Studentski poslovi u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
no_namee
Posts: 15
Joined: 08/02/2014 12:24

#1 Studentski poslovi u Sarajevu

Post by no_namee »

Pozdrav svima, interesuje me da li je neko upućen ima li studentskih poslova u Sarajevu, preko ljeta moze i puno radno vrijeme, a tokom trajanja akademske godine da je fleksibilno. Ili bar jedno od to dvoje. Ako neko ima savjete, prijedloge, iskustva, molim vas pisite :-)
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#2 Re: Studentski poslovi u Sarajevu

Post by bersK »

Coca Cola ove godine nešto organizuje za studente. Ispala mi je reklama na fb. Otiđi i provjeri na stranici njihovoj. Ima neka prijavnica šta već.
User avatar
Pulse460
Posts: 147
Joined: 14/11/2015 11:40
Location: Sarajevo, Republika Bosna i Hercegovina

#3 Re: Studentski poslovi u Sarajevu

Post by Pulse460 »

Da li ima neki sezonski posao za srednjoskolce? :D
Unaprijed hvala
no_namee
Posts: 15
Joined: 08/02/2014 12:24

#4 Re: Studentski poslovi u Sarajevu

Post by no_namee »

Vidjela sam to, prijave su sada, a realizacija na jesen. Super stvar izgleda, imam to već u planu :-) Hvala na pomoći :-D
no_namee
Posts: 15
Joined: 08/02/2014 12:24

#5 Re: Studentski poslovi u Sarajevu

Post by no_namee »

no_namee wrote:Pozdrav svima, interesuje me da li je neko upućen ima li studentskih poslova u Sarajevu, preko ljeta moze i puno radno vrijeme, a tokom trajanja akademske godine da je fleksibilno. Ili bar jedno od to dvoje. Ako neko ima savjete, prijedloge, iskustva, molim vas pisite :-)
Što se tiče poslova, zainteresovana sam za sve što je moralno i pošteno. Poznajem engleski jako dobro, njemački prilično ali mislim da nije dovoljno za call centar i slično, rad na računaru, imam vozačku dozvolu. U obzir dolaze i promocije, ankete, rad u slastičarnama, buticima, prodavnicama, održavanje stana, čuvanje djece - bilo šta normalno. :-)
Post Reply