The Night Of

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
drogon2
Posts: 1020
Joined: 30/05/2016 15:23

#276 Re: The Night Of

Post by drogon2 »

Ma ubila se sama,nesto ko Trocki.Izbola samu sebe 20 i kusur puta.
User avatar
vicious
Posts: 6876
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#277 Re: RE: Re: The Night Of

Post by vicious »

dječak sa šibicama wrote:Vjerovatno da nebi on sjeo na klupu za svjedoke, kao moguci pocinilac.

Ovako je suptilno skrenuo paznju na ocuha. Na sta se Torturro ocito zestoko primio.
Pa to mi je još nelogičnije, protiv Naza se već vodi postupak, i pod pretpostavkom da je ovaj počinilac i da je smjestio Nazu, šta onda uopšte ima skretati priču na očuha? Do kakvog bi to preokreta moglo doći da se obustavi postupak i krene istraga protiv očuha? Pa tek bi tada sigurno bio pozvan za svjedoka.
I cijela ta situacija mi nije bila nimalo suptilna nego baš suprotno, odmah sam pomislio kako je ofirno, baš prst u oko s onom rečenicom na kraju "samo preko mene mrtve".
Rob_Atl
Posts: 5332
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#278 Re: The Night Of

Post by Rob_Atl »

Nema nista od seozne 2 to je to, i ako bude to ce biti sasvim drugi slucaj, nece uopste biti u vezi ovog.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#279 Re: The Night Of

Post by Jack Be Nimble »

karanana wrote:ovo je finansijski savjetnik koji se sa ocuhom svajdao na dzenazi?
kakve je on imao veze sa ocuhom? jel bio i njegov finansijski savjetnik?

i ta mi je prica da je on zensku onako krvolocno izboo poprilicno na tankom ledu. kao on trazio lovu za kocku, ona mu nije dala i on otisao za njom svadjao se i onda je iskasapio. ne znam, kad skontam i kako se sve slijeze, mnogi dijelovi serije mi ne lijezu bas najbolje na kraju. nekako je to na kraju sve brzo okrenuto i rjeseno.
On je njoj uzeo lovu. $300,000. Oko tog se svadjali. Onda je ubio.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#280 Re: The Night Of

Post by dezurni_ucenik »

Rob_Atl wrote:Nema nista od seozne 2 to je to, i ako bude to ce biti sasvim drugi slucaj, nece uopste biti u vezi ovog.

Britanski original ima 2 sezone, stim da druga sezone nema nikakve veze sa prvom. Ceka se potvrda od strane HBO.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#281 Re: The Night Of

Post by karanana »

Jack Be Nimble wrote:
karanana wrote:ovo je finansijski savjetnik koji se sa ocuhom svajdao na dzenazi?
kakve je on imao veze sa ocuhom? jel bio i njegov finansijski savjetnik?

i ta mi je prica da je on zensku onako krvolocno izboo poprilicno na tankom ledu. kao on trazio lovu za kocku, ona mu nije dala i on otisao za njom svadjao se i onda je iskasapio. ne znam, kad skontam i kako se sve slijeze, mnogi dijelovi serije mi ne lijezu bas najbolje na kraju. nekako je to na kraju sve brzo okrenuto i rjeseno.
On je njoj uzeo lovu. $300,000. Oko tog se svadjali. Onda je ubio.
nije joj lovu uzeo tu noc. tu joj je lovu uzeo ranije. valjda je htio jos
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#282 Re: The Night Of

Post by Cavendish »

Poselednje pitanje tuziteljice upuceno Nazu bilo "jesi li je ubio?", a njegov odgovor je "ne znam" i bas zbog toga je nesvrsishodno i raspravljati ko je ubica. Na kraju jesmo li mi sigurni da to nije Naz?
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#283 Re: The Night Of

Post by Jack Be Nimble »

Ja sam siguran da nije ubio.

Nego cemu onaj motor u prvoj epizodi?
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#284 Re: The Night Of

Post by dale cooper »

Odlično finale. Sve je privedeno kraju na jedan prirodan, real life način i niko nije prošao bez posljedica
i emotivnih ožiljaka. Jedino je maca dobila happy ending. :mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#285 Re: The Night Of

Post by Daryl Dixon »

Jack Be Nimble wrote:Ja sam siguran da nije ubio.

Nego cemu onaj motor u prvoj epizodi?
+1

nesto se ne sjecam motora..
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#286 Re: The Night Of

Post by Jack Be Nimble »

Daryl Dixon wrote:
Jack Be Nimble wrote:Ja sam siguran da nije ubio.

Nego cemu onaj motor u prvoj epizodi?
+1

nesto se ne sjecam motora..
Pa kada je pobjegao u taksiju na semaforu je stao motociklista sav u crnom i buljio u njega par sekundi. Onda on skrenuo I policija ga zaustavila.

Ja mislio da je ocuh na motoru :mrgreen: ili andrea jer je zamijenila tijelo uz pomoc crnca iz mrtvačnice :skoljka:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#287 Re: The Night Of

Post by Daryl Dixon »

Jack Be Nimble wrote:
Daryl Dixon wrote:
Jack Be Nimble wrote:Ja sam siguran da nije ubio.

Nego cemu onaj motor u prvoj epizodi?
+1

nesto se ne sjecam motora..
Pa kada je pobjegao u taksiju na semaforu je stao motociklista sav u crnom i buljio u njega par sekundi. Onda on skrenuo I policija ga zaustavila.

Ja mislio da je ocuh na motoru :mrgreen: ili andrea jer je zamijenila tijelo uz pomoc crnca iz mrtvačnice :skoljka:
a taj motor, sjecam se :-D ne znam.. nisam motoristi dao neki prevelik' značaj, potrefio se jbg.. mozda je onaj pimp bio :mrgreen:
mokhac
Posts: 433
Joined: 02/06/2012 21:15

#288 Re: The Night Of

Post by mokhac »

Zbog motoriste mu je noz zavrsio u dzepu jakne i zbog njega je, zbunjen, prepadnut, napravio glup prekrsaj zbog kojeg ga je policija uhapsila.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#289 Re: The Night Of

Post by Daryl Dixon »

jeste zavrsio mu je noz u dzepu od jakne zbog motoriste sa tim dijelom izjave se mogu sloziti (sakrio noz da ga ovaj ne bi provalio i pozvao muriju) a da je zbog motoriste napravio pogresno skretanje e sa tim ne mogu.. motorista je produzio pravo da je i ovaj tako uradio opet ga ne bi mogao stici.. decko jednostavno nema dovoljno iskustva u voznji gradom, barem ja tako mislim, ipak o ogromnoj destinaciji se radi tako da je u tom bunilu, neznanju, šoku uradio pogresno skretanje i desilo se sto se kasnije desilo.. :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#290 Re: The Night Of

Post by nema me tamo »

Motorista je ubica, jasno k'o dan.
User avatar
zomri
Posts: 12858
Joined: 03/05/2006 07:31

#291 Re: The Night Of

Post by zomri »

Ubica je onaj što ju je izb'o 22 puta, sigurno :roll:

Ne, stvarno, nebitno je ko je ubica.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#292 Re: The Night Of

Post by Officer Crabtree »

jebeš ovakvu seriju ako je ne možeš bingewatchat da ti je lakše pratiti, ostajem pri tome :lol:

dobro počela prejednostavno se rasplela, al sve u svemu jedna od onih koje vrijede
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#293 Re: The Night Of

Post by Dasi »

Image
:D
User avatar
zomri
Posts: 12858
Joined: 03/05/2006 07:31

#294 Re: The Night Of

Post by zomri »

Dasi wrote:Image
:D
prejako :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#295 Re: The Night Of

Post by Dasi »

karanana wrote:ovo je finansijski savjetnik koji se sa ocuhom svajdao na dzenazi?
kakve je on imao veze sa ocuhom? jel bio i njegov finansijski savjetnik?

i ta mi je prica da je on zensku onako krvolocno izboo poprilicno na tankom ledu. kao on trazio lovu za kocku, ona mu nije dala i on otisao za njom svadjao se i onda je iskasapio. ne znam, kad skontam i kako se sve slijeze, mnogi dijelovi serije mi ne lijezu bas najbolje na kraju. nekako je to na kraju sve brzo okrenuto i rjeseno.
A jebo te karanana, pa jesi li gledao seriju :) Nije joj trazio nikakvu lovu nego joj je klepio 300 milja dolares a ona ga provalila. Vjerovatno mu je u onom kaficu to rekla i prijetila da joj vrati lovu ili...

edit: Vidim da ti je Jack vec odgovorio
User avatar
Diwan
Posts: 6546
Joined: 12/11/2005 00:59
Location: Transcendencija

#296 Re: The Night Of

Post by Diwan »

'Predug' kraj i razmotavanje radnje posebno u zadnjoj epizodi. Osjeti se razlika spram prvih par epizoda i ovih na kraju u dinamici, tempu. Sve u svemu dobra serija koja ima prostora da ide u drugu sezonu ili sa novom pričom sa Turturrom kao glavnim likom što je bio i u ovoj sezoni, ili da sezona prati život transformisanog Naza.
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#297 Re: The Night Of

Post by Altsa »

Da je Paki zbo malu bio bi sav krvav od glave do pete. Na njemu u jutro kada se probudio u kuhinji nije bilo kapi krvi. Onako uslagiran ne vjerujem da se uspio oprati i ocistiti odjecu.Nikome od policije to nije palo na pamet kao ni odlicnom Torturu.
Ocuh i finansijski savjetnik koji je btw. bio i njen frajer su sigurno umijesani.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#298 Re: The Night Of

Post by johnnykola »

Odlična serija. Vrhunski mi je bio onaj dio kad za Kineza
alternativca Torturu kaže doktor, a jesi li mu ponudio
i da ti prilaz kući asfaltira?:ppp

Odličan je i ondaj dio kad mu sudac šukne: "A šta misliš
s tim da ja nešto ne smijem?" ili nešto slično
kad ovaj uvidi da je pretjerao.

Uvijek ima jače, bolje, pametnije i razumnije.

Najs je i ondaj dio kad Nazu kaže: "Dječko, oprosti na izrazu, ali svako nosi svoj križ."

Odlično, bez prevelikog namtenja, provučen i dio terora nad muslimanskim
stanovništvom poslije haosa od jučerašnjeg dana prije godina.

Onaj forenzičar kad dođe, njegov iskaz na sudu.

A da ne pišem da svaki frejm izgleda kao da ga je profesionalni fotograf slikao. Nevjerojatno!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#299 Re: The Night Of

Post by ultima_palabra »

Manhattan se često prikazuje kao tjeskobno i depresivno mjesto, ali niko to nije uradio u ovolikoj mjeri.
User avatar
zomri
Posts: 12858
Joined: 03/05/2006 07:31

#300 Re: The Night Of

Post by zomri »

ultima_palabra wrote:Manhattan se često prikazuje kao tjeskobno i depresivno mjesto, ali niko to nije uradio u ovolikoj mjeri.
Mr Robot?
Post Reply