Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#455 Re: Tino Sven Sušić

Post by alphonse kauders »

Dr. Kuca wrote:Realno jucer je bio bolji od Prcica i Pjanica zajedno, pogotovo Prcica, pa nie Medo kad je uso nije bio nista bolji, sem na svjezinu malo 6 minuta.
Haj, molim te ne izmišljaj. Pjanić i Prcić su tek nakon 30 minuta počeli igrati slabo, TSS je bio nevidljiv sve vrijeme dok je bio u igri, mislim da je u veznom redu imao ubjedljivo najmanje kontakata s loptom.

alphonse kauders wrote:
Prcic je izgubio opet kao i protiv luthestajna mali milion lopti.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#457 Re: Tino Sven Sušić

Post by todd_smith »

TSS sasvim solidan, nista gori/bolji od Prcica, Medunjanina i slicnih.

Dr. Kuca wrote:
+1 prcic se nije dovoljno pokazao, treba mu dati jos jednu priliku naravno s klupe
User avatar
fortaleza
Posts: 5592
Joined: 05/03/2012 23:16

#459 Re: Tino Sven Sušić

Post by fortaleza »

Taj isti Pjanic koji je poceo igrati slabo od 30-te minute kako se navodi je bio u potpunosti van utakmice i upravo zbog toga sto nije zamjenio misketa na pravi nacin jer se to od njega ocekivalo te dodatno zakomplicirao situaciju sto je promasio penal za bod ga u svakom slucaju ne cini slabijom karikom od susica kad ovaj igra? Forumska "realnost" i prijasnji kredibilitet, nista drugo.

#462 Re: Tino Sven Sušić

On je glavni i jedini odgovorni za ono što se desilo sinoć.
Igrači ne snose ni djelić krivice.

Nisu oni krivi što ova umno oštećena mazga ne zna postaviti najklasičniju formaciju sa 2 beka.
todd_smith

#463 Re: Tino Sven Sušić

direktni wrote:Spahić, Misimović, Zukanović i Ibričić su bili važne karike u timu, ali njih nema jer se prostor morao naći za "određene" igrače.

Na kraju krajeva, da smo Braci iz Vrbanjuše dopustili da vodi utakmicu sa Kiprom, sada bi imali tri boda. Braco je za Sušića trenerski mag. istina, to nije teško biti.
Bicakcic koji je vec igrao uzeo mjesto Spahica

Pjanic koji je vec igrao uzeo mjesto Misimovica

Kolasinac koji je vec igrao uzeo mjesto Zukanovica

TSS/Prcic uzeo mjesto Ibricica koji ionako nikada nije igrao jer ne valja onoj stvari ima vec 3-4 godine