svadba u tuzli/lukavcu

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#26 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by spreca »

nova_korisnica wrote:hvala vam za odgovore, narocito ovoj djevojci sto se maksuz registrovala :)
zelenashica, "krkanluk" je no-go on my wedding :D

googlala sam tu plazu i nesto me zelja prosla nakon sto sam vidjela ko tu "paradira!...ne znam bi li da je dzaba ista tu organizovala....
krajem ove sedmice planiram obici dva objekta: hotel tuzla i hotel lukavac...imate li mozda broj te palme ili mama mia?? ako ih ne uspijem kontaktirati prije nego dodjem, nadam se da cu moci onako spontano sa nekim porazgovarati...
thank u people :) i javljajte se i dalje ako imate jos prijedloga :)
Mogla bi i u Kalesiji u Kosuti imaju ogroman prostor mozda za preko 300 ljudi i ogroni parking
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#27 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Hemel »

spreca wrote:
nova_korisnica wrote:hvala vam za odgovore, narocito ovoj djevojci sto se maksuz registrovala :)
zelenashica, "krkanluk" je no-go on my wedding :D

googlala sam tu plazu i nesto me zelja prosla nakon sto sam vidjela ko tu "paradira!...ne znam bi li da je dzaba ista tu organizovala....
krajem ove sedmice planiram obici dva objekta: hotel tuzla i hotel lukavac...imate li mozda broj te palme ili mama mia?? ako ih ne uspijem kontaktirati prije nego dodjem, nadam se da cu moci onako spontano sa nekim porazgovarati...
thank u people :) i javljajte se i dalje ako imate jos prijedloga :)
Mogla bi i u Kalesiji u Kosuti imaju ogroman prostor mozda za preko 300 ljudi i ogroni parking
cega 300 :-) imaju 1300 ali sto na stolu... :D

oni su samo za uze i sire clanove porodice macak... :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#28 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by spreca »

Hemel wrote:
spreca wrote:
nova_korisnica wrote:hvala vam za odgovore, narocito ovoj djevojci sto se maksuz registrovala :)
zelenashica, "krkanluk" je no-go on my wedding :D

googlala sam tu plazu i nesto me zelja prosla nakon sto sam vidjela ko tu "paradira!...ne znam bi li da je dzaba ista tu organizovala....
krajem ove sedmice planiram obici dva objekta: hotel tuzla i hotel lukavac...imate li mozda broj te palme ili mama mia?? ako ih ne uspijem kontaktirati prije nego dodjem, nadam se da cu moci onako spontano sa nekim porazgovarati...
thank u people :) i javljajte se i dalje ako imate jos prijedloga :)
Mogla bi i u Kalesiji u Kosuti imaju ogroman prostor mozda za preko 300 ljudi i ogroni parking
cega 300 :-) imaju 1300 ali sto na stolu... :D

oni su samo za uze i sire clanove porodice macak... :D
Ja sam skromni patriota :D
User avatar
studeni76
Posts: 5421
Joined: 03/06/2009 14:12

#29 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

nova_korisnica wrote: krajem ove sedmice planiram obici dva objekta: hotel tuzla i hotel lukavac...imate li mozda broj te palme ili mama mia?? ako ih ne uspijem kontaktirati prije nego dodjem, nadam se da cu moci onako spontano sa nekim porazgovarati...
thank u people :) i javljajte se i dalje ako imate jos prijedloga :)
Mamma Mia Lukavac ....035 553 839....062 578 211 ...jedan bas lijep objekat...
http://mamamiarestoran.com

Restoran Palma, jezero Modrac (Nihad 061 881 180)...restoran u privatnoj kuci...dobar za svadbe u ljetnim mjesecima...

Sretno u odabiru...malo zaposli mladoženju,nek i on traži :)
Aldin26
Posts: 7
Joined: 03/08/2010 21:47

#30 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Aldin26 »

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzla ... lovac.html

Otidji dogovori meni kakav tebi odgovara primaju do 140 zvanica neces se pokajati, sto se tice parkinga i to regulisu kada je svadba...
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#31 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Paco »

Sto se Lukavca tice gledaj hotel Lukavac ili hotel Hayat. I ne trazi dalje :)

Sretno.
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#32 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by dolmetscher »

Sad se sjetih, ima restoran Zlatnik, pod Banjom. Imaju i stranicu...ne znam smije li se ostaviti link, elem, lijepo je, nije dzidzavo, eto...
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#33 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

pratim sve vase sugestije i cim ugrabim vremena javicu vam rezultate potrage :) u svakom slucaju, meni koja nisam iz tz ste velika pomoc!
tnX!!
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by spreca »

nova_korisnica wrote:pratim sve vase sugestije i cim ugrabim vremena javicu vam rezultate potrage :) u svakom slucaju, meni koja nisam iz tz ste velika pomoc!
tnX!!
a jel to u tebe hairlija iz Tz :D
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#35 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by R9.. »

Palma, Hotel u Lukavcu...

Sidro seljakluk, u plazu ne zelis vjeruj mi... $$$$$$$$$$ puno kesha...
Steta sto ti je Senad od Bosne zauzet...to je najbolji objekat i najbolja usluga...
Pasha.car.aga
Posts: 38
Joined: 04/11/2010 00:43

#36 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Pasha.car.aga »

Et samo da se pohvalim zanim se na ljeto i svadba ce upravo da bude u Senadu Od Bosne :D :D :D


@ nova_korisnica zao mi je ako sam ti uzeo datum :-D :-D
malameli
Posts: 2
Joined: 20/02/2011 17:37

#37 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by malameli »

I evo moj drugi post... :-)
Neko me vec preduhitrio, po pitanju broja restorana Mamma mia.
A sto se zahvale tice, za ovakve stvari to nije bilo ni najmanje tesko. :-D
Puno, puno srece jos jednom, i u trazenju i dogovaranju, a posebno u zajednickom zivotu!
Pozdrav!
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#38 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

eh ovako...samo kratko da vam rezimiram ove neke ponude...
sto se tice hotela lukavac, imam ponudu za hranu 35 KM; hrana + pice 55 KM
eh sad...malo sam se raspitivala kako je u Sa i kad sam cula da u hotelu Evropa dobijete sto se hrane tice istu ponudu malo sam se :cry: gledala sam i njihov cjenovnik (hotel Lukavac) i mnogo su jeftiniji od sarajesvkih restorana, a ponuda za taj dernek ista...malo mi to jedno ne ide sdrugim ali hajde, nadam se da ce to biti predmet dogovora...ta neka velika sala sto je imaju je po meni ocajna...dosta tamna, ruzna rasvjeta, prljavi tepih (nije malo, vec bas) i prevelika je za nas broj zvanica....bojim se da nam restoran ne bude mali, ali vidjecemo kako to izgleda kad se stolovi sloze...drugi problem tog hotela jeste sto nemaju nikakvu dekoraciju, vec se moram za to sama pobrinuti...dobila sam i za to neki broj od djevojke iz gracanice, pa cu vidjeti kako rade...
sto se tice hotela tuzla, njihova sala breza je nova, renovirana i stvarno nije losa..mana je sto bi gosti sjedili udaljeni jedni od drugih, ali mozda to i nije mana :D meni im je preobiman i ne slaze se jedno srugim, ali to bih mogla redefinisati...i oni su tanki sa dekoracijom (samo cu reci da je standradna dekoracija karanfil! :D) ali i to bi mozda sa ovom djevojkom iz gracanice rijesila....
eh, problem sljedeci: torta! ima li neko da mi preporuci dobru slasticarnu??? da ono kolaci nisu da se osjeti margarin i slicno...ja sam ovdje jela super torte na svadbama koje su bile iz palme...mozda nesto tipa torti iz desserta ili palme...


Pasha, prebicu te sto si mi maznuo termin!! :D :D :D :D
sljedece sedmice planiram da chekiram taj zlatnik i mama mia...Pasha, posalji mi na pp cijene please da imam neku orjentaciju :)
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#39 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kmirsad »

Slastičarna Kod Šačira... ima najbolje torte Tuzli... ima par žena koje prave vrhunske torte u kučnoj radinosti,,, nešto su jeftinije... ne mnogo... ali je veči izbor ... onih za svečana prilike... ta žena iz iz Gračanice je , čujem, sjajna.. ne boli te glava ni za šta...
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#40 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

kmirsad wrote:Slastičarna Kod Šačira... ima najbolje torte Tuzli... ima par žena koje prave vrhunske torte u kučnoj radinosti,,, nešto su jeftinije... ne mnogo... ali je veči izbor ... onih za svečana prilike... ta žena iz iz Gračanice je , čujem, sjajna.. ne boli te glava ni za šta...
de mi please objasni gdje dodje taj sacir...ili kako da dodjem do njega...
recimo znam gdje je omega, mercator, centar, onaj dio oko rudarskog instituta...eh, nekako me navigiraj :) moram to prvo probati :D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#41 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by zelenashica »

I šta bi?Je l' mamamia
Image
ili drugi izbor? :)
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#42 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by djulba »

Hotel, Tuzla definitivno. Profesinalni kuhari, profesionalni konobari. sve ekstra. i preporučujem restoran breza, ljepši od kristalne dvorane koja nema nijednog prozora, a breza ima stakleni krov i puno cvijeća. predivno.

http://www.tuzlainfo.ba/novosti/883-fot ... novom-ruhu
User avatar
studeni76
Posts: 5421
Joined: 03/06/2009 14:12

#43 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

nova_korisnica wrote: eh, problem sljedeci: torta! ima li neko da mi preporuci dobru slasticarnu??? da ono kolaci nisu da se osjeti margarin i slicno...ja sam ovdje jela super torte na svadbama koje su bile iz palme...mozda nesto tipa torti iz desserta ili palme...
Iz iskustva ti mogu preporuciti slasticarnu Dolce Vita, Stupine TZ. meni su za prosli vikend radili tortu, bila je fantasticna. Svi su trazili jos :)
Nadji ih na Facebook-u, "Torte i kolaci Dolce Vita".
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#44 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

evo ukratko: najvjerovatnije da ce biti hotel lukavac...zbog prakticnih razloga (bice potreban i smjestaj za odredjen broj ljudi...) odustali smo od lokacije koje su samo restorani...hotel tuzla je bio moj favorit, ali opet iz nekih prakticnih razloga "pobijedio" je lukavac :)

sad idu ostale stvari: dekoracija, fotograf, torta....za deko sam nasla vec nekoga, ali hocu da vidim kako radi i sta je ponuda...fotograf isto....tortu mi je evo preporucio studeni :) moracu je probati....

hvala vam svima na sugestijama :) :sax:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#45 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by spreca »

nova_korisnica wrote:evo ukratko: najvjerovatnije da ce biti hotel lukavac...zbog prakticnih razloga (bice potreban i smjestaj za odredjen broj ljudi...) odustali smo od lokacije koje su samo restorani...hotel tuzla je bio moj favorit, ali opet iz nekih prakticnih razloga "pobijedio" je lukavac :)

sad idu ostale stvari: dekoracija, fotograf, torta....za deko sam nasla vec nekoga, ali hocu da vidim kako radi i sta je ponuda...fotograf isto....tortu mi je evo preporucio studeni :) moracu je probati....

hvala vam svima na sugestijama :) :sax:
Jesmol pozvati :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: makar da operemo auta :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#46 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by janje_ »

ako hoces bas da ti je svadba autenticna, predlazem restoran "šadrvan" u tuzli.. ;)

osoblje je sve sama gotiva, a sistem rada je strogo vojnički, tako da uslugom moraš biti zadovoljna..
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#47 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by janje_ »

studeni76 wrote:
nova_korisnica wrote: eh, problem sljedeci: torta! ima li neko da mi preporuci dobru slasticarnu??? da ono kolaci nisu da se osjeti margarin i slicno...ja sam ovdje jela super torte na svadbama koje su bile iz palme...mozda nesto tipa torti iz desserta ili palme...
Iz iskustva ti mogu preporuciti slasticarnu Dolce Vita, Stupine TZ. meni su za prosli vikend radili tortu, bila je fantasticna. Svi su trazili jos :)
Nadji ih na Facebook-u, "Torte i kolaci Dolce Vita".
prikljucujem se preporuci.. teta odlicno radi torte..
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#48 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by dolmetscher »

Je li to teta radi torte u stanu?
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#49 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by janje_ »

dolmetscher wrote:Je li to teta radi torte u stanu?
ne, ima radnju na stupinama...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#50 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kmirsad »

nova_korisnica wrote:
kmirsad wrote:Slastičarna Kod Šačira... ima najbolje torte Tuzli... ima par žena koje prave vrhunske torte u kučnoj radinosti,,, nešto su jeftinije... ne mnogo... ali je veči izbor ... onih za svečana prilike... ta žena iz iz Gračanice je , čujem, sjajna.. ne boli te glava ni za šta...
de mi please objasni gdje dodje taj sacir...ili kako da dodjem do njega...
recimo znam gdje je omega, mercator, centar, onaj dio oko rudarskog instituta...eh, nekako me navigiraj :) moram to prvo probati :D
Od svaga što si nabrojala, Omega je najbliže... teško mi je navigirati te :-D ... :roll: kraj pješačkog mosta kod uprave PTK, preko puta PIO-a... u iza Ekonomske škole, tu je i neka osnovna škola, ne znam kako se zove... možda Pazar... do Eše Goblena, Đet Trevel... :-D :-D
A nisu loše ni torte kod one tete sa Stupina... al' kako je otvorila radnju, nisu ko prije, komercijalizovala se, snabdjeva okolne kafiće... pojeo sam dulum njenih torti dok su bile super dobre, al' eto...i sad su iznad prosjeka...a ispod Šačirovih... :-D al jebo torte... kupi jednu Šačirovu za najbliže... aza ostalu buraniju one naj jeftinije iz Sarajke... kad dođe do torte, ionako su već svi toliko pjani da i ne znaju šta jedu... :lol:
Post Reply