...

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
saveme
Posts: 33
Joined: 01/02/2017 15:04
Location: Bihac
Contact:

#1 ...

Post by saveme »

Planiram upisati fax u Sloveniji i trazim 1-2 cimera iz BiH koji su voljni za studiranje u ovoj zemlji.Uz studiranje moguce je i istovremeno i raditi,tako da kad se taj trosak stanovanja i ostalog podijeli na 3 dijela,nema nekih problema oko placanja. :)
Svi koji su voljni napustiti BiH i imaju hrabrost za nesto vise neka se javi.Isto tako,ako nekoga zanima procedura oko upisa na fax u Sloveniji moze mi se javit :)
Grad studiranja:Maribor(prelijep i zanimljiv grad,znam iz iskustva :) )
Last edited by saveme on 06/04/2018 02:26, edited 2 times in total.
User avatar
ibi
Posts: 342
Joined: 24/05/2015 16:00

#2 Re: Studiranje u Sloveniji/trazim cimera/

Post by ibi »

tesko ces ga preko foruma naci
coaa
Posts: 1
Joined: 01/08/2017 13:07

#3 Re: Studiranje u Sloveniji/trazim cimera/

Post by coaa »

saveme wrote:Planiram upisati fax u Sloveniji i trazim 1-2 cimera iz BiH koji su voljni za studiranje u ovoj zemlji.Uz studiranje moguce je i istovremeno i raditi,tako da kad se taj trosak stanovanja i ostalog podijeli na 3 dijela,nema nekih problema oko placanja. :)
Svi koji su voljni napustiti BiH i imaju hrabrost za nesto vise neka se javi.Isto tako,ako nekoga zanima procedura oko upisa na fax u Sloveniji moze mi se javit :)
Grad studiranja:Maribor(prelijep i zanimljiv grad,znam iz iskustva :) )

Nadje li ga? :D
Planiram da se prebacim u Maribor na fax uskoro. Posalji mi u PM fejs profil ili neki drugi kontakt da se cujemo
saveme
Posts: 33
Joined: 01/02/2017 15:04
Location: Bihac
Contact:

#4 Re: Studiranje u Sloveniji/trazim cimera/

Post by saveme »

Poslao sam ti pm.
Post Reply