tapacirung i volan - u kozi?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#26 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by goran16v »

testovi3 wrote:prva gradnja sve oguli do kostura sjedista
A sta je tapeciranje?
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#28 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by burekodsira »

ima li neko ko moze navesti konkretne cijene (odprilike) izrade

volan
volan sa airbegom
tapecirunzi za 4 vrata
prednja i zadnja sjedista
sjedista sa airbegovima sa strane
sjedista sa grijacima
property
Posts: 2
Joined: 02/04/2013 19:03
Location: rajvosa

#29 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by property »

http://autotapetarija.wix.com/kosovac
http://www.facebook.com/kosovacdizajn

momak cuda radi sa volanima: presvlaci, ergonomski preoblikuje, ma .ebe ih ...radi i sjedista, instrumentalke, mandzete, rucke mjenjaca.. ma sve!... Uz to iz Sarajeva je tako da nemate potrebe ici u visoko cak...meni uradio volan za 70 kermasa... zakuco ga lik.... moje preporuke

emir 061 677 703

Image

http://www.youtube.com/watch?v=rjdhQRTb ... e=youtu.be

Peace..;)
syd2o2
Posts: 47
Joined: 18/06/2013 10:43

#30 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by syd2o2 »

Poceo mi se odlijepljivati tapacirung kod suvozacevog prozora, vjerovatno od ovih vrucina. Jeli to neki od ovih majstora moze sanirati? Znaci ne treba mi presvlacenje, samo da se ovo kvalitetno vrati nazad kako je bilo. Ako ne neko od njih, koga bi preporučili? Auto je Focus Mk1.
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#31 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by old_spice »

ima li ko da tapacira onaj dio kod prednje šajbe, koji mi se odlijepio, pa da samo novi uradi preko toga
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#32 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by holowey »

nakon tri godine (vidi kad sam postavio temu :lol: ) sam napokon ugrabio vremena (i para) da odem do esmera u visoko da mi presvuce volan kozom... hvala svima na preporukama... ja sam odusevljen uradjenim poslom, i kad se skupe pare i nadje slobodnog vremena, opet cu ici kod njega da mi i tapacirunge uradi... momak radi vrhunski posao :thumbup:
User avatar
mayab
Posts: 27192
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#33 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by mayab »

holowey wrote:nakon tri godine (vidi kad sam postavio temu :lol: ) sam napokon ugrabio vremena (i para) da odem do esmera u visoko da mi presvuce volan kozom... hvala svima na preporukama... ja sam odusevljen uradjenim poslom, i kad se skupe pare i nadje slobodnog vremena, opet cu ici kod njega da mi i tapacirunge uradi... momak radi vrhunski posao :thumbup:
3 godine :shock: , ha ha ha :lol: :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#34 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by amar1994 »

holowey wrote:nakon tri godine (vidi kad sam postavio temu :lol: ) sam napokon ugrabio vremena (i para) da odem do esmera u visoko da mi presvuce volan kozom... hvala svima na preporukama... ja sam odusevljen uradjenim poslom, i kad se skupe pare i nadje slobodnog vremena, opet cu ici kod njega da mi i tapacirunge uradi... momak radi vrhunski posao :thumbup:
covjek je beton,a nije preskup i nagodan je pravo,svojim ocima sam gledao kako mi rucno sije volan,to je umjetnost :thumbup:
preludezalude
Posts: 5634
Joined: 07/03/2012 00:09

#35 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by preludezalude »

Koliko je potrebno vremena da odradi volan? Da li mora skidati volan?
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#36 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by KUZNETSOV »

tradicija nije umrla u visokom... drago mi je da jos idemo po kozu u visoko...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#37 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by supercali »

holowey wrote:nakon tri godine (vidi kad sam postavio temu :lol: ) sam napokon ugrabio vremena (i para) da odem do esmera u visoko da mi presvuce volan kozom... hvala svima na preporukama... ja sam odusevljen uradjenim poslom, i kad se skupe pare i nadje slobodnog vremena, opet cu ici kod njega da mi i tapacirunge uradi... momak radi vrhunski posao :thumbup:
sljedeci put kad budes nesto pitao odgovorit cemo ti za 3 godine jer ce ti tek tada trebati :D
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#38 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by holowey »

preludezalude wrote:Koliko je potrebno vremena da odradi volan? Da li mora skidati volan?
2.5-3 sata... skine volan i sije ga u krilu... meni je esmer ponudio da sjedim s njim ili da mi stavi neki zamjenski da mogu otici do carsije... iskoristio sam vrijeme da prosetam kroz visoko a ako ti odlucis da sjedis sa esmerom neces se pokajati, prica mu je na mjestu i vrijeme brzo prodje... meni se svidjelo sto mi majstor dopusta da gledam sta i kako radi jer to znaci da posao radi kako treba, bez zabusavanja i "ma moze proci" politike
User avatar
basicm
Posts: 10486
Joined: 16/01/2012 21:38

#39 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by basicm »

Image

Ovako to izgleda nakon Esmerove intervencije. Oko 2,5 sata dobro provedenog vremena i korisnog razgovora, a rezultat iskreno iznad ocekivanog.
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#40 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by konektovan »

Ima u Sarajevu momak koji radi fantasticno, u Buca potoku, a na njegovoj facebook stranici kosovac design, mozete vidjeti kako i sta sve radi sa kozom i drugim materijalima.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#41 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by amar1994 »

basicm wrote:Image

Ovako to izgleda nakon Esmerove intervencije. Oko 2,5 sata dobro provedenog vremena i korisnog razgovora, a rezultat iskreno iznad ocekivanog.
Esmer je caro za kozu,kad mi pokaza porschea complet presvucenog u kozu ukljucujuci i instrument tablu :shock: :shock: :-)
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#42 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by Qler »

Zvao ga ja par puta sto za sebe sto za druge... bio je poskup jeftinije mi bilo otici u Visoko.. a i malo drzak... Meni se cini ako nije VW ili neki tako narodniji auto, spuca cijenu pa kako prodje...
preludezalude
Posts: 5634
Joined: 07/03/2012 00:09

#43 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by preludezalude »

basicm wrote:Image

Ovako to izgleda nakon Esmerove intervencije. Oko 2,5 sata dobro provedenog vremena i korisnog razgovora, a rezultat iskreno iznad ocekivanog.
Ovo izgleda super. Svaka cast. Bolja reklama mu ne treba.

Mene interesuje da li je moguce da podeblja malo obruc volana?
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#44 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by konektovan »

Qler wrote:Zvao ga ja par puta sto za sebe sto za druge... bio je poskup jeftinije mi bilo otici u Visoko.. a i malo drzak... Meni se cini ako nije VW ili neki tako narodniji auto, spuca cijenu pa kako prodje...
Ako mislis na Kosovca, to si u pravu, radi ponajvise Germane, a na upite za citroene, opele, kia i hyundai vise i ne odgovara. :mrgreen:
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#45 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by Qler »

Zato je Esmer institucija :) ovaj Kosovac samo golfa vrti.. ko da mu je bitno od cega je volan ako presvlaci kozom..
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#46 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by 530i »

preludezalude wrote:
Mene interesuje da li je moguce da podeblja malo obruc volana?

Ako na obični volan stavljaš kožu onda se podeblja malo svakako...ali mislim da ne radi prepravke volana, samo presvlačenje.
User avatar
konektovan
Posts: 40656
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#47 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by konektovan »

530i wrote:
preludezalude wrote:
Mene interesuje da li je moguce da podeblja malo obruc volana?

Ako na obični volan stavljaš kožu onda se podeblja malo svakako...ali mislim da ne radi prepravke volana, samo presvlačenje.
E ovaj kosovac to radi, hoces da ti ga podeblja il' zareze, samo kazi. :mrgreen:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#48 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by 530i »

Samo mu je stav izgleda seljački.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#49 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by amar1994 »

da li je neko mozda od vas radio pola koza-pola acantara,ima li neko iskustva sa alcantarom ??
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#50 Re: tapacirung i volan - u kozi?

Post by supercali »

Qler wrote:Zato je Esmer institucija :) ovaj Kosovac samo golfa vrti.. ko da mu je bitno od cega je volan ako presvlaci kozom..
Mozda ima sablon samo za golfa i samo to radi
Post Reply