Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Dope_Man
Posts: 7757
Joined: 03/06/2016 16:31

#11201 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

I would pay to see that :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 19228
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#11202 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

DoradO wrote:skretanje bez zmigavca, preticanje ovog drugog na ovakvoj cesti :-) ne zna se ko je gori...


Image
da li misliš da je vozio normalno i da je 20m proletio i da ga je tek drvo zaustavilo?

ja ipak mislim da je on preticao glavom bez obzira, ultra mega, i fiju u drvo...
User avatar
kloniran
Posts: 12184
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11203 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

meni zao drveta
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#11204 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Maraschino »

Image

Kako fino i uredno parkiran. Po sedamipo centimetara od ivicnjaka, jedino ne znam ko posadi ovo drvo na pogresno mjesto.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37278
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#11205 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

drvo je istrcalo tu iznenada...
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#11206 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

drvo od ranije poznato paliciji..
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11207 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Svako je tu dobiJo po zaslugama!
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#11208 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by commendatore »

treba poslat bmwu prijavit fabricku gresku i pismo da ne prave auta koja gaĐŽaju bandere majku HIM..... jadni ljudi koji voze ta auta... jadni ni krivi ni duzni ne znadose da auto ima fabricku gresku....
User avatar
arslanica
Posts: 292255
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#11209 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by arslanica »

sinoć idem iz pravca DHLa, crveno na semaforu za pravo ... pogledam u pravcu skretanja za Dobrinju sa glavne džade, tri auta, jedno iza drugog, prodjoše čitavu kolonu i stadoše prvi :shock: sva trojica :shock:

jutros vozim iz pravca Ilidže, glavnom džadom, meni crveno na Alipašinu, ja prva na semaforu .... kad iz pravca Mojmila frajer pravo na mene :D gledam i ne vjerujem :D podje malo desno, pa malo lijevo ... kad neki pješak ga lijepo "uputi" preko pješačkog, pored tramvajske za Ilidžu, i frajer stade tu i upali lijevi žmigavac :lol: :lol: :lol:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#11210 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Michun »

Zna li ko jesu li se Budakovici zavrsili?
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11211 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Majke mi postajemo bliski istok kakvi smo mi idioti za volanom. Danas vozim prema Ilidzi i jedno 5 auta vozi izmedju dvije trake, valjda ciljaju koja je ce biti brza. Zmigavce odavno ne dajemo, jos malo i masemo rukama kroz prozor u kom pravcu idemo.
Vrhunac je bio negdje pred stupskom petljom. Vozim desnom krakom i pored mene u srednjoj traci Golf 2 ide ravnomjernom brzinom. Lijevom trakom pored nas malo vecom brzinom prolazi lik u Sukzkiu Wagon R i hoce da se prestroji u srednju pa u desnu i dalje na stupsku petlju. U tom trenutku bilmez iz Golfa poce iz cista mora da ubrzava i ne da liku da se prestroji, lik se nekako prestroji, a debil u Golfu uspori i nastavo voziti kao i ranije. Bukvalno ono sta ces ti mene preticati. :-)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#11212 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by beni-bu-man »

tempuser wrote:Majke mi postajemo bliski istok kakvi smo mi idioti za volanom. Danas vozim prema Ilidzi i jedno 5 auta vozi izmedju dvije trake, valjda ciljaju koja je ce biti brza. Zmigavce odavno ne dajemo, jos malo i masemo rukama kroz prozor u kom pravcu idemo.
Vrhunac je bio negdje pred stupskom petljom. Vozim desnom krakom i pored mene u srednjoj traci Golf 2 ide ravnomjernom brzinom. Lijevom trakom pored nas malo vecom brzinom prolazi lik u Sukzkiu Wagon R i hoce da se prestroji u srednju pa u desnu i dalje na stupsku petlju. U tom trenutku bilmez iz Golfa poce iz cista mora da ubrzava i ne da liku da se prestroji, lik se nekako prestroji, a debil u Golfu uspori i nastavo voziti kao i ranije. Bukvalno ono sta ces ti mene preticati. :-)
Bosanski Ego :D

Meni juce zemska izleti s parkinga, nikako nije bacila pogled na lijevu stranu ima li sta, stao u metar i upitah je: papanko pogleda li se nekad lijevo, trebo sam te raznjeti :evil:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#11213 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

šta reči, stanem koki u rav4 na raskrsnici, bičarka ima prednost, ugasi joj se auto jednom-dva puta, ja je sacekam non šalantno pokazujem joj rukom reko izvoli mlada damo, ona middle finger u zrak :D mrš qrvo osušena, zabijem ti ga pod butinu ! :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 10253
Joined: 19/11/2012 18:37

#11214 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Specijalno za Balkance treba napraviti auto sa samo dva dugmeta: "kerni" i "stani" i navigaciju sa touchscreenom na kojem samo treba dodirnuti odredište. Sve ostalo prepustiti kompjuteru.

Ili, ako je to preskupo, dresirati majmune da voze auta.

Btw, da li će naši zakonodavci prilagoditi ZOBS tako da vrijedi i za vozače motocikala i bicikala? Fino bi to bilo.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#11215 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Kinaski »

liaar wrote:Da načnem temu kružnih. :D

Jutros, divni krasni kružni u BP, idem iz pravca Rajlovca, prema Pofalićima, što bi ga značilo nastavljam pravo. Kako je taj kružni poznat kao pravo prostran, pustim one iz unutrašnje što su se već postavili ispred mene, i krenem vanjskom na izlaz prema Pofalićima, jer nisam mogao ući u unutrašnju.
Hadžinica ide sa Fiat Stilom iz pravca Otoke, znači da bi trebalo da sačeka da prođem majku mu. Al' jok, pun gas i ulijeće (bez da me pogledala, baš sam pratio facu), i ja po kočnici, šta ću, i kad je čula škripu mojih kočnica tako je tek onda pogledala u mom pravcu, pravcu kojem oduzima prvenstvo te i ona zakočila, zakrčivši kružni. Odmahnem glavom, ona grana, ja žmigavac i obiđem pa materi maši.

Hoće li naši ikad naučit baš me interesuje... :bih:
pa ti si pogrijesio, vanjskom vozis samo kad ulazis i skreces. Tako da je ona mislila da ces ti skrenuti, uopste nije kriva
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#11216 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Matijevic_Vlado »

Kinaski wrote:
liaar wrote:Da načnem temu kružnih. :D

Jutros, divni krasni kružni u BP, idem iz pravca Rajlovca, prema Pofalićima, što bi ga značilo nastavljam pravo. Kako je taj kružni poznat kao pravo prostran, pustim one iz unutrašnje što su se već postavili ispred mene, i krenem vanjskom na izlaz prema Pofalićima, jer nisam mogao ući u unutrašnju.
Hadžinica ide sa Fiat Stilom iz pravca Otoke, znači da bi trebalo da sačeka da prođem majku mu. Al' jok, pun gas i ulijeće (bez da me pogledala, baš sam pratio facu), i ja po kočnici, šta ću, i kad je čula škripu mojih kočnica tako je tek onda pogledala u mom pravcu, pravcu kojem oduzima prvenstvo te i ona zakočila, zakrčivši kružni. Odmahnem glavom, ona grana, ja žmigavac i obiđem pa materi maši.

Hoće li naši ikad naučit baš me interesuje... :bih:
pa ti si pogrijesio, vanjskom vozis samo kad ulazis i skreces. Tako da je ona mislila da ces ti skrenuti, uopste nije kriva
A imala je znak neki na ulazu u kruzni? Ne branim voznju vanjskom trakom, al da ne nalozis raju da ulijecu :mrgreen:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#11217 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bleee_sa »

Michun wrote:Zna li ko jesu li se Budakovici zavrsili?
Nisu.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7757
Joined: 03/06/2016 16:31

#11218 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

A je li dala zmigavac na ulazu u kruzni? :D (samo furam, nemojmo opet o tom)

Svaki kruzni ima neki naopaki trokut na ulazu pored ceste, a nekad nacrtaju i po cesti. Nisam siguran sta tacno znaci, ali mislim da je to speed boost kao u Mario Kart igrama, pa pretpostavljam da pri dolasku do kruznog treba puci maksimalno gas i iskoristiti taj speed boos :brmbrm:
User avatar
liaar
Posts: 3784
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#11219 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by liaar »

Kinaski wrote:
liaar wrote:Da načnem temu kružnih. :D

Jutros, divni krasni kružni u BP, idem iz pravca Rajlovca, prema Pofalićima, što bi ga značilo nastavljam pravo. Kako je taj kružni poznat kao pravo prostran, pustim one iz unutrašnje što su se već postavili ispred mene, i krenem vanjskom na izlaz prema Pofalićima, jer nisam mogao ući u unutrašnju.
Hadžinica ide sa Fiat Stilom iz pravca Otoke, znači da bi trebalo da sačeka da prođem majku mu. Al' jok, pun gas i ulijeće (bez da me pogledala, baš sam pratio facu), i ja po kočnici, šta ću, i kad je čula škripu mojih kočnica tako je tek onda pogledala u mom pravcu, pravcu kojem oduzima prvenstvo te i ona zakočila, zakrčivši kružni. Odmahnem glavom, ona grana, ja žmigavac i obiđem pa materi maši.

Hoće li naši ikad naučit baš me interesuje... :bih:
pa ti si pogrijesio, vanjskom vozis samo kad ulazis i skreces. Tako da je ona mislila da ces ti skrenuti, uopste nije kriva
Jesi bar pročitao zašto nisam ušao u unutrašnju traku ?
Na kraju krajeva prvenstvo kružnog se poštuje a ne ulijeće jer si žensko bez da se pogleda
User avatar
muha_sa
Posts: 128486
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#11220 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

još ce mnogo Miljacke protec dok naša raja skontaju da nema ulijetanja u kružni :-)

al hajd, kod nas je sve normalno---svakako smo jedna velika vukojebina
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#11221 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Daryl Dixon »

prenese me nesto neki dan i sašijem ga osam banki kod Termi, znam da tu budu 100% ustekani, a u zadnjih par mjeseci ih ne vidjam nikako.. kad jaro stoji ispred auta sa radarom i cilja, snimio me 100%, spušta kao radar i gleda prema dole koliko je učitao pa u mene pa u kolegu što je sa druge strane vec zaustavio neko vozilo i ja prodjem :mrgreen: pitanje.. hoće li mi doći čestitka na adresu? :-D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31493
Joined: 16/04/2011 18:46

#11222 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Mrzim kad mi se "rodjo" sa dvojkom zaljepi toliko da mu farove ne vidim... :oops:

Kako slatko puknem gas, a on iza ostane

EDIT: a danas izlazim s autoputa, pa na stup cu. Passat novi ide srednjom trakom, ja ulazim u vanjsku jer cu odmah na prvi izlaz. Kad ljudina iz vanjske trake kruznog upade u desnu traku ceste ispred mene....

Pa zar ne bi trebao u lijevu traku? :?
User avatar
Dope_Man
Posts: 7757
Joined: 03/06/2016 16:31

#11223 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Zaheba se ti u pisanju, napisao si na kraju da je iz vanjske otisao u desnu, valjda si htio reci iz unutrasnje je skocio u desnu?

I da, trebao bi u lijevu, ali hebes to. Cudo je i da neko vozi unutrasnjom kod nas, ja uvijek prodjem njom bez problema jer i nema nikog, svi u vanjskoj :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31493
Joined: 16/04/2011 18:46

#11224 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by skafiskafsnjak »

Dope_Man wrote:Zaheba se ti u pisanju, napisao si na kraju da je iz vanjske otisao u desnu, valjda si htio reci iz unutrasnje je skocio u desnu?

I da, trebao bi u lijevu, ali hebes to. Cudo je i da neko vozi unutrasnjom kod nas, ja uvijek prodjem njom bez problema jer i nema nikog, svi u vanjskoj :D
Lapsus tastaturae :D

Iz unutrasnje kruznog toka, u lijevu se ukljucio na cestu. Sreca pa sam zakocio prije ja.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7757
Joined: 03/06/2016 16:31

#11225 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Opet se ti zaheba.. sad se ukljuci covjek u lijevu :lol:
Post Reply