Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11651 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

beni-bu-man wrote: Ulica Skenerija prije 20min lik vozi desnom trakom ono krkanski preko onih rupa, jarane nije da je pjesaka isprsko bukvalno ga okupo, gore ko vatrogasaca stanem pjesaku da predje lik mi se jos zahvaljuje, to je meni fascinantna pojava da ti se pjesak zahvali sto si ga ustio da predje preko pjesackog :mrgreen:
Eto o tome ja pričam. A taj lik vjerovatno zna sve o autu, o vožnji, ali stati pješacima, jok, nema šanse.

Znam se i ja zahvaliti kada mi vozač stane. :-) :mrgreen: Jest niđe veze i meni je fascinantna pojava, ali kad stojiš na pješačkom i pored tebe prođe devet auta i onaj deseti stane, dođe ti da mu se zahvališ jer je konačno neko stao. :-)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11652 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Logovan wrote:
beni-bu-man wrote: Ulica Skenerija prije 20min lik vozi desnom trakom ono krkanski preko onih rupa, jarane nije da je pjesaka isprsko bukvalno ga okupo, gore ko vatrogasaca stanem pjesaku da predje lik mi se jos zahvaljuje, to je meni fascinantna pojava da ti se pjesak zahvali sto si ga ustio da predje preko pjesackog :mrgreen:
Eto o tome ja pričam. A taj lik vjerovatno zna sve o autu, o vožnji, ali stati pješacima, jok, nema šanse.

Znam se i ja zahvaliti kada mi vozač stane. :-) :mrgreen: Jest niđe veze i meni je fascinantna pojava, ali kad stojiš na pješačkom i pored tebe prođe devet auta i onaj deseti stane, dođe ti da mu se zahvališ jer je konačno neko stao. :-)
Redovna pojava na pjesackom prije Courtyard-a
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#11653 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by hizo ramidovic »

ejesam nekidan zajebo nekog smoklju urenolu napijesackom jase bijo priblizijo pijesackom kofol dacu prec itai smokljo stane dame pusca ajase okrenem nazad iodem apapakme samo gleda haha
User avatar
Dope_Man
Posts: 7779
Joined: 03/06/2016 16:31

#11654 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Redvna pojava svugdje. Shebu se ljudi kad im stanem, ono gleda te par sekundi prvo, ne vjeruje da se to desilo. Pa onda polako krene preko pjesackog, jos nije siguran, misli da je neka zamka..pa nakon par koraka se opusti :lol:

A isti sam takav kad sam pjesak pa se ibretim da je neko stao :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11655 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Ja namjerno zakoracim , pogotvo ovim kao opasnim :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11656 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Dope_Man wrote:Redvna pojava svugdje. Shebu se ljudi kad im stanem, ono gleda te par sekundi prvo, ne vjeruje da se to desilo. Pa onda polako krene preko pjesackog, jos nije siguran, misli da je neka zamka..pa nakon par koraka se opusti :lol:

A isti sam takav kad sam pjesak pa se ibretim da je neko stao :D
Meni stao taxista na pjesackom, allaha mi :mrgreen:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7779
Joined: 03/06/2016 16:31

#11657 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

beni-bu-man wrote: Meni stao taxista na pjesackom, allaha mi :mrgreen:
Ne lazi raju na sabahu :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11658 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Dope_Man wrote:
beni-bu-man wrote: Meni stao taxista na pjesackom, allaha mi :mrgreen:
Ne lazi raju na sabahu :lol:
Matere mi moje, al nije u Sarajvu :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11659 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:lol: :lol:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11660 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

beni-bu-man wrote: Ulica Skenerija prije 20min lik vozi desnom trakom ono krkanski preko onih rupa, jarane nije da je pjesaka isprsko bukvalno ga okupo, gore ko vatrogasaca stanem pjesaku da predje lik mi se jos zahvaljuje, to je meni fascinantna pojava da ti se pjesak zahvali sto si ga ustio da predje preko pjesackog :mrgreen:
Sta ces, navikli ljudi na primitivizam pa se iznenade kad neko postuje zakon.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11661 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

tempuser wrote:
beni-bu-man wrote: Ulica Skenerija prije 20min lik vozi desnom trakom ono krkanski preko onih rupa, jarane nije da je pjesaka isprsko bukvalno ga okupo, gore ko vatrogasaca stanem pjesaku da predje lik mi se jos zahvaljuje, to je meni fascinantna pojava da ti se pjesak zahvali sto si ga ustio da predje preko pjesackog :mrgreen:
Sta ces, navikli ljudi na primitivizam pa se iznenade kad neko postuje zakon.
Ma ka mi drot kaze "beni pusti ti njega neka prodje, bolje je nego a tebe pokupi"
The BEN10
Posts: 7575
Joined: 19/09/2011 09:03

#11662 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by The BEN10 »

:lol: :lol: :lol:

Image
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11663 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

beni-bu-man wrote:
tempuser wrote:
beni-bu-man wrote: Ulica Skenerija prije 20min lik vozi desnom trakom ono krkanski preko onih rupa, jarane nije da je pjesaka isprsko bukvalno ga okupo, gore ko vatrogasaca stanem pjesaku da predje lik mi se jos zahvaljuje, to je meni fascinantna pojava da ti se pjesak zahvali sto si ga ustio da predje preko pjesackog :mrgreen:
Sta ces, navikli ljudi na primitivizam pa se iznenade kad neko postuje zakon.
Ma ka mi drot kaze "beni pusti ti njega neka prodje, bolje je nego a tebe pokupi"
Milijardu mi se puta desilo npr. u Vilsovonom, ex Mice Sokolovica ili gdje postoje dvije trake u jednom smjedu da se zaustavljam da pustim pjesaka, a debil u traci pored mene nalijece bez usporavanja. E onda ne znam sta bih uradio, ako ga pustim pokupice ga debil, ako ga ne pustim onda sam i ja papak.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11664 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

Logovan wrote:Maloprije kontam svi znaju pametovati kako treba voziti, kako treba ovo, kako treba ono, svi znaju sve oko auta, pametni svi, a kada treba pustiti pješaka na pješačkom, onda slabo ko stane. Moraš izaći na ulici da ti stane. Čak pojedinci ni tada ne stanu nego pokušavaju proći na silu.

A da ne govorim kada padne jača kiša. Slabo ko vidi pješake.

Kakve su nam ulice, sa kišom se one pretvaraju u bazene, tako da se opet slabo računa vodi o pješacima. Pređe se brzo preko bazena, poprska se narod redovno, ko ga jebe.
Mojne tako, u Zenici ce 90 % vozaca stati pjesaku na pjesackom.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11665 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

triconja wrote: Mojne tako, u Zenici ce 90 % vozaca stati pjesaku na pjesackom.
Govorim samo za Sarajevo.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#11666 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ned071 »

tempuser wrote:
Milijardu mi se puta desilo npr. u Vilsovonom, ex Mice Sokolovica ili gdje postoje dvije trake u jednom smjedu da se zaustavljam da pustim pjesaka, a debil u traci pored mene nalijece bez usporavanja. E onda ne znam sta bih uradio, ako ga pustim pokupice ga debil, ako ga ne pustim onda sam i ja papak.
tako sam neki dan covjeku legao na sirenu, jer vidim u rerovizoru da debil u lijevoj nece stati... prepadnem ga al skonto je pa se zahvaljuje
User avatar
Romeo 80
Posts: 4377
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#11667 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

amar1994 wrote:
beni-bu-man wrote:
Logovan wrote:Maloprije kontam svi znaju pametovati kako treba voziti, kako treba ovo, kako treba ono, svi znaju sve oko auta, pametni svi, a kada treba pustiti pješaka na pješačkom, onda slabo ko stane. Moraš izaći na ulici da ti stane. Čak pojedinci ni tada ne stanu nego pokušavaju proći na silu.

A da ne govorim kada padne jača kiša. Slabo ko vidi pješake.

Kakve su nam ulice, sa kišom se one pretvaraju u bazene, tako da se opet slabo računa vodi o pješacima. Pređe se brzo preko bazena, poprska se narod redovno, ko ga jebe.
Ulica Skenerija prije 20min lik vozi desnom trakom ono krkanski preko onih rupa, jarane nije da je pjesaka isprsko bukvalno ga okupo, gore ko vatrogasaca stanem pjesaku da predje lik mi se jos zahvaljuje, to je meni fascinantna pojava da ti se pjesak zahvali sto si ga ustio da predje preko pjesackog :mrgreen:
mene je jednom lik namjerno poprskao zimi :roll: , jebem li mu majku seljacku kako sam se smrzo taj dan , sreca njegova pa nije bilo kamena u blizini :-) :-)
Par godina nakon rata sam svjedočio situaciji u ulici Safeta Zajke kad je rođak mog jarana tako bio poprskan od strane auta u prolazu. Lik boluje od ptsp-a (svakakvih se strahota u ratu nagledao). I tako, proleti lik sa autom. Okupa ovoga, kad on izvadi tetejac iz džepa i sasu 3 metka u gepek auta :-) :lol: :lol: :skoljka: Sreća, nije nikoga pogodio. Lik u autu je samo dodao gas i pobjegao glavom bez obzira!

Mislim da od tada jako pazi kad vozi preko lokvi :D
Leon16v
Posts: 5790
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#11668 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

Nisu me jednom okupali cijelog,

prosle godine, isto ovako kisa, ceste kod nas kakve jesu, bazeni, i kod sebilja gore, kolega vozi i naletimo po sred lokve i pljus nekog djecaka sa ruksakom zalijemo.
Stanemo, sva cetiri, momka kuci i vratimo ga u skolu.
A ja dok sam isao u skolu, redovno lagao da me auto okupalo, pa ne odem na 2-3 časa :lol:
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#11669 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by orinoco »

Romeo 80 wrote: Par godina nakon rata sam svjedočio situaciji u ulici Safeta Zajke kad je rođak mog jarana tako bio poprskan od strane auta u prolazu. Lik boluje od ptsp-a (svakakvih se strahota u ratu nagledao). I tako, proleti lik sa autom. Okupa ovoga, kad on izvadi tetejac iz džepa i sasu 3 metka u gepek auta :-) :lol: :lol: :skoljka: Sreća, nije nikoga pogodio. Lik u autu je samo dodao gas i pobjegao glavom bez obzira!

Mislim da od tada jako pazi kad vozi preko lokvi :D
Ruka mu se pozlatila :thumbup:
User avatar
Fast Driver
Posts: 443
Joined: 09/01/2013 16:57

#11670 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Fast Driver »

Leon16v wrote:prosle godine, isto ovako kisa, ceste kod nas kakve jesu, bazeni, i kod sebilja gore, kolega vozi i naletimo po sred lokve i pljus nekog djecaka sa ruksakom zalijemo.
Stanemo, sva cetiri, momka kuci i vratimo ga u skolu.
:thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11671 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Romeo 80 wrote:
amar1994 wrote: mene je jednom lik namjerno poprskao zimi :roll: , jebem li mu majku seljacku kako sam se smrzo taj dan , sreca njegova pa nije bilo kamena u blizini :-) :-)
Par godina nakon rata sam svjedočio situaciji u ulici Safeta Zajke kad je rođak mog jarana tako bio poprskan od strane auta u prolazu. Lik boluje od ptsp-a (svakakvih se strahota u ratu nagledao). I tako, proleti lik sa autom. Okupa ovoga, kad on izvadi tetejac iz džepa i sasu 3 metka u gepek auta :-) :lol: :lol: :skoljka: Sreća, nije nikoga pogodio. Lik u autu je samo dodao gas i pobjegao glavom bez obzira!

Mislim da od tada jako pazi kad vozi preko lokvi :D
svaka mu cast :lol: :lol: :-)

vjeruj mi da bi mu sajbu razbio sigurno , papak u G4 cipovan ocam :twisted:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7779
Joined: 03/06/2016 16:31

#11672 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Moram priznati da sam nocas oko pola 10 prodivljao gradom.. nas par zapravo. Pravili smo slalom izmedju ostalih na cesti, picili da stignemo kroz zeleno, prestizali sve koji su se nasli ispred nas...

...samo je fora sto su svi isli hebenih 40 na sat, pa smo mi sa 60, nigdje preko 65, izgledali kao divljaci koji voze slalom, a samo pokusavamo ici normalnom brzinom i drzati se zelenog vala :-)
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#11673 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by liaar »

Dope_Man wrote:Moram priznati da sam nocas oko pola 10 prodivljao gradom.. nas par zapravo. Pravili smo slalom izmedju ostalih na cesti, picili da stignemo kroz zeleno, prestizali sve koji su se nasli ispred nas...

...samo je fora sto su svi isli hebenih 40 na sat, pa smo mi sa 60, nigdje preko 65, izgledali kao divljaci koji voze slalom, a samo pokusavamo ici normalnom brzinom i drzati se zelenog vala :-)
Tako mi je svaku noć haman.
Mile 45 - 50 km/h, ispadneš ko trkač kad prođeš 65 pored njih.
A da ne pričam kod RTV-a i kampusa kako prolaze, idu 20.
Života mi, čovjek sa strane da gleda mislio bi da su nam radari na -20 namješteni, pa ono uspori, samo još da izađu gurat auta ispred radara, ko bob sanke :run:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11674 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Jutros na relaciji Vogosca - Bare lik Passat 2.0 tdi hdmi picke materne, sve 40km/h majku silovo
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11675 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

beni-bu-man wrote:Jutros na relaciji Vogosca - Bare lik Passat 2.0 tdi hdmi picke materne, sve 40km/h majku silovo
:lol:
Post Reply