Stan u Mostaru

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
semirizsvemira
Posts: 1094
Joined: 24/05/2012 00:42

#26 Re: Stan u Mostaru

Post by semirizsvemira »

mostarac_2009 wrote:
akcija007 wrote:OK, nacionalizam smo shvatili, centralnog nigdje nema.
Ima li plinskog grijanja u Mostaru ? Ako nema ni to, onda struja ili drva .

Koliko se krecu cijene manjih stanova za iznajmiti ?
Moj sarajlija, imao je Mostar prije rata sta si god pozelio, ali nazalost Mostarom jos uvijek hara jednim dijelom fasizam i to je najzalosnije. Jedino na to ce ti se biti tesko navici...mislim ako si protiv fasizma.
Mostar kao grad je grad koji je najgore prosao u bivsoj Jugoslaviji. Razarali su ga i cetnici i ustase, a sad ga razaraju sa nesposovnoscu i seljacine koji su na vlasti, ustase koji su do jucer klali po Mostaru.
Neces ti moj JARANE nigdje naci centralno grijanje u Mostaru. Kad se preselis u Mostar osjetit ces koliko je taj grad zapostavljen i prepusten samom sebi...
Sto se tice cijena....cijene u BiH su inace prenapuhane...sta ces, takav nam je grah pao u BiH....zivimo u zemlji gdje pola stanovnistva ne prizna ovu zemlju i sistematski je razaraju i "muzu"...

P.S. U Mostaru ti je klima sve....zimi hladi, a ljeti grije....a u banji se snalazi sa grijalicom :o
To sto je Mostar najgore u ratu prosao najbolje govori o Mostarcima ( i ja sam ) Allah nece pomoci narod koji sam sebi nepravdu cini ( citat iz Kurana )
User avatar
bombašica
Posts: 455
Joined: 17/05/2011 23:23
Location: ...gdje Dunav ljubi nebo

#27 Re: Stan u Mostaru

Post by bombašica »

Reanimacija teme. :D
Treba mi stan za iznajmljivanje u Mostaru? Preporuke stana ili eventualno informacije gdje se objavljuje takva vrsta oglasa, a nije Pik.ba. POZ
probook
Posts: 4584
Joined: 13/10/2013 22:38

#28 Re: Stan u Mostaru

Post by probook »

bombašica wrote:Reanimacija teme. :D
Treba mi stan za iznajmljivanje u Mostaru? Preporuke stana ili eventualno informacije gdje se objavljuje takva vrsta oglasa, a nije Pik.ba. POZ
Olx.ba

Eto nije pik.ba :p

Salim se...na ti neke stranice, uglavno pik. Mozda mozes preko google naci neku agenciju u Mostaru.
User avatar
bombašica
Posts: 455
Joined: 17/05/2011 23:23
Location: ...gdje Dunav ljubi nebo

#29 Re: Stan u Mostaru

Post by bombašica »

probook wrote:
bombašica wrote:Reanimacija teme. :D
Treba mi stan za iznajmljivanje u Mostaru? Preporuke stana ili eventualno informacije gdje se objavljuje takva vrsta oglasa, a nije Pik.ba. POZ
Olx.ba

Eto nije pik.ba :p

Salim se...na ti neke stranice, uglavno pik. Mozda mozes preko google naci neku agenciju u Mostaru.
Tako sam i uradila. Pronašla neke oglase na internetu. U svakom slučaju, hvala.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#30 Re: Stan u Mostaru

Post by avenija »

Ima li kakav stan blizu Univerziteta Dzemal Bijedic od 01.09 najkasnije do 7 dana pred pocetak godine ?
Neki savjeti i slicno ?
Post Reply