The Maniacs

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Za zivot cijeli
Posts: 54
Joined: 16/12/2010 18:59
Location: Grbavica,Sarajevo

#1 The Maniacs

Post by Za zivot cijeli »

Vidim pravi se buka oko ove teme. Ovde mozete pricati o navijackoj grupi The Maniacs. O njenoj proslosti, sadasnjosti i buducnosti.
Image

Image
Last edited by Za zivot cijeli on 22/02/2011 20:21, edited 1 time in total.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#2 Re: The Maniacs

Post by ganjeta »

Vidim otvorila se tema o najboljoj navijackoj skupini u BiH,neka masallah.Nadam se da nece biti nekakvih glupih prepucavanja,pa da ista tema ode pod katanac...sto bi jedva docekali pojedini.

Ja ponosno mogu reci da sam clan navijacke skupine The Maniacs,nisam nikakav hooligan,volim Želju vise nego sebe..idem na svaku tekmu bilo da se radi o domacoj,ili ti gostujucoj za mene i moju ekipicu ne prestavlja nikakav problem.Znaci nisam od onih sto samo naprdjuju po forumu,nekad treba kupiti godisnju,kupiti sal u udruzenju,pogurati te momke koji rade za dobrobit sviju nas,naseg jedinog Želje,najlakse je samo kritikovati u tom smo bez premca.Na muci se poznaju junaci.

Svaka cast ovoj starijoj ekipi sa ovog foruma,oni ce se prepoznati...a ostali koji samo traze mane,mogu da ga duvaju 8-) nek pokusaju uraditi nesto za grupu,a ne samo da stoje po strani.
Pocinju se desavati krupne stvari,vidjecemo koliko ce ljudi biti istrajno u nasim idejama...ja se nadam najboljem i da svaki dan budemo bolji,kako mi na tribini,tako i nasi ljubimici na terenu.U novoj rodjendanskoj godini treba da svi budemo kao jedan i da pomognemo ekipi na celu sa Amarom da nam donesu duplu titulu,sto jos nikom nije poslo za rukom/nogom.

Volim te fakat!!!
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3 Re: The Maniacs

Post by JThomas »

ja samo mogu reći da jedva čekam da počne pa da zagalamim...
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#4 Re: The Maniacs

Post by Qler »

Do sada sam skoro svaku domacu utakmicu isao, uvijek na jug, sa jaranom, uvijek regulara. Ali uzevsi u obzir zadnja desavanja, i ko nam vodi navijace, ozbiljno razmisljamo da predjemo na sjever, medju mirniju raju. Ili, posto smo bili na par zadnjih tekmi, na jugu, ali skroz na kraju, prema istoku, tamo blizu terena. Ne zelim bejala, neci ni da ga trazim svijecom.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#5 Re: The Maniacs

Post by ganjeta »

I ja sam ozbiljno razmisljao da predjem na sjever,ali sam se nesto ohladio moram priznati :lol: inace nemere to tako odma na sjever.Moras prvo odraditi staz sa "Veteranima" bar jednu sezonu pa tek onda na sjever...ja mislim da je tako po Islamu :D
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#6 Re: The Maniacs

Post by Qler »

Pa zato i hocu na ovu stranu prema istoku :D zadnji tekmu kad sam bio, oplako sam na razne komentare :D a i blizu si terena pravo.
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#7 Re: The Maniacs

Post by elSaik »

Pogriješio si naslov, on treba glasti navijači-koji-dolaze-na-utakmice-zbog-fudbala-a-koji-nisu-huligani-i-ne-jedu-se-kad-Lazar-da-gol.

Još 4! 8-) Poželio sam se onog svog jugo-zapada, uh... :run:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#8 Re: The Maniacs

Post by veljaca »

ganjeta wrote:I ja sam ozbiljno razmisljao da predjem na sjever,ali sam se nesto ohladio moram priznati :lol: inace nemere to tako odma na sjever.Moras prvo odraditi staz sa "Veteranima" bar jednu sezonu pa tek onda na sjever...ja mislim da je tako po Islamu :D
Ama, ne primamo mi tako lako na Sjever .... Moras se dokazati .... :D
Jug ( a tamo mi je sin clan TM87 ) je najvatreniji i jako koristan. Medjutim i mi na Sjeveru imamo puno iskustva ( na zalost imamo i nekolicinu "psovaca" - ali rijesice se to ) ...
Jug+Sjever+Zapad+Istok = Najbolji navijaci na Grbavici ...
Za zivot cijeli
Posts: 54
Joined: 16/12/2010 18:59
Location: Grbavica,Sarajevo

#9 Re: The Maniacs

Post by Za zivot cijeli »

Mislim da nece biti neki veci problema bar na utakmicama.Iskreno nisam bas previse upucen u konkretno stanje u grupi sve ce biti jasno na utakmiciprotiv Olimpika,ali ne ovisimo svi o tim narkomanima i bilmezima.Koji prave probleme za sviju nas precicemo preko svega,
Jug je nasa svetinja,a ljoŽe ljubav jedina.
Za zivot cijeli
Posts: 54
Joined: 16/12/2010 18:59
Location: Grbavica,Sarajevo

#10 Re: The Maniacs

Post by Za zivot cijeli »


evo po meni nasa najbolja predstava od davno,stavljaj te i vi ;)
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#11 Re: The Maniacs

Post by ganjeta »

veljaca wrote:
ganjeta wrote:I ja sam ozbiljno razmisljao da predjem na sjever,ali sam se nesto ohladio moram priznati :lol: inace nemere to tako odma na sjever.Moras prvo odraditi staz sa "Veteranima" bar jednu sezonu pa tek onda na sjever...ja mislim da je tako po Islamu :D
Ama, ne primamo mi tako lako na Sjever .... Moras se dokazati .... :D
Jug ( a tamo mi je sin clan TM87 ) je najvatreniji i jako koristan. Medjutim i mi na Sjeveru imamo puno iskustva ( na zalost imamo i nekolicinu "psovaca" - ali rijesice se to ) ...
Jug+Sjever+Zapad+Istok = Najbolji navijaci na Grbavici ...
Ma pravo da ti kazem necu ja jos tamo,dok "reuma" ne stegne :lol: .Ali u svakom slucaju mora se prelaziti postepeno,kao sta ja pojasni ovom kolegi sa "nase" tribine,mislim da bi prevelik sok bio prelazak odma iz sektora C na sjever.Valja pripremiti organizam za takvu vrstu terpije,nije to lako :lol:
Kad i vi regulisete one svoje pljuvace,traman ce i meni biti vrijeme da uskocim tamo.Mada i sad imam godisnju za sjever,ali idem na jug :thumbup:
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#12 Re: The Maniacs

Post by Adi_vp »

Ganjeta sad te još više cijenim zbog ovog C sektora :D :thumbup:
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#13 Re: The Maniacs

Post by Urban B. »

ljudi ba nemojte ovdje diskutovati o nekim stvarima,a mislim da svi znate o cemu je rijec :D
sutra ce biti ludilo :D
Za zivot cijeli
Posts: 54
Joined: 16/12/2010 18:59
Location: Grbavica,Sarajevo

#14 Re: The Maniacs

Post by Za zivot cijeli »

User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#15 Re: The Maniacs

Post by karanana »

zasto su na sjeveru?
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#16 Re: The Maniacs

Post by Joey Tribbiani »

Na sjeveru da ne bilo grudvanja sa Juga. Zatvoren dok se ne očisti
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#17 Re: The Maniacs

Post by elSaik »

I onda mi poslije Argentinci pričaju kako krov veze nema sa akustikom i glasnoćom navijanja... :run:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#18 Re: The Maniacs

Post by JThomas »

mo'š mislit'. opasna nauka ta fizika :D
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#19 Re: The Maniacs

Post by Joey Tribbiani »

Ja ću iduću tekmu bojkotovat ako se Jug očisti. Neuslovan brate, može mi nešto s neba past na glavu
Za zivot cijeli
Posts: 54
Joined: 16/12/2010 18:59
Location: Grbavica,Sarajevo

#20 Re: The Maniacs

Post by Za zivot cijeli »

Joey Tribbiani wrote:Ja ću iduću tekmu bojkotovat ako se Jug očisti. Neuslovan brate, može mi nešto s neba past na glavu
Jes vala odozgo topovski baci meni trauma kontam sad ce na mene.Na klipu snimano samo prvo poluvrijeme,smrzo se kamerman taman kad je pocela ludnica sa forza zeljo le :-D
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#21 Re: The Maniacs

Post by Joey Tribbiani »

Više sam mislio na kišu i na akustiku :-D
Za zivot cijeli
Posts: 54
Joined: 16/12/2010 18:59
Location: Grbavica,Sarajevo

#22 Re: The Maniacs

Post by Za zivot cijeli »

Joey Tribbiani wrote:Više sam mislio na kišu i na akustiku :-D
:D konkretno
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#23 Re: The Maniacs

Post by Rookie »

elSaik wrote:Pogriješio si naslov, on treba glasti navijači-koji-dolaze-na-utakmice-zbog-fudbala-a-koji-nisu-huligani-i-ne-jedu-se-kad-Lazar-da-gol.

Još 4! 8-) Poželio sam se onog svog jugo-zapada, uh... :run:
Prestani bulaznit i sačuvaj mrvu obraza.
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#24 Re: The Maniacs

Post by smak »

da se i ja upisem na ovu temu :D


Image
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#25 Re: The Maniacs

Post by Joey Tribbiani »

Image
Post Reply