoj sjebanoj državi sa korumpiranim sudstvom, policijom i tužilaštvom živimo
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#12 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by MOSALJOZE »

Mislim da je jedno od riješenja,da prodjes tom ulicom vidis ima li postavljenih kamera na nekim objektima,i da tako probaš naći krivca.
MrShadow
Posts: 564
Joined: 02/01/2011 13:56

#13 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by MrShadow »

Bila je policija, ja auto nisam pomjerio dok nisu zapisnik napravili i slikali sve. Rekli su mi da ce se javiti. Auto je vec na servisu :). Od sutra idem traziti snimke po okolnim objektima. Sreca u nesreci je da je udario u zadnji tocak a ne u vrata.
gidra
Posts: 3576
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#15 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by gidra »

Imas na pocetku te ulice Procredit banku, a imas i na raskrsnici 200 metara od udesa Raiffeisen, oni bi ulice trebali snimati...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#16 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by MOSALJOZE »

gidra wrote:Imas na pocetku te ulice Procredit banku, a imas i na raskrsnici 200 metara od udesa Raiffeisen, oni bi ulice trebali snimati...
Ne vjerujem da bi on kao fizičko lice mogao traziti snimak,ali policija svakako.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#17 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

Placanjem moze svasta nesto dobiti jer ionako je spreman platiti uslugu
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#18 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by Danguba »

alenthekiller wrote:idi kod lokalnih limara i reci za situaciju, mora negdje auto da sredi, nece ga takvog vozati
tamo ih i policija trazi. :D
MrShadow
Posts: 564
Joined: 02/01/2011 13:56

#19 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by MrShadow »

gidra wrote:Imas na pocetku te ulice Procredit banku, a imas i na raskrsnici 200 metara od udesa Raiffeisen, oni bi ulice trebali snimati...
Pokusao, security mi rekao da moram ici preko suda, 3mj procedure ako odobre
badrudin
Posts: 71
Joined: 01/07/2016 17:46

#21 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by badrudin »

ako nije taj debil neki lokalni seoski frajer koga se boje, pa i konobari, a kako obično biva, jer takvi retardi su uglavnom lokalne seoske kabadahije
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#22 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by Kataklinger »

Kad saznaš identitet tog nitkova, prije nego što deaktivira FB acc (ako ga ima a pretpostavljam da ima), skini mu nekoliko slika s profila i ovdje okači kao i sve ostale informacije do kojih dođeš pa nek se javno zna. Ako si već s novcem, ja bih platio i Klixu da objave članak o njemu. Čisto onako, kad je toliki jadnik + što kažeš mogao je nekoga ubiti, da mu se malo nabije "popularnost".

Nije da se hvalim ali da spomenem. Javno sam ovo rekao samo dvjema osobama u životu, a ovdje se svakako ne znam ni skim, pa da ne bude da se zakivam u zvijezde. Prošle godine sam udario čovjeka na parkingu, sebi nanio štetu od 450KM a njemu možda malo manje, iako su štete na autima bile vuzelno slične. Ja ostavio ceduljicu s brojem telefona i napomenom da me pozove, jer sam mu oštetio auto.

Čovjek me nazvao sutradan, samo rekao "nek sam i ovo doživio", zahvalio se i nije htio marke uzet iako sam insistirao.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#23 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

badrudin wrote:ako nije taj debil neki lokalni seoski frajer koga se boje, pa i konobari, a kako obično biva, jer takvi retardi su uglavnom lokalne seoske kabadahije
Nema to veze jel kabadahija ili nije
Nikad nece saznati ko.je rekao
Pored konobara moze se raspitati I po prodavnicama vidjaju li takav auto
Po mogucnosti muskarce jer zene bas I ne raspoznaju koje je koje auto
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#24 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by 530i »

Stavi negdje na Facebook, na neku popularnu grupu...ljudi to kod nas najviše koriste. Ovako na jednom forumu ili njih par šanse su ti puno manje.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#25 Re: Trazim vozaca koji je sinoc 03.07 sa GOLF 4 na ILIDZI uzrokovao saobracajnu nesrecu i pobjegao! SLIJEDI NOVCANA NAGR

Post by supercali »

530i wrote:Stavi negdje na Facebook, na neku popularnu grupu...ljudi to kod nas najviše koriste. Ovako na jednom forumu ili njih par šanse su ti puno manje.
Koliko je dobro da se prica rasiri toliko je I lose jer ga moze u garazi drzati I sutiti neko vrijeme
Post Reply