Sumaher legenda

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#26 Re: Sumaher legenda

Post by commendatore »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#27 Re: Sumaher legenda

Post by bingov buraz »

Neće da škodi :mrgreen:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#28 Re: Sumaher legenda

Post by Thorgerson »

Pa mislim da se ovdje misli na Sumaherov bolid u smislu da ga je on vozio, ne u smislu da je u njegovom vlasnistvu.

Iz teksta se fino vidi da je Ferrari ovo prodao, zasto ne znam, vjerovatno jer im ne treba i vjerovatno jer imaju jos nekoliko tih bolida. Nece sad skladistiti svaki moguci model koji se takmici. Jel, nije bio samo jedan koji je vozio...

Ma lova se topi. Jos kad skontas da njemu nova lova pretjerano i ne dolazi. Mislim imaju sigurno neke prihode, ali to nisu vjerovatno ni priblizni prihodi kakve je imao dok se takmicio.

MIslim svi ti doktori, sestre, pomocno osobolje, troskovi lijecenja...to je citava jedna firma koja samo trosi...a evo sad ce 4 godine. :(
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#29 Re: Sumaher legenda

Post by mousstapha »

Ja mislim da je i mercedes ucestvuje u troskovima Schumacherovog lijecenja. Barem je o tome bilo govora. Vjerovatno tu postoje i pare od nekog osiguranja. Isto tako, na Schumacherovom se imenu jos uvijek moze zaradjivati. Mislim da ima dosta odjece i obuce koja se i dalje kupuje. Nesto ne vjerujem da se moze tako brzo dekintirati, bez obzira na visoke troskove njege.
Post Reply