Survival emisije...moda ili nešto drugo?

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Hendrix
Posts: 4113
Joined: 27/02/2004 00:00

#26 Re: Survival emisije...moda ili nešto drugo?

Post by Hendrix »

Pustaju reprize velikih gradilista od prije 10 godina, nisu odavno na tu temu nista snimili, jednostavno izgleda su pare u sljamu i glupostima.

Jedina interesantna ''reality'' tema su mi sada Treehouse Masters, kako covjek pravi fantasticne kuce na drvetu, ali i to je jedan sezona ali oni svaku nastoje musti 10 sezona pa dojadi vise svakome.

History sam izbacio sa favorites liste kanala, oni su odavno propali totalno, ostalo je ime a novi vlasnik je sve promjenio.

BBC je definitivno ostao pri svom kvalitetu, amerikanci odose totalno u reality propalitet.
User avatar
pink floydd
Posts: 6041
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#27 Re: Survival emisije...moda ili nešto drugo?

Post by pink floydd »

Treba imati na umu da amera ima jako puno i oni im drže rejting gledanosti tih emisija. U Evropi to sigurno nije slučaj jer smo mi, budimo realni, inteligentniji od njih :D
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#28 Re: Survival emisije...moda ili nešto drugo?

Post by FMDzem »

pink floydd wrote:Treba imati na umu da amera ima jako puno i oni im drže rejting gledanosti tih emisija. U Evropi to sigurno nije slučaj jer smo mi, budimo realni, inteligentniji od njih :D
Pazi šta pričaš, možda te drevni astronauti posmatraju.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#29 Re: Survival emisije...moda ili nešto drugo?

Post by dječak sa šibicama »

Ja sam nekada davno volio gledati one lovce na krabe, kakvi su ono vec rakovi, Dutch Harbour, Cornelia Marie, Time Bandit i ostali, ali prestao sam negdje kad je onaj kapetan dozivio infarkt. Vjerujem da je kasnije opala kvaliteta.

Ne znam sto, navijao sam za Hansena :D
Post Reply