teretana/fitnes klub u sarajevu

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#1 teretana/fitnes klub u sarajevu

Post by Frutek »

Znaci prijedlozi vezani za dobru teretanu ovde u Sarajevu -- gdje se nalazi, kako je uredjena, mjesecna clanarina i sl.?!

Sprave i tegovi me toliko i ne interesuju kolko trake, steperi i sl. spravice za aerobni dio -- radim po cijeli dan, pa trazim neko fino mjesto da se rekreiram (istrcim) na kraju dana hehe...

Pozdrav :)
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#2

Post by uvjek dobar gost »

Ukoliko si djevojka imas fin centar u Hrasnom pored Miljacke, iza skole za djecu sa specijalnim potrebama, treniraju samo djevojke. Kontam nije ni skupo puno, a imas na Zetri al je zara... to je to sto ja znam, a imas i u svakom naselju neku improvizciju.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#3

Post by Frutek »

uvjek dobar gost wrote:Ukoliko si djevojka imas fin centar u Hrasnom pored Miljacke, iza skole za djecu sa specijalnim potrebama, treniraju samo djevojke. Kontam nije ni skupo puno, a imas na Zetri al je zara... to je to sto ja znam, a imas i u svakom naselju neku improvizciju.
Nisam djevojka :shock: :D

Muškadija s ove strane tastature 8)

Hvala na odgovoru u svakom slučaju :oops:
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#4

Post by uvjek dobar gost »

E ako si musko ... imas na Grbavici jedan koji nije los blizu Zeljinog stadiona, imas i u Olimpijskom naselju u sklonistu, u Vojnickom takodje, na Ilidzi je bio jedan centar do doma zdravlja...
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#5

Post by Frutek »

uvjek dobar gost wrote:E ako si musko ... imas na Grbavici jedan koji nije los blizu Zeljinog stadiona...
Ovaj blizu Željinog stadiona bi mi više odgovaro...Znaš li slučajno šta više o njemu?! Jel imaju trake, stepere i sl.? Kako se zove teretana? Nadam se da je ipak fino neko mjesto, pošto bi dolazio već umoran ono s posla, pa mi se ne gledaju kojekakve budaletine koje se znaju okupit po teretanama ko da je šetalište :roll:

Hvala gostu :-D
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#6

Post by Frutek »

uvjek dobar gost wrote:E ako si musko ... imas na Grbavici jedan koji nije los blizu Zeljinog stadiona...
Ovaj blizu Željinog stadiona bi mi više odgovaro...Znaš li slučajno šta više o njemu?! Jel imaju trake, stepere i sl.? Kako se zove teretana? Nadam se da je ipak fino neko mjesto, pošto bi dolazio već umoran ono s posla, pa mi se ne gledaju kojekakve budaletine koje se znaju okupit po teretanama ko da je šetalište :roll:

Hvala gostu :-D
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#7

Post by Frutek »

uvjek dobar gost wrote:E ako si musko ... imas na Grbavici jedan koji nije los blizu Zeljinog stadiona...
Ovaj blizu Željinog stadiona bi mi više odgovaro...Znaš li slučajno šta više o njemu?! Jel imaju trake, stepere i sl.? Kako se zove teretana? Nadam se da je ipak fino neko mjesto, pošto bi dolazio već umoran ono s posla, pa mi se ne gledaju kojekakve budaletine koje se znaju okupit po teretanama ko da je šetalište :roll:

Hvala gostu :-D
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#8

Post by uvjek dobar gost »

Fitnes centar grbavica... ako se ne varal, al nije bitno. Bio sam tamo prije jedno pola godine, centar na dva sprata u jednoj kuci... nije lose malo je mozda skuceno al kontam ima termina bez guzve, ima steper i ostalih sprava sem givikta... Nalazi se preko puta sopinga prema stadionu Zelje.

A bez mahalaca ne mozes je rljudi su dokoni i to je to.
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#9

Post by xygirl »

imas fitnes i aerobik u FISu...
doduse na aerobiku su uglavnom sve zene, ako ti to smeta :D
imaju sve spravice s tim sto su se u posljednje vrijeme pokvarili... ne mijenjaju sprave a vec su poprilicno dotrajale :roll:
no ako se ipak odlucis clanarina za 30 dana je 40KM i mozes trenirati svaki dan a ako zelis placati svaki put posebno onda je to po 5KM a godisnja clanarina u oba slucaja je 20KM..
Zetra je naravno najbolja sto se tice sprava i higijene ali zato kosta dobrih 80KM :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#10

Post by iceman ze »

po meni je najbolji i najpristupacniji na Cengiv Vili''Dom mladih'', ali nemaju bas punoi sprava koje ti hoces imaju jedan steper i jednu pokretnu traku, ostalo su tegovi, ali nisi djevojka da se pazis da ti misici rastu, slobodno opucaj po tegovima

Dole se uplacuje po terminima......jedan termin je 5 KM.......9 termina je 30 KM.....

Od 6 sati pa nadalje ima u isto vrijeme aerobik, tako da mozes da uzivas dok dizes tegove.... :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#11

Post by debela »

sport life u kranjcevicevoj. imas trake, stepere, bicikle, sprave, aerobik, saunu. ne znam cijene.
guzara
Posts: 46
Joined: 18/01/2005 01:49
Location: Sarajevo

#12 Sport Life

Post by guzara »

Ovaj fitness centar je fenomenalan, pored toga sto ima seve sta ti treba cisto je ko suza:)
ja tamo treniram i odusevljen sam (i nisam placen da ti ovo kazem:)
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#13 Re: Sport Life

Post by Frutek »

guzara wrote:Ovaj fitness centar je fenomenalan, pored toga sto ima seve sta ti treba cisto je ko suza:)
ja tamo treniram i odusevljen sam (i nisam placen da ti ovo kazem:)
Mozes li mi malo bolje objasnit gdje dodje taj centar, mislim kako da ga najlakse nadjem? Takodje, kako se tacno zove to mjesto? Hvala. Pozdrav!
guzara
Posts: 46
Joined: 18/01/2005 01:49
Location: Sarajevo

#14 lokacija....

Post by guzara »

Eh ovako, dodjes do Sa Cluba , vidjet ces stepenice pored njega, popnes se i samo pravo, ne mozes ga fuliti ima veliki zeleno bijeli natpis Fitness centar Sport Life...sretno:)

Termin koji ja koristim kosta 40 km i on traje svaki dan do 4 popodne, a za ove ostale termine i tretmane....ne znam napamet cijene....

Nema na cemu:)
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#15

Post by ludacha »

a jel ima sta od skenderije pa prema starom gradu. a da valja...osim fisa..da vidimo sve opcije :-D
guzara
Posts: 46
Joined: 18/01/2005 01:49
Location: Sarajevo

#16 ne vjerujem

Post by guzara »

kao sto ja znam nema.....i ja sam iz starog grada pa i meni je mrsko zato sam prosao svaki kutak svoje opstine ali nema:(

i da ima cisto sumljam da je cist...meni se fis i skenderija gadili...
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#17

Post by ludacha »

ma sve mi se nesto cini da cu uskoro u kranjcevicevu...idem u ponedjeljak..ako mi ne bude premrsko pa vidimo se ce biti :)

hajde..malo potpore..sta ste se usutili :D
guzara
Posts: 46
Joined: 18/01/2005 01:49
Location: Sarajevo

#18 to

Post by guzara »

tako treba:) ja neces vjerovati ali glavno razlog sto idem je da sve iz sebe negativne energije izbacim...znas kako pomaze super se poslije sjecas(sa malo bolova u misicima) :) sretno...ja nisam bio zadnja 4 dana ali danas jedva docekao.....
vidjet ces:)
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#19

Post by ludacha »

pa znas sta..tesko mi se natjerati jer ne znam nikog tamo..imam nesrecu da mi vecina raje zivi daleeekoo od ovog starog dijela...sad se nadam da ce se svi tamo smjeskati, i biti divni i krasni..i jel ovo moj kukavicluk ili sta
hm
dodje covjeku da se zamisli :)
guzara
Posts: 46
Joined: 18/01/2005 01:49
Location: Sarajevo

#20 e

Post by guzara »

e don't worry be happy
e ja sam tamo dosao i za 5 min koja god sprava mi je trebala neko bi mi prisao i objasnio kako sta gdje....
pravo su ljubazno....a upoznat ces dosta raje vjeruj ja jesam....
:)
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#21

Post by ludacha »

ma znam bolan..zezam se..nego samo onaj lijeni dio mene trazi neki izgovor da ne ode :D
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#22

Post by ludacha »

konacno sam krenula :) guzara tnx :)
ovih dana kad dodjes u sport life samo vici ludachooo ludacooo..dodjem ti kavu..ili kako je vec rijec o teretani, bocu vode :D

stvarno..ljubazni, divni i krasni ljudi (plus simpaticni treneri, posebno onaj jedan heheh) :D
guzara
Posts: 46
Joined: 18/01/2005 01:49
Location: Sarajevo

#23 eee

Post by guzara »

eee drago mi je za tebe:) Ja sam imao zdravstvenih problema pa mirujem....imao jaku upalu sinusa:) al bas mi je krivo sto te nisam docekao prvi dan pa da ti fino sve pokazem.....ali idem od proljeca ja opet...pa cemo , nadam se , tada se vidjeti za tu kaficu:)
pozdravi onog ciku sto radi tamo od jaska:)
sretno i tebi
meni fali pravo:(
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#24

Post by Gazz »

ludacha wrote:konacno sam krenula :) guzara tnx :)
ovih dana kad dodjes u sport life samo vici ludachooo ludacooo..dodjem ti kavu..ili kako je vec rijec o teretani, bocu vode :D

stvarno..ljubazni, divni i krasni ljudi (plus simpaticni treneri, posebno onaj jedan heheh) :D
hm :roll: eto zena me sad zaintrigirala :roll: :D sve su prilike da cu i ja navratiti ovih dana tamo :-)
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#25

Post by neutral »

aerobik u kombinaciji sa pilatesom i jos svasta nesto negdje kod trece gimnazije...znate li nesto o tome?????
Post Reply