Travnik / 7 Korpus A RBiH

User avatar
greatful_and_dead
Posts: 422
Joined: 15/07/2015 13:17

#451 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by greatful_and_dead »

KENJAC wrote: Od A do Z ono sto ja mislim :thumbup: Sto , ponavljam, ne znaci nebi pojeo jos vece govno da sam otiso sa "mojima". Mihajlo je izabrao svoju stranu i na tome mu svaka cast. Ja sam nakon 3 mjeseca skonto da nema moje strane. Puno vise Alijinih Srba danas razmislja kao ja nego kao Mihajlo. A vidim i da je @ex u pet deka ko i ja.
Puno više bivših boraca ABIH, bez obzira na naciju, razmišlja kao ti. Zajebano je i ostavljeno 95% bivših boraca. I to je najveća sramota ove države i jedan od razloga što je moja ljubav prema domovini postala tanka kao lizalo.
plum
Posts: 87
Joined: 25/04/2013 21:58

#452 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by plum »

greatful_and_dead wrote:Tema o jednom velikom čovjeku, na koju su se učesnici posrali.

Travničani su ga i ukopali u po grada, pored džamije, što je papcima bilo ravno veleizdaji.
[quote"Dragi moji borci, ja sam major Mihajlo Petrović, Srbin, Beograđanin, oficir bivše JNA. Moj djed borio se na Solunskom frontu protiv austrougarskih fašista, moj otac borio se protiv njemačkih, ustaških i četničkih fašista, izgleda da je došlo vrijeme da se i ja borim protiv ovih bradonja s brda][/quote]

Ukopali Srbina pored dzamije??? :? Rizikujem da i ja ispadnem papak ali idu li stvari iz ova dva citata jedna s drugom,i jel to nepostovanje covjeka i njegove vjere koji je dao svoj zivot za Bosnu.?
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#453 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by PM72 »

greatful_and_dead wrote:
KENJAC wrote: Od A do Z ono sto ja mislim :thumbup: Sto , ponavljam, ne znaci nebi pojeo jos vece govno da sam otiso sa "mojima". Mihajlo je izabrao svoju stranu i na tome mu svaka cast. Ja sam nakon 3 mjeseca skonto da nema moje strane. Puno vise Alijinih Srba danas razmislja kao ja nego kao Mihajlo. A vidim i da je @ex u pet deka ko i ja.
Puno više bivših boraca ABIH, bez obzira na naciju, razmišlja kao ti. Zajebano je i ostavljeno 95% bivših boraca. I to je najveća sramota ove države i jedan od razloga što je moja ljubav prema domovini postala tanka kao lizalo.
:thumbup:

Kenjac i exliberal misle da su samo oni "naguženi".I da je njihova patnja,bol,odricanje,žrtvovanje - najveće.Što reče uvaženi kolega,95% boraca je prevareno i ostavljeno na cjedilu,kao govno na prtini.Rat je valjao ljudima kao što su ,recimo,Prevljak što poklopi Ilidžu ili Radeljaš koji je od portira u Zrak-u došao do mjesta ministra sa magistarskom disertacijom.I takvi slični.Ja sam najveći protivnik ovakve države.Nisam se borio za arapske pogance koji kupuju sve živo i kao gamad ulaze u sve pore ovog života.Nisam se borio da strepim hoće li mi dijete doći živo iz škole,hoće li ga ko zbosti nožem ili pred školom utrapiti heroin.Nisam se borio da moj kolega i ranjenik prodaje stan smradu - dijasporcu da bi imao od čega liječiti dijete.Mislio sam da će biti više poštenja i pravde.Da sam bio pametan učio bi za hodžu jer je ta lopovska kasta jedina predodređena da u ovakvoj usranoj zemlji živi udobno.Nisam se borio da se svakom krmku sa brda pravdam što sam se morao braniti.

Ja više nikakvih emocija nemam prema ovoj zemlji.Živim dan za danom,od kredita do uzajamne kase.Ne bih fildžan znoja prolio za ovu vlast.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#454 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by exliberal-ex »

PM72 wrote:
greatful_and_dead wrote:
KENJAC wrote: Od A do Z ono sto ja mislim :thumbup: Sto , ponavljam, ne znaci nebi pojeo jos vece govno da sam otiso sa "mojima". Mihajlo je izabrao svoju stranu i na tome mu svaka cast. Ja sam nakon 3 mjeseca skonto da nema moje strane. Puno vise Alijinih Srba danas razmislja kao ja nego kao Mihajlo. A vidim i da je @ex u pet deka ko i ja.
Puno više bivših boraca ABIH, bez obzira na naciju, razmišlja kao ti. Zajebano je i ostavljeno 95% bivših boraca. I to je najveća sramota ove države i jedan od razloga što je moja ljubav prema domovini postala tanka kao lizalo.
:thumbup:

Kenjac i exliberal misle da su samo oni "naguženi".I da je njihova patnja,bol,odricanje,žrtvovanje - najveće.Što reče uvaženi kolega,95% boraca je prevareno i ostavljeno na cjedilu,kao govno na prtini.Rat je valjao ljudima kao što su ,recimo,Prevljak što poklopi Ilidžu ili Radeljaš koji je od portira u Zrak-u došao do mjesta ministra sa magistarskom disertacijom.I takvi slični.Ja sam najveći protivnik ovakve države.Nisam se borio za arapske pogance koji kupuju sve živo i kao gamad ulaze u sve pore ovog života.Nisam se borio da strepim hoće li mi dijete doći živo iz škole,hoće li ga ko zbosti nožem ili pred školom utrapiti heroin.Nisam se borio da moj kolega i ranjenik prodaje stan smradu - dijasporcu da bi imao od čega liječiti dijete.Mislio sam da će biti više poštenja i pravde.Da sam bio pametan učio bi za hodžu jer je ta lopovska kasta jedina predodređena da u ovakvoj usranoj zemlji živi udobno.Nisam se borio da se svakom krmku sa brda pravdam što sam se morao braniti.

Ja više nikakvih emocija nemam prema ovoj zemlji.Živim dan za danom,od kredita do uzajamne kase.Ne bih fildžan znoja prolio za ovu vlast.
Pm slusaj jarane , slazem se ja sa tobom, svi vojnici na sve tri strane su naguzeni to je cinjenica i ne samo oni nego i sve buduce generacije.
Ovdje se samo vodi rasprava o ucescu srba u jedinicama armije , koliko je to bilo dobrovoljno i kako se prema njima odnosilo .
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#455 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by PM72 »

Ovdje se vodi rasprava o heroju Armije BiH,inače Srbinu...

A kakav je odnos bio prema Srbima u Armiji BiH ili MUP-u? Odličan kad sve sabereš i oduzmeš.Rusi su tokom odbrane Staljingrada pobili sve ijednog njemca koji je živio u Staljingradu.Ne pišem o napadačima nego o stanovnicima.Bilo ih je i u jedinicama Crvene armije ali oni su ubijani svi odreda.Znači,kod rusa je bila deviza - samo mrtav njemac je dobar njemac.

Partizani oslobodili Srbiju i otjerali SVE ijednog njemca koji je živio u Banatu,Sremu i Bačkoj.Bez obzira bio on folksdojčer ili simpatizer komunista ili čak partizan.Pa konfiskovali im svu imovinu pa podjelili? Kome? Pa Srbima.Nijedan Hrvat,Mađar ili Bošnjak nije dobio folksdojčersku kući i imanje.

Šta je zajedničko Srbima i Rusima? Stepen tolerancije na drugog i drugačijeg.

Upitajte se samo da su Rusi ili Srbi bili u situaciji kao Bošnje u Sarajevu,šta bi bilo sa vama? Trag bi vam se zameo do kraja prvog tromjesečja.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#456 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by KENJAC »

PM72 wrote:
greatful_and_dead wrote:
KENJAC wrote: Od A do Z ono sto ja mislim :thumbup: Sto , ponavljam, ne znaci nebi pojeo jos vece govno da sam otiso sa "mojima". Mihajlo je izabrao svoju stranu i na tome mu svaka cast. Ja sam nakon 3 mjeseca skonto da nema moje strane. Puno vise Alijinih Srba danas razmislja kao ja nego kao Mihajlo. A vidim i da je @ex u pet deka ko i ja.
Puno više bivših boraca ABIH, bez obzira na naciju, razmišlja kao ti. Zajebano je i ostavljeno 95% bivših boraca. I to je najveća sramota ove države i jedan od razloga što je moja ljubav prema domovini postala tanka kao lizalo.
:thumbup:

Kenjac i exliberal misle da su samo oni "naguženi".I da je njihova patnja,bol,odricanje,žrtvovanje - najveće.Što reče uvaženi kolega,95% boraca je prevareno i ostavljeno na cjedilu,kao govno na prtini.Rat je valjao ljudima kao što su ,recimo,Prevljak što poklopi Ilidžu ili Radeljaš koji je od portira u Zrak-u došao do mjesta ministra sa magistarskom disertacijom.I takvi slični.Ja sam najveći protivnik ovakve države.Nisam se borio za arapske pogance koji kupuju sve živo i kao gamad ulaze u sve pore ovog života.Nisam se borio da strepim hoće li mi dijete doći živo iz škole,hoće li ga ko zbosti nožem ili pred školom utrapiti heroin.Nisam se borio da moj kolega i ranjenik prodaje stan smradu - dijasporcu da bi imao od čega liječiti dijete.Mislio sam da će biti više poštenja i pravde.Da sam bio pametan učio bi za hodžu jer je ta lopovska kasta jedina predodređena da u ovakvoj usranoj zemlji živi udobno.Nisam se borio da se svakom krmku sa brda pravdam što sam se morao braniti.

Ja više nikakvih emocija nemam prema ovoj zemlji.Živim dan za danom,od kredita do uzajamne kase.Ne bih fildžan znoja prolio za ovu vlast.
Dje ja ovo napisah , il jos bolje, dje ti ovo procita ?
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#457 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by PM72 »

Kenjac,
Ovo te buni?
Kenjac i exliberal misle da su samo oni "naguženi".I da je njihova patnja,bol,odricanje,žrtvovanje - najveće.
A napisao si prije toga kako si nakon tri mjeseca skontao kako nema "tvoje" strane.Šta to u prevodu znači? :lol:

I nećemo više o prisilno mobilisanim,dezerterima i unproforcima.Sarajmen je sasvim jasno rekao i sa njegovim postom bi zaokružio ovu temu.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#458 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by julisiz es grant »

Svim ovim nasilno mobilisanim evo pjesme jednog od njihove svojte koji je bio tu cijeli rat i, koliko znam, nije ni našta prisiljavan. Jer da jeste, sigurno poslije ne bi imao snage ovo da otpjeva:

Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#459 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Bodkin »

Smijesno je reci da je bosnjacima i srbima u sarajevu izbor bio isti ili podjednako lagan
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#460 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by KENJAC »

PM72 wrote:Kenjac,
Ovo te buni?
Kenjac i exliberal misle da su samo oni "naguženi".I da je njihova patnja,bol,odricanje,žrtvovanje - najveće.
A napisao si prije toga kako si nakon tri mjeseca skontao kako nema "tvoje" strane.Šta to u prevodu znači? :lol:

I nećemo više o prisilno mobilisanim,dezerterima i unproforcima.Sarajmen je sasvim jasno rekao i sa njegovim postom bi zaokružio ovu temu.
Izvini jarane al nekad stvarno lupas. Gdje sam ja to uzdigo moju naguzenost u odnosu na druge ?
A sad jedno pitanje ozbiljno za tebe. Jel ti stvarno mislis da je biti dezerter u onom ratu nesto negativno ? Al ozbiljno ! Cuj dezerter. Koliko bi vas guzice dalo da je imalo varijantu noge ?
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#461 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by KENJAC »

I da . Uzgred budi receno , do mene je dosla neka prica kako U Hrvatskoj nisu mobilisali Srbe. Zna li mi ko rec da li je to istina ?
User avatar
Tomi110
Posts: 363
Joined: 20/09/2014 15:33
Location: Na moru

#462 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Tomi110 »

KENJAC wrote:I da . Uzgred budi receno , do mene je dosla neka prica kako U Hrvatskoj nisu mobilisali Srbe. Zna li mi ko rec da li je to istina ?
Nije, bogami su mobilizirali dosta Srba u HV tokom Domovinskog rata.
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4132
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#463 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Al sto salonci znaju zasrat svaku temu. :-x
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#464 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Danguba »

Slava i hvala majoru.


...a ovima sto su se pokajali jer se nisu na vrijeme popeli na brda, jbg lose ste srece.

U Tuzli svo vrijeme rata Srbi su bili pozitivno diskriminisani u svakom pogledu.
Mobilizacija za sve a oni se izjasne da ''ne zele pucati po svojima''. Budu pusteni pa ce se to kao poslije rjesavati a oni vec sutra na pijaci svercaju dok se mi jebemo po Majevickim vrletima. Vecina ih je i danas tamo i ''osjecaju se ugrozeno''
Humanitarnu pomoc su primali preko crkve i po posebnim spiskovima a pozive dobijali nocu za razliku od Bosnjaka i njihovu brojnost koje nije moglo nista zapasti.

p.s. imali smo prilican broj Srba u redovima 2.Korpusa ARBiH a bilo je i casno poginulih.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#465 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by KENJAC »

Danguba wrote:Slava i hvala majoru.


...a ovima sto su se pokajali jer se nisu na vrijeme popeli na brda, jbg lose ste srece.

U
Tuzli svo vrijeme rata Srbi su bili pozitivno diskriminisani u svakom pogledu.
Mobilizacija za sve a oni se izjasne da ''ne zele pucati po svojima''. Budu pusteni pa ce se to kao poslije rjesavati a oni vec sutra na pijaci svercaju dok se mi jebemo po Majevickim vrletima. Vecina ih je i danas tamo i ''osjecaju se ugrozeno''
Humanitarnu pomoc su primali preko crkve i po posebnim spiskovima a pozive dobijali nocu za razliku od Bosnjaka i njihovu brojnost koje nije moglo nista zapasti.

p.s. imali smo prilican broj Srba u redovima 2.Korpusa ARBiH a bilo je i casno poginulih.
Evo ga ! Jos jedan sto i ne procita al odma odgovara na neprocitano. Jel' de ti zamislio sta sam ja reko pa odgovaras !? Sad a miru procitaj sta smo pisali pa onda sam sebi reci koliko si glup ispo!
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#466 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by PM72 »

Kenjac,

Što kvariš temu o jednom časnom oficiru Armije BiH? Koga briga što si se ti zajeb'o pa ti sad svi drugi krivi i "glupi" ?
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#467 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Danguba »

KENJAC wrote:
Danguba wrote:Slava i hvala majoru.


...a ovima sto su se pokajali jer se nisu na vrijeme popeli na brda, jbg lose ste srece.

U
Tuzli svo vrijeme rata Srbi su bili pozitivno diskriminisani u svakom pogledu.
Mobilizacija za sve a oni se izjasne da ''ne zele pucati po svojima''. Budu pusteni pa ce se to kao poslije rjesavati a oni vec sutra na pijaci svercaju dok se mi jebemo po Majevickim vrletima. Vecina ih je i danas tamo i ''osjecaju se ugrozeno''
Humanitarnu pomoc su primali preko crkve i po posebnim spiskovima a pozive dobijali nocu za razliku od Bosnjaka i njihovu brojnost koje nije moglo nista zapasti.

p.s. imali smo prilican broj Srba u redovima 2.Korpusa ARBiH a bilo je i casno poginulih.
Evo ga ! Jos jedan sto i ne procita al odma odgovara na neprocitano. Jel' de ti zamislio sta sam ja reko pa odgovaras !? Sad a miru procitaj sta smo pisali pa onda sam sebi reci koliko si glup ispo!
otkud ti sad...da opet kenjas
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#468 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Gojeni H »

Neka je pokoj dusi bosanskog heroja.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#469 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Gojeni H »

Sarajmen wrote:Nije rat s puškom za svakog muškarca. Nije korektno da se takvi javljaju na temu o ovom časnom i hrabrom patrioti, a prije svega čovjeku.


:thumbup: Upravo tako.
Ljudi se unerede, povracaju, tresu se k'o jasika, dobiju ludjacki izraz lica, bljedilo ... Bolje ih u kakvu kuhinju ili da istovaraju humanitarnu.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#470 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Gojeni H »

Danguba wrote: U[/b] Tuzli svo vrijeme rata Srbi su bili pozitivno diskriminisani u svakom pogledu.
Mobilizacija za sve a oni se izjasne da ''ne zele pucati po svojima''. Budu pusteni pa ce se to kao poslije rjesavati a oni vec sutra na pijaci svercaju dok se mi jebemo po Majevickim vrletima. Vecina ih je i danas tamo i ''osjecaju se ugrozeno''
Humanitarnu pomoc su primali preko crkve i po posebnim spiskovima a pozive dobijali nocu za razliku od Bosnjaka i njihovu brojnost koje nije moglo nista zapasti.

p.s. imali smo prilican broj Srba u redovima 2.Korpusa ARBiH a bilo je i casno poginulih.
:thumbup: Ovo potpisujem.

Nije bilo uvijek lagano biti Srbin na slobodnoj teritoriji. Bilo je pojedinacnih ispada pijanih budala. Isti ti su ujutro bili manji od makovog zrna.
Mogu samo da zamislim kako je bilo covjeku koji dodje s linije, a neka vojno-policijska budala na silu odveden na front, dodje s linije pa od straha lazno ugasenog alkoholom, i od silne srece jednog gmaza sto je dosao ziv kuci, malo pojebe majku srpsku. :(
Resetanje takvog lika bi predstavljalo nevjerovatan uzitak.

Ali, da ih je bilo u jednoj i drugoj policiji, obezbjedjenju, logistici, u gangu sverca cigarama i akumulatorima, vala jeste ...
User avatar
hrasno38
Posts: 31404
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#471 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by hrasno38 »

Fudo387 wrote:
exliberal-ex wrote:PMZnas kako su mene I moj komsiluk mobilisali, dosli po nas kuci, odveli nas u muriju, tamo izdegenecili pa dali pozive
Sta je to cudno?
Tako to rade sve vojske svijeta prema vojnim obaveznicima koji se ne odazivaju pozivu.
Onda po toj logici su trebali izdegeneciti svakoga ko je pobjegao u ratu i vratio se poslije rata.......jebi ga to su klasicni dezerteri a iz Sarajeva iz je pobjeglo ne protjerano na hiljade i to onih od kojih se ocekivalo da ce 100% stati na branik otadzbine, Bosnjaka. Na Trgu Heroja je bilo bruka pravoslavaca i katolika koji su bili od prvog do zadnjeg dana u A BiH i ja se ne sjecam da smo nekoga marisali radi toga sto nije uzeo pusku jer ih je bilo koji su i cucali po ulazima dok smo se mi kemfali.
Jesu Zornici i par idiota 92 napravili jedno sranje sa Srbima koje je opet prodala jedna Srpkinja a radilo se oko bjezanja na Grbavicu gdje je ona na ustrb onih koji su pobjegli prodala ljude koji nisu mislili da bjeze ni u mislima. Tad su dobili batine od par miseva sa Trga koji opert uzgred kad je pucalo su bili manji od makovog zrna i velikog Zornica koji je inace volio da pravi sranja po Hrasnom i to mu je bilo zadnje sto je prisao Trgu. Vjerovatno se i PM sjeca tog slucaja.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#472 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Fudo387 »

hrasno38 wrote:Onda po toj logici su trebali izdegeneciti svakoga ko je pobjegao u ratu i vratio se poslije rata.......jebi ga to su klasicni dezerteri a iz Sarajeva iz je pobjeglo ne protjerano na hiljade i to onih od kojih se ocekivalo da ce 100% stati na branik otadzbine, Bosnjaka.
Naravno, sve bih ja to izdegenecio i poslao da izgradjiva zemlju.
Samo kako ces to kad nisi dobio rat, pola ti zemlje okupirano i dan danas od strane kvislinga i domacih izdajnika.
User avatar
hrasno38
Posts: 31404
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#473 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by hrasno38 »

Fudo387 wrote:
hrasno38 wrote:Onda po toj logici su trebali izdegeneciti svakoga ko je pobjegao u ratu i vratio se poslije rata.......jebi ga to su klasicni dezerteri a iz Sarajeva iz je pobjeglo ne protjerano na hiljade i to onih od kojih se ocekivalo da ce 100% stati na branik otadzbine, Bosnjaka.
Naravno, sve bih ja to izdegenecio i poslao da izgradjiva zemlju.
Samo kako ces to kad nisi dobio rat, pola ti zemlje okupirano i dan danas od strane kvislinga i domacih izdajnika.
Mislio sam na one koje su bili vojni obveznici strane na kojoj sam bio, A BiH pa su zdusili kao vjetrom odneseni sirom svijeta i sad mi malo malo palamude kako nam je bilo u ratu:)
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#474 Re: Mihajlo Petrović - Major i legenda Armije Republike BiH

Post by Fudo387 »

hrasno38 wrote:Mislio sam na one koje su bili vojni obveznici strane na kojoj sam bio, A BiH pa su zdusili kao vjetrom odneseni sirom svijeta i sad mi malo malo palamude kako nam je bilo u ratu:)
Pa ne mogu, kakav bi to bio covjek da njih proganjam a dojucerasnje katile dozivljavam kao ravnopravne partnere u lafo izgradnji te freak drzave?
Ne ide, nema smisla.
zagonetka
Posts: 46
Joined: 26/11/2008 00:03

#475 Re: Vlasic 23 mart 1995

Post by zagonetka »

https://www.youtube.com/watch?v=RohHZQC ... e=youtu.be

OPERACIJA SANA 95- NEDOVRŠENA POBJEDA, AUTOR AVDO HUSEINOVIĆ OKTOBAR 2015
Post Reply