TABU TEMA

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#51 Re: TABU TEMA

Post by animals »

Euridika wrote:
perfekcionista1 wrote:zene jel istina ovo za tegle i drsku od metle :lol: :lol: :lol:
Evo i ja sam iznenađena... :D
Promakla mi je tegla... :shock: Koja tegla, mislim kojeg oblika i obima? :lol:
Krastavci 5 kg.. :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#52 Re: TABU TEMA

Post by Euridika »

animals wrote:
Euridika wrote:Promakla mi je tegla... :shock: Koja tegla, mislim kojeg oblika i obima? :lol:
Krastavci 5 kg.. :D
Ju! Pa...kkkako...mislim gdje stade? :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#53 Re: TABU TEMA

Post by dječak sa šibicama »

Nisam jebac, volim perverzion svake vrste, nista pretjerano, neki light sado mazo i tako to.

Tabo tema mi je sve sto spada u red ekstremno bolesnog.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#54 Re: TABU TEMA

Post by animals »

Euridika wrote:
animals wrote:
Euridika wrote:Promakla mi je tegla... :shock: Koja tegla, mislim kojeg oblika i obima? :lol:
Krastavci 5 kg.. :D
Ju! Pa...kkkako...mislim gdje stade? :D
Sta ja znam, pitaj zene :D :D
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#55 Re: TABU TEMA

Post by nightvision »

Ovo brakove rastura. :mrgreen:

Image
User avatar
JoseMujica
Posts: 27605
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#56 Re: TABU TEMA

Post by JoseMujica »

Image
This is his story, and he's sticking with it: A London WW2 veteran was plagued with terrible hemorrhoids, so he used a live artillery shell to push the hemorrhoids up into his rectum. One day, he pushed too far. The ammo became stuck in his anus, and when he went to the ER to get it removed, he admitted that the shell was live and could explode at any time. A bomb squad was brought to the hospital to assist in the removal of the shell. (Source:http://www.well.com/user/cynsa/newpiles.html#shell )
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#57 Re: TABU TEMA

Post by perfekcionista1 »

Jao, ovo vec prelazi neke granice. Pocet ce te govoriti "sta mislite o zenama koje guraju tepsiju u anus", i slicne gluposti. :run:
libra123
Posts: 4241
Joined: 07/06/2015 17:23

#58 Re: TABU TEMA

Post by libra123 »

Ispade kontejner"mala maca",naspram analnog otvora :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#59 Re: TABU TEMA

Post by sheilak »

al perverzija i *****... lucky strike, znam da vjerovatno tamo gdje si ne dobijas puno prilike za sexualne aktivnosti, pa ti se ovo cini perverznim (ovosto si naveo je samo glupo :D ), al daj malo masti na volju.
come on, bro, prepusti se ludilu koje je u tebi. :D
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#60 Re: TABU TEMA

Post by perfekcionista1 »

Sad ce on doci sa istrazivanjem gdje je utvrdjeno da je cak 13% zena barem jednom u zivotu izgubilo kutlacu u svom polnom organu :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#61 Re: TABU TEMA

Post by Euridika »

Jooj, izgleda da broj spravica za samozadovoljavanje raste... :lol:
Taman kad misliš da ne može gore, a ono... :-)
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#62 Re: TABU TEMA

Post by pedeset »

bumerangss wrote:
perfekcionista1 wrote:
trcicu trceci wrote: Bule ti najvise imaju iskustva. Najdraza im je Aleja ambasadora navecer, svojim sam ocima gledao gdje prestaje vjera, a gdje pocinje licemjerstvo
kako bi samo volio da si mi blizu sad da te naucim pameti.
Izbatinaj ga! :fazlija:
Ma ne treba ga batinati. Dovoljna mu je kazna što je napaćen. :D Primjeti se i po komentarima.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#63 Re: TABU TEMA

Post by Euridika »

Kao da ono prije nije bilo pretjerivanje... ;-)
:D

P.S. Još uvijek se smijem na one kravlje rogove... :lol:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#64 Re: TABU TEMA

Post by Euridika »

Lucky Strike wrote:E slusaj ovo sad. Ja sam Isusa mi mog, gledao klip na netu gdje zena sebi u guzicu je ugurala zivu zmiju. Znaci, zivu zmiju. Jest svetog mi Boga.

Znaci, ne lazem, nego stvarno taj klip postoji. Samo proglugajte, ako vam nije gadno gledati. :oops: :cry:
Majke mi mile, ovo vrijeme loše utiče na tebe... :lol: Pogledaj samo ovog obilja informacija... o raznim devijantnostima. Doduše ne reče da li je ovo sa zmijom bilo radi seksualnog zadovoljstva ili neka druga boleščura...
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#65 Re: TABU TEMA

Post by sheilak »

evo prijedlog za pilu... (ako ono sa curom ne bude islo :D )

Image

ili puska za uspavljivanje.

ja ne vidim drugi nacin... :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#66 Re: TABU TEMA

Post by dječak sa šibicama »

Lucky Strike wrote:Po vama jel okej ako zena muzu gura saku u guzicu in order da mu stimulise G tacku, ili ako ne zeli da stavi ruku, da mu ugura recimo svijecu ili cetkicu za zube (onu Aquafresh, ona je deblja), po vama jel to okej? :D
Ako je njima dvoma okej, sta ima meni smetati.

Neka mu parkira trovremenski Taft u dupe, ako ih to pali, sto se mene tice.

Da radim na KUM-u pa da se zabrinem, ovako... njihova stvar.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#67 Re: TABU TEMA

Post by Ramzess Veliki »

Lucky Strike wrote:Po vama jel okej ako zena muzu gura saku u guzicu in order da mu stimulise G tacku, ili ako ne zeli da stavi ruku, da mu ugura recimo svijecu ili cetkicu za zube (onu Aquafresh, ona je deblja), po vama jel to okej? :D
Meni je ok i da ga analno nabije na stub rasvjete ako je došao kući a nije kupio hljeb.
Ne treba se miješati u tuđu sreću ako oni tako vole ... :thumbup:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#68 Re: TABU TEMA

Post by dječak sa šibicama »

Kad i kad se Cicciolina nabadala na Zekanovog radasina. I postala extra popularna zbog sexa sa konjem.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#69 Re: TABU TEMA

Post by ho oponopono »

...ne trebas traciti nerve na ljekare, ovdje te skeniraju i terapiju ti odrede jebote ... ali se treba smijati kao klaun a iza toga se smrzavas, to se trazi... samo ako klizis u neciju bulju...kineski macak...:pusi2:
User avatar
shady
Posts: 241
Joined: 16/09/2011 02:13
Location: Sarajevo

#70 Re: TABU TEMA

Post by shady »

Haj sto razna pomagala, snadje se covjek/zena, sta je prvo pri ruci :D ali sto ima ljudi koje lozi gledati partnera sa drugim... :-) :-) :-)

Nek mi neko objasni gdje tu logika ? :D

Ja sam generalno bez nekih posebnih tabu zelja, volim dobre guzove i lozi me kad se dole brijem :D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#71 Re: TABU TEMA

Post by ho oponopono »

...jaooo fuj, nije mi dobro, odma scene u glavi, nije to za me...fuj sjeme im se zatrlo, vrhunce ganjaju dok im se dragi/ draga jebuckaju sa drugim...srecom nismo svi isti jebaji ga...kineski macak... :pusi2:
User avatar
shady
Posts: 241
Joined: 16/09/2011 02:13
Location: Sarajevo

#72 Re: TABU TEMA

Post by shady »

Znam doticnog sponzora koji svojoj sponzorusi to redovno radi sa svojim "jaranima", sto je jos cudnije ona na to pristaje samo da mu ugodi, jos je snima pa poslije gleda :-)

:run:

I jos sam zaboravio dodati da volim sex na javnim mjestima, toliko o mojim fetisima :D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#73 Re: TABU TEMA

Post by ho oponopono »

...i onda meni kazu da nisam normalna...pu pu jebote...javnost nije mi strana...ali te gomile, ma daj sinusi mi proradise...jebi se i ti sto mi spomenu...sad ko ce izbaciti taj muvi iz glave...:gunjastajl:
User avatar
shady
Posts: 241
Joined: 16/09/2011 02:13
Location: Sarajevo

#74 Re: TABU TEMA

Post by shady »

ho oponopono wrote:...i onda meni kazu da nisam normalna...pu pu jebote...javnost nije mi strana...ali te gomile, ma daj sinusi mi proradise...jebi se i ti sto mi spomenu...sad ko ce izbaciti taj muvi iz glave...:gunjastajl:
Zao mi je :D

Zahvaljujuci takvim ljudima znam da sta god uradim mogu sebe smatrati normalnim :D
seid_19TDI
Posts: 72
Joined: 12/09/2013 17:47

#75 Re: TABU TEMA

Post by seid_19TDI »

Sto ljudi - sto ćudi, sto žena - dvjesta sisa. Ala sam se pošteno nasmijao čitajući komentare forumaša. Nekima je ovo tabu tema dok drugi svakodnevno o ovome govore u društvu. Ima onaj vic kada dođu tri žene na pijacu da kupe krastavce, prva kaže daj mi tri krastavca da su dugi i tanki, druga kaže daj mi tri komada da su kratki a debeli, pita trgovac treću a kave ti želiš? meni je svjedno trebaju mi za salatu!
Post Reply