Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
MTV
Posts: 14346
Joined: 21/08/2013 19:39

#19126 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by MTV »

avaks wrote:
Maharadza wrote:@TM: Nakon pustih dječijih kanala, mogli ste sada malo listu dokumentarnih kanala "proširiti", evo prijedlog: http://www.history.com/shows/h2 :thumbup:
Pridružujem se željama, treba fakat kvalitetnijih dokumentarnih i obrazovnih kao i sporta.
Sport 1 HD (DSF nekada bio), bajde na hotbirdu pa bi se moglo prokrijumčariti :D
A kada smo kod HD i ZDF HD njemački se može laganini jer često prenose sport :thumbup:
H2 jos uvijek nije dostupan za podrucje balkana.
ZDF i Sport 1 je problem u cijeni. HS i Logosoft su emitovali ZDF i ZDF HD ARD 1 i ARD 1 HD kad nije bilo potrebno ga placati. Kad su trazili da se placa HS ga je brzo ukinuo a lol emitovao mozda mjesec, dva pa ukinuo.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#19127 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

ZDF, ARD I SPORT 1 ja odavno gledam preko satelita (astra 19,2°) mada nije hd ali vjerujte da ovi dodatni njihovi kanali tipa zdf neo, zdf info možda i više vrijede, pa jbt više sam se korisnih i super zanimljivih dokukentaraca nagledao na ovom zdf info, pa i phoenix, 3sat (austrijski kanal) , arte (francuski ali ima verzija sa njem. jezikom) nego na nat. geo i history zajedno, jedino ovaj viasat history što valja na kablovskoj ostalo sve neki Reality otpad koji veze sa dokukentarnim nema. :-)

Inače, jedino moćni švabo može napraviti dokumentarac npr o kini i njenom ekonomskom 'bumu' prikazujući šta je snimio u svojoj prvoj posjeti nekim tamošnjim privrednicima i radnicima davne 1985. kada su valjda prvu VW fabriku otvorili tamo i upoređujući to sa današnjom situacijom gdje gotovo sve dijelove proizvode i sastavljaju u kini dok su ranije dijelovi stizali iz Njem. pa ih kinezi sastavljali, ili kako su neki od onih privatnika sa skromnim počecima postali gazde i giganti u svom bisnisu, pa onaj radnik u VW-u kada je počeo 1985 nije imao ni biciklo, a danas poslovođa voza passata novog, ima stan, intervjui sa svima direktno, šta misle o kini, zapadu itd. Pa to kad vidiš shvatiš šta je pravi dokumentarac. Drži te za ekranom ko malo dijete željno znanja. :thumbup:
User avatar
vkmiro
Posts: 439
Joined: 31/08/2007 20:55

#19128 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by vkmiro »

[quote="Telemach"]@vkmiro
@ StupskaBitanga

Poštovani,

Ukoliko ni nakon što ste resetovali Vaš resiver,nemate dječije kanale Orlando kids i OK Bambino,koji su ubačeni u našu programsku shemu D3 digitalne televizije od 23.01.2015 godine,ljubazno ćemo Vas zamoliti da nam proslijedite Vaše korisničke podatke u privatnoj poruci.
Provjerit ćemo o čemu je riječ, i javiti Vam se sa povratnim informacijama.
Last edited by vkmiro on 27/01/2015 20:56, edited 1 time in total.
User avatar
vkmiro
Posts: 439
Joined: 31/08/2007 20:55

#19129 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by vkmiro »

vkmiro wrote:
Telemach wrote:@vkmiro
@ StupskaBitanga

Poštovani,

Ukoliko ni nakon što ste resetovali Vaš resiver,nemate dječije kanale Orlando kids i OK Bambino,koji su ubačeni u našu programsku shemu D3 digitalne televizije od 23.01.2015 godine,ljubazno ćemo Vas zamoliti da nam proslijedite Vaše korisničke podatke u privatnoj poruci.
Provjerit ćemo o čemu je riječ, i javiti Vam se sa povratnim informacijama.

Bambina ima, nema onog drugog Orlanda, ima na njemu EPG ali je ekran crn bez tona. Tako je napisao i ovaj kolega.
[/size][/b]
traumahot
Posts: 137
Joined: 05/09/2014 15:02

#19130 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by traumahot »

semirsar wrote:
traumahot wrote:
S'a je ba, jes' to i ti bio (i jos uvijek si) jedan od onijeh sto su svim silama tada pokusali da osvjetlaju obraz svog milog provajdera.
Izvini sto sam te podsjetio, vidim da si se zestoko unervozio :evil:

nemoj ti sebi sta napraviti[/quote]

Smanji malo dozu, vi's da ti skodi :lol:
A napravio ja sebi ne's malo za calabrcnut' dok citam komentare isfrustriranih starih forumasa pod krinkom novih nickova a i pivce je tuJ :evil:[/quote]
koji tenakre, ti trebas dozu da povecas svemogući brus, prosvjetli nas tvojom pameti. Mislim da bi ova tema bila i suviše glupa da nije tebe da nas učiš kako sta treba. dodirni me sveti čeoveč. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#19131 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semirsar »

NeJma potrebe, ti si sasvim dovoljan za prosvjetljenje samo jos tebi da svane :mrgreen:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#19132 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by afannedim »

traumahot wrote:
semirsar wrote:
traumahot wrote:
S'a je ba, jes' to i ti bio (i jos uvijek si) jedan od onijeh sto su svim silama tada pokusali da osvjetlaju obraz svog milog provajdera.
Izvini sto sam te podsjetio, vidim da si se zestoko unervozio :evil:

nemoj ti sebi sta napraviti
Smanji malo dozu, vi's da ti skodi :lol:
A napravio ja sebi ne's malo za calabrcnut' dok citam komentare isfrustriranih starih forumasa pod krinkom novih nickova a i pivce je tuJ :evil:[/quote]
koji tenakre, ti trebas dozu da povecas svemogući brus, prosvjetli nas tvojom pameti. Mislim da bi ova tema bila i suviše glupa da nije tebe da nas učiš kako sta treba. dodirni me sveti čeoveč. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kakva riječ
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#19133 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by tap3ah75 »

Imam pitanje u ime jednog drugog korisnika.

U pitanju je područje VI-NET-a
Koristi još uvije opremu od vinet-a i ima analognu tv i internet. Ukupno plaća (15+20) 35 KM.

Sada bi uzeo DUO NET 39.90. I je li to novi korisnik za Vas ili se vodi kao postojeći.
Fol je da imate onu akciju i značilo bi mu pola računa da se plaća prvih pola godine.

Hvala na odgovoru
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40839
Joined: 29/06/2011 23:39

#19134 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Ja cu ti odgovoriti iz svoh iskustva, kao stari korisnik nemas pravo na benificije, i to je to.

Nesto mozes dobiti kad potpises novi ugovor, ali one benificije koje dobiju novi korisnici, to neces dobiti. Mislim, ne ti, nego taj za koga pitas.
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#19135 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by hipija »

@telemach

Sada rade oba kanala sa crtanim filmovima. Nadam se da je tako i kod drugih.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#19136 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@hipija

Hvala Vam na povratnim informacijama :)
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#19137 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@tap3ah75

Zamolit ćemo Vas da nam dostavite precizne korisničke podatke. Nakon provjere Vaših navoda, dostavit ćemo Vam sve potrebne informacije vezano za trenutne akcijske ponude.
Zahvaljujemo se na interesovanju.

Srdačan pozdrav,
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#19138 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by tap3ah75 »

Može li da vam na pp pošaljem broj telefona ovog korisnika??
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#19139 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@ tap3ah75

Poštovani,

Naravno,možete nam proslijediti korisničke podatke,kao i kontakt telefon korisnika,u privatnoj poruci.Vrlo rado ćemo ga kontaktirati i objasniti sve detalje vezano za trenutne akcijske ponude.

Srdačan pozdrav
User avatar
vkmiro
Posts: 439
Joined: 31/08/2007 20:55

#19140 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by vkmiro »

hipija wrote:@telemach

Sada rade oba kanala sa crtanim filmovima. Nadam se da je tako i kod drugih.
Rade,rade :-D
User avatar
Grof
Posts: 564
Joined: 24/02/2002 00:00

#19141 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Grof »

@telemach,

Za koliki iznos se smanjuje račun pretplate kod trio grande paketa (akcija 'Džabe pretplata za fiksni telefon') kod novih pretplatnika?
User avatar
madesa
Posts: 4217
Joined: 26/07/2013 02:37

#19142 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by madesa »

kad cete opet pustiti Hustler HD :D
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#19143 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

[DŽABE PRETPLATA ZA FIKSNU TELEFONIJU GODINU DANA]

Izaberi neki od GRANDE paketa i ne plaćaj pretplatu na FIKSNU telefoniju CIJELU GODINU.
Detaljnije informacije o akciji možete pogledati na http://www.telemach.ba/PAKETI/1541/DZAB ... av_start=0 ili kontaktirati naš kontakt centar na broj 1360 dostupan korisnicima 24/7.

Image




Vaš Telemach
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#19144 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@ madesa

Poštovani,

Navedeni kanal se nalazi u našem HD paketu digitalne televizije na poziciji 318.

Srdačan pozdrav
User avatar
ElRe
Posts: 10848
Joined: 12/12/2011 11:28

#19145 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ElRe »

Grof wrote:@telemach,

Za koliki iznos se smanjuje račun pretplate kod trio grande paketa (akcija 'Džabe pretplata za fiksni telefon') kod novih pretplatnika?
Pise za 15 KM
User avatar
Grof
Posts: 564
Joined: 24/02/2002 00:00

#19146 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Grof »

ElRe wrote:
Grof wrote:@telemach,

Za koliki iznos se smanjuje račun pretplate kod trio grande paketa (akcija 'Džabe pretplata za fiksni telefon') kod novih pretplatnika?
Pise za 15 KM
Korisnik @telemach postavi kao odgovor copy/paste onog što je već viđeno, bez konkretnog odgovora na moje pitanje. Vidio sam i ja da je prekriženo 15 KM, ali na njihovoj stranici stoji da je mjesečna naknada za uslugu telefonije 8 KM:

http://telemach.ba/Fiksna+telefonija/12 ... av_start=0

Očito neki dobar marketinški trik. Ako griješim, neka demantuje.
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#19147 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@ElRe
@Grof

Prekriženi iznos na reklami odnosi se na pretplatu za uslugu telefonije, koju plaćate drugim operaterima, dok odabirom nove akcije kompanije Telemach, ne biste plaćali pretplatu. Navedeno podrazumijeva da bi cijena izabranoga paketa bila umanjenja za iznos pretplate za uslugu telefonije.
Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#19148 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by tap3ah75 »

Telemach wrote:@ tap3ah75

Poštovani,

Naravno,možete nam proslijediti korisničke podatke,kao i kontakt telefon korisnika,u privatnoj poruci.Vrlo rado ćemo ga kontaktirati i objasniti sve detalje vezano za trenutne akcijske ponude.

Srdačan pozdrav
Neko od vaših ih je već kontaktirao.

U svakom slučaju hvala.
neo85
Posts: 111
Joined: 25/06/2013 15:08

#19149 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by neo85 »

Ja sam do sada živio u zabludi da je pretplata za tel uključena u cijenu mjesečne pretplate za Grande pakete!
@Telemach
Može li konkretan odgovor:koliki će mi zapravo biti račun za Duo tel grande?
User avatar
Telemach
Posts: 15742
Joined: 13/10/2010 14:13

#19150 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

@neo85

Kao korisnik Duo Tel Grande paketa usluga imate mogućnost izabrati paket iz veće cjenovne kategorije, te iskoristiti navedenu akciju. Po akciji DŽABE PRETPLATA ZA FIKSNU TELEFONIJU, cijena svakog paketa usluga bit će umanjena u iznosu od 10,00 KM.
Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Srdačan pozdrav,
Locked