Toshiba Satellite problem sa bluetooth

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Bezimeni
Posts: 98
Joined: 29/11/2012 14:41
Location: Sigil
Grijem se na: Toplinu
Vozim: Paciklo

#1 Toshiba Satellite problem sa bluetooth

Post by Bezimeni »

Problem je sljedeci; jaranica mi ima ovaj laptop ( http://www.toshiba.rs/laptops/satellite ... 50d-a-10x/ ) i ima problema sa uparivanjem bluetooh slusalica, koristi windows 8.1, ja sam sinoc gledo po forumima i pise da se pritisne fn i f8 da se ukljuci bluetooth, radio sam i screenshare preko skypa, gledao u device manage da nema unknown devices, onda u control panel nema bluetooth ikonice niti ima bluetooth adaptera u network and sharing centru, naso sam joj od toshibe driver stack kaze nakon restarta ima ikona za bluetooth ali kaze da sotware nije podrzan, gledo sam i na dosta foruma ima ljudi sa istim problemom. Sta bi jos moglo da se pokusa? reko sam joj da sa f2 proba da vidi u bios-u da nije mozda bluetooth tu disablovan, htjela je konektuje acme bezicne slusalice, na laptop. Slisalice su ispravne jer ih se mogu upariti sa telefonom. Da li nadogradnja bios-a jedino preostalo rijesenje?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#2 Re: Toshiba Satellite problem sa bluetooth

Post by skafiskafsnjak »

a ima tih bt drivera dosta. Ja sam se patio s tim neko vrijeme ...
Instaliras npr onaj program aida64 i onda nadjes tacno koji ti je bt adapter tj koji proizvodjac . Onda sa stranice skines drivere .
Post Reply