Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#101 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by cendlerbing »

Spartanovski wrote:Niste me dobro razumijeli, ja sam zadovoljan sa svojim "normalnim" fotografijama. Ipak, kad pogledam fotografije od uspješnih, u ovom slučaju muškaraca, jer oni su mi konkurencija, kod njih su slike vidljivo uređivane, tu su neke super lokacije, poze kao u nekom magazinu i td.
Mnogi kažu da trebaš predstaviti pravoga sebe, a najpopularniji profili su na svaki mogući način se spremali za te fotografije. To je u biti trend, kontradiktorni su. Ima li se smisla registrirati?
Ja ti mogu samo iz svoje perspektive reći - nisu te fotografije toliko bitne. Ako si nekome zanimljiv i privlačan, to je sasvim dovoljno.
Sad je drugo, ako ti želiš upasti u taj krug "najpopularnijih profila". :)
Spartanovski
Posts: 76
Joined: 04/05/2011 19:53

#102 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Spartanovski »

Ne želim ja upasti u krug najpopularnijih profila. Sve je to igra, samo analiziram kako ta igra funkcionira.

U redu, takav je trend, ali kako onda znati kako tko zaista izgleda, ako su najpopularniji profili u vidu profesionalnih fotografija za foto modele. To se pogotovo odnosi na žene, koji su tu sve slojevi. Dakle, sloj šminka, sloj fotografija, sloj photshop, sloj rasvjeta, sloj filteri i td.
User avatar
dale cooper
Posts: 28548
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#103 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by dale cooper »

Spartanovski wrote:Ne želim ja upasti u krug najpopularnijih profila. Sve je to igra, samo analiziram kako ta igra funkcionira.

U redu, takav je trend, ali kako onda znati kako tko zaista izgleda, ako su najpopularniji profili u vidu profesionalnih fotografija za foto modele. To se pogotovo odnosi na žene, koji su tu sve slojevi. Dakle, sloj šminka, sloj fotografija, sloj photshop, sloj rasvjeta, sloj filteri i td.
Gledaj to sa ove strane - kada sve te slojeve raspakuješ čeka te iznenađenje - ovako ili onako. :mrgreen:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#104 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by cendlerbing »

Spartanovski wrote:Ne želim ja upasti u krug najpopularnijih profila. Sve je to igra, samo analiziram kako ta igra funkcionira.

U redu, takav je trend, ali kako onda znati kako tko zaista izgleda, ako su najpopularniji profili u vidu profesionalnih fotografija za foto modele. To se pogotovo odnosi na žene, koji su tu sve slojevi. Dakle, sloj šminka, sloj fotografija, sloj photshop, sloj rasvjeta, sloj filteri i td.
A ne znam, kad sam ja imala tu profil, bilo je svega. I profi slika, i bezveze slika na kojima jedva razaznaješ osobu.
Sad su mobiteli u rangu sa fotoaparatima, pa ne čudi što svi imaju kvalitetne izretuširene fotigrafije.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#105 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Boemica »

Spartanovski wrote:Niste me dobro razumijeli, ja sam zadovoljan sa svojim "normalnim" fotografijama. Ipak, kad pogledam fotografije od uspješnih, u ovom slučaju muškaraca, jer oni su mi konkurencija, kod njih su slike vidljivo uređivane, tu su neke super lokacije, poze kao u nekom magazinu i td.
Mnogi kažu da trebaš predstaviti pravoga sebe, a najpopularniji profili su na svaki mogući način se spremali za te fotografije. To je u biti trend, kontradiktorni su. Ima li se smisla registrirati?
Kako znaš koji su najpopularniji profili?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#106 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

Ovih par bosanaca sto su dosli u kompaniju zagorili pa postali nesnosni, I dam im jednu ovdasnju drustvenu aplikaciju za upoznavanje.
Spopalo ih muskinja jedva se kotarisali, reko e sad znate kako je meni bilo biti jedini bosanac ovdje.

Sad su ih spopale zenske, salju im sise guzice i traze da im salju slike alata, dogovaraju seks u hotelu, parkingu, autu ... e sad su nadrljali. :lol:
User avatar
Bluemore
Posts: 4335
Joined: 18/06/2010 21:18

#107 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Bluemore »

Ramzess Veliki wrote:Ovih par bosanaca sto su dosli u kompaniju zagorili pa postali nesnosni, I dam im jednu ovdasnju drustvenu aplikaciju za upoznavanje.
Spopalo ih muskinja jedva se kotarisali, reko e sad znate kako je meni bilo biti jedini bosanac ovdje.

Sad su ih spopale zenske, salju im sise guzice i traze da im salju slike alata, dogovaraju seks u hotelu, parkingu, autu ... e sad su nadrljali. :lol:
Super da to objavljujes ovdje
Sigurno su solo
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#108 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by biggrin »

Ramzess Veliki wrote:Ovih par bosanaca sto su dosli u kompaniju zagorili pa postali nesnosni, I dam im jednu ovdasnju drustvenu aplikaciju za upoznavanje.
Spopalo ih muskinja jedva se kotarisali, reko e sad znate kako je meni bilo biti jedini bosanac ovdje.

Sad su ih spopale zenske, salju im sise guzice i traze da im salju slike alata, dogovaraju seks u hotelu, parkingu, autu ... e sad su nadrljali. :lol:
...a u hotelu "ali ti nisi mišel, ti si majkl...dohakali su mi..."
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#109 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

Bluemore wrote:Super da to objavljujes ovdje
Sigurno su solo
Jesu, I vec su dobili i prve bracne ponude.
Mladji je vec odlucio da ostane ovdje zauvijek. Brzo je skontao da su ovdje zene mnogo bolje. Ni jedna nema jezicinu. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#110 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

biggrin wrote:...a u hotelu "ali ti nisi mišel, ti si majkl...dohakali su mi..."
Ma to se vidi bolan. Ako se imalo razumijes u zensku fizionomiju ne mozes pogrijesiti.

A za ova dva medjeda se ne sekiram, svaki je preko 120 kila. Ako im se i uvali neki transvestit bice "A sto izjebah co'eka ..."
Tamo gdje su postali su prava atrakcija, svi se slikaju sa njima. :thumbup:
User avatar
Bluemore
Posts: 4335
Joined: 18/06/2010 21:18

#111 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Bluemore »

Ramzess Veliki wrote:
Bluemore wrote:Super da to objavljujes ovdje
Sigurno su solo
Jesu, I vec su dobili i prve bracne ponude.
Mladji je vec odlucio da ostane ovdje zauvijek. Brzo je skontao da su ovdje zene mnogo bolje. Ni jedna nema jezicinu. :D
Mozda i tebi svane :)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#112 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

Bluemore wrote:Mozda i tebi svane :)
Meni je svanulo odavno. :lol:
User avatar
Bluemore
Posts: 4335
Joined: 18/06/2010 21:18

#113 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Bluemore »

Za tebe Nema zime :-)
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#114 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by ho oponopono »

Spartanovski wrote:Ne želim ja upasti u krug najpopularnijih profila. Sve je to igra, samo analiziram kako ta igra funkcionira.

U redu, takav je trend, ali kako onda znati kako tko zaista izgleda, ako su najpopularniji profili u vidu profesionalnih fotografija za foto modele. To se pogotovo odnosi na žene, koji su tu sve slojevi. Dakle, sloj šminka, sloj fotografija, sloj photshop, sloj rasvjeta, sloj filteri i td.

...a ja ko fol Spartanca i govana pih... prenemagalo boj ...ti kanališ u startu sebe jebale te fotke da te jebale...ovo ko Luđak kao da je odlučio uletiti među pičetine na Badoo...pa ono 100 zašto...jebiga zato...:pusi2:...

...ne očekuj ništa... opusti se i čavrljaj...do neprepoznavanja je došla suština prevare...vidjećeš jebiga i sam ako ih i ogoliš...šta i kako će ići...:pusi2:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#115 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by strucnjakdemagog »

ho oponopono wrote:
Spartanovski wrote:Ne želim ja upasti u krug najpopularnijih profila. Sve je to igra, samo analiziram kako ta igra funkcionira.

U redu, takav je trend, ali kako onda znati kako tko zaista izgleda, ako su najpopularniji profili u vidu profesionalnih fotografija za foto modele. To se pogotovo odnosi na žene, koji su tu sve slojevi. Dakle, sloj šminka, sloj fotografija, sloj photshop, sloj rasvjeta, sloj filteri i td.

...a ja ko fol Spartanca i govana pih... prenemagalo boj ...ti kanališ u startu sebe jebale te fotke da te jebale...ovo ko Luđak kao da je odlučio uletiti među pičetine na Badoo...pa ono 100 zašto...jebiga zato...:pusi2:...

...ne očekuj ništa... opusti se i čavrljaj...do neprepoznavanja je došla suština prevare...vidjećeš jebiga i sam ako ih i ogoliš...šta i kako će ići...:pusi2:

:D

Dobro ti i kaže. Nauči pravila i deveraj. Ako hoćeš pošteno da igraš, nisu te stranice za tebe.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#116 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Euphoria »

Ne znam gdje si vidio te fotke jer one koje ja vidim su uglavnom očajne :-)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#117 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by triconja »

Miss Moonlight wrote:Ne znam gdje si vidio te fotke jer one koje ja vidim su uglavnom očajne :-)
Kuco riley reid, valentina nappi, remy lacroix :lol:
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#118 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by joske »

:-D :-D zna trico sa valja ba
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21708
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#119 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by MarlboroGold »

:lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#120 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

Sve je to opasno, evo jaran upoznao jednu preko te neke aplikacije, I hoce ona nakon hevte da napusti pos'o I da on iznajmi kucu u centru I da je zeni I da tamo zive. :shock:

Eno jos se trese I pije hapove … :shock:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#121 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by ovo_mi_je_nick »

Dođe Match sa jednom djevokom, počela je uveče dopisivanje, ma lomi. Sljedeći dan kaže nisam ja za dopisivanja, imam obaveza, nemam vremena (hallooooo nema vremena i ne dopisuje joj se a instalirala sve božije aplikacije za upoznavanje) glupo joj to. Reko pa šta ćemo sada, kaže ništa. E jebo lud luđeg :lol: :lol: :lol:

Instalirala badoo, pitaš je ima li likova koji smaraju kaže ima smoriše, pa reko izbriši aplikaciju i riješeno. Naljuti se :lol: :lol: :lol:

Sve u svemu to je samo željno lajkova i te neke prividne popularnosti da je ona prepiČka. Korištenje aplikacija svih kalibara da se dođe do što više folovera na intagramu i et.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#122 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

Jedna objavila "Volim shopping" … ja joj napisem "I ja, kad ces me voditi?"
Druga stavila sliku Apple-a u kutiji sa cvijecem, napisem joj "Svidja mi se, hoices li mi ga pokloniti?"

… I ne javljaju se nakon toga. :twisted:
User avatar
Ludzak
Posts: 5578
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#123 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ludzak »

ovo_mi_je_nick wrote:Dođe Match sa jednom djevokom, počela je uveče dopisivanje, ma lomi. Sljedeći dan kaže nisam ja za dopisivanja, imam obaveza, nemam vremena (hallooooo nema vremena i ne dopisuje joj se a instalirala sve božije aplikacije za upoznavanje) glupo joj to. Reko pa šta ćemo sada, kaže ništa. E jebo lud luđeg :lol: :lol: :lol:

Instalirala badoo, pitaš je ima li likova koji smaraju kaže ima smoriše, pa reko izbriši aplikaciju i riješeno. Naljuti se :lol: :lol: :lol:

Sve u svemu to je samo željno lajkova i te neke prividne popularnosti da je ona prepiČka. Korištenje aplikacija svih kalibara da se dođe do što više folovera na intagramu i et.
Ma sve one koje se vrte po tim mrežama su željne lajkova i popularnosti. Čak i na instagramu. Lajk je najbezveznija opcija koja se ikada pojavila na ovim društvenim mrežama. Da nije lajkova, ni u pola manje korisnika instagram ne bi imao.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#124 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Xavier1 »

Ludzak wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Dođe Match sa jednom djevokom, počela je uveče dopisivanje, ma lomi. Sljedeći dan kaže nisam ja za dopisivanja, imam obaveza, nemam vremena (hallooooo nema vremena i ne dopisuje joj se a instalirala sve božije aplikacije za upoznavanje) glupo joj to. Reko pa šta ćemo sada, kaže ništa. E jebo lud luđeg :lol: :lol: :lol:

Instalirala badoo, pitaš je ima li likova koji smaraju kaže ima smoriše, pa reko izbriši aplikaciju i riješeno. Naljuti se :lol: :lol: :lol:

Sve u svemu to je samo željno lajkova i te neke prividne popularnosti da je ona prepiČka. Korištenje aplikacija svih kalibara da se dođe do što više folovera na intagramu i et.
Ma sve one koje se vrte po tim mrežama su željne lajkova i popularnosti. Čak i na instagramu. Lajk je najbezveznija opcija koja se ikada pojavila na ovim društvenim mrežama. Da nije lajkova, ni u pola manje korisnika instagram ne bi imao.
Prvenstveno su tu radi paznje koje je zenama nikada dosta.
Ako se desi da slucajno upoznaju gospodina savrsenog jos bolje.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#125 Re: Tinder i slične aplikacije za upoznavanje

Post by Ramzess Veliki »

Xavier1 wrote:Prvenstveno su tu radi paznje koje je zenama nikada dosta.
Ako se desi da slucajno upoznaju gospodina savrsenog jos bolje.
Gospodina Savrseni Profil. :lol:
Post Reply