Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Naslovnica
Posts: 27891
Joined: 20/03/2013 15:38

#20726 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Naslovnica »

Naslovnica wrote:Može li mi ko od ovih što koriste Telemach pomoći u nedoumici.
Kao trenutačni korisnik Logosofta razmišljam da ih odjebem čim mi istekne ugovor (plaćam oko 60km trio paket), pa sam razmišljao o alternativi.
Da li bih se zajebao ako pređem na Telemach, šta vi mislite?
Još jednom pitanje za trenutačne korinike Telemacha.
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#20727 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by drug_profi »

Pa evo imas o u fer ponudu telemaha. Ptobaj dzaba dva mjeseca pa uporedi.
mene nervira STB ov softver npr. Telefon se ne isplati osim ako nemas cca. 300 minuta price na fiksni. Net ne koristim telemahov.
User avatar
Altsa
Posts: 7343
Joined: 19/03/2004 18:31

#20728 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Altsa »

Sta je sa History channel 2. da li ce se uvoditi u programsku semu?
ApexTwiner
Posts: 50
Joined: 18/02/2015 09:07

#20729 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ApexTwiner »

Naslovnica wrote:Može li mi ko od ovih što koriste Telemach pomoći u nedoumici.
Kao trenutačni korisnik Logosofta razmišljam da ih odjebem čim mi istekne ugovor (plaćam oko 60km trio paket), pa sam razmišljao o alternativi.
Da li bih se zajebao ako pređem na Telemach, šta vi mislite?
Što se tiče interneta i tv-a po mom mišljenju se nećeš izraditi. Kod mene stvarno funkcioniše perfektno. Telefon ne koristim pa i ne znam.
Naslovnica
Posts: 27891
Joined: 20/03/2013 15:38

#20730 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Naslovnica »

Telemach wrote:@ Naslovnica

Poštovani,

Zahvaljujemo se na interesovanju za naše usluge.
Ukoliko niste korisnik naših usluga ,u sklopu ponude "Probaj bez obaveze" imate mogućnost isprobati usluge naše kompanije 2 mjeseca bez obaveze .
Uslugu koju inicijalno izaberete prva 2 mjeseca ćete biti oslobođeni plaćanja mjesečne naknade te dodatnih obaveza. Nakon promotivnog perioda od 2 mjeseca ukoliko se odlučite za korištenje inicijalno izabrane usluge period korištenja bit će minimalno 24 mjeseca.
Navedena ponuda odnosi se na nove pretplatnike Telemacha koji se opredijele za korištenje neke od sljedećih usluga: D3 digitalna televzija te nekih od paketa DUO TEL GRANDE, DUO TEL GRANDE FAMILY, DUO TEL GRANDE SENIOR, DUO NET GRANDE, DUO NET GRANDE FAMILY, TRIO GRANDE, TRIO GRANDE FAMILY ili TRIO GRANDE EXTRA.

Srdačan pozdrav
Hvala na odgovoru.
Da li ovo znači da ja mogu koristiti 2 mjeseca uslugu, i ako mi se ne svidi odustati (otkazati), bez da bilo što platim?
NPR, uzmem na probu Trio Grande Extra, koristim ga 2 mjeseca, i zahvalim se, bez IKAKVIH obaveza?
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#20731 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hipija »

Altsa wrote:Sta je sa History channel 2. da li ce se uvoditi u programsku semu?
Ma u posljednje vrijeme su se pravo ulijenili sa ubacivanjem kanala, a i ono sto su ubacivali tipa rtv jablanica, hema je vise nego jadno.
Evo i 8 novih kanala koji ulaze u Total Bih, nece ici u kablovsku kako ovdje pisu. Uglavnom dobices onaj copy/paste defaultni odgovor, kako ces blagovremeno biti obavjesten o promjenama i bla,bla...kako se uvijek trude da izadju u susret korisnicima kad god su to u mogucnosti :zzzz:
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#20732 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

hipija wrote:
Altsa wrote:Sta je sa History channel 2. da li ce se uvoditi u programsku semu?
Ma u posljednje vrijeme su se pravo ulijenili sa ubacivanjem kanala, a i ono sto su ubacivali tipa rtv jablanica, hema je vise nego jadno.
Evo i 8 novih kanala koji ulaze u Total Bih, nece ici u kablovsku kako ovdje pisu. Uglavnom dobices onaj copy/paste defaultni odgovor, kako ces blagovremeno biti obavjesten o promjenama i bla,bla...kako se uvijek trude da izadju u susret korisnicima kad god su to u mogucnosti :zzzz:
Šta ćeš kada im se može uzimajući u obzir da realno i nemaju konkurencije, barem tamo gdje pružaju usluge ugl. većina prelazi na iste. LOL je bio dobar dok ga nije mtel preuzeo, HS po starom + očito nemaju planove za širenje, telecom stara priča, 5mbps dovoljno, u prijevodu - libo ih ćuna. :-)
User avatar
Telemach
Posts: 15735
Joined: 13/10/2010 14:13

#20733 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@Naslovnica

I u slučaju da odustanete od izabranoga paketa usluga kompanije Telemach, nakon dva mjeseca korištenja, neće biti u obavezi platiti pretplatu.
Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
dowydyenya
Posts: 881
Joined: 27/01/2010 11:40

#20734 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dowydyenya »

Postovani Telemach

Od juce se ne mogu konektovati na d3go.Cas navodi netacna mail adres I login , cas navodi registrovan dovoljan broj korisnia.

Ni jedno ni drugo nije tacno.Imate pp sa korisnickim podatcima te Vas stoga molim da to provjerite.
User avatar
Radar71
Posts: 7287
Joined: 21/07/2010 15:43

#20735 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Radar71 »

Još račun nisam dobio :-)
User avatar
Telemach
Posts: 15735
Joined: 13/10/2010 14:13

#20736 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@dowydyenya

Sa povratnim informacijama, javit ćemo Vam se u što skorijem roku. Zamolit ćemo Vas za samo malo strpljenja.
Zahvaljujemo se na saradnji.

Srdačan pozdrav,
User avatar
Telemach
Posts: 15735
Joined: 13/10/2010 14:13

#20737 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@Radar71

Ispostavu računa, na Vašu adresu, možete očekivati do kraja sedmice. Zamolit ćemo Vas da nas obavijestiti ukoliko Vam ne bude stigao račun.
Imate mogućnost podnijeti zahtjev za dostavu e-računa.
E-račun sadrži sve podatke kao i papirni, a dobivate ga na e-mail koji sami odaberete, gdje god da ste :

http://www.telemach.ba/Obavijesti/2622/ ... ivot.shtml

Uslugu elektronskog računa možete aktivirati na sljedećem linku :

www.mojtelemach.ba

ili možete podnijeti zahtjev za isti, u našem Korisničkom servisu.
Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
User avatar
Reglan
Posts: 4846
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#20738 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Nisam ni ja dobio racun, elektronski me ne zanima da odmah preduhitrim odgovor. :-)
User avatar
Telemach
Posts: 15735
Joined: 13/10/2010 14:13

#20739 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@Reglan

Distribucija računa za mjesec 4/2015 je u toku. Zamolit ćemo Vas za još malo strpljenja.

Srdačan pozdrav,
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#20740 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mehemed »

Ko da gledam ovo samo za nove korisnike a nama ostalima .!.

Image

Image
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#20741 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by lokalni_razdjevicar »

moze li mi neko fino pojasniti sta dobijem ako potpisem duo net na 12 a sta na 24 mjeseca?

mislim sta dobijem bonusa .
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#20742 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Pa pise ti iznad na tim slikama ..
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#20743 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by lokalni_razdjevicar »

Mustang1 wrote:Pa pise ti iznad na tim slikama ..
daju oni plus nesta osim ove uobicajene ponude


DŽABE INTERNET 6 MJESECI I SVI HD TV KANALI


Navedena akcija odnosi se na nove pretplatnike nekog od TRIO GRANDE paketa koji se opredijele za korištenje navedene usluge na minimalni period od 24 mjeseca. Ukoliko se odluče na korištenje navedenog paketa na 12 mjeseci, navedena pogodnost će trajati u periodu od 3 mjeseca.

Navedena akcija odnosi se na nove pretplatnike nekog od DUO GRANDE paketa koji se opredijele za korištenje navedene usluge na minimalni period od 24 mjeseca. Ukoliko se odluče na korištenje navedenog paketa na 12 mjeseci, navedena pogodnost će trajati u periodu od 3 mjeseca.
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#20744 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by lokalni_razdjevicar »

po ovome za duo daju sve hd kanale 6 mjeseci i net dzaba ako potpises na 24 mjeseca.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#20745 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

A ne pise na slikama to pardon .. Ja sam danas gledao pa me prenijelo :D A to je to placas jeftinije prvih 6 odnosno 3 mjeseca zavisi na koliko uzmes .. A HD kanali su samo za trio grande i internet ne placas tih 6 mjeseci dok za duo samo internet ne placas
User avatar
Mirzareli
Posts: 1030
Joined: 18/03/2013 20:34

#20746 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mirzareli »

Pozdrav... Htio bi da predjem sa paketa duo tel grande senior na trio light paket ... Kako i sta trebam da ucinim,doduse sada imam zaduzena dva resivera jedan naknadno placam 3 KM,a u ovom paketu trio light imam samo obicnu analogu sto mi je i dovoljno... I sta ovo znaci na textu ispod ponude trio light paketa :" Internet brzina 10/1,5 Mb/s odnosi se na period korištenja paketa tokom promotivnog perioda." Inace novi sam preplatnik ,tacnije od februara ove godine.
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#20747 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by lokalni_razdjevicar »

Mustang1 wrote:A ne pise na slikama to pardon .. Ja sam danas gledao pa me prenijelo :D A to je to placas jeftinije prvih 6 odnosno 3 mjeseca zavisi na koliko uzmes .. A HD kanali su samo za trio grande i internet ne placas tih 6 mjeseci dok za duo samo internet ne placas
previse su zakomplikovali
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#20748 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ma nisu :D Ja sam mislio prilljuciti ovaj grande family trenutno imam obicni trio grande. Ako @Telemach potvrdi da mogu uraditi tako da ucestvujem u akciji :D
Naslovnica
Posts: 27891
Joined: 20/03/2013 15:38

#20749 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Naslovnica »

Da li kod Telemacha postoji snimalica analogna onoj na LoL-u i da li je uključena u cijenu paketa, ili se dodatno naplaćuje?
Telemach ima previše opcija, pa mi je poprilična zbrka šta se dobije uz koji paket...
User avatar
MTV
Posts: 14341
Joined: 21/08/2013 19:39

#20750 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

Naslovnica wrote:Da li kod Telemacha postoji snimalica analogna onoj na LoL-u i da li je uključena u cijenu paketa, ili se dodatno naplaćuje?
Telemach ima previše opcija, pa mi je poprilična zbrka šta se dobije uz koji paket...
Citajuci ovu temu dugo vrijeme, potreban ti je Hard disk (ne znam koliko GB) koji spojis USB-om na resiver. Resiver formatira disk na neki svoj format i mozes snimati sve kanale koje koristis u svom paketu. To ce ti sad netko bolje objasniti. Pozz
Locked