Terorizam u nas - Operacija Rez

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27503
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1 Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Point. »

Izgleda pofatali jutros nazadne bradonje zbog pripreme teroristickih akcija. Veliki :thumbup: za muriju, hapsi sve i dobro ih nalupajte.
User avatar
Ecci
Posts: 436
Joined: 03/06/2010 22:33
Vozim: Biciklam

#2 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Ecci »

Krajnje je vrijeme bilo. Podrška policiji.
User avatar
BHCluster
Posts: 23260
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#3 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by BHCluster »

Murija odradi svoje :thumbup: samo sudstvo zakaze.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#4 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by kakavdanakneiskustvu »

Point. wrote:Izgleda pofatali jutros nazadne bradonje zbog pripreme teroristickih akcija. Veliki :thumbup: za muriju, hapsi sve i dobro ih nalupajte.

:thumbup:
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#5 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by oridjidji »

BHCluster wrote:Murija odradi svoje :thumbup: samo sudstvo zakaze.
Ovi su na slobodi do kraja sedmice. :D
mali_balon
Posts: 11230
Joined: 12/09/2012 09:57

#6 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by mali_balon »

Na zalost neki ce vec popodne kuci a neki do kraja sedmice...treba to sve u aviJon i izbacit iznad sirije....nek ih asad i putin malo "demokratskim" metodama vaspitaju....
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2574
Joined: 16/05/2015 12:49

#7 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by SpecialOffer »

A sto se operacija zove Rez sto nije Brijanje :?
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#8 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Mlohavi »

Bravo za policiju, krajnje profesionalno koliko vidim odradili svoj posao. Zao mi je ako je poneki neduzan prosao kroz ovo, jebi ga desi se, a opasnima po nase drustvo obezbjediti dugogodisnju rehabilitaciju.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#9 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Dajem svaku podršku policiji i istražnim organima. Problem koji ja vidim ovdje je što će vjerovanto, kao i do sada, pola njih do sutra ili do kraja sedmice biti na slobodi. Ipak nemoguće je ljude držati u zatvoru zbog drugačijeg izgleda, duge brade ili kratkih hlača ako već nema drugih dokaza koji bi ukazivali na pripreme terorističkih napada, podršku teroristima ili na podstrekavanje na terorizam. Vjerujem da tužilaštvo ima dobre i jake dokaze.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#10 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by aldinjo »

Taguti u borbi protiv muslimana i islama na ovim prostorima.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#11 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by aldinjo »

Point. wrote:Izgleda pofatali jutros nazadne bradonje zbog pripreme teroristickih akcija. Veliki :thumbup: za muriju, hapsi sve i dobro ih nalupajte.
Jadniče jeli ti drago?
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#12 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

aldinjo wrote:Taguti u borbi protiv muslimana i islama na ovim prostorima.
Niđe veze. Ako tužilaštvo ima dokaze onda nema se tu šta dalje pričati, ako nema treba ljude pustiti. Unaprijed davati takve zaključke mogu samo zlonamjerni.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#13 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by aldinjo »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
aldinjo wrote:Taguti u borbi protiv muslimana i islama na ovim prostorima.
Niđe veze. Ako tužilaštvo ima dokaze onda nema se tu šta dalje pričati, ako nema treba ljude pustiti. Unaprijed davati takve zaključke mogu samo zlonamjerni.
Tu šuplju možeš pisati naivnim ljudima. Dovoljno je da imaš dužu bradu i već si jedan od osumnjićenih.
Last edited by aldinjo on 22/12/2015 11:52, edited 1 time in total.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#14 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by aldinjo »

Sarajmen wrote:Islam i njegova zloupotreba od strane malog dijela njegovih sljedbenika su dvije različite stvari. Ovi će uhapšeni sebe moći braniti na sudu, pa sačekajmo do objave optužnice a onda i reakcije odbrane.
Kao što je Bilal Bosnić bio optužen od strane kriminalca čampare i osuđen na sedam godina bez ijednog validnog dokaza.
mali_balon
Posts: 11230
Joined: 12/09/2012 09:57

#15 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by mali_balon »

Sto su saudijci isfinasirali kucerinu odo i ja bradonje....drkas kurac povas dan nosas bradu potkratis tole malo foliras da si vjernik dizes prst i eto ga ....ponekad koji sat u zatvor i gotovo...
User avatar
BHCluster
Posts: 23260
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#16 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by BHCluster »

Kakava je svrha vjerskog objekta ako ovakva zastava se nalazi u isom?
Image
Last edited by BHCluster on 22/12/2015 12:06, edited 1 time in total.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#17 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by dust in the wind »

dust in the wind wrote:
aldinjo wrote:
Sarajmen wrote:Islam i njegova zloupotreba od strane malog dijela njegovih sljedbenika su dvije različite stvari. Ovi će uhapšeni sebe moći braniti na sudu, pa sačekajmo do objave optužnice a onda i reakcije odbrane.
Kao što je Bilal Bosnić bio optužen od strane kriminalca čampare i osuđen na sedam godina bez ijednog validnog dokaza.
kako tebe zaobiđe ova akcija...heheh. pitam se. čuj kriminalca čampare. dupeljubac sandžacke mafije I sila mi je najdraža kategorija
I isila :bih:
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#18 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by dust in the wind »

BHCluster wrote:Murija odradi svoje :thumbup: samo sudstvo zakaze.
ja koliko znam pojedinci su fine godina zatvora dobili i neka su.. to što se za neke od njih nije dokazalo to je normalna stvar da nisu u zatvoru. pobogu neće se na osnovu idnicija javnosti suditi, neće neko u zatvor jer se tebi I meni ne sviđa što je bradonja pobogu, nego na osnovu predmeta, na osnovu spisa, dokaza, na osnovu kokazane krivice...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#19 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by spreca »

Vrijeme je i da neko kazni Klix (portal) za raspirivanje mrznje,za fasisticke i nacionalisticke komentare koje niko od Klixa niti brise niti banuje...........onaj Francisko vec mjesecima takva cudesa pise da je zrio za duze robije ..............ovo je sramota..........NATO samo nek procita komentare i nek nas halal sve redom bombarduje da ne zagadjujemo drugima prostor
User avatar
BHCluster
Posts: 23260
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#20 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by BHCluster »

dust in the wind wrote:
BHCluster wrote:Murija odradi svoje :thumbup: samo sudstvo zakaze.
ja koliko znam pojedinci su fine godina zatvora dobili i neka su.. to što se za neke od njih nije dokazalo to je normalna stvar da nisu u zatvoru. pobogu neće se na osnovu idnicija javnosti suditi, neće neko u zatvor jer se tebi I meni ne sviđa što je bradonja pobogu, nego na osnovu predmeta, na osnovu spisa, dokaza, na osnovu kokazane krivice...

A kakva je svrha ove zastave (koja je pronadjena u ovoj akciji) na teritoriji Bosne i Hercegovine?
Image
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#21 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by dust in the wind »

spreca wrote:Vrijeme je i da neko kazni Klix (portal) za raspirivanje mrznje,za fasisticke i nacionalisticke komentare koje niko od Klixa niti brise niti banuje...........onaj Francisko vec mjesecima takva cudesa pise da je zrio za duze robije ..............ovo je sramota..........NATO samo nek procita komentare i nek nas halal sve redom bombarduje da ne zagadjujemo drugima prostor
novinari su užasni... da bi dobili klik, lajk, šta već oni pišu nebuloze, pišu neprovjerene informacije i dozvoljavaju da se raspiruje sva silna mržnja I pljuvanje. jednostavno su dno dna postali mnogi novinari
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#22 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by oridjidji »

dust in the wind wrote:
BHCluster wrote:Murija odradi svoje :thumbup: samo sudstvo zakaze.
ja koliko znam pojedinci su fine godina zatvora dobili i neka su.. to što se za neke od njih nije dokazalo to je normalna stvar da nisu u zatvoru. pobogu neće se na osnovu idnicija javnosti suditi, neće neko u zatvor jer se tebi I meni ne sviđa što je bradonja pobogu, nego na osnovu predmeta, na osnovu spisa, dokaza, na osnovu kokazane krivice...
Jesu neki dobili fine kazne, pa potom neki oslobodjeni u ponovnim procesima, ali taj dio se vjesto zaobilazi u medijima zbog nedostataka dokaza.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#23 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by dust in the wind »

BHCluster wrote:
dust in the wind wrote:
BHCluster wrote:Murija odradi svoje :thumbup: samo sudstvo zakaze.
ja koliko znam pojedinci su fine godina zatvora dobili i neka su.. to što se za neke od njih nije dokazalo to je normalna stvar da nisu u zatvoru. pobogu neće se na osnovu idnicija javnosti suditi, neće neko u zatvor jer se tebi I meni ne sviđa što je bradonja pobogu, nego na osnovu predmeta, na osnovu spisa, dokaza, na osnovu kokazane krivice...

A kakva je svrha ove zastave (koja je pronadjena u ovoj akciji) na teritoriji Bosne i Hercegovine?
Image
nećemo se raspravljati na ovoj osnovi. stvarno. ja pričam o krivičnom materijalnom i procesnom pravu ti se kao svojevremeno bakir hadžiomerović šicaš dokazom izvučenim ispod stola. postoje nelegalno stečeni dokazi, dokazi nastali kao plodovi trule voćke... itd. ja se nadam da će svakom bradonji biti dokazano da je to za što ga terete i da će kazne biti stroge. ali ni za kakvu anarhiju nisam i neću nikad biti. procedura postoji i mora postojati.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#24 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by oridjidji »

BHCluster wrote:
dust in the wind wrote:
BHCluster wrote:Murija odradi svoje :thumbup: samo sudstvo zakaze.
ja koliko znam pojedinci su fine godina zatvora dobili i neka su.. to što se za neke od njih nije dokazalo to je normalna stvar da nisu u zatvoru. pobogu neće se na osnovu idnicija javnosti suditi, neće neko u zatvor jer se tebi I meni ne sviđa što je bradonja pobogu, nego na osnovu predmeta, na osnovu spisa, dokaza, na osnovu kokazane krivice...

A kakva je svrha ove zastave (koja je pronadjena u ovoj akciji) na teritoriji Bosne i Hercegovine?
Image
Nikakva ako je ne prate propratne kriminalne aktivnosti i dokazi. Sama po sebi nije dokaz, kao ni svastika ili zastava ravnogorskog pokreta u sobi.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#25 Re: Terorizam u nas - Operacija Rez

Post by dust in the wind »

u suštini se nas oboje slažemo da svako mora odgovoarati i da je terorizam stvarna prijetnja ovom društvu. to je najbitnije :thumbup:
Post Reply