Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Doktor za RnR
Posts: 16
Joined: 17/06/2017 17:35

#50626 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Doktor za RnR »

seoBIH wrote:Ima li neko savjet sta da radim? Istekao mi ugovor, ne znam sta mi se isplati ako potpisem novi na godinu ili dvije? Nisu mi bitno novi kanali, ili neke dodatne usluge za TV. Internet mi je najbitnija opcija i sto manja cijena racuna :D Tv usput onako...

Da li je to ostanak na telemachu ili? Sada placam 45KM. Jesu li lihvari u telekomu imalo povoljnij ovih dana?
Treba bit dobro perverzan pa postati korisnik bh telekoma!
User avatar
vkmiro
Posts: 439
Joined: 31/08/2007 20:55

#50627 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by vkmiro »

Doktor za RnR wrote:UNIFI problem sa provjerom autentičnosti
Da, vjerovatno, ali jel to njihov problem? Ja znam usera i pasvord.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#50628 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by seoBIH »

Doktor za RnR wrote: Treba bit dobro perverzan pa postati korisnik bh telekoma!
To i kontam, ide mi na zivce sto me telemach uslovljava sa paketima :) Bili bi perverzni kada bi napravili takvu opciju, al eto, ne isplati im se :)
Naslovnica
Posts: 27934
Joined: 20/03/2013 15:38

#50629 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Naslovnica »

Telemach wrote:@ Zdravo Naslovnica ,

Sve o našoj ponudi ,kao i trenutnim akcijama smo Vam proslijedili u privatnoj poruci.
Stojimo Vam na raspolaganju ukoliko su Vam potrebne još neke informacije :)
Hvala, primljeno k znanju! :thumbup: :)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#50630 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by beni-bu-man »

seoBIH wrote:
Doktor za RnR wrote: Treba bit dobro perverzan pa postati korisnik bh telekoma!
To i kontam, ide mi na zivce sto me telemach uslovljava sa paketima :) Bili bi perverzni kada bi napravili takvu opciju, al eto, ne isplati im se :)

ja bi samo volio znati STO postati korisnik bh telecoma :?
CooK
Posts: 3887
Joined: 28/01/2012 19:50

#50631 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by CooK »

beni-bu-man wrote:
seoBIH wrote:
Doktor za RnR wrote: Treba bit dobro perverzan pa postati korisnik bh telekoma!
To i kontam, ide mi na zivce sto me telemach uslovljava sa paketima :) Bili bi perverzni kada bi napravili takvu opciju, al eto, ne isplati im se :)

ja bi samo volio znati STO postati korisnik bh telecoma :?
Ako ti ne treba super brzi internet i nisi izbirljiv oko kanala imaju jeftinije pakete od Telemacha. Ili ako si BH Telecomov uhljeb, imas nekog od rodbine uhljeba, clan si SDA, lazni si patriota, itd, itd. Ima tu puno razloga. :)
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#50632 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by pecpec »

Ljudi,pisete u temi telemah o drugom davaocu usluga,da ne smarate dzaba okolinu koju nista ne zanima osim naziva teme bilo bi fino od vas da u temama o bh telekomu o tome raspravljate.Hvala.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#50633 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by beni-bu-man »

CooK wrote:
Ako ti ne treba super brzi internet i nisi izbirljiv oko kanala imaju jeftinije pakete od Telemacha. Ili ako si BH Telecomov uhljeb, imas nekog od rodbine uhljeba, clan si SDA, lazni si patriota, itd, itd. Ima tu puno razloga. :)
Popravi mi dan Hvala, svaka ti je na mjestu :mrgreen: volim svojih 80/6
:thumbup:
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#50634 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

seoBIH wrote:Ima li neko savjet sta da radim? Istekao mi ugovor, ne znam sta mi se isplati ako potpisem novi na godinu ili dvije? Nisu mi bitno novi kanali, ili neke dodatne usluge za TV. Internet mi je najbitnija opcija i sto manja cijena racuna :D Tv usput onako...

Da li je to ostanak na telemachu ili? Sada placam 45KM. Jesu li lihvari u telekomu imalo povoljnij ovih dana?
Zdravo seoBIH,
Budite slobodni da nam se sa korisničkim podacima javite u inbox. Kolege će pronaći najpovoljniji paket usluga koji najviše odgovara Vašim potrebama. Stojimo Vam na raspolaganju.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#50635 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

vkmiro wrote:Imam problem sa ženinim mob. telefonom Lenovo Vibe. Do prije neki dan je normalno na njemu radiu UNIFI, a sada par dana ne fercera.Samo javlja da se pokušava konektovati na IP. Sve postavke su OK, nije mi prvi put da to štimam. Na portalu nema više od 5 uredjaja, sa njim ima samo 3.
Normalni kučni WF radi ok, kada isključim UNIFI, ako je ovaj uključen onda ne radi ni taj, pošto samo kao semafor se pokušava konektovat.
Do cega bi moglo biti??
Zdravo vkmiro,
Vaša primjedba je proslijeđena kolegama za tehničku podršku. Kontaktirat ćemo Vas u što kraćem roku.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#50636 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Doktor za RnR wrote:UNIFI problem sa provjerom autentičnosti
Zdravo Doktor za RnR,
Molimo Vas da obratite pažnju na kucanje passwor-a pri logovanju. U svakom slučaju,predlažemo da nam dostavite podatke u inbox kako bi kolege izvršile potrebne provjere.
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#50637 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Šuška se da Posavina TV prestaje sa radom 01.07., šteta što ćemo izgubiti jedan ovako "kvalitetan" kanal.
User avatar
vkmiro
Posts: 439
Joined: 31/08/2007 20:55

#50638 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by vkmiro »

Telemach wrote:
Doktor za RnR wrote:UNIFI problem sa provjerom autentičnosti
Zdravo Doktor za RnR,
Molimo Vas da obratite pažnju na kucanje passwor-a pri logovanju. U svakom slučaju,predlažemo da nam dostavite podatke u inbox kako bi kolege izvršile potrebne provjere.
Zar je problem ovdje ukucati kako se stavljaju postavke za UNIFI.
Ja stavim:
- PEAP
-MSCHAPV2
-svoj mail
_svoj pasvord

i nema šansi da se konektuje na UNIFI. Imam i tablet, probao sam i tamo, prvo izbrisao uredjaj, a onda ponovo pokušao i isto se dogadja kao i sa telefonom.Samo se non stop pokušava konektovati na UNIFI. DEfinitivno ima neki problem.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#50639 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

crnivrag wrote:Šuška se da Posavina TV prestaje sa radom 01.07., šteta što ćemo izgubiti jedan ovako "kvalitetan" kanal.
Neka se ugasi i on i njemu slicni.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#50640 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@vkmiro

Imate i mogućnost pozvati naš Kontakt centar (1360), kolege će Vam dati više uputa.
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#50641 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Benq wrote: Neka se ugasi i on i njemu slicni.
Inače izvor: http://novisf.com/thread/105181-1-7-201 ... izija-ptv/
User avatar
vkmiro
Posts: 439
Joined: 31/08/2007 20:55

#50642 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by vkmiro »

Telemach wrote:@vkmiro

Imate i mogućnost pozvati naš Kontakt centar (1360), kolege će Vam dati više uputa.


Nije problem nazvati, ali zar te upute se ne mogu ovdje staviti, vjerovatno još dosta korisnika imaju takav problem. Pa moramo svi zvati.
Postoje uputu na youtube, ali kada se stave prema videu, to opet ne radi ? Ne kontam u čemu je problem da se upute stave na web stranicu,ili je poenta da nabijamo telekomu račun.
User avatar
crnivrag
Posts: 12929
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#50643 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

vkmiro wrote:
Nije problem nazvati, ali zar te upute se ne mogu ovdje staviti, vjerovatno još dosta korisnika imaju takav problem. Pa moramo svi zvati.
Postoje uputu na youtube, ali kada se stave prema videu, to opet ne radi ? Ne kontam u čemu je problem da se upute stave na web stranicu,ili je poenta da nabijamo telekomu račun.
Upute za sve platforme (za Android pogledati uputstvo za Linux sisteme): http://telemach.ba/Binary/332/UNIFI_upustva_.pdf

Upute za Windows 7: http://telemach.ba/Binary/344/unifi_Win ... mach_2.pdf
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#50644 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

vkmiro wrote: Nije problem nazvati, ali zar te upute se ne mogu ovdje staviti, vjerovatno još dosta korisnika imaju takav problem. Pa moramo svi zvati.
Postoje uputu na youtube, ali kada se stave prema videu, to opet ne radi ? Ne kontam u čemu je problem da se upute stave na web stranicu,ili je poenta da nabijamo telekomu račun.
Postavke su onakve kakve si i napisao , dakle Phase 1: PEAP , Phase 2: MSCHAPV2, email i password s kojim si registrovan na mojtelemach portal.

Inace , imas i besplatan broj 0800 31111

EDIT: Kod dosta korisnika je problem pravila Swiftkey Keyboard , pa ako je i kod tebe ista , probaj aktivirati default keyboard i pokusaj ponovo upisati email i password. Taj problem je imao i moj drug na Sony Z2.
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#50645 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by TheWatcher »

crnivrag wrote:Šuška se da Posavina TV prestaje sa radom 01.07., šteta što ćemo izgubiti jedan ovako "kvalitetan" kanal.
samo neka ne diraju USK HD :oops: to mi je u Sarajevu kanal od krucijalnog znacaja :izet:
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#50646 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rugafet »

Nisam ni skontao da imamo posavinu tv uopšte.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#50647 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by beni-bu-man »

Rugafet wrote:Nisam ni skontao da imamo posavinu tv uopšte.
:thumbup:
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#50648 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

crnivrag wrote:
Benq wrote: Neka se ugasi i on i njemu slicni.
Inače izvor: http://novisf.com/thread/105181-1-7-201 ... izija-ptv/
Ne bi se ja veselio jer zadnja slika sa tog linka
Image
A na njegovom profilu ili profilu posavske TV (posavina TV) nepise nista oko gasenja.
Inace za takvim kanalima pati dijaspora jer moraju biti u toku sa desavanjima iz svojih sela.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#50649 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Rugafet »

Ravnatelj zna najbolje. Sad mozemo da odahnemo.
User avatar
BaDa
Posts: 2342
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#50650 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

vratio sam ipak sve na ubee modem i primjetio sam da je poceo praviti probleme 5ghz mreza se gubi konektuje se na 5ghz i onda samo nestane... pojavi se opet kliknem da se konektuje pise unable to connect nekad trazi da upisem sifru od wifia i sve tako u krug... jel imao ko slicnih problema?*
Locked