tražim osobu iz tuzle

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
duspi
Posts: 749
Joined: 17/04/2008 02:11
Location: SA

#1 tražim osobu iz tuzle

Post by duspi »

.
Last edited by duspi on 10/07/2013 21:33, edited 1 time in total.
User avatar
cekpi
Posts: 190
Joined: 23/01/2003 00:00
Location: Gornji Pripi*kovici, Donja Zlatu

#2 Re: tražim osobu iz tuzle

Post by cekpi »

Senad Mujic !? hm... meni lici na fake ime. :run:
Tesko da ces ga ovako pronaci. Nego u MUP I da vide imal takav uopste registrovan u Tz i na toj adresi. Kad ti kazu da nema. Onda probaj dalje.
Slaba nafaka BTW
User avatar
Salcho
Posts: 260
Joined: 28/05/2012 11:16

#3 Re: tražim osobu iz tuzle

Post by Salcho »

duspi wrote:vjerovatno nije pravo mjesto za ovakvu temu, ali sam trenutno pod dojmovima, pa ako se krši šta od pravila foruma, nek je admini izbrišu

ukratko, tražim čovjeka iz tuzle zbog prevare na piku. podaci koje imam (za koje ne mora značiti da su tačni, već samo da se njima služio)i na koje sam mu poslao pošiljku su 'senad mujić, ismeta mujezinovića 3, tuzla'. broj telefona je nedostupan, profil na piku deaktiviran. obzirom da nije u pitanju neki boga pitaj koliki iznos, vjerovatno to često praktikuje i sigurno nisam jedini koji je naletio na njega. sve informacije o liku su dobrodošle, naranvo, prije svega, ako neko živi u blizini, da li tu stvanro postoji lik koji se tako zove. slika, broj telefona, bilo šta.

naravno, može se reći 'ko mi je kriv', ali to ne mijenja činjenicu da sam prevaren i da ću otići u policiju i podnijeti prijavu, ali bih prije toga želio pokušati lično stupiti u kontakt s njim. nema veze što će ovako saznati da ga tražim.

hvala
Pa vjerovatno je i to ime izmisljeno - bolje prijavi slucaj policiji, neka oni udju u trag.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#4 Re: tražim osobu iz tuzle

Post by kmirsad »

Pokušaj na fb, tviteru... ili onako ukucati u tražilicu...
Android Knego
Posts: 1555
Joined: 13/03/2012 08:11

#5 Re: tražim osobu iz tuzle

Post by Android Knego »

.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#6 Re: tražim osobu iz tuzle

Post by putokaz1 »

Slađana se zove tražim je dugo
na fb je nema
upoznao sma je zime 2006/2007 negdje pored tržnog centra nedaleko od Brčanske Malte
znal je ko lijepa je bila
Post Reply