Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Maharadza
Posts: 16700
Joined: 30/01/2013 15:13

#176 Re: Telemach vs HS vs BH Telekom vs ostali

Post by Maharadza »

semirsar wrote:
Maharadza wrote: NIsi očito čuo za Loyalty program, tako su meni pri produženju ugovora (istekao mi tadašnji stari Supermix paket i potpisao za trio grande family) poklonili SK HD paket na 24 mjeseca i HD paket na 12 mj., a garantujem da nisam jedini koji je dobio taj "loyalty bonus"! 8-)
O da, cuo sam, dobro sam upratio sta je sve prethodilo tome, koliko se postova punijeh zuci ispisalo na t-mach temi o odnosu prema starim korisnicima. :mrgreen:

Da te pitam, da li bi ipak dobio taj loyalty bonus da nisi pristao potpisati za skuplji paket? :mrgreen:
Nisam potpisao za skuplji paket, nego za jeftiniji, tj. sa supermix M+ (60 KM) prešao na trio grande family (56KM) i ponudili mi bonus! A ima ljudi koje su zvali i nudili bonus bez obzira na koji paket prešli (samo da produže ugovor), naravno osim onih paketa koji već sve uključuju! :P

Ugl. brinu oni i o starim korisnicima, više nego većina drugih! Od uhljeba sam npr. za 5 god. koliko sam bio na ADSL-u dobio logitech webcam (ona najjeftinija od 20KM), koja naravno kasnije nije mogla na Win7 (nema driver-a), tako da se postavlja pitanje koliko je to "poklon" a koliko smeće koje bi svakako bacili pa bolje ovcama podijeliti...
User avatar
Radar71
Posts: 7276
Joined: 21/07/2010 15:43

#177 Re: Telemach vs HS vs BH Telekom vs ostali

Post by Radar71 »

semirsar wrote:
Maharadza wrote: NIsi očito čuo za Loyalty program, tako su meni pri produženju ugovora (istekao mi tadašnji stari Supermix paket i potpisao za trio grande family) poklonili SK HD paket na 24 mjeseca i HD paket na 12 mj., a garantujem da nisam jedini koji je dobio taj "loyalty bonus"! 8-)
O da, cuo sam, dobro sam upratio sta je sve prethodilo tome, koliko se postova punijeh zuci ispisalo na t-mach temi o odnosu prema starim korisnicima. :mrgreen:

Da te pitam, da li bi ipak dobio taj loyalty bonus da nisi pristao potpisati za skuplji paket? :mrgreen:
Presao sa Trio Grande Premium na Duo net family i dobio sam loyality bonus :)
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#178 Re: Telemach vs HS vs BH Telekom vs ostali

Post by zateznistub »

Radar71 wrote:
semirsar wrote:
Maharadza wrote: NIsi očito čuo za Loyalty program, tako su meni pri produženju ugovora (istekao mi tadašnji stari Supermix paket i potpisao za trio grande family) poklonili SK HD paket na 24 mjeseca i HD paket na 12 mj., a garantujem da nisam jedini koji je dobio taj "loyalty bonus"! 8-)
O da, cuo sam, dobro sam upratio sta je sve prethodilo tome, koliko se postova punijeh zuci ispisalo na t-mach temi o odnosu prema starim korisnicima. :mrgreen:

Da te pitam, da li bi ipak dobio taj loyalty bonus da nisi pristao potpisati za skuplji paket? :mrgreen:
Presao sa Trio Grande Premium na Duo net family i dobio sam loyality bonus :)
To si ti preko veze... :D
User avatar
Radar71
Posts: 7276
Joined: 21/07/2010 15:43

#179 Re: Telemach vs HS vs BH Telekom vs ostali

Post by Radar71 »

zateznistub wrote: To si ti preko veze... :D
jes jes :D
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#180 Re: Telemach vs HS vs BH Telekom vs ostali

Post by Pirija »

ja za prelazak na veci paket i potpisivanje novog ugvoora nisam dobio ni onaj popust od par mjeseci
odma racuni na puni iznos poceli dolazit...
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#181 Re: Telemach vs HS vs BH Telekom vs ostali

Post by Fudo Bosna »

Šta je sa Zmaja od Bosne, Darovalaca Krvi, Kolodvorskom, kada će tamo konačno biti signal, Telemach :-) ???


Ovo sa prelascima sa HS na Temach je haos , raja čeka po mjesec dana na priključenje, :evil: prenos...
Last edited by Fudo Bosna on 03/03/2016 16:29, edited 1 time in total.
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#182 Re: Telemach vs HS vs BH Telekom vs ostali

Post by Fudo Bosna »

--------------------
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#183 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Pisistratus »

Pozdrav,

Da li mi neko može reći koji provider u BiH ima najbrži signal? Dakle zanima me koji provider obezbjeđuje najbrže sliku sa događaja koji snima tj. kod kojeg providera je najmanje kašnjenje signala u odnosu na realna dešavanja, kod HS-a, BH Telecoma, Telemach-a ili nekog drugog? Zanima me ako neko ima stručan da mi odgovori?
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11512
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#184 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by japin_mutapi »

meni šupci dostave račune za kablovsku i internet 29 ili 30-tog a već prvog mi obračunaju novi račun i prikače na prethodni, koji je naravno neplaćen, i onda moram plaćati duplo
hs i telemah, natakarim vas ... počeli ste me nervirati lagano
User avatar
crnivrag
Posts: 12887
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#185 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by crnivrag »

Pisistratus wrote:Pozdrav,

Da li mi neko može reći koji provider u BiH ima najbrži signal? Dakle zanima me koji provider obezbjeđuje najbrže sliku sa događaja koji snima tj. kod kojeg providera je najmanje kašnjenje signala u odnosu na realna dešavanja, kod HS-a, BH Telecoma, Telemach-a ili nekog drugog? Zanima me ako neko ima stručan da mi odgovori?
Da bi se ovo provjerilo, neko bi trebao imati sve operatere u kući da bi uporedio latenciju signala između operatera.

U suštini najbrži signal je onaj koji se emitira putem analogne TV.

Međutim većina operatera vjerovatno uzima kanale sa istih linkova (satelitskih ili optičkih linkova), pa u suštini ako dva ili više operatera uzima signal sa istog linka, onda bi i trebalo da je jednaka latencija signala na kanalima kod tih operatera.
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#186 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Pisistratus »

crnivrag wrote:
Pisistratus wrote:Pozdrav,

Da li mi neko može reći koji provider u BiH ima najbrži signal? Dakle zanima me koji provider obezbjeđuje najbrže sliku sa događaja koji snima tj. kod kojeg providera je najmanje kašnjenje signala u odnosu na realna dešavanja, kod HS-a, BH Telecoma, Telemach-a ili nekog drugog? Zanima me ako neko ima stručan da mi odgovori?
Da bi se ovo provjerilo, neko bi trebao imati sve operatere u kući da bi uporedio latenciju signala između operatera.

U suštini najbrži signal je onaj koji se emitira putem analogne TV.

Međutim većina operatera vjerovatno uzima kanale sa istih linkova (satelitskih ili optičkih linkova), pa u suštini ako dva ili više operatera uzima signal sa istog linka, onda bi i trebalo da je jednaka latencija signala na kanalima kod tih operatera.

Hvala na odgovoru.

Da li za brzinu signala, ili kako rekoste "latenciju" ima veze kakva je transmisija tj. da li je IPTV, DVB - C, optički kabl itd?
User avatar
crnivrag
Posts: 12887
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#187 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by crnivrag »

Pisistratus wrote:

Hvala na odgovoru.

Da li za brzinu signala, ili kako rekoste "latenciju" ima veze kakva je transmisija tj. da li je IPTV, DVB - C, optički kabl itd?
Nisam baš dovoljno upućen na tu temu, ali ovako logički zaključujući, mislim da bi signal trebao biti najbrži putem optičkog kabla, zatim slijedi DVB-C koji direktno prenosi kanale sa određene frekvencije, i na kraju bi išao IPTV, jer je riječ o tehnologiji prenosa slike putem intenet linkova, pa je moguće da dolazi do latencije putem internet prenosa.

Jer sam primjetio da online streamovi kanala znaju kasniti od 20-40 sec. u odnosu na live sliku koja ide putem DVB-C mreže.
User avatar
MTV
Posts: 14318
Joined: 21/08/2013 19:39

#188 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by MTV »

crnivrag wrote:
Pisistratus wrote:

Hvala na odgovoru.

Da li za brzinu signala, ili kako rekoste "latenciju" ima veze kakva je transmisija tj. da li je IPTV, DVB - C, optički kabl itd?
Nisam baš dovoljno upućen na tu temu, ali ovako logički zaključujući, mislim da bi signal trebao biti najbrži putem optičkog kabla, zatim slijedi DVB-C koji direktno prenosi kanale sa određene frekvencije, i na kraju bi išao IPTV, jer je riječ o tehnologiji prenosa slike putem intenet linkova, pa je moguće da dolazi do latencije putem internet prenosa.

Jer sam primjetio da online streamovi kanala znaju kasniti od 20-40 sec. u odnosu na live sliku koja ide putem DVB-C mreže.
Online strimovi nisu isto kao IPTV operateri. Jer na npr. Orion TV aplikacija slika kasni u odnosu na Logosoft (koji je IPTV) jedno 40 tak sekundi. Dok neki online strimovi sa npr arenama kasni 30 tak sekundi u odnosu na Logosoft.

Kad sam imao mogucnost testirati sliku preko HS-a DVB-C i Logosofta IPTV preko HD resivera, nisam analognu usporedjivao bilo je ovako:

Kanal OBN, HRT 1, HRT 2 je isao brze na Logosoftu nego na HS-u za jedno cca 5 sekundi.

Kanal RTL je isao brze na HS digitali nego na Logosoftu dok sam najvecu razliku u emitiranju primijetio na kanalu MTV Adria koji je na Logosoftu kasnio 20 tak sekundi u odnosu na HS.

To je ono sto se najvise sjecam ostali kanali vise manje isto pola sekunde, sekundu ili brzi ili sporiji kod jednog ili kod drugog operatera.

Sve zavisi kako preuzimaju odredjene kanale, kako ih modificiraju u svoju mrezu, zavisi jel kanal mpeg2 ili mpeg4 jel SD ili je HD itd....
User avatar
Pisistratus
Posts: 861
Joined: 07/09/2012 12:10
Location: Bistue Nova

#189 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Pisistratus »

Hvala na odgovorima, jasnije mi je o čemu se radi. ;)
jahac96
Posts: 471
Joined: 06/03/2012 14:18

#190 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by jahac96 »

ima li neko da koristi logosoft, interesuje me da li daju onu brzinu koja je po ugovoru, i dali internet prekida, i tako te gluposti, jer koliko mogu da vidim imaju najbolje brzine interneta za manje cijene, telemach 40km due net 25mbita internet i tv, a logosofot 40km trio paket telefon tv i 50mbita internet
User avatar
MTV
Posts: 14318
Joined: 21/08/2013 19:39

#191 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by MTV »

jahac96 wrote:ima li neko da koristi logosoft, interesuje me da li daju onu brzinu koja je po ugovoru, i dali internet prekida, i tako te gluposti, jer koliko mogu da vidim imaju najbolje brzine interneta za manje cijene, telemach 40km due net 25mbita internet i tv, a logosofot 40km trio paket telefon tv i 50mbita internet
Imam ja. Isti taj paket al sa dva resivera. Cijene su bez pdv tako da dodaj pdv. Odkako su mi promijenili kabl koji je zezao tacno 12 dana nema nikakvih problema kocenja reseta bilo cega, sve radi kao i mlijeko itd. Isto kao kad sam presao sa HS na Lol tamo 2011-2012.

Brzina koja pise u ugovoru ista ti je na speedtestu al kad downloadas nesto zna biti maksimalno 4.5MBps a zna dogurat i do 5.2 MBps. Al opet ima korisnika kod kojih isti taj paket nemoze vise od 2.5 MBps u downloadu neke datoteke. O ovome ima i na Logosoft all about temi pa malo pretrazi ako jos sta treba pitaj :)
kupujmodomace
Posts: 128
Joined: 04/11/2012 22:12

#192 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by kupujmodomace »

Telemachu, nemam nikakav komentar na vaše usluge sem da su odlične.
Međutim imam dvije male primjedbe.

Ako ste već sve doveli u savršen red, poredali kanale kako treba, na risiveru i na analogiji...redom po terestrijalnoj pokrivenosti i nacionalnoj frekvenciji pa onda regionalne, pa dječije, muzičke itd...zašto na svim kanalima ne napravite kako treba EPG
ja recimo imam digitalni tuner i biram šta ću gledati upravo uz GUIDE tj Vodič.

Nervira me što na kanalima iz BIH nekad ima nekad nema...recimo na Face HD i Hayat HD skoro nema nikad a na SD verzijama kanala ima 90%
Nema AXN, DW, AXN spin, BHT 1 HD....ako već naplaćujete određene kanale u dodatnom paketu, dajte nam onda full kako treba...
Jel problem da se to uštima?

Drugo, risiver D3Mini sam vratio jer je fkt loš...
slika izgleda kao da je vuče s interneta...a nije mi jasno ni kako on radi i za šta je ona SIM kartica u njemu iza koja se može izvaditi?

eto :) Hvala.
User avatar
MTV
Posts: 14318
Joined: 21/08/2013 19:39

#193 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by MTV »

kupujmodomace wrote:Telemachu, nemam nikakav komentar na vaše usluge sem da su odlične.
Međutim imam dvije male primjedbe.

Ako ste već sve doveli u savršen red, poredali kanale kako treba, na risiveru i na analogiji...redom po terestrijalnoj pokrivenosti i nacionalnoj frekvenciji pa onda regionalne, pa dječije, muzičke itd...zašto na svim kanalima ne napravite kako treba EPG
ja recimo imam digitalni tuner i biram šta ću gledati upravo uz GUIDE tj Vodič.

Nervira me što na kanalima iz BIH nekad ima nekad nema...recimo na Face HD i Hayat HD skoro nema nikad a na SD verzijama kanala ima 90%
Nema AXN, DW, AXN spin, BHT 1 HD....ako već naplaćujete određene kanale u dodatnom paketu, dajte nam onda full kako treba...
Jel problem da se to uštima?

Drugo, risiver D3Mini sam vratio jer je fkt loš...
slika izgleda kao da je vuče s interneta...a nije mi jasno ni kako on radi i za šta je ona SIM kartica u njemu iza koja se može izvaditi?

eto :) Hvala.
Sim kartica je tu da ti dekodira signal isto je to kao cam modul. Sve ovo sto si napisao ovdje ti Telemach uopste ne cita tako da ovo sve prekopiraj u temi Telemach all about 4.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#194 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Nepass »

Ima li iko da napise iskustva sa logosoftom?
Vrijedi li se prebacivati sa hs-a? Moze li se u starom gradu uopste prikljuciti? Postoje li problemi sa signalom?
Hocu li se jednako nervirati kao sa hs/telemachom?
U pitanju su ovi najjeftiniji paketi logosoft 35KM telemach 39.90KM.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5938
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#195 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by studiorum_tuzlaensis »

Nepass wrote:Ima li iko da napise iskustva sa logosoftom?
Vrijedi li se prebacivati sa hs-a? Moze li se u starom gradu uopste prikljuciti? Postoje li problemi sa signalom?
Hocu li se jednako nervirati kao sa hs/telemachom?
U pitanju su ovi najjeftiniji paketi logosoft 35KM telemach 39.90KM.
To ti je 35 bez PDV-a, sa PDVom je 41,90.

Nerviraćeš se itekako, pucanje konekcije i ostala sranja, uzmi Telemach ili MojuTV. Ja sam bio LoL korisnik 5 godina i napustio sam ih prije 3 mjeseca, jednostavno nisam mogao više izdržati.
bumerangss
Posts: 4445
Joined: 12/01/2015 16:47

#196 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by bumerangss »

Nepass wrote:Ima li iko da napise iskustva sa logosoftom?
Vrijedi li se prebacivati sa hs-a? Moze li se u starom gradu uopste prikljuciti? Postoje li problemi sa signalom?
Hocu li se jednako nervirati kao sa hs/telemachom?
U pitanju su ovi najjeftiniji paketi logosoft 35KM telemach 39.90KM.
Ja bih ti preporucio Moja TV kao dugogodisnji zadovoljni korisnik jer je najstabilniji od svih a pogledaj im ponudu od 01.05 gdje imas Moja TV full paket za 49 KM sto ukljucuje telefon do 1500 minuta prema svim fiksnim mrezama, besplatna prezentacija broja pozivaoca, oko 150 kanala i 30-ak radio stanica i 15 live kamera iz Sarajeva na 3 lokacije, na Igmanu Bijelašnici Jahorini Vlašicu, u Travniku u Mostaru dvije kamere na Starom mostu i panorama grada, u Stocu u Neumu u Visokom na piramidama, zatim imas time shift tj da vratis da pogledas nesto sto si propustio u zadnja 72 sata isto kao na DVD-u da stopiras kad hoces u WC :D da ubrzas reklame... i to je meni najdraza opcija jer pregledam 4 dnevnika za 10-ak minuta jer gledam samo sta me zanima a sta ne ubrzam a nekad namjerno propustim 3 epizode serije i onda sjedem i pregledam sve odjednom bez reklama :D zatim imas internet od 10 do 30 Mb ovisno kakva ti je parica koliko ti je stara instalacija i internet je najstabilniji od svih operatera.

Ako ne zelis telefon onda uzmes Moja TV net paket od 36 KM gdje imas sve ovo gore opisano u full paketu osim telefona a imas i phone paket od 29 KM gdje imas sve gore opisano dakle i telefon i TV i spori ali stabilni internet od 512/128 kbs.

Uz sve to mozes ukljuciti i mobilni telefn i pretplatu ali i ultra broj gdje ti dolazi 5KM uz racun moje tv a tih 5km ti se dopuni na kredit sto bi ionako morao dopuniti da produzis vrijeme kredita a dobijes 500MB interneta na mobitelu i 1000 minuta razgovora prema brojevima u grupi. Ima jos svasta pa citaj ako te zanima
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#197 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Nepass »

studiorum_tuzlaensis wrote:
Nepass wrote:Ima li iko da napise iskustva sa logosoftom?
Vrijedi li se prebacivati sa hs-a? Moze li se u starom gradu uopste prikljuciti? Postoje li problemi sa signalom?
Hocu li se jednako nervirati kao sa hs/telemachom?
U pitanju su ovi najjeftiniji paketi logosoft 35KM telemach 39.90KM.
To ti je 35 bez PDV-a, sa PDVom je 41,90.

Nerviraćeš se itekako, pucanje konekcije i ostala sranja, uzmi Telemach ili MojuTV. Ja sam bio LoL korisnik 5 godina i napustio sam ih prije 3 mjeseca, jednostavno nisam mogao više izdržati.
Moja tv skupa tj. vise se dobije kod telemaha.
A telemah nece da mi da 50% prvih 6m. Jer sam korisnik 10 godina. Da sam novi dobio bih popust.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5938
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#198 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by studiorum_tuzlaensis »

Nepass wrote:
studiorum_tuzlaensis wrote:
Nepass wrote:Ima li iko da napise iskustva sa logosoftom?
Vrijedi li se prebacivati sa hs-a? Moze li se u starom gradu uopste prikljuciti? Postoje li problemi sa signalom?
Hocu li se jednako nervirati kao sa hs/telemachom?
U pitanju su ovi najjeftiniji paketi logosoft 35KM telemach 39.90KM.
To ti je 35 bez PDV-a, sa PDVom je 41,90.

Nerviraćeš se itekako, pucanje konekcije i ostala sranja, uzmi Telemach ili MojuTV. Ja sam bio LoL korisnik 5 godina i napustio sam ih prije 3 mjeseca, jednostavno nisam mogao više izdržati.
Moja tv skupa tj. vise se dobije kod telemaha.
A telemah nece da mi da 50% prvih 6m. Jer sam korisnik 10 godina. Da sam novi dobio bih popust.
Odjaviš se i raskineš odnos, pa ponovo zasnuješ. Ako ti to ne žele dati, pošalji ih u 3pm.
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#199 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Nepass »

bumerangss wrote:
Nepass wrote:Ima li iko da napise iskustva sa logosoftom?
Vrijedi li se prebacivati sa hs-a? Moze li se u starom gradu uopste prikljuciti? Postoje li problemi sa signalom?
Hocu li se jednako nervirati kao sa hs/telemachom?
U pitanju su ovi najjeftiniji paketi logosoft 35KM telemach 39.90KM.
Ja bih ti preporucio Moja TV kao dugogodisnji zadovoljni korisnik jer je najstabilniji od svih a pogledaj im ponudu od 01.05 gdje imas Moja TV full paket za 49 KM sto ukljucuje telefon do 1500 minuta prema svim fiksnim mrezama, besplatna prezentacija broja pozivaoca, oko 150 kanala i 30-ak radio stanica i 15 live kamera iz Sarajeva na 3 lokacije, na Igmanu Bijelašnici Jahorini Vlašicu, u Travniku u Mostaru dvije kamere na Starom mostu i panorama grada, u Stocu u Neumu u Visokom na piramidama, zatim imas time shift tj da vratis da pogledas nesto sto si propustio u zadnja 72 sata isto kao na DVD-u da stopiras kad hoces u WC :D da ubrzas reklame... i to je meni najdraza opcija jer pregledam 4 dnevnika za 10-ak minuta jer gledam samo sta me zanima a sta ne ubrzam a nekad namjerno propustim 3 epizode serije i onda sjedem i pregledam sve odjednom bez reklama :D zatim imas internet od 10 do 30 Mb ovisno kakva ti je parica koliko ti je stara instalacija i internet je najstabilniji od svih operatera.

Ako ne zelis telefon onda uzmes Moja TV net paket od 36 KM gdje imas sve ovo gore opisano u full paketu osim telefona a imas i phone paket od 29 KM gdje imas sve gore opisano dakle i telefon i TV i spori ali stabilni internet od 512/128 kbs.

Uz sve to mozes ukljuciti i mobilni telefn i pretplatu ali i ultra broj gdje ti dolazi 5KM uz racun moje tv a tih 5km ti se dopuni na kredit sto bi ionako morao dopuniti da produzis vrijeme kredita a dobijes 500MB interneta na mobitelu i 1000 minuta razgovora prema brojevima u grupi. Ima jos svasta pa citaj ako te zanima
Ja tv nikako ne gledam, ponekad utakmica i to je to. A bht ima brzinu neta, bar u ponudi, zakurac da prostis. Ono nude 10mb/s a telemach 25mb/s.
Telefon ne bih ni gratis uzeo.
Pogledacu im jos ponudu, bio je u planu bht ali ova brzina neta me odbija
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10183
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#200 Re: Telemach & HS vs BH Telekom vs Logosoft vs ostali

Post by Benq »

Nepass wrote: Ja tv nikako ne gledam, ponekad utakmica i to je to. A bht ima brzinu neta, bar u ponudi, zakurac da prostis. Ono nude 10mb/s a telemach 25mb/s.
Telefon ne bih ni gratis uzeo.
Pogledacu im jos ponudu, bio je u planu bht ali ova brzina neta me odbija
Nemoj tako drug , kod njih je to sad senzacija , heeeej internet 10-30Mb , jos malo pa nestalo :mrgreen:
Post Reply