Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#21501 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

AnonymousBIH wrote:
afannedim wrote:Je.o majku koje svršavanje na telemachu ko da ti đaba sve daju I uvlačenje u pakaš
Nećeš vjerovati još mi daju 100 KM mjesečno za korištenje usluga.
Uzivaj u Telecom podršci.
Ne koristim Telecom paša moj solidni
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#21502 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

Maharadza wrote:Neko je ljubomoran što imamo support na forumu. 8-)
Nema ljubomore nikakve, al mi frajer šega da svaki post fali, zahvaljuje, ljubi u pakaš telemach
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#21503 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

afannedim wrote:
Maharadza wrote:Neko je ljubomoran što imamo support na forumu. 8-)
Nema ljubomore nikakve, al mi frajer šega da svaki post fali, zahvaljuje, ljubi u pakaš telemach
Ko o čemu... pa i ti lol dižeš u nebesa a pljuješ sve ostalo (logično TM najviše jer ima i najbolju ponudu), nemoj mi dvoličnosti molim te. :kiss:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#21504 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

Maharadza wrote:
afannedim wrote:
Maharadza wrote:Neko je ljubomoran što imamo support na forumu. 8-)
Nema ljubomore nikakve, al mi frajer šega da svaki post fali, zahvaljuje, ljubi u pakaš telemach
Ko o čemu... pa i ti lol dižeš u nebesa a pljuješ sve ostalo (logično TM najviše jer ima i najbolju ponudu), nemoj mi dvoličnosti molim te. :kiss:
Dižem racku, nije da je sve za 10, al sam prezadovoljan al da ko Anonymus svaki komentar na svakoj temi isti dam I da hvalim I pljujem po drugom to ne, I ne pljujem protiv telemacha jer me libo za njih a LoL koristim I zadovoljan sam.

Drag si mi na forumu što si PITAR :thumbup:
AnonymousBIH
Posts: 1477
Joined: 10/11/2014 14:20

#21505 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by AnonymousBIH »

Hajd ti druže na trening da ne zakasniš, toliku količinu gluposti može samo napisati neko ko trenira, ako si prirodno tako glup ti si fenomen.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#21506 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

AnonymousBIH wrote:Hajd ti druže na trening da ne zakasniš, toliku količinu gluposti može samo napisati neko ko trenira, ako si prirodno tako glup ti si fenomen.
joj ko mi kaže pileći mozak, I de još malo na ovoj temi I temi bhtel. svršavaj I postavljaj speed test
AnonymousBIH
Posts: 1477
Joined: 10/11/2014 14:20

#21507 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by AnonymousBIH »

afannedim wrote:
joj ko mi kaže pileći mozak, I de još malo na ovoj temi I temi bhtel. svršavaj I postavljaj speed test
Previše si intelektualno i obrazovno limitiran da me tvoje riječi dotiču, vrati se u ograničeni kutak svoje gluposti i uživaj u imaginarnim i idealiziranim slikama svoje puste stvarnosti.

Prevedeno na tebi razumljiv nivo komunikacije: ODJEBI.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#21508 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

Halo vas dvoje nemoj da vas bijem! :D
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#21509 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

afannedim wrote:Je.o majku koje svršavanje na telemachu ko da ti đaba sve daju I uvlačenje u pakaš
E moj Afane, da je nama anamotamo kod naske na nasoj temi, barem ikakav qrajber da proseta, kad vec nejma kak'og curetka i makar u sali pozeli dobar dan "dragim korisnicima" i priupita jopt u sali ima l' kakvijeh probljema treba l' kome sta pripomoc' ako ne vec i cumur ucerat' i tako to.
Neka njima @Telemach. ona se barem nadje na muci da pomogne svojim korisnicima... a mi, mi smo ti "otpisani" u pravom smislu :evil:
Nego, sjeti l' se ko od ovijeh LOL-ovaca sto palamude ovdeka kaku smo mi uslugu i podrsku imali u onaj nas vakat, haaa, nekad bilo.
Idemo dalje
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#21510 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

semirsar wrote:
afannedim wrote:Je.o majku koje svršavanje na telemachu ko da ti đaba sve daju I uvlačenje u pakaš
E moj Afane, da je nama anamotamo kod naske na nasoj temi, barem ikakav qrajber da proseta, kad vec nejma kak'og curetka i makar u sali pozeli dobar dan "dragim korisnicima" i priupita jopt u sali ima l' kakvijeh probljema treba l' kome sta pripomoc' ako ne vec i cumur ucerat' i tako to.
Neka njima @Telemach. ona se barem nadje na muci da pomogne svojim korisnicima... a mi, mi smo ti "otpisani" u pravom smislu :evil:
Nego, sjeti l' se ko od ovijeh LOL-ovaca sto palamude ovdeka kaku smo mi uslugu i podrsku imali u onaj nas vakat, haaa, nekad bilo.
Idemo dalje
Nemam ja ba ništa protiv tmacha I ovog što se njima javlja, al toliko svršavanje od jedne osobe ma daj ba
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#21511 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

AnonymousBIH wrote:
afannedim wrote:
joj ko mi kaže pileći mozak, I de još malo na ovoj temi I temi bhtel. svršavaj I postavljaj speed test
Previše si intelektualno i obrazovno limitiran da me tvoje riječi dotiču, vrati se u ograničeni kutak svoje gluposti i uživaj u imaginarnim i idealiziranim slikama svoje puste stvarnosti.

Prevedeno na tebi razumljiv nivo komunikacije: ODJEBI.[/quote]

Ne razumijem ovaj tvoj nivo paša
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#21512 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

afannedim wrote:
semirsar wrote:
afannedim wrote:Je.o majku koje svršavanje na telemachu ko da ti đaba sve daju I uvlačenje u pakaš
E moj Afane, da je nama anamotamo kod naske na nasoj temi, barem ikakav qrajber da proseta, kad vec nejma kak'og curetka i makar u sali pozeli dobar dan "dragim korisnicima" i priupita jopt u sali ima l' kakvijeh probljema treba l' kome sta pripomoc' ako ne vec i cumur ucerat' i tako to.
Neka njima @Telemach. ona se barem nadje na muci da pomogne svojim korisnicima... a mi, mi smo ti "otpisani" u pravom smislu :evil:
Nego, sjeti l' se ko od ovijeh LOL-ovaca sto palamude ovdeka kaku smo mi uslugu i podrsku imali u onaj nas vakat, haaa, nekad bilo.
Idemo dalje
Nemam ja ba ništa protiv tmacha I ovog što se njima javlja, al toliko svršavanje od jedne osobe ma daj ba
Nebi rekao bas svrsavanje prije bi rekao da je covjek prezadovoljan jer ima normalan net i TV a ne do 5 MBps i glas drine ft. Izvorna + Prva al hercegovacka!

Isto onako kad sam se preporodio prelaskom sa Hs-a na Logosoft. Uh kad se sjetim onaj mjesec dva kad su nam odvrnuli download 50 Mbps a upload 35 Mbps.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#21513 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

Nemam ja ba ništa protiv tmacha I ovog što se njima javlja, al toliko svršavanje od jedne osobe ma daj ba[/quote]
Nebi rekao bas svrsavanje prije bi rekao da je covjek prezadovoljan jer ima normalan net i TV a ne do 5 MBps i glas drine ft. Izvorna + Prva al hercegovacka!

Isto onako kad sam se preporodio prelaskom sa Hs-a na Logosoft. Uh kad se sjetim onaj mjesec dva kad su nam odvrnuli download 50 Mbps a upload 35 Mbps.[/quote]

Ma kako nije ba svš, zadovoljan uslugom super al svaki post, svrš I zahvaljivanje daj ba
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#21514 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Halo ba klošari šta radite, eno ljudi dobili glOs driiiine a mi ništa jel...hebo vas vlasnik amer imperijalista! :oops:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#21515 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Maharadza wrote:Halo ba klošari šta radite, eno ljudi dobili glOs driiiine a mi ništa jel...hebo vas vlasnik amer imperijalista! :oops:
Alo ba , tamo n0r0d zna , ovdje ne zna ali zato ima sve dosta bolje i kvalitetnije :mrgreen:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#21516 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

pust' ba te anamotamo, nego, imade li se ovdeka sto god nofog, ha?
AnonymousBIH
Posts: 1477
Joined: 10/11/2014 14:20

#21517 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by AnonymousBIH »

afannedim wrote:
Ne razumijem ovaj tvoj nivo paša
To ti pokusavam objasniti, međutim ti si frigidan u mozak.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#21518 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

imade li ovoga kod naske na t-macu, nijesam u toku?

eeeej kad prvi put otvorih mal ne padoh s stolice kad vidjeh bakonju sa cevljanovica kako zagari da se bode :lol:
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#21519 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Sa HS-ove teme:
Dzontra_Volta wrote:Danas na telemachovom novom standu u SCC nam reče ženska da će od septembra putem HS postojeće infrastrukture biti pušten telemach program, uz prethodno obavještenje korisnicima i vjerovatno potpisivanje novih ugovora za dosadašnje korisnike HS-a.
Sada očekujem neke nove kanale/akcije/pogodnosti za septembar! :skoljka:
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#21520 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Benq »

Maharadza wrote:Sa HS-ove teme:
Dzontra_Volta wrote:Danas na telemachovom novom standu u SCC nam reče ženska da će od septembra putem HS postojeće infrastrukture biti pušten telemach program, uz prethodno obavještenje korisnicima i vjerovatno potpisivanje novih ugovora za dosadašnje korisnike HS-a.
Sada očekujem neke nove kanale/akcije/pogodnosti za septembar! :skoljka:
Ako nije troler ...
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#21521 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

AnonymousBIH wrote:
afannedim wrote:
Ne razumijem ovaj tvoj nivo paša
To ti pokusavam objasniti, međutim ti si frigidan u mozak.
Hah de ba paša popusti vise.
AnonymousBIH
Posts: 1477
Joined: 10/11/2014 14:20

#21522 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by AnonymousBIH »

afannedim wrote:
AnonymousBIH wrote:
afannedim wrote:
Ne razumijem ovaj tvoj nivo paša
To ti pokusavam objasniti, međutim ti si frigidan u mozak.
Hah de ba paša popusti vise.
Prvi si počeo.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#21523 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

AnonymousBIH wrote:
afannedim wrote:
Hah de ba paša popusti vise.
Prvi si počeo.
A ti se vala primio k'o...
Eh, dje nestadose one brojne narodne, tipa... "pametniji popusta" i sl.
Sjeba nam era fejsTHEpljuc-a djecu... jastavala
AnonymousBIH
Posts: 1477
Joined: 10/11/2014 14:20

#21524 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by AnonymousBIH »

Pametniji popušta je žalosna istina koja postavlja temelje vladavini gluposti :D
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#21525 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Hajmo se malo opustiti, evo kako je neko opisao "History channel" ukratko:

Image

:lol: :lol: :lol:
Locked