Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#49701 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Radar71 wrote:Jel HBO ima 72 unazad?
I plaća li se zamjena modula za resiver, i koji se dobije resiver?
Zdravo Radar71,
HBO kanali su dostupni u okviru usluge TV Unazad 72h.
Zamjena CAM modula za receiver se naplaćuje, jednokratno, 25 KM. Svakako predlažemo da nam se javite u pp sa podacima i preciznim upitom kako bismo provjerili Vaše usluge i adekvatno odgovorili na Vaš upit. Stojimo Vam na raspolaganju.
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#49702 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

_BataZiv_0809 wrote:
dječak sa šibicama wrote:Naravno, Trio Grande Family, koji vecina korisnika ima, nema nista od toga u sklopu paketa.

Koja pokvarena poslovna politika.
Ja sad i ne znam koji mi je paket. Po racunu to Tito ne bi skontao, a tek kad otvorim njihovu stranicu :-)
Zdravo _BataZiv_0809,
predlažemo da nam se javite u pp sa korisničkim podacima kako bismo provjerili paket koji koristite, te Vam dostavili sve potrebne informacije.
Stojimo Vam na raspoalganju.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#49703 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by avaks »

Maharadza wrote:Dat logic! :lol:
Uhljeb logic ftw :lol:

Btw da javno pohvalim uposlenicu Nerminu na profesionalnosti i ažurnosti.
Ja vala jučer preko telefona riješih za novi ugovor, ljudi na adresu došli za 2h s opremom i aneksom. Pa to ni u Švicarskoj nema vala :thumbup:
I onda nekome čudno zašto gube korisnike a prijave nešto i onda čekaju po 2 mjeseca da im se smiluju i odrade. Ovako se bori za korisnike :thumbup: :bih:
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#49704 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by brazzo19 »

Pitanje jedno, moze li neko molim vas ko prati telemach preko d3 mini onog resivera i ima lcd tv od 40" uslikati recimo sport klub HD neki ili eurosport HD i postaviti sliku da uporedim nesto, cini mi se kao da mi slika u potpunosti nije "cista" kada gledam HD kanale sk ili recimo sinoc utakmicu na BHT1 pa bih volio da neko postavi fino sliku nekog HD kanala da vidim jeli do mene do mog tv.a signala ili do resivera ... inace tamo na tehnickim detaljima signal je uvijek preko 75% jacina ako to sta znaci ?
User avatar
Radar71
Posts: 7290
Joined: 21/07/2010 15:43

#49705 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

Ja isto moram pohvaliti Telemach zbog brzog i prihvatljivog dogovora za zamjenu resivera :thumbup:
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#49706 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

avaks wrote:
Maharadza wrote:Dat logic! :lol:
Uhljeb logic ftw :lol:

Btw da javno pohvalim uposlenicu Nerminu na profesionalnosti i ažurnosti.
Ja vala jučer preko telefona riješih za novi ugovor, ljudi na adresu došli za 2h s opremom i aneksom. Pa to ni u Švicarskoj nema vala :thumbup:
I onda nekome čudno zašto gube korisnike a prijave nešto i onda čekaju po 2 mjeseca da im se smiluju i odrade. Ovako se bori za korisnike :thumbup: :bih:
Zdravo avaks,
zahvaljujemo se na povratnim infromacijama. Drago nam je da ste zadovoljni našim načinom poslovanja.
Vaša pohvala za kolegicu Nerminu je zabilježena.
Budite slobodni da nam se ponovo javite, stojimo Vam na raspoalganju.
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#49707 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Radar71 wrote:Ja isto moram pohvaliti Telemach zbog brzog i prihvatljivog dogovora za zamjenu resivera :thumbup:
Hvala @Radar71
Mi smo tu zbog Vas. :)
Budite slobodni da nam se ponovo javite ukoliko bude potrebe.
User avatar
crnivrag
Posts: 12925
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#49708 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by crnivrag »

Dođite u Telemach po svoju pogodnost i poklon iznenađenja!
Image

U petak 26.5.2017. godine. pozivamo Vas u korisnički centar u Bugojnu, na adresi Kulina bana br.14.

Pripremamo odličnu zabavu i druženje za sve posjetioce, a posebno najmlađe.

Šarena zabava za najmlađe planirana je u terminu od 12 do 14 h.

Sve posjetioce očekaju posebne POGODNOSTI i i POKLONI!

Iskoristite super pogodnosti koje važe samo taj ako se prijavite ili potpišete ugovor za neku od naših usluga.

Radujemo se vašoj posjeti!
http://telemach.ba/a2693/Korisnicki-ser ... jenja.html
kakaljin
Posts: 11648
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49709 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

Benq wrote:
kakaljin wrote: A sto nebi trazio da potpise ugovor na dvije godine i kada mu kazu da je dobio arene SD, on trazi da mu na racun dodaju 2 KM i da mu daju Arene HD, jer je razlika SD i HD 2 KM. I onda placa HD Arene samo 2 KM.
Kada su u pitanju benefiti vezani za obnovu ugovora , sve je do dogovora izmedju operatera i korisnika , a to sto ti predlazes je ravno onim korisnicima PIK-a koji nude "zamjenu uz doplatu" :mrgreen:
Pa ako mi za ugovor dajes gratis nesto sto vrijedi 4 KM, a ja ti kazem evo ti jos 2 KM i daj mi ono sto vrijedi 6 KM jer mi vec gratis dajes 4 KM, ne vidim problem nikakav u tome.

Ovakav odgovor nisam ocekivao od tebe koliko od nekih drugih korisnika.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#49710 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

kakaljin wrote: Pa ako mi za ugovor dajes gratis nesto sto vrijedi 4 KM, a ja ti kazem evo ti jos 2 KM i daj mi ono sto vrijedi 6 KM jer mi vec gratis dajes 4 KM, ne vidim problem nikakav u tome.

Ovakav odgovor nisam ocekivao od tebe koliko od nekih drugih korisnika.
Ne daju oni tebi nesto fixno kao npr te 4KM pa da mozes birati sta zelis za to da kupis, moze to biti Arena SD , moze biti HD paket koji je 8KM .. to jednostavno ne ide tako. Kao sto rekoh , sve je stvar dogovora i mogucnosti, kao i paketa koji koristis.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#49711 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Pa ako ja produzim ugovor na trio grande, nekad u junu istice, hocu i ja moci zakucavati? :D Bolje zakucavati i uzeti net dzaba pa onda placati Arene HD nego dzaba SD Arene
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#49712 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Telemach wrote:
dječak sa šibicama wrote:
crnivrag wrote:Nova akcija: Zakucaj sada i ti!

I opet i opet... gdje smo u svemu ovome mi redovni korisnici??? nama se opet ne nudi nista.

Jebote zivot, na kraju cemo mi placati racune novih korisnika.
Zdravo dječak sa šibicama,
nova akcija 'ZAKUCAJ SADA I TI' obuhvata nove i postojeće korisnike koje se odluče za servis koji do sada nisu koristili.
Imate mogućnost da obnovite Vaš Ugovor, ukoliko je isti istekao ili ističe uskoro, i ostvarite određene pogodnosti u okviru obnove.
Podsjećamo da su svi postojeći korisnici u nekom trenutku bili u prilici da iskoriste, tada aktuelne akcije. Zahvaljujemo se na razumijevanju.
Znaci, ako ja sada ovog ljeta opet obnovim ugovor (obnavljao ga u oktobru, da naglasim) mogu dobiti 24 mjeseca bez telefonske pretplate ili 12 mjeseci besplatan internet?

Konkretno pitam, dakle.

Usput pitanje za sve, koliko je telefonska pretplata a koliko internet? pogubio sam se u cijenama :D TGF paket.
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#49713 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Mustang1 wrote:Pa ako ja produzim ugovor na trio grande, nekad u junu istice, hocu i ja moci zakucavati? :D Bolje zakucavati i uzeti net dzaba pa onda placati Arene HD nego dzaba SD Arene
Zdravo Mustang1,
nažalost, navedena akcija obuhvata nove i postojeće korisnike koji se odluče za servis koji do sada nisu koristili.
Imate mogućnost da obnovite Vaš Ugovor i ostvarite određene pogodnosti u okviru obnove. Vaši podaci su proslijeđeni kolegama koji će Vas kontaktirati i detaljno objasniti pogodnosti. Hvala na razumijevanju.
User avatar
Radar71
Posts: 7290
Joined: 21/07/2010 15:43

#49714 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

kakaljin wrote:
Benq wrote:
kakaljin wrote: A sto nebi trazio da potpise ugovor na dvije godine i kada mu kazu da je dobio arene SD, on trazi da mu na racun dodaju 2 KM i da mu daju Arene HD, jer je razlika SD i HD 2 KM. I onda placa HD Arene samo 2 KM.
Kada su u pitanju benefiti vezani za obnovu ugovora , sve je do dogovora izmedju operatera i korisnika , a to sto ti predlazes je ravno onim korisnicima PIK-a koji nude "zamjenu uz doplatu" :mrgreen:
Pa ako mi za ugovor dajes gratis nesto sto vrijedi 4 KM, a ja ti kazem evo ti jos 2 KM i daj mi ono sto vrijedi 6 KM jer mi vec gratis dajes 4 KM, ne vidim problem nikakav u tome.

Ovakav odgovor nisam ocekivao od tebe koliko od nekih drugih korisnika.
pa nisi na pijaci :-)
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#49715 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

dječak sa šibicama wrote: Znaci, ako ja sada ovog ljeta opet obnovim ugovor (obnavljao ga u oktobru, da naglasim) mogu dobiti 24 mjeseca bez telefonske pretplate ili 12 mjeseci besplatan internet?

Konkretno pitam, dakle.

Usput pitanje za sve, koliko je telefonska pretplata a koliko internet? pogubio sam se u cijenama :D TGF paket.
Zdravo dječak sa šibicama,
kao što smo Vam prethodno naveli, nova akcija 'ZAKUCAJ SADA I TI' obuhvata nove i postojeće korisnike koje se odluče za servis koji do sada nisu koristili. Nažalost, Vi nemate pravo da iskoristite navedenu akcijsku pogodnost ukoliko ste već korisnik TRIO GRANDE paketa.
Prelaskom na veći TRIO GRANDE Paket, uz Ugovornu obavezu od 24 mjeseca, imate pravo da iskoristite sljedeću akcijsku pogodnost:
12 MJESECI CIJENA POSTOJEĆE USLUGE + ARENA SPORT SD PAKET 24 MJESECA PROMOTIVNO
Imate mogućnost da obnovite Vaš postojeći Ugovor kako biste ostvarili pogodnost Arena Sport SD paket u trajanju od 2 godine.
Popust za telefoniju se obračunava u iznosu od 10 KM dok se popust za internet uslugu obračunava u iznosu od 22 KM.
Za sve dodatne informacije Vam stojimo na raspolaganju.
Nisam_fin
Posts: 918
Joined: 31/12/2008 09:34

#49716 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Nisam_fin »

Telemach wrote:
Radar71 wrote:Ja isto moram pohvaliti Telemach zbog brzog i prihvatljivog dogovora za zamjenu resivera :thumbup:
Hvala @Radar71
Mi smo tu zbog Vas. :)
Budite slobodni da nam se ponovo javite ukoliko bude potrebe.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da ne moram nikad ne bih koristio Vašu uslugu....
U stvari ne moram, al mrzim ove drzavne parazite više od vas pa ipak moram :sad:
User avatar
plagijator1975
Posts: 2576
Joined: 13/07/2011 23:13

#49717 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by plagijator1975 »

@Telemach

Imaš pp
User avatar
Telemach
Posts: 15739
Joined: 13/10/2010 14:13

#49718 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

plagijator1975 wrote:@Telemach

Imaš pp
Zdravo plagijator1975,
na Vašu privatnu poruku ćemo odgovoriti u najkraćem mogućem roku.
Hvala na razumijevanju.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#49719 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zateznistub »

Radar71 wrote: pa nisi na pijaci :-)
Koliko god da si u pravu i ti i Benq, ovo sto kakaljin piše ima logike, je za iste uslove i bukvalno istu ponudu paketa neko dobije jedno a neko drugo... treće. Sve u ovisnosti koliko korisnik umije moljakati i koliko je onaj sa druge strane telefonske žice sposoban i zainteresovan.... a to su, priznaces, osobine pijace...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#49720 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

A tako.

Onda nista. Mene na te jeftine cake ne mozete uhvatiti, dosta vam placam i ovako :)
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#49721 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

A odmah me nazvali :D Znaci da produzim ugovor po ovom sto je do sada, da dobijem Arene SD i picbox i sta jos vec.. Da mi ne promakne i ta akcija jer je ovo zakucavanje samo za nove :D
User avatar
Radar71
Posts: 7290
Joined: 21/07/2010 15:43

#49722 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

zateznistub wrote:
Radar71 wrote: pa nisi na pijaci :-)
Koliko god da si u pravu i ti i Benq, ovo sto kakaljin piše ima logike, je za iste uslove i bukvalno istu ponudu paketa neko dobije jedno a neko drugo... treće. Sve u ovisnosti koliko korisnik umije moljakati i koliko je onaj sa druge strane telefonske žice sposoban i zainteresovan.... a to su, priznaces, osobine pijace...
Pregovori su jedno a ovo cjenkanje drugo, znaš da nije isto. :D

p.s. trebao si mi nešto a broj si promjenio :oops:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#49723 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zateznistub »

Radar71 wrote:
zateznistub wrote:
Radar71 wrote: pa nisi na pijaci :-)
Koliko god da si u pravu i ti i Benq, ovo sto kakaljin piše ima logike, je za iste uslove i bukvalno istu ponudu paketa neko dobije jedno a neko drugo... treće. Sve u ovisnosti koliko korisnik umije moljakati i koliko je onaj sa druge strane telefonske žice sposoban i zainteresovan.... a to su, priznaces, osobine pijace...
Pregovori su jedno a ovo cjenkanje drugo, znaš da nije isto. :D

p.s. trebao si mi nešto a broj si promjenio :oops:
Jok promijenio, ZAmijenio... :cry:
kakaljin
Posts: 11648
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#49724 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

zateznistub wrote:
Radar71 wrote: pa nisi na pijaci :-)
Koliko god da si u pravu i ti i Benq, ovo sto kakaljin piše ima logike, je za iste uslove i bukvalno istu ponudu paketa neko dobije jedno a neko drugo... treće. Sve u ovisnosti koliko korisnik umije moljakati i koliko je onaj sa druge strane telefonske žice sposoban i zainteresovan.... a to su, priznaces, osobine pijace...
Pa o tome i govorim, jer se vidi da se moras izboriti za potpisivanje ugovora i ja ovdje napisao bolju opciju da neko ko hoce trazi, ovdje me docekuju na noz da nisam na pijaci, ali ako se mozes dogovarati i korisnici razlicito dobijati i razlicite popuste za isto, i meni je to isto kao na pijaci.

Umjesto da kazu dobar prijedlog pa evo moze se to traziti pa cemo vidjeti hoce li izaci u susret za ugovor.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#49725 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

kakaljin wrote: Pa o tome i govorim, jer se vidi da se moras izboriti za potpisivanje ugovora i ja ovdje napisao bolju opciju da neko ko hoce trazi, ovdje me docekuju na noz da nisam na pijaci, ali ako se mozes dogovarati i korisnici razlicito dobijati i razlicite popuste za isto, i meni je to isto kao na pijaci.

Umjesto da kazu dobar prijedlog pa evo moze se to traziti pa cemo vidjeti hoce li izaci u susret za ugovor.
Iz napisanog se moze zakljuciti da nikad nisi obnavljao ugovor i razgovarao s njima. Ne znam kako tebi ovo zvuci ali to je tako. U suprotnom bi znao kako stvari funkcionisu.

Dakle niko se ne treba "izboriti" za potpisivanje ugovora, dovoljno je samo da posalju podatke , ljudi ih pozovu i prezentiraju trenutnu akciju i koji benefit moze dobiti s obzirom na paket usluga koji koriste.

Vjeruj mi prevelika se drama pravi oko jednostavne stvari.
Locked