Stadion Koševo - "Asim Ferhatović Hase".

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Paradox76
Posts: 152
Joined: 08/04/2023 23:12

#976 Re: Stadion Koševo - "Asim Ferhatović Hase".

Post by Paradox76 »

Dead Man Walking wrote: 27/02/2024 23:34
Paradox76 wrote: 27/02/2024 23:26
Dead Man Walking wrote: 27/02/2024 23:22 Iskoci mi ova tema na zadnjih 5, nije namjeran upad. :D Djeka Muminovic je vijecnik u Centru i donosi odluke? :shock: :shock: :shock:
Ne znam sto te to čudi.
Ovo je drzava gdje je sve moguće.
Misliš da su ostali nešto bolji od njega?
U pravu si. Jos neke znam licno ali da ne imenujem sad, on mi je upao u oci malo vise. Treba i Facu negdje uvaliti. :izet:
Ništa me ne bi iznenadilo.
:run:
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#977 Re: Stadion Koševo - "Asim Ferhatović Hase".

Post by Logovan »

PRVI VAŽAN KORAK JE NAPRAVLJEN - VIJEĆE OPĆINE CENTAR USVOJILO 4.1 MILIONA KM ZA PROJEKAT PRVE FAZE REKONSTRUKCIJE KOŠEVA

https://fksarajevo.ba/vijesti/prvi-vazan-korak-je-napravljen-vijece-opcine-centar-usvojilo-41-miliona-km-za-projekat-prve-faze-rekonstrukcije-koseva/6793
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18334
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#978 Re: Stadion Koševo - "Asim Ferhatović Hase".

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote: 28/02/2024 13:27 PRVI VAŽAN KORAK JE NAPRAVLJEN - VIJEĆE OPĆINE CENTAR USVOJILO 4.1 MILIONA KM ZA PROJEKAT PRVE FAZE REKONSTRUKCIJE KOŠEVA

https://fksarajevo.ba/vijesti/prvi-vazan-korak-je-napravljen-vijece-opcine-centar-usvojilo-41-miliona-km-za-projekat-prve-faze-rekonstrukcije-koseva/6793
Usvojili zakljucak, a pojma nemaju odakle ce izvuci pare. Ali hajde i to da vidimo...
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#979 Re: Stadion Koševo - "Asim Ferhatović Hase".

Post by svi u napad »

Najzad nesto pozitivno medjutim ne svidja mi se sto se pokriva samo dio istoka. Mora se pokriti cijeli kako bi to lijepo i uz to korisno izgledalo. Mnogi ce reci da je to bacanje para no ja mislim da nigdje necemo imati takve mogucnosti kao na sadsnjoj lokaciji. FSBiH treba stisnuti za lovu jer je i njima u interesu da bude 30 000 gledalaca kad igra repka protiv jacih protivnika. U svakom slucaju poceti sto prije jer kad se nesto pocne to se i zavrsi. Zivjeli
F&N
Posts: 4002
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#980 Re: Stadion Koševo - "Asim Ferhatović Hase".

Post by F&N »

Ovaj projekat je radio Neno Kapetanovic, clan Bordo prijatelja jos od jeseni 2020 godine pa do momenta dolaska Ismira koji je tada obustavio sve aktivnosti vezane za rekonstrukciju stadiona, govoreci da nije vrijeme za to.

Cilj ovog projekta jeste da se stvore uslovi za Kat 4. a ne da se napravi neki aman stadion niti Arena. Sve preko osnovne zamisli da se dobije Kat 4 je bonus.

U tom svjetlu prioritet je izgradnja novih prostorija za novinare, kabina sa stabilnim internetom, mix zona, press room, itd... Mi smo jedini stadion gdje su novinarske kabine na jednom a svlacionice i PRESS na drugom kraju stadiona.
Eh sad reci ce neki moglo se to do zapada pruziti, ali onda imas momenat pruzanja kablova struje, optike oko terena, silaska novinara po izjave itd itd... masu nekih stvari s kojima su upoznati ovi koji deveraju s novinarima itd... Kosevo je jednostavno nefunkcionalan stadion.

Ovo ostalo sto su stavili u projekat je bonus ali ovo za novinare, novinarske prostorijje, mix zona, itd... to je primarno za kat 4.
Post Reply