Tko je za vas kurva?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#76 Re: Tko je za vas kurva?

Post by al_akhisari »

Nocni Monni wrote:E , sad, mi smo naviknuti da je kurva ona koja ima definiranu neku satnicu ili ona koja daje (skoro) svima.

Moje pitanje, na temelju par primjera:

-osoba koja pristaje na neobveznu vezu radi seksa,mada pristaje da bude i ljubavnica (pošto je druga strana u vezi)

-osoba koja s poznanikom završi u krevetu za jednu noć

-osoba koja želi vezu,pa vidi da ne ide,ali pristane na besplatni,ili barem neki jeftini seks....

Jesu li za vas ove osobe,koje sudjeluju u tome veće kurve nego ove iz oglasnika, koje barem to rade s jasnim ciljem-u prvom redu zarada,a onda možda i zadovoljstvo.?
...ne, nisu; ako mozes malo pojasniti ovo "neki jeftini sex"
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#77 Re: Tko je za vas kurva?

Post by sadie_forever »

Za mene su kurve ako idu sa zauzetim muskarcima,a to ako voli sex pa se sexa cesto to nije kurva :D ipak se za neobezan sex u vjeri samo daju udarci dok sex sa osobom kojaj je u braku ide smrtna kazna :shock: :shock:
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#78 Re: Tko je za vas kurva?

Post by zforumas »

fenomen a ne kurva
User avatar
apsidejzi
Posts: 8236
Joined: 25/05/2013 23:49

#79 Re: Tko je za vas kurva?

Post by apsidejzi »

broj dva wrote:Kurva si kad prodajes seks za pare. Sto nije neophodno lose, ali nije nuzno ni dobro.
Mada vise volim izraz "tantric engineer"
:thumbup: :thumbup:

Vjerovatno je autor teme htio postaviti pitanje da li su sponzoruse = kurve samo se malo spetljao sa rijecnikom. Sponzorusa takodjer prodaje sex za pare mada na drugi nacin.

Doduse, tesko je ocjeniti koji nivo sponzorstva spada u normalno zensko ponasanje a koji vec naginje kurvanju. Vjerovatno je granica u kvalitetama sponzora. Sto manji standard postavis kada su ostale osobine (osim materijalnog) u pitanju to vise naginjes kurvanjskom dijelu. Prirodno je i normalno da zena koristi sarm i sekusualnu igru u privlacenju partnera. Neprirodno je ako nema nikakvih standarda kada je fizicki izgled i ostalo sto ga okruzuje u pitanju tj ako je iskljucivo materijalno stanje i status kljucni faktor izbora.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#80 Re: Tko je za vas kurva?

Post by ovo_mi_je_nick »

Kad skontaš svi muškarci indirektno plaćaju kafe, dovoze-odvoze kući, izvode na večerice, bazenčiće, izletiće u zamjenu za sex, za koji očekuju da li će se desiti prve noći ili nakon 3-6 mjeseci "veze".

Žene isto na to pristaju jer su pametnije i znaju da drže kontrolu preko gaća i kad one daju zeleno svijetlo to je to. Zeleno svijetlo se podrazumjeva da se kao zaljube ili onako sex samo radi razbijanja stresa.

- Tako da je ovdje iz teme "kurva" ona koja ima cjenovnik i daju micu bez ikakvih osjećanja.

- I drugi termin "kurve" ona u koju se zaljubiš ili je pozivaš na kafu, a ona te ne *ebe ni 2 % :lol: jer joj se ne dopadaš.
klokotnica velika
Posts: 43
Joined: 16/02/2017 01:10

#81 Re: Tko je za vas kurva?

Post by klokotnica velika »

Emop21 wrote:Uvijek sam se pitao da li su Bosanke (Bošnjakinje prije svega, zbog faktora vjere) zaista bolje od, npr., Šveđanki i Čehinja, samo zbog toga što ne daju tako lako/navodno/. Onda skontam da je žena - žena, bez obzira gdje se rodila i pod kakvim indoktrinacijama odrasla.

Zaključak (vrlo jasan i jednostavan): -Žena je žena: voli muškarce i želi seks s njima/ to je ne čini kurvom
-Muškarac je muškarac: voli žene i želi seks s ženama/ to ga ne čini svinjom

Mi smo primitivna sredina, pa vrijeđamo; žene prije svega, zbog, zamislite apsurda: toga što jesu ono što jesu: žene i vole seks baš kao muškarci. Zanimljiv fenomen.
Uvijek mi je bilo smijesno kada ljudi stavljaju vjeru i "davanje"u isti kos,kakve veze ima vjera i davanje? pa po tvom pitanju Svedjanke i Cehinje su sve ateisti i one se satiru od curca.Zena vjernica ,vjernica u pravom smislu te rijeci a ne samo kada joj treba vjera ti nece dati budi siguran do braka jer se ona boji Boga i postuje to u sta vjeruj.sve ove druge "vjernice" nemaju ama bas nikakve razlike od gore navedenih stranih drzavljanki ;) prema tome eto ne moras se to vise pitati :)).

Sto se tice teme i kurve nema to veze s mozgom,kurve su zene koje "narucis" za svoj ili tudji novac i karas,sve ostale nisu kurve.znaci da podebljamo,iskljucivo zene koje uzmu novac na ruke( sad moze i kartica) ,doslovice das pare i onda hebes su kurve.zene koje "znaju" i vole sex i vole kurac kao ti picku nisu kurve druze,zasto bi zena bila kurva ako joj se ti veceras svidis ovde i ona te pozove da je hebes.tako da kao sto neko rece ovo je prije svega tema koja je vise poznata i pticama na grani i o kojoj nema sta da se prica.pozz :run:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11523
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#82 Re: Tko je za vas kurva?

Post by japin_mutapi »

kurva je karakterna osobina
User avatar
alijagoro
Posts: 3297
Joined: 06/03/2008 18:02

#83 Re: Tko je za vas kurva?

Post by alijagoro »

One koje bi se jebale a da im ne udze.One sto se pokriju i odmah misle da su postene a sve im se ocrtalo :D.One koje se sjete da su udate ili imaju momka tek kad predzu granicu.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#84 Re: Tko je za vas kurva?

Post by prog321 »

kurva je ona koja mi ne da.
:-D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#85 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Connaisseur Karlin »

kiki-miki wrote:A šta je s muškim kurvama?
mislis: svalerima,zenskarosima,frajerima :D :lol:

muske kurve najcesce dobiju ovakav poklon:

Image

:lol:
User avatar
alijagoro
Posts: 3297
Joined: 06/03/2008 18:02

#86 Re: Tko je za vas kurva?

Post by alijagoro »

prog321 wrote:kurva je ona koja mi ne da.
:-D
Ima i toga :D ,kao i da niko ne govori nista lose za bivsu,dok ne postane jasno da se nece vise vracati hanuma,tad pocnu pricati kako su ih mozda varale bile ovakve i onakve :D.Isto ko sto niko ne govori za auto da se kvarilo,dok su ga imali,vec poslije nekog vremena pocnu o skupim kvarovima :D
Last edited by alijagoro on 20/02/2017 23:30, edited 1 time in total.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#87 Re: Tko je za vas kurva?

Post by rumenige_brajtner »

Ja sam kurva, sta te tacno zanima?
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#88 Re: Tko je za vas kurva?

Post by rumenige_brajtner »

kiki-miki wrote:
rumenige_brajtner wrote:Ja sam kurva, sta te tacno zanima?

Po cemu si dobio takav naziv ili kako si ga zasluzio?
Kako da ti objasnim, vise je to state of mind :D

kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#89 Re: Tko je za vas kurva?

Post by kiligonzales »

Nema takvih.
beobasket
Posts: 934
Joined: 13/03/2015 10:26
Location: Kakanj je centar svijeta tako kazu nase nane.

#90 Re: Tko je za vas kurva?

Post by beobasket »

Defitivno ne ona koja trazi pare, jer ona je samo poslovna zena :D

Niko. Kurva je rijec koja se koristi kao zarez ili pauza kakda pricas.

Kad govorimo o zenama imas dvije sorte kad je rijec o parama. One koje zarade svoj novac nebitno kako i one koje zive na tudji racun. Definitivno ovu sto popularno nazivamo 'sponzorusa' je vrijedna zaobilaza.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#91 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Jack Be Nimble »

Neko tipa Suarez i Costa su kurve. Bankar koji bez razmisljanja zajebe ljude da bi sebi strpao pare u dzep je za mene primjer kurve.

Ako platim zenu za sex ona nije kurva. Eh sada ako me nekako zajebe u tom poslu onda je kurva.
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#92 Re: Tko je za vas kurva?

Post by sandra01 »

sadie_forever wrote:Za mene su kurve ako idu sa zauzetim muskarcima,a to ako voli sex pa se sexa cesto to nije kurva :D ipak se za neobezan sex u vjeri samo daju udarci dok sex sa osobom kojaj je u braku ide smrtna kazna :shock: :shock:
Kome smrtna kazna?
Osobi koja je u braku i pristala na sex s trecom osobom?
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#93 Re: Tko je za vas kurva?

Post by Njanjavi »

Kurva je svaka kad je dobro s guza prisastavis i prosapuces kurvo!
Alaham nijedna se ne ljuti u tom sevdahu kad joj to kazes, alaaaaham nijedna!
User avatar
piupiu
Posts: 16623
Joined: 05/01/2008 05:08

#94 Re: Tko je za vas kurva?

Post by piupiu »

broj dva wrote:vise volim izraz "tantric engineer"

:lol: :thumbup:

Odličan. A, inače, kako se zove muški ekvivalent 'kurve' (šta god to značilo)?
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#95 Re: Tko je za vas kurva?

Post by sadie_forever »

sandra01 wrote:
sadie_forever wrote:Za mene su kurve ako idu sa zauzetim muskarcima,a to ako voli sex pa se sexa cesto to nije kurva :D ipak se za neobezan sex u vjeri samo daju udarci dok sex sa osobom kojaj je u braku ide smrtna kazna :shock: :shock:
Kome smrtna kazna?
Osobi koja je u braku i pristala na sex s trecom osobom?

pa da,to po serijatu,ako 2 nevjencane slobodne osobe se sexaju ,udarci na javnom mjestu,a ako su u braku onda smrt..a ako je jedna slobodna ona udarce dozivi a ozenjeni smrt
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#96 Re: Tko je za vas kurva?

Post by HAVANA »

Ovde bi pomrlo po drzave a batina ko u prici.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#97 Re: Tko je za vas kurva?

Post by mO k3 »

rumenige_brajtner wrote:Ja sam kurva, sta te tacno zanima?
evo i ja sam :)
Kurva je sirok pojam , ali sve za pare
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#98 Re: Tko je za vas kurva?

Post by kiligonzales »

Svako ima pravo da odlučuje šta će sa sobom da radi, da li će unovčiti ono što ima pamet, tijelo, neki talenat ili nešto četvrto. Dijeliti etikete ženama i muškarcima čije živote neznamo je pasjaluk samo zato što žele raspolagati svojim tijelom po vlastitim željama. Ne kradu, ne varaju svijetinu, ne otimaju joj od usta, ne zavrču nekome ruku kako bi imali seks s njima, niti ga idealizuju, vole ga ,neki uživaju ili ne uživaju u njemu, neki ga naplate jer žive od njega i neki ne naplate, stvar izbora, ali jesu li oni najgori? Nisu, sve dok je to zasnovano na principu dobre volje,vlasitog izbora, bez sile, s dozom poštenja.

Da je ovdje legalizovana prostitucija kao što je sponzorstvo, bili onda raspravljali o tome da li je ista moralna ili nije? Sad je kažnjiva pa nam je jasno da je kriminalna i nemoralna, ali šta ćemo onda kada neko takvo što promjeni? Kako ćemo to komentarisati?

Da li smo mi moralni za naše generacijske prethodnike kojima je jedan partner/partnerka s kojim su uplovili u brak bili dovoljni za cijeli život, a nama ni tovar van braka nije dosta da stanemo i zapitamo se kad ćemo zasnovati brak i potomke steći? Jesmo li mi za njih kurvari i kurve? :D

Za mene su jedine kurve političari, tako dobro žive u svakom jadu, da ih boli neka stvar što gladni o njima misle, mogu svi izginuti samo nek je njima dobro, zavrnute i prekroje na hiljade sudbina i rijetko kad odgovaraju, a kurvaluk na koji su spremni u najgorim slučajevima radi sticanja vlastitog dobra odnose i mnoge živote ...
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#99 Re: Tko je za vas kurva?

Post by radiša »

za mene je prostitutka kurva
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#100 Re: Tko je za vas kurva?

Post by BarbaDue »

za mene je kurvetina ona Dragana spetog :mrgreen:
Post Reply