The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58761
Joined: 03/08/2010 19:04

#8301 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Cavali wrote:Najvise zamjeram pucacinu,amaterski skroz odradjeno.evo da i ja malo kritikujem,to mi je bas zaparalo oci.Kad se sjetim borbe oko zatvora sa guvernerom sjebem se koliko je to bilo bolje,cak se imalo i za tenk pare.ocekivao sam da one zenske upadnu na celu sa starkom,kontam da nisu jos imale zakopnog oruzja.ovu rospiju bi otego sa merakom,ova blajhana sto je izdala.Najbolji momenat,bjezanija Negana kad se prvi put pojavi lav haha.

Otkud lav,zar nije tigar?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58761
Joined: 03/08/2010 19:04

#8302 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

bingov buraz wrote:
last mohicans wrote:Ma kaka jetra. Eno ga nista mu. Sikira se za Michone. Scene borbe smiješne. Dramatičnost i scenarij malo dijete bi bolje osmislilo. Rekao sam i ranije. Limunada i stednja. Svaka borba i efekti kostaju, a ovdje se masovno štedi, a nema ni ideja. Zombija sve manje, jedino vrijedno iznenađenja Saša kao zombi. Rick nasukan kao blecak. Onako sklopiti savez s nakim smecarima jos ih naoruzati i dovesti među svoje. Smijesna serija postala. Zombi komedija.
Ni flastera neće :oops:

Ona na krovu smecarka drzi Michione na nišanu i odjednom se bore golim rukama,glavna smećarka se šetka sa Rickom glavnom džadom a okršaji na sve strane,Corala vidimo da puca praši u 16,nakon 30 sec. zarobljen nema veze što si pao psihopati u ruke pustiš da te zarobe lagano :oops:
Iskarikirali su čak i Negana,"Riče druže šta nam to radiš...sad ti moram ubiti sina... i tebi ruke odsjeci do lakata gore... sad cu da ga ubijem...sad cu da dignem palicu...sad cu da ubijeeeahöh,jebeni tigar ubio je nekog od mojih 15 metara iza mene,spustiću palicu lagano,imam i oružje ali neću ubiti ni Ricka ni Carla a moji ljudi koji su svud uokolo će dopustiti Ricku da dođe do puške.

Rekoh gledaće se i iduća sezona :mrgreen:

:mrgreen: :thumbup:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#8303 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

Mali_Vuk wrote:Te borbe, tog zapleta i raspleta..

Ovo ko da je režeri'o Hajrudin Krvavac..
:lol:

Jes fakat, kad ono svi pucaju, rokaju, okreću puške tam-vam, ne znaš otkle više mrski Švaba nadire, majku im fašističku! :twisted: :mrgreen:
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#8304 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by janje_ »

ja sve kontam koji će mu klinac onaj crveni kišobran, kad u sedam sezona nije pala kisa..
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#8305 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by bordo gandalf »

bingov buraz wrote:Ja sto sam gledao kraj je kad komunalka upuca Ricka u jetru i gotovo :?
I ja isto, shiva i ostali se nisu pojavili
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#8306 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by arzuhal »

bordo gandalf wrote:
bingov buraz wrote:Ja sto sam gledao kraj je kad komunalka upuca Ricka u jetru i gotovo :?
I ja isto, shiva i ostali se nisu pojavili
Tako su prenosili na KISS TV i OSM, a na Foxu išlo do kraja :lol:
Cavali
Posts: 82
Joined: 16/02/2017 09:57

#8307 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Cavali »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Cavali wrote:Najvise zamjeram pucacinu,amaterski skroz odradjeno.evo da i ja malo kritikujem,to mi je bas zaparalo oci.Kad se sjetim borbe oko zatvora sa guvernerom sjebem se koliko je to bilo bolje,cak se imalo i za tenk pare.ocekivao sam da one zenske upadnu na celu sa starkom,kontam da nisu jos imale zakopnog oruzja.ovu rospiju bi otego sa merakom,ova blajhana sto je izdala.Najbolji momenat,bjezanija Negana kad se prvi put pojavi lav haha.

Otkud lav,zar nije tigar?
Ma dok sam pisao vidim nesta nije ok,kako god u CGI-u je :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8308 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

arzuhal wrote:
bordo gandalf wrote:
bingov buraz wrote:Ja sto sam gledao kraj je kad komunalka upuca Ricka u jetru i gotovo :?
I ja isto, shiva i ostali se nisu pojavili
Tako su prenosili na KISS TV i OSM, a na Foxu išlo do kraja :lol:
:lol:

ludžače :lol: je l' poslije toga išao Hule sa evergrinom: "Spremila te majka u veliki grad" :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#8309 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

eh valja sad cekad do oktobra :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8310 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Logovan »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Cavali wrote:Najvise zamjeram pucacinu,amaterski skroz odradjeno.evo da i ja malo kritikujem,to mi je bas zaparalo oci.Kad se sjetim borbe oko zatvora sa guvernerom sjebem se koliko je to bilo bolje,cak se imalo i za tenk pare.ocekivao sam da one zenske upadnu na celu sa starkom,kontam da nisu jos imale zakopnog oruzja.ovu rospiju bi otego sa merakom,ova blajhana sto je izdala.Najbolji momenat,bjezanija Negana kad se prvi put pojavi lav haha.

Otkud lav,zar nije tigar?
Ma lav, tigar, sve ti je to isto. :D
Cavali
Posts: 82
Joined: 16/02/2017 09:57

#8311 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Cavali »

Ma sta god da urade mi cemo gledati,jbg mora nas nesta i nervirati da bi gledali.da je sve super,ne bi ni komentarisali i zanimali se.
Samo me ponekad nervira amaterski pristup,ovo sa puskicama me podsjetilo kad smo u ratu pravili drvene puske pa ono ra tata pucas oko sebe.Ko god je bio u ratu zna da to nije tako,mozda glupim amerima ova prica prolazi,ali mozda.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#8312 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by klixoris »

Od citave pucacine, jedino je Carl ozbiljno izgledao - selektivna paljba, kratki rafali, nisanjenje pred svako novo otvaranje vatre...
Ovi ostali ko u "ta-ta" igrama masu puskama, rafalaju i kose po 5 ljudi odjednom, pri cemu uspjesno pogadjaju neprijatelje i fulaju svoje... :lol:

Oni flashbackovi sa Sashom i Ibrom su bili toliki smor, katastrofa. Mogli su nas bar u finalu sezone postediti limunade... Odglegao sam jedan flashback, a sve ostale premotao...
Iduca sezona ce opet biti smor, vrtit ce se oko novih monologa, povremenih "skirmish" bitki, a Negan ce zaplatiti tek na finalu sljedece sezone.
Do mid sezone Rick i ekipa mozda pobiju smetljare, ali nece sigurno i Saviorse
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#8313 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

klixoris wrote:Od citave pucacine, jedino je Carl ozbiljno izgledao - selektivna paljba, kratki rafali, nisanjenje pred svako novo otvaranje vatre...
Ovi ostali ko u "ta-ta" igrama masu puskama, rafalaju i kose po 5 ljudi odjednom, pri cemu uspjesno pogadjaju neprijatelje i fulaju svoje... :lol:

Oni flashbackovi sa Sashom i Ibrom su bili toliki smor, katastrofa. Mogli su nas bar u finalu sezone postediti limunade... Odglegao sam jedan flashback, a sve ostale premotao...
Iduca sezona ce opet biti smor, vrtit ce se oko novih monologa, povremenih "skirmish" bitki, a Negan ce zaplatiti tek na finalu sljedece sezone.
Do mid sezone Rick i ekipa mozda pobiju smetljare, ali nece sigurno i Saviorse
i ja sinoc pomisli zar opet tako sranje, jedan il dva flashback-a ok je ne filat pola epizode :evil:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#8314 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Fajcion »

Da izostavimo gluposti i pojedino smiješne izvedbe ove sezone dijalozi, monolozi i razvlačenja su sastavni dio TWD.
Tako da mene to ne dotiče toliko. Znaš šta otprilike očekuješ od ove serije i ili je gledaš ili ne.
Al uz dosta amaterizma finalne ep dobro se čovjek mogao nasmijati :-D
User avatar
jasko_ba
Posts: 7808
Joined: 13/11/2006 17:47

#8315 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko_ba »

Ima bar stotinu boljih serija od ove, ali nazalost moram izgledati do kraja :roll:
A toliko je debilno postalo i mucno za pratiti.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#8316 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Dr Kova »

Ja sam prestao gledati na prvoj epizodi 7. sezone, kad su Glenn i Abraham zaginuli.
Iskreno pitanje. Je li se išta počelo konkretno dešavati, da se zakuha i to da pregledam ostatak? Hvala
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8317 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Buckethead wrote:Ja sam prestao gledati na prvoj epizodi 7. sezone, kad su Glenn i Abraham zaginuli.
Iskreno pitanje. Je li se išta počelo konkretno dešavati, da se zakuha i to da pregledam ostatak? Hvala
Mozes komotno preskociti do ove zadnje epizode.
Mada, ja sam sinoc poceo zadnju i zaspao :mrgreen:
Veceras nastavljam, pa vidjecemo.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#8318 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Dr Kova »

Tomahawk11 wrote:
Mozes komotno preskociti do ove zadnje epizode.
Mada, ja sam sinoc poceo zadnju i zaspao :mrgreen:
Veceras nastavljam, pa vidjecemo.
:lol: :lol: :lol: :lol: obeshrabrio si me. Ono prest'o jer me baš prala, patio se. Kontao sam da će se početi šta dešavati. Hajd ako se nakanim pregledaću. Hvala ti
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8319 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tomahawk11 »

Buckethead wrote:
Tomahawk11 wrote:
Mozes komotno preskociti do ove zadnje epizode.
Mada, ja sam sinoc poceo zadnju i zaspao :mrgreen:
Veceras nastavljam, pa vidjecemo.
:lol: :lol: :lol: :lol: obeshrabrio si me. Ono prest'o jer me baš prala, patio se. Kontao sam da će se početi šta dešavati. Hajd ako se nakanim pregledaću. Hvala ti
A sta da ti kazem...klisej je postao da imas prvu epizodu sezone, pa 6 filera, pa onda opet epizodu pred polusezonu, pa onu prvu druge polusezone, 6 filera i zavrsnu epizodu.
Ko zna, mozda tebi ne bude tako :)
Cavali
Posts: 82
Joined: 16/02/2017 09:57

#8320 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Cavali »

Ne znam sta ga cekaju do oktobra,hajd prije se i nesta desavalo,pa su imali sta snimati...nek to sprase za 2 mjeseca i dovidjenja...nema vise ni walkera da ih sminkaju,napisi dobar scenarij,kafu im napravi i rokaj...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#8321 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by beni-bu-man »

Tomahawk11 wrote:
Buckethead wrote:
Tomahawk11 wrote:
Mozes komotno preskociti do ove zadnje epizode.
Mada, ja sam sinoc poceo zadnju i zaspao :mrgreen:
Veceras nastavljam, pa vidjecemo.
:lol: :lol: :lol: :lol: obeshrabrio si me. Ono prest'o jer me baš prala, patio se. Kontao sam da će se početi šta dešavati. Hajd ako se nakanim pregledaću. Hvala ti
A sta da ti kazem...klisej je postao da imas prvu epizodu sezone, pa 6 filera, pa onda opet epizodu pred polusezonu, pa onu prvu druge polusezone, 6 filera i zavrsnu epizodu.
Ko zna, mozda tebi ne bude tako :)
i u tim epizodama koja nije filer imas filer :-)
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#8322 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Nek je sve, al ona bi smećarka htjela da je Rick malo zizgu :izet:

Kad krene VIII sezona, draže ći mi bit gledat Rickovu osvetu njima nego Neganu. Ne čitam strip i ne spoilam, ali.. nekoliko stranica prije sam napisao da očekujem da ovi smećari pređu na Neganovu stranu i da bi upravo oni mogli usporiti Rickovu ekipu u napadu na Negana.
A svaki put kad vidim onu Sashinu glavu sa nabijenim slušalicama, hoće nešto da mi bude. Mislim, svaka ta scena, prvo ide po jedno 2 minute njene glave, pa onda neke nejasne spike sa Abrahamom kojeg će očito ubrzo sresti. U svemu tom drago mi je jedino da sam i njega opet vidio. Mogli su onda na sličan način u završnim scenama ubacit i Glena jer je i on nekoliko puta spomenut na kraju.
A sinoć smo po prvi put vidjeli i da je Negan usro gaće. Do sad smo ga u svim scenama vidjeli kako ima apsolutnu kontrolu nad zbivanjima oko njega, al je sinoć po prvi put bio u podređenom položaju.

Sve u svemu traljavo finale sezone. Jedino napeto je bilo iščekivanje da Carlova glava završi rascopana, al eto.. tigar je na vrijeme uskočio :D
I da.. Cijelo vrijeme sam mislio da u finalu sezone Rickova ekipa ide u napad na Negana, dakle u sanctuary, a ne da će se obračun desiti u Aleksandriji.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#8323 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by sencobih »

scene gdje Saša i Megi sjede na balvanu i smješkaju se s pogledom u daljinu su vrh. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#8324 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Tri puna kamiona smecara + Neganovi, svi naoruzani do zuba, i ne mogu se obracunat' sa sacicom ljudi? :lol:

Monolog Maggie na kraju nidje veze poslije onakve grozne pucnjave, forsiranje dzepne drame u seriji koja se po vec koji put pokazuje k'o zesci trash.

Dokaz da scenaristi nemaju pojma o razvoju karaktera: Tara trazi od Daryl-a da ubije Dwighta, bas onako krvolocno, hladnokrvno, i skroz kontra od svega onoga sto smo dosad od Tare vidjeli otkako je se prvi put pojavila u ovoj seriji. Treba neko da digne tenziju momenta, normalno bi to bila Rosita al' ona je nasla Dwighta, tako da mora neko drugi, sto ne debeljuca koja haman pa nikad nikog nije ubila i cak odvracala druge da ne ubijaju bezze? :-)

Al' Rick je kriv za sve. Kad je prvi put pregovar'o sa smecarkom, treb'o joj je odmah ponudit' prangiju i do ovog preokreta ne bi nikad doslo. :D
User avatar
turbofolk
Posts: 3139
Joined: 13/05/2014 09:37

#8325 Re: The Walking Dead (zabranjeni spoileri!)

Post by turbofolk »

Samo.. ni Aleksandrija ni Negan nemaju nekog kvalitetnog bricu. Narasle kike opasno.. i Ricku i Neganu
Post Reply