The Sopranos

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#51

Post by danas »

pitt wrote:Sad u nedelju finale.. :roll:
aha... :roll:
mislim da ce biti razocarenje... :-? ko da gledam ici ce u witness protection program, bezze majke mi... :roll:
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#52

Post by debela »

ko? toni? :-?
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#53

Post by danas »

debela wrote:ko? toni? :-?
pa mislim cijela mu porodica... nekako mi na to vuce, kako ide ovih par zadnjih epizoda... mada sam ja od pocetka nekako navijala da meadow preuzme kormilo i postane 'don'... :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#54

Post by debela »

a u k :roll: to bas zvuci bezze. ja bih da se svi redom porokaju :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#55

Post by danas »

debela wrote:a u k :roll: to bas zvuci bezze. ja bih da se svi redom porokaju :lol:
a poceli su, vec je pola tonijeve familije pobijeno u zadnjoj epizodi, a oni su u bijegu... vidjecemo sad... samo me nervira glupavo pojavljivanje FBI agenata, i nekakva 'terorizam' prica -- ko da ni sami nisu imali ideje kako da zavrse seriju pa sad nesto nako nazor natezu... :roll: :roll: :roll:

sutra je finale, hos' da prijavim sta bi na kraju :D :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#56

Post by debela »

pa naravno da hocu, rekla sam to vec :D svakako cu gledati ali sam nestrpljiva :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#57

Post by danas »

haj prijavimo odmah :lol: :lol: :lol: :lol:

mada misim da cu biti razocaraTa :roll:
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#58

Post by Hakala »

molio bih da se ne iznose detalji zadnje epizode,u znak postovanja prema ostalim fanovima,koji ne zele na taj nacin saznati kraj,nego ga zele sami odgledati i DOZIVITI.

ovako se sjebe svaki ceif,jer smo prepricavanjem liseni faktora izenadjenja,atmosfere i td.

ako debelu zanima ,posalji joj pp
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#59

Post by danas »

dobro, samo nemoj po glavi :D :D :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#60

Post by debela »

posto je hakala fino zamolio onda neka bude pp :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#61

Post by pitt »

danas wrote:
debela wrote:a u k :roll: to bas zvuci bezze. ja bih da se svi redom porokaju :lol:
a poceli su, vec je pola tonijeve familije pobijeno u zadnjoj epizodi, a oni su u bijegu... vidjecemo sad... samo me nervira glupavo pojavljivanje FBI agenata, i nekakva 'terorizam' prica -- ko da ni sami nisu imali ideje kako da zavrse seriju pa sad nesto nako nazor natezu... :roll: :roll: :roll:

sutra je finale, hos' da prijavim sta bi na kraju :D :D
mahalusho pa ne kvari ljudima cejf :D:D ma sredit ce mu agent harris pass :D:D nakon sto ohlade phila i butchya :D:D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#62

Post by danas »

dajdzicuuuuuuuu....

vidjel ono.....

:D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#63

Post by pitt »

danas wrote:dajdzicuuuuuuuu....

vidjel ono.....

:D :D :D :D :D :D :D :D
ma vidjeh........bezze :?
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#64

Post by danas »

a totalno.... :-)
Vokri
Posts: 78
Joined: 20/02/2007 08:42

#65

Post by Vokri »

Tek sam danas stigao pogledati poslednju epizodu, Made in America, i za gospodina David Chase-a imam samo jednu rijec: Genije.
Rokn'o nas je sve.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#66

Post by sulesavic »

surajaa wrote:
location wrote:
surajaa wrote:Hajde neka mi neko od vas koji ste redovno pratili epizode kaze sta je bilo sa Christopherom i Adrianom...gledala sam tek posljednje tri i vidim da je nema, sta se desilo..Christopher je otjerao, ona otisla, neko je roknoo...pricaajte... :-) :-) ????
Trebala bi ti gledati svih prvih pet sezona. Ali haj kazacu. Adriana je pocela da govori stvari FBI-u. Onda je Christopher-u zato i dala mu opicu da se mogu lagano pokupiti i biti sakriveni i sve ce biti cool i ljepo. Chris je to rekao Tony-u. Tony je zovnu Adrian i rekao joj da se Chris pokusao ubiti i da Silvio dolazi po nju pa ce je odvesti u bolnicu. Medjutim u mjesto bolnice nasli se u sredini neke sume. U sumi je Silvio ubio. .

Eh sada me pitaj sta je bilo sa Chris :-)

hehe, hvala ti...bas mi je zao sto je vise nema u seriji, ona mi je bila luuuudaaa :-)
Da. i svi se rado sjeæamo scene kada joj agenti FBI-ja obja¹njavaju koje su joj opcije preostale kada joj je, mislim, pronaðena nekakva droga (nije ni bitno):

FBI: Adriana, mo¾e¹ nam nastaviti biti insider.

A: Joj, nemojte vi¹e, ne mogu

FBI: Ili æemo reæi Tonyju da si nam pomagala

A: (povraæanje preko cijelog stola)

A rado se sjeæamo i scene u kojoj je Chrissy omamljen sjeo ne njenog cuku i zaspao. A cuko je bio mali...
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#67

Post by rajvosa^ »

Posto sam nabavio Soprana sve sezone poceo sam fino gledati od pocetka...nakon 3 dana sam se poceo ponasat ko mafijas, i zena me naruzila jer sam poceo pricat kako bi "whack ovog ili onog" :D

Inace ja jos nisam vidjeo bolje serije od ove. Reziser David Chase ili ovako nesto je genijalan. Poceo se bio ljutiti na publiku jer su poceli gotiviti Tonija a to je sto on nije htio, jer ipak je mafijas i ubica. Zato je nakon nekoliko sezona ubacio malo vise surovosti na Tonija...al jebi ga publika opet gotivi Tonija.

Nisam vidjeo zadnju sezonu, al ubrzo cu i to rijeseti. :-)
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#68

Post by FFK as Lucy01 »

Samo da kazem da su mi sa zadnjom scenom zivac povukli samo tako :x :x

Sad ja kao trebam da pogadjam, ili pravim svoj vlastiti kraj :roll: :x...nesto mi sve ko mirise ili na film il' bar na jedan produzetak 8-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#69

Post by danas »

Lucy01 wrote:Samo da kazem da su mi sa zadnjom scenom zivac povukli samo tako :x :x

Sad ja kao trebam da pogadjam, ili pravim svoj vlastiti kraj :roll: :x...nesto mi sve ko mirise ili na film il' bar na jedan produzetak 8-)
mi skocili, mislili crko nam TV :lol: :lol: :lol: :lol:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#70

Post by FFK as Lucy01 »

danas wrote:
Lucy01 wrote:Samo da kazem da su mi sa zadnjom scenom zivac povukli samo tako :x :x

Sad ja kao trebam da pogadjam, ili pravim svoj vlastiti kraj :roll: :x...nesto mi sve ko mirise ili na film il' bar na jedan produzetak 8-)
mi skocili, mislili crko nam TV :lol: :lol: :lol: :lol:
Vala, da znas :lol:...ja kazem muzu "jel' to crko cable"....kaze on "da je crko, ne bi odjavna spica sa imenima isla" :lol: :lol: :lol: a ja ne mogu, pa ne mogu da se pomirim 8-) 8-)

Zato sam se sad presaltala na The Tudors 8-)....a tamo se Henri samo taslaci :lol: :lol: :lol: :lol: hebo mob
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#71

Post by danas »

Lucy01 wrote:
Zato sam se sad presaltala na The Tudors 8-)....a tamo se Henri samo taslaci :lol: :lol: :lol: :lol: hebo mob
i ja, jebo sex and the city sta tudori rade :lol: :lol: :lol: :lol:
kilam
Posts: 259
Joined: 19/01/2005 01:13
Location: memlijash

#72

Post by kilam »

moze li mi neko reci naziv epizode koja se prikazivala prosle sedmice u americi, je li to ova posljednja made in america?
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#73

Post by sulesavic »

Moji dosada¹nji dojmovi - zakljuèio sam da je ova sezona veæ emitovana na na¹im prostorima.

U svemu tome dominira seks, oralni seks, mature sex, mature oral sex i povraæanje.

Zgodno simpatièno mi bija¹e kratko Pussyjevo pojavljivanje u Paulijevim snovima, kao i njegovo trtarenje (u kontekstu Pussyjevog kraja) kad se penjao na brod s Tonyjem.
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#74

Post by Hakala »

sulesavic wrote:
Zgodno simpatično mi bijaše kratko Pussyjevo pojavljivanje u Paulijevim snovima, kao i njegovo trtarenje (u kontekstu Pussyjevog kraja) kad se penjao na brod s Tonyjem.
paulie je idol :D on i on njegovo*hehe* vazda max. nadrkan i zajebat :D

bas me zanima kako ce zavrsiti,nece se valjda cancer vartiti ,pa da na tako bizaran nacin skonca:x

hehe(evo me k'o paulie :D )dobro je bilo kad pussya roknuse u 2 sezoni,onaj flashback je imao efekta..sasro se paulie :D

kaze mu tony*volio sam te k'o brata*

a pussy kad vec skonta koja su doba,rece *nemojte samo u glavu* :roll: i tako i bi

hehe:D ....kad chris uslagiran sjede na cuku...to je bilo bas cute :D

brzo ovo pici,jos sedam ep.mislim.. jedva cekam finale
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#75

Post by sulesavic »

Chrissy malo puk'o. Yebe ga sjeæanje na Adrianu, yebe ga ne¹to i Paulie (Chris sjedi s Tonyjem i izvinjava mu se ¹to je izbacio s treæeg sprata Paulijevog nekog roðaka - u isto vrijeme, Paulie u autu ore Chrissov travnjak). I nekom je tipu (èini mi se da je to nekakav scenarist) probu¹io glavu, onako, iz èista mira, neoèekivano...
Post Reply