Teniski tereni u Sarajevu

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
PlayItCoolowski
Posts: 235
Joined: 05/08/2013 17:31

#1 Teniski tereni u Sarajevu

Post by PlayItCoolowski »

Nedavno sam se doselio u SA i interesuje me koliko je tenis popularan kao rekreacija ovdje? Zivim na Grbavici. Ima li nekih terena u blizini? I da li se medju amaterima organizuju neki turniri i sl. Volio bih da nastavim, a ovo od naroda sto poznajem sve operisano od tenisa :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40627
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by konektovan »

I ja bih volio znati gdje se ima jeftino naci termin na podrucju grada Sarajevo. Nisam nikad stao na teren, iako godinama pratim taj sport, i vise me sramota nesto gledati, a da se ne oprobam u tome. :mrgreen:
Gandra_1
Posts: 622
Joined: 10/05/2013 10:03

#3 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by Gandra_1 »

PlayItCoolowski wrote:Nedavno sam se doselio u SA i interesuje me koliko je tenis popularan kao rekreacija ovdje? Zivim na Grbavici. Ima li nekih terena u blizini? I da li se medju amaterima organizuju neki turniri i sl. Volio bih da nastavim, a ovo od naroda sto poznajem sve operisano od tenisa :lol:
Najblizi tereni su ti u sklopu kampusa kod restorana UNA, bivša kasarna Maršal Tito. Isto tako imas kod stadiona Koševo i Zetra.

Na stupu isto ima kompleks terena.
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#4 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by Brat »

Na Mojmilu beton i trava. Restoran Una u kampusu zemlja. Atletski tereni Koševo zemlja. Zetra preko zime u dvorani. Cijene su od 10 KM do 15 KM sat, zavisi gdje igraš..
emmir1
Posts: 4494
Joined: 07/06/2013 15:28

#5 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by emmir1 »

Imaš teniski centar Stup, tereni dobri i tu se održava i neka kao liga ili turniri rekreativaca.

Mislim da je sat vremena 12 km.

Stalno su im neki mečevi.

Imaš 2 terena u Safet Zajko centru i cijena preko dana 10 km, poslije 5 je 15 km, ali tereni nisu baš najbolje ravni.


Ako želiš da igraš mečeve i da se uključiš među te rekreativce među kojima ima i igrača koji su igrali tenis...onda definitivno teniski centar Stup.
User avatar
PlayItCoolowski
Posts: 235
Joined: 05/08/2013 17:31

#6 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by PlayItCoolowski »

emmir1 wrote:Imaš teniski centar Stup, tereni dobri i tu se održava i neka kao liga ili turniri rekreativaca.

Mislim da je sat vremena 12 km.

Stalno su im neki mečevi.

Imaš 2 terena u Safet Zajko centru i cijena preko dana 10 km, poslije 5 je 15 km, ali tereni nisu baš najbolje ravni.


Ako želiš da igraš mečeve i da se uključiš među te rekreativce među kojima ima i igrača koji su igrali tenis...onda definitivno teniski centar Stup.
To je to. TC Stup upravo organizuje turnir za rekreativce. :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 40627
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#7 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by konektovan »

Je li to gdje onaj hotel delminium, azici????
emmir1
Posts: 4494
Joined: 07/06/2013 15:28

#8 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by emmir1 »

konektovan wrote:Je li to gdje onaj hotel delminium, azici????


Gdje je zgrada Nina stan....prođeš pored nje i nakon nekih 100 metara skreneš desno i još nekih 200 metara ima
User avatar
konektovan
Posts: 40627
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by konektovan »

emmir1 wrote:
konektovan wrote:Je li to gdje onaj hotel delminium, azici????


Gdje je zgrada Nina stan....prođeš pored nje i nakon nekih 100 metara skreneš desno i još nekih 200 metara ima
Hvala na uputama. :thumbup:
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#10 Re: Teniski tereni u Sarajevu

Post by Leopold_IV »

imas topic o tome:
http://forum.klix.ba/gdje-rekrativno-ig ... 81386.html

Ja bi ti preporučio tenis centar stup, definitivno najbolji tereni i ugođaj.
www.tcs.ba
Post Reply