Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
arslanica
Posts: 292255
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#11701 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by arslanica »

beni-bu-man wrote:
arslanica wrote:juče vozi frajer hladnjaču od jedne mesne industrije :D ja za njim idem .... 60km/h .. kad frajer zviz i konzervu kroz prozor ... tačno meni pod točkove :roll:
mog'o je i u šajbu zveknuti :|
Trebo je i komad hljeba baciti i et ga piknik :D
hajd' ne zezaj ba :-) mogla sam bolan u helać otić :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11702 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Juče ujutro lik u Nedžarićim stoji u skroz lijevoj traci na semaforu, pali se zeleno, i pazi sad, lik se prestrojava skroz desno, kad su vozila već krenula i ode Fahdovoj :-)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11703 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Tomahawk11 wrote:Juče ujutro lik u Nedžarićim stoji u skroz lijevoj traci na semaforu, pali se zeleno, i pazi sad, lik se prestrojava skroz desno, kad su vozila već krenula i ode Fahdovoj :-)
Genijalac, majku silovo i svog sina babom zvao
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#11704 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

beni-bu-man wrote:
arslanica wrote:juče vozi frajer hladnjaču od jedne mesne industrije :D ja za njim idem .... 60km/h .. kad frajer zviz i konzervu kroz prozor ... tačno meni pod točkove :roll:
mog'o je i u šajbu zveknuti :|
Trebo je i komad hljeba baciti i et ga piknik :D
:pisnuo:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11705 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Magarci koji su pametniji od 50 drugih vozača ujutro i prođu desnom, pa se ubace naprijed na isključenje lijevo :roll:
Šta, ti neki pametni babin sin, žuri ti se?!
Da ne govorim kako takvi imaju običaj da se ubace dok skrećeš lijevo :-) samo gledaš kad će te pokupiti.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11706 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Tomahawk11 wrote:Magarci koji su pametniji od 50 drugih vozača ujutro i prođu desnom, pa se ubace naprijed na isključenje lijevo :roll:
Šta, ti neki pametni babin sin, žuri ti se?!
Da ne govorim kako takvi imaju običaj da se ubace dok skrećeš lijevo :-) samo gledaš kad će te pokupiti.
i jos tipka na telefon
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#11707 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by un1ted »

Naravno da je pametan, jos podravam to. Sto ne bi radio ako moze? Sto da ne radi ako nema sankcije? Da bude debil ko vi (mi) ostali i ceka u redu?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#11708 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Nerviraju me retardi koji u krivini idu 40kmh, pa na pravcu 90kmh, i opet tako...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11709 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

skafiskafsnjak wrote:Nerviraju me retardi koji u krivini idu 40kmh, pa na pravcu 90kmh, i opet tako...
dodao bih kad koce a ono auto u suprotnoj traci a nju/njega strah nebil ga spucala/o
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11710 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Prvi pravac oplestis po gasu i zavrsis pricu , al takve vozace moras uhvatiti nespremne :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11711 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

amar1994 wrote:Prvi pravac oplestis po gasu i zavrsis pricu , al takve vozace moras uhvatiti nespremne :D
i onda ispred njih vozis 30 :evil:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11712 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

beni-bu-man wrote:
amar1994 wrote:Prvi pravac oplestis po gasu i zavrsis pricu , al takve vozace moras uhvatiti nespremne :D
i onda ispred njih vozis 30 :evil:
:lol:
ma kakvi , ja nastavim nek jebe mater , posle dvije krivine ga nema ni u retrovizoru :oops: :mrgreen:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11713 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

amar1994 wrote:
beni-bu-man wrote:
amar1994 wrote:Prvi pravac oplestis po gasu i zavrsis pricu , al takve vozace moras uhvatiti nespremne :D
i onda ispred njih vozis 30 :evil:
:lol:
ma kakvi , ja nastavim nek jebe mater , posle dvije krivine ga nema ni u retrovizoru :oops: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
makkaj
Posts: 222
Joined: 27/10/2009 12:04
Location: kod mene

#11714 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by makkaj »

Ništa je to, prije dvije godine prolazim ja kroz kružni na ilidži i odmah me dočeka lokva od 20 metara prema gradu, duboka ono pravo, do tablice...vidim sve i jedno auto se penje desnim točkom na pješačku stazu, bar malo da izbjegnu to memićevo jezero, (naročito jer nije pješaka nekim čudom bilo na tretUaru) i voze tako dok ne prođu prokletu lokvetinu...vozim ti ja u toj nakaradnoj koloni kad lola u pasatu pretiče nas sve sa nekih 50-60 na sat, praveći aquapark od ceste, voda pršće po dva metra u zrak, šou program...nevolja je u tome što sam ja zbog sparine skroz otvorio vozačev prozor

:shock: PLJUUUUUS, voda mi u ušima, ustima, po tabli, sjedištima.....

ganjo sam ga do staračkog doma u neđarićima i odustao da nebi uradio nešto zbog čega ću se kajati :run:
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#11715 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Truba »

jbt pa moraš znati za tu lokvu... čim kiša padne tuda se ne ide... imaš opcija
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#11716 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Black swan wrote:jbt pa moraš znati za tu lokvu... čim kiša padne tuda se ne ide... imaš opcija
Ne znaju oni nas na karti naći,kakve lokve..
Naslovnica
Posts: 27934
Joined: 20/03/2013 15:38

#11717 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Jeko papan što se folira sa crveno-crnim Audi R8?
Naslovnica
Posts: 27934
Joined: 20/03/2013 15:38

#11718 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Logovan wrote:
liaar wrote: Života mi, čovjek sa strane da gleda mislio bi da su nam radari na -20 namješteni, pa ono uspori, samo još da izađu gurat auta ispred radara, ko bob sanke :run:
:mrgreen: :lol: :lol:
Mnogo ih tako radi i ispred ležećih policajaca.
Stane, ubaci u prvu, lagano pređe prednjim točkovima, onda malo gasa, pa opet kočenje, pa prelazak zadnjim točkovima. Po mogućnosti preći ležećeg ukoso, nikako odjednom s oba točka.
Retardi.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11719 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Naslovnica wrote:
Logovan wrote:
liaar wrote: Života mi, čovjek sa strane da gleda mislio bi da su nam radari na -20 namješteni, pa ono uspori, samo još da izađu gurat auta ispred radara, ko bob sanke :run:
:mrgreen: :lol: :lol:
Mnogo ih tako radi i ispred ležećih policajaca.
Stane, ubaci u prvu, lagano pređe prednjim točkovima, onda malo gasa, pa opet kočenje, pa prelazak zadnjim točkovima. Po mogućnosti preći ležećeg ukoso, nikako odjednom s oba točka.
Retardi.
:lol: :lol: :lol:
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#11720 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by adodbr »

Nervira me sto od Nedzarica prema Dobrinji hoce da idu liejvom trakom 420 na sat , pa kad ja idem 65 nema sta ne pali od sirene do dugih do kratkih do zmigavaca da im se sklonim a po obicaju desna traka puna ko sibica nmg se prestrojit
User avatar
arslanica
Posts: 292255
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#11721 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by arslanica »

Tomahawk11 wrote:Magarci koji su pametniji od 50 drugih vozača ujutro i prođu desnom, pa se ubace naprijed na isključenje lijevo :roll:
Šta, ti neki pametni babin sin, žuri ti se?!
Da ne govorim kako takvi imaju običaj da se ubace dok skrećeš lijevo :-) samo gledaš kad će te pokupiti.
jutros na Alipašinu, glavna džada, stojim u krajnjoj lijevoj traci i čekam zeleno na semaforu da se upali ... stoji pored mene s lijeve strane neki BMW u traci za skretanje lijevo ... kako se pali žuto svjetlo, ja polazim, a frajer fino po gasu, da sam se prepala, i ZOOM ispred mene :shock: ... nisam stigla do tramvajske, on je već bio na slijedećem semaforu i čeka, jer se "nakupilo auta" u svih pet traka ....
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11722 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

arslanica wrote:
Tomahawk11 wrote:Magarci koji su pametniji od 50 drugih vozača ujutro i prođu desnom, pa se ubace naprijed na isključenje lijevo :roll:
Šta, ti neki pametni babin sin, žuri ti se?!
Da ne govorim kako takvi imaju običaj da se ubace dok skrećeš lijevo :-) samo gledaš kad će te pokupiti.
jutros na Alipašinu, glavna džada, stojim u krajnjoj lijevoj traci i čekam zeleno na semaforu da se upali ... stoji pored mene s lijeve strane neki BMW u traci za skretanje lijevo ... kako se pali žuto svjetlo, ja polazim, a frajer fino po gasu, da sam se prepala, i ZOOM ispred mene :shock: ... nisam stigla do tramvajske, on je već bio na slijedećem semaforu i čeka, jer se "nakupilo auta" u svih pet traka ....
Ima i ta varijanta, isključnom trakom, pa pretekneš u traci one što idu pravo :thumbup:
User avatar
arslanica
Posts: 292255
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#11723 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by arslanica »

Tomahawk11 wrote:
arslanica wrote:
Tomahawk11 wrote:Magarci koji su pametniji od 50 drugih vozača ujutro i prođu desnom, pa se ubace naprijed na isključenje lijevo :roll:
Šta, ti neki pametni babin sin, žuri ti se?!
Da ne govorim kako takvi imaju običaj da se ubace dok skrećeš lijevo :-) samo gledaš kad će te pokupiti.
jutros na Alipašinu, glavna džada, stojim u krajnjoj lijevoj traci i čekam zeleno na semaforu da se upali ... stoji pored mene s lijeve strane neki BMW u traci za skretanje lijevo ... kako se pali žuto svjetlo, ja polazim, a frajer fino po gasu, da sam se prepala, i ZOOM ispred mene :shock: ... nisam stigla do tramvajske, on je već bio na slijedećem semaforu i čeka, jer se "nakupilo auta" u svih pet traka ....
Ima i ta varijanta, isključnom trakom, pa pretekneš u traci one što idu pravo :thumbup:
jah ...

juče pričam kako bi bilo dobro na svakoj raskrsnici postaviti policajce da pišu kazne ... ne bi dizali glave od silnog pisanja :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11724 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Jok, piše se samo pošteni narod. Ako i nema prekršaja, izmisliti šta. Da ne bude da je džabe zaustavljao.
Kabadahije ne dirati, nek gaze sve.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11725 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

makkaj wrote:Ništa je to, prije dvije godine prolazim ja kroz kružni na ilidži i odmah me dočeka lokva od 20 metara prema gradu, duboka ono pravo, do tablice...vidim sve i jedno auto se penje desnim točkom na pješačku stazu, bar malo da izbjegnu to memićevo jezero, (naročito jer nije pješaka nekim čudom bilo na tretUaru) i voze tako dok ne prođu prokletu lokvetinu...vozim ti ja u toj nakaradnoj koloni kad lola u pasatu pretiče nas sve sa nekih 50-60 na sat, praveći aquapark od ceste, voda pršće po dva metra u zrak, šou program...nevolja je u tome što sam ja zbog sparine skroz otvorio vozačev prozor

:shock: PLJUUUUUS, voda mi u ušima, ustima, po tabli, sjedištima.....

ganjo sam ga do staračkog doma u neđarićima i odustao da nebi uradio nešto zbog čega ću se kajati :run:
Nekaaad davno dok je bila stara Stupska petlja idem Land Cruiserom iz pravca Rajlovca i na petlji se iskljucujem desno prema Ilidzi gdje vode 2 trake trake i ja idem lijevom i tako sa nekih 50-60 naletim na ogromnu okvu. Stanemo na semafor kad lik bibice pored mene, ja pogledam a frajer u Golfu 2 sa otvorenim siberom i mokar ko cep! E hebiga buraz... :-?
Last edited by tempuser on 29/09/2017 15:00, edited 1 time in total.
Post Reply