Trazim partnera za tenis u Mostaru!

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
amater1991
Posts: 2
Joined: 31/03/2015 10:27

#1 Trazim partnera za tenis u Mostaru!

Post by amater1991 »

Pozdrav, imam 23 godine. Trenutno zivim u Mostaru, jer studiram. Zanima me postoji li netko zainteresiran za igranje tenisa u Mostaru? Barem jednom u tjednu ili u 2 tjedna. Svejedno mi je da li je musko ili zensko. Igram rekreativno tenis 2 godine (ne tako cesto). Nikada nisam trenirao, ali mislim da nisam previse los. Ako ste za, posaljite poruku, pa cemo se dogovoriti. :-D
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#2 Re: Trazim partnera za tenis u Mostaru!

Post by lokalni_razdjevicar »

amater1991 wrote:Pozdrav, imam 23 godine. Trenutno zivim u Mostaru, jer studiram. Zanima me postoji li netko zainteresiran za igranje tenisa u Mostaru? Barem jednom u tjednu ili u 2 tjedna. Svejedno mi je da li je musko ili zensko. Igram rekreativno tenis 2 godine (ne tako cesto). Nikada nisam trenirao, ali mislim da nisam previse los. Ako ste za, posaljite poruku, pa cemo se dogovoriti. :-D
ako si gay slobodno kaži.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#3 Re: Trazim partnera za tenis u Mostaru!

Post by walter kurtz »

Trazim partnericu za tenis sirom BiH :zoka:
amater1991
Posts: 2
Joined: 31/03/2015 10:27

#4 Re: Trazim partnera za tenis u Mostaru!

Post by amater1991 »

lokalni_razdjevicar wrote:
amater1991 wrote:Pozdrav, imam 23 godine. Trenutno zivim u Mostaru, jer studiram. Zanima me postoji li netko zainteresiran za igranje tenisa u Mostaru? Barem jednom u tjednu ili u 2 tjedna. Svejedno mi je da li je musko ili zensko. Igram rekreativno tenis 2 godine (ne tako cesto). Nikada nisam trenirao, ali mislim da nisam previse los. Ako ste za, posaljite poruku, pa cemo se dogovoriti. :-D
ako si gay slobodno kaži.
Da sam gay, tebe bi prvoga zvao! :shock:
Post Reply