Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
kabal1337
Posts: 8112
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#11251 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

nepass1 wrote:mene nervira sto na potezu od vise prema bingu na stupskoj petlji, kad se ukljucujem za pravac prema bingu svi voze desnom trakom. haj ok donekle kontam lijeva traka pred esmeraldu nestaje. ali ako ides vec desnom, vidis da hocu da se ukljucim pa predji u lijevu, vozis 60-70km/h a ja iz prve krecem, proci ces me i vratiti se u desnu. jebem ti toleranciju.
neki dan frajer ga nagazio preko 100 naravno desna traka, podaleko je, i namjerno izletim kontam nabracu ga do 50 pa nek ide lijevo, proci ce. lijeva traka je konstantno prazna. blica, svira, presao u lijevu traku, prolazi, gleda, jebem ja majke jebe on majke.
debil onaj sto je projektovao. Ono niđe u svijetu nema. Umjesto da je napravio traku za ubrzavanje jok. I kaze udesi, ljudi ginu.
BadBoy
Posts: 8088
Joined: 01/11/2005 21:55

#11252 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

skafiskafsnjak wrote:
bersK wrote:Onaj osjećaj kad se 10 noći vraćaš kući u 12, pola 1 i svih 10 uživaš u spontanim trkama ulicama grada. Kaki kurac žmigavci i semafor?
Zmigavac ? Sta je to? Dodatna oprema ?

A tek semafor... o cemu ti ?





:skoljka:
Šta ti je ba, pa semafor je više kao neka sugestija a nikako strogo pravilo. Još ono eto lijepo svijetli pa bude fin grad.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#11253 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bersK »

Ja ba šta je ono sinoć opsada grada policijom. Ilidža - Vijećnica - Ciglane - Ilijaš i backwards preko 10 patrola.
Emir92
Posts: 304
Joined: 13/01/2011 15:31

#11254 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Emir92 »

Skretanje sa malim autom kao da slepera vozi pa udje u traku do da namota. Pa kad mu svirnes, da te ne opali, gleda te telecim pogledom.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11255 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

Emir92 wrote:Skretanje sa malim autom kao da slepera vozi pa udje u traku do da namota. Pa kad mu svirnes, da te ne opali, gleda te telecim pogledom.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#11256 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

beni-bu-man wrote:
Emir92 wrote:Skretanje sa malim autom kao da slepera vozi pa udje u traku do da namota. Pa kad mu svirnes, da te ne opali, gleda te telecim pogledom.
:lol: :lol: :lol:
Sve dok ne naleti na šlepera u susjednoj traci.
User avatar
Filter
Posts: 8045
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#11257 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Filter »

bersK wrote:Ja ba šta je ono sinoć opsada grada policijom. Ilidža - Vijećnica - Ciglane - Ilijaš i backwards preko 10 patrola.
kraj mjeseca, redovno dopunjavanje budzeta. i jutros su ih ima na svakom cosku
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#11258 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by supercali »

Emir92 wrote:Skretanje sa malim autom kao da slepera vozi pa udje u traku do da namota. Pa kad mu svirnes, da te ne opali, gleda te telecim pogledom.
Ovo sve vise vidjam jebo ga onaj ko prvi to uvede u praksu
Emir92
Posts: 304
Joined: 13/01/2011 15:31

#11259 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Emir92 »

supercali wrote:
Emir92 wrote:Skretanje sa malim autom kao da slepera vozi pa udje u traku do da namota. Pa kad mu svirnes, da te ne opali, gleda te telecim pogledom.
Ovo sve vise vidjam jebo ga onaj ko prvi to uvede u praksu
Ma nemaju ljudi osjecaja za sirinu auta. Haj sto tako namotaju nego sto udju barem sa pola auta u suprotnu traku kad skrenu. Bukvalno kao da prikolicu slepera provlaci. Da oni ulete pa ajd i nekako, nego su brzine do 5km/h.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#11260 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by supercali »

Ma nisu to ni uljetanja nego krece sa semafora kao drugo auto i pravi taj luk jbt koja je to lobotomija
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11261 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Skontao sam da sam razvio uslovni refleks da, kad normalno vozim, a neko mi se lijepi iza ledja, pocnema da razvlacim po cesti ko gladan srat na min prihvatljivoj brzini.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#11262 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

mediokritet maloprije sa novim crnim polom švicarske tablice stoji na sred ceste kod restorana "Bosna", nit je upalio sva četiri nit išta i razglaba u po' noći sa nekim Elidžancima.. rekoh nešto bilo.. hajde ja prođem lagano i ono kružni tok pa ću lagano Rustem-Pašinom.. kad vidim Senoni sjevaju iz mene i prestiže jedno 3-4 auta a ja već došao haman do Kasindolske i hoce da se ubaci ispred mene a nema 1m prostora i dao kulturno žmigavac a auto mu ide u susret.. ahaaa crni sineee proći ćeš :lol: vraČa se iza mene i blica ja sva 4 upalim on skrenu desno.. joj gavrana sinjeg jebem mu pleme gastarbajtersko seljačko :-) :lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#11263 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Kinaski »

tempuser wrote:Skontao sam da sam razvio uslovni refleks da, kad normalno vozim, a neko mi se lijepi iza ledja, pocnema da razvlacim po cesti ko gladan srat na min prihvatljivoj brzini.
isti sam ti takav :D
preludezalude
Posts: 5626
Joined: 07/03/2012 00:09

#11264 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by preludezalude »

tempuser wrote:Skontao sam da sam razvio uslovni refleks da, kad normalno vozim, a neko mi se lijepi iza ledja, pocnema da razvlacim po cesti ko gladan srat na min prihvatljivoj brzini.
Poznavao sam jednog taksistu prijeratnog u Mostaru...on je za takve priljepke instalirao ogromnu maglenku nazad na svog pezejca. Kad je upali, samo cujes skripu kocnica iza.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#11265 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Hebo me svak ako to nije odlicna ideja.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#11266 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

i na stop lampe se cuje isto skripa ako ne radi abs :evil:
zdruzdjo
Posts: 5212
Joined: 16/08/2009 00:27

#11267 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

preludezalude wrote:
tempuser wrote:Skontao sam da sam razvio uslovni refleks da, kad normalno vozim, a neko mi se lijepi iza ledja, pocnema da razvlacim po cesti ko gladan srat na min prihvatljivoj brzini.
Poznavao sam jednog taksistu prijeratnog u Mostaru...on je za takve priljepke instalirao ogromnu maglenku nazad na svog pezejca. Kad je upali, samo cujes skripu kocnica iza.
Davno na asconi imao par mjeseci male stroboskope
sa reflektorcicima
Nasao ih jeftino. Samo ga zaljepis na vakum i spojis na upaljac. I onda pritisnes dugme na utikacu u upaljac. To kad zablica u oci fakat sjebe pravo.
Stavio ih na zadnja stakla. Da vidis panike kad ti lola vozi sa dugim iza tebe pa mu "uslikas" par puta po mraku onako direkt u oci, ili ti se zaljepi za karambolku. To se koci samo tako.
Ali riknule nakon par mjeseci.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11268 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Daryl Dixon wrote:mediokritet maloprije sa novim crnim polom švicarske tablice stoji na sred ceste kod restorana "Bosna", nit je upalio sva četiri nit išta i razglaba u po' noći sa nekim Elidžancima.. rekoh nešto bilo.. hajde ja prođem lagano i ono kružni tok pa ću lagano Rustem-Pašinom.. kad vidim Senoni sjevaju iz mene i prestiže jedno 3-4 auta a ja već došao haman do Kasindolske i hoce da se ubaci ispred mene a nema 1m prostora i dao kulturno žmigavac a auto mu ide u susret.. ahaaa crni sineee proći ćeš :lol: vraČa se iza mene i blica ja sva 4 upalim on skrenu desno.. joj gavrana sinjeg jebem mu pleme gastarbajtersko seljačko :-) :lol:
:-)

Vaspitna



Vrsta šamara koja se rijetko viđa. Udarac iz sve snage, ne razmišljajući o posljedicama.
Nešto jače od opaučiti. Šamar lopatom za sneg.


:thumbup: :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#11269 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

debila brate svakakvih, ne možeš da vjeruješ :thumbup:
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11270 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

Daryl Dixon wrote:mediokritet maloprije sa novim crnim polom švicarske tablice stoji na sred ceste kod restorana "Bosna", nit je upalio sva četiri nit išta i razglaba u po' noći sa nekim Elidžancima.. rekoh nešto bilo.. hajde ja prođem lagano i ono kružni tok pa ću lagano Rustem-Pašinom.. kad vidim Senoni sjevaju iz mene i prestiže jedno 3-4 auta a ja već došao haman do Kasindolske i hoce da se ubaci ispred mene a nema 1m prostora i dao kulturno žmigavac a auto mu ide u susret.. ahaaa crni sineee proći ćeš :lol: vraČa se iza mene i blica ja sva 4 upalim on skrenu desno.. joj gavrana sinjeg jebem mu pleme gastarbajtersko seljačko :-) :lol:
moras ga razumit doso unasa da se malo ispuse :lol:

danas je jedan delegat sa dojcland tablicama zamalo izazvao direktni preticuci kolinu, jer zaboga on je investitor a oni ne cekaju, judi nas hrane, moramo biti strpljivi kad oni dođu da se rahat izdivljaju
zdruzdjo
Posts: 5212
Joined: 16/08/2009 00:27

#11271 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

kloniran wrote: danas je jedan delegat sa dojcland tablicama zamalo izazvao direktni preticuci kolinu, jer zaboga on je investitor a oni ne cekaju, judi nas hrane, moramo biti strpljivi kad oni dođu da se rahat izdivljaju
Ali mene nervira to sto nasa policija to fakat sa njima moze pravo lijepo rjesavati.
Znaci daj saobracajnu, vozacku, pasos.....
deponujes fino nesto od toga u stanicu i rjesis ga za cas. mora doci da plati jer nece nazad u svoj glooogenfrut. jednostavno.
Dignes mu vozilicu paukom, ih eto ga lova.

Ja se sjecam kad su meni negdje tamo 1998-1999 u hrvatskoj nova gradiska.
Daj pasos, vozacku, saobracajnu....uze lola pasos i kaze dodjite u stanicu da platite kaznu.
Obrazlozenje kazne "redarstvenik je ocjenio da sam ja u okuku usao neprilagodjenom brzinom"
Plati, suti i vozi.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#11272 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

zdruzdjo wrote:
kloniran wrote: danas je jedan delegat sa dojcland tablicama zamalo izazvao direktni preticuci kolinu, jer zaboga on je investitor a oni ne cekaju, judi nas hrane, moramo biti strpljivi kad oni dođu da se rahat izdivljaju
Ali mene nervira to sto nasa policija to fakat sa njima moze pravo lijepo rjesavati.
Znaci daj saobracajnu, vozacku, pasos.....
deponujes fino nesto od toga u stanicu i rjesis ga za cas. mora doci da plati jer nece nazad u svoj glooogenfrut. jednostavno.
Dignes mu vozilicu paukom, ih eto ga lova.

Ja se sjecam kad su meni negdje tamo 1998-1999 u hrvatskoj nova gradiska.
Daj pasos, vozacku, saobracajnu....uze lola pasos i kaze dodjite u stanicu da platite kaznu.
Obrazlozenje kazne "redarstvenik je ocjenio da sam ja u okuku usao neprilagodjenom brzinom"
Plati, suti i vozi.
Javna tajna je da policija MORA tolerisati dijasporce do odredjene mjere.
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11273 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

MOSALJOZE wrote:
zdruzdjo wrote:
kloniran wrote: danas je jedan delegat sa dojcland tablicama zamalo izazvao direktni preticuci kolinu, jer zaboga on je investitor a oni ne cekaju, judi nas hrane, moramo biti strpljivi kad oni dođu da se rahat izdivljaju
Ali mene nervira to sto nasa policija to fakat sa njima moze pravo lijepo rjesavati.
Znaci daj saobracajnu, vozacku, pasos.....
deponujes fino nesto od toga u stanicu i rjesis ga za cas. mora doci da plati jer nece nazad u svoj glooogenfrut. jednostavno.
Dignes mu vozilicu paukom, ih eto ga lova.

Ja se sjecam kad su meni negdje tamo 1998-1999 u hrvatskoj nova gradiska.
Daj pasos, vozacku, saobracajnu....uze lola pasos i kaze dodjite u stanicu da platite kaznu.
Obrazlozenje kazne "redarstvenik je ocjenio da sam ja u okuku usao neprilagodjenom brzinom"
Plati, suti i vozi.
Javna tajna je da policija MORA tolerisati dijasporce do odredjene mjere.

koje, 250 kroz grad i dok ne pokose desetak ljudi
zna se da politika stopira zakon da se kazne povezu sa granicnom sluzbom i da nema izlaska dok ne platis
samo u usk su dijasporci i strane table napravile 20 miliona u kaznama
hej 20 miliona nije naplaceno jer neki tamo kreteni ne dozvoljavaju da se usvoji zakon i regulative :-)
a gdje su ostali kantoni
zdruzdjo
Posts: 5212
Joined: 16/08/2009 00:27

#11274 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

kloniran wrote: koje, 250 kroz grad i dok ne pokose desetak ljudi
zna se da politika stopira zakon da se kazne povezu sa granicnom sluzbom i da nema izlaska dok ne platis
samo u usk su dijasporci i strane table napravile 20 miliona u kaznama
hej 20 miliona nije naplaceno jer neki tamo kreteni ne dozvoljavaju da se usvoji zakon i regulative :-)
a gdje su ostali kantoni
Zamisli buraz
Milina. Naplatis 20 miliona od kazni ODMAH na granici. eto xy kilometara autoputa.
Znas kako bi svi fini bili kad dodju ovamo.
ma milina.
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11275 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

zdruzdjo wrote:
kloniran wrote: koje, 250 kroz grad i dok ne pokose desetak ljudi
zna se da politika stopira zakon da se kazne povezu sa granicnom sluzbom i da nema izlaska dok ne platis
samo u usk su dijasporci i strane table napravile 20 miliona u kaznama
hej 20 miliona nije naplaceno jer neki tamo kreteni ne dozvoljavaju da se usvoji zakon i regulative :-)
a gdje su ostali kantoni
Zamisli buraz
Milina. Naplatis 20 miliona od kazni ODMAH na granici. eto xy kilometara autoputa.
Znas kako bi svi fini bili kad dodju ovamo.
ma milina.

nemere nije u interesu ipak nas oni hranU :lol:
zato nama dzigaru vade ako nismo platili kaznu, evo meni nema kazne preko pola godine i sad kad budem htio registrovati bice nemere nisi platio kaznu, a pola godine cekaqm nalog da dođe :-)
Post Reply