Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11051 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

dgL_ wrote:Audi crveni strane table maloprije vozi lijevom trakom i cijelim desnim tockom je u mojoj traci srednjoj konstantno... Ja mu pridjem maximalno koji cenat od retrovizora... Istom trznu lijevu, ja pogledam nesta sareti... Samo se nasmijem i po gasu...

Ljudj moji sta je ovo ne mozes od dijasporaca i patriota iz udobne udaljenosti (barem Austrija ili Njemacka) od BiH voziti... U svako doba dana je guzva... Nigdje ne mpzes od stranih registracija... Patriote... Love BiH... Kreteni! Fuj!
guzice a ne patriote , samo su na prici patriote :-) :run: , kuknjava kako se tamo radi , nije dobro i sl. neprocjenivo :lol: :lol: :lol:

btw. prosle sedmice :lol:
amar1994 wrote:Jebo majku ,sad se vratio sa Plivskih jezera, ove gastarbajtere koda je sve isti q pravio , ponasanje i izljevi fuj , sa dna kace sve
:run:
Last edited by amar1994 on 29/07/2017 21:30, edited 1 time in total.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#11052 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by MOSALJOZE »

Leon16v wrote:Image

Ova boja? :D
Gdje odma po vw,sto ne postavi nekog francuza :oops:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11053 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by triconja »

amar1994 wrote:ovi sto voze debelo ispod ogranicenja i prave kolone , naojbicniji smetljari i karine od ljudi :kiss: :run:
Kad sam ja mogao pratiti ogranicenja u golfu benzincu u kojeg prvi put sjedam ne vidim sta je problem kod ostalih :lol: .
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11054 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

triconja wrote:
amar1994 wrote:ovi sto voze debelo ispod ogranicenja i prave kolone , naojbicniji smetljari i karine od ljudi :kiss: :run:
Kad sam ja mogao pratiti ogranicenja u golfu benzincu u kojeg prvi put sjedam ne vidim sta je problem kod ostalih :lol: .
debili :D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4374
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#11055 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Romeo 80 »

triconja wrote:
amar1994 wrote:ovi sto voze debelo ispod ogranicenja i prave kolone , naojbicniji smetljari i karine od ljudi :kiss: :run:
Kad sam ja mogao pratiti ogranicenja u golfu benzincu u kojeg prvi put sjedam ne vidim sta je problem kod ostalih :lol: .
Manjak ram memorije...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11056 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Spori vozaci su uzrok nesreca, ali su krivci oni koje voznja sporih vozaca izrevoltira i naprave glupost. To je otprilike isto kao i sa tvrdnjom da su zene sigurniji vozaci.
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11057 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

O'zone wrote:Ja ima problem u zadnje vrijeme da me ljudi ne vide :( Neki dan umalo udes u Hamdije Ćemerlića ja završio na trotoaru da izbjegnem budalu i kaže on meni nisam te vidio a samo moje i njegovo auto na potezu od mosta do uključenja u Zagrebačku ulicu. Danas ispred remize prema RTV domu vozim srednjom pored mene bijela Zafira i čovjek žmigavac i prestorojava se u mene ja po sireni a on umalo da završi na šinama išareti mi da me nije vidio :(
Nedavno na Stupu isto tako uključenje sa strane i kad sam došao do njega skoro on uskoči kaže nije me vidio....

Pitanje: U koju boju da ofarbam svoj autobus da me ljudi vide?
parkiraj pa taban fijaker, ocito si nevidljiv :-D


ovaj nemoj, onda ce da te zgaze na pjesackom

zakljucak:

kupi il tenka ili kakvog land cruzera ili hiluxa, moze i amarok, hummer... :lol:
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#11058 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zavezata-vreca »

Spora voznja u gradu nije problem. Problem je na magistralnom ili autoputu. S druge strane mene zivciraju idioti koji na magistralnom putu gdje je ogranicenje 80 sviraju i zakucaju se a ja vozim 85-90. Nije mi se jednom desilo da takvom voznjom stvorim iza sebe kolonu i naravno ispadam papak.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#11059 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

Spora voznja je svugdje problem, sto zbog stvaranja guzvi, sto zbog reakcija ostalih vozaca,
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11060 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

tempuser wrote:Spori vozaci su uzrok nesreca, ali su krivci oni koje voznja sporih vozaca izrevoltira i naprave glupost. To je otprilike isto kao i sa tvrdnjom da su zene sigurniji vozaci.
ovo za spore vozace si u pravu 100%, nisam jednom vidio kako su ljude vile pronosale dok su preticali sporije na mjestima gdje samo ludak moze pomisliti da pretice.

Ja kad sam natovaren i idem ispod ogranicenja skrenem sa ceste i propustim onog iza sebe pa makar bilo i samo jedno auto i nastavim kad sve propustim
znam kako mene nervira kad moram guslati iza nekoga 5-10 i vise kilometara a nemam ga gdje obici.

Samo je previse supaka na cesti koje boli neka stvar sto se 50 auta nakupilo iza njih, to su govna par ekselans i cesto ih susrecem na cesti :twisted:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#11061 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by seoBIH »

Nisu problem putnicka vozila, hajd debil debil. Problem su kamioni i tzv. profesionalni vozaci :( Desi se da ima dodatnu traku koja je ukljucna, moze je iskoristit, da uspori i da pusti druge, ali jok, odvrnuo Cecu i fura svoj fazon a iza njega kolona 50 auta.
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11062 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

seoBIH wrote:Nisu problem putnicka vozila, hajd debil debil. Problem su kamioni i tzv. profesionalni vozaci :( Desi se da ima dodatnu traku koja je ukljucna, moze je iskoristit, da uspori i da pusti druge, ali jok, odvrnuo Cecu i fura svoj fazon a iza njega kolona 50 auta.
ja sam jednog takog danas pratio 10 kilometara :-)

prestigao ga kroz s krivinu, sreca dobra preglednost malo dalje od krivine pa sam smio ici u preticanje, a da nisam cekalo bi me guslanje jos bar 30 kilometara iza njega :-)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11063 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Najmanji su.problem oni , nedavno su bila tri za redom slepera i svaki mi je dao zmigavac da ga prestignem , debili su najveci problem :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11064 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Romeo 80 wrote:
triconja wrote:
amar1994 wrote:ovi sto voze debelo ispod ogranicenja i prave kolone , naojbicniji smetljari i karine od ljudi :kiss: :run:
Kad sam ja mogao pratiti ogranicenja u golfu benzincu u kojeg prvi put sjedam ne vidim sta je problem kod ostalih :lol: .
Manjak ram memorije...
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#11065 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by O'zone »

kloniran wrote:
O'zone wrote:Ja ima problem u zadnje vrijeme da me ljudi ne vide :( Neki dan umalo udes u Hamdije Ćemerlića ja završio na trotoaru da izbjegnem budalu i kaže on meni nisam te vidio a samo moje i njegovo auto na potezu od mosta do uključenja u Zagrebačku ulicu. Danas ispred remize prema RTV domu vozim srednjom pored mene bijela Zafira i čovjek žmigavac i prestorojava se u mene ja po sireni a on umalo da završi na šinama išareti mi da me nije vidio :(
Nedavno na Stupu isto tako uključenje sa strane i kad sam došao do njega skoro on uskoči kaže nije me vidio....

Pitanje: U koju boju da ofarbam svoj autobus da me ljudi vide?
parkiraj pa taban fijaker, ocito si nevidljiv :-D


ovaj nemoj, onda ce da te zgaze na pjesackom

zakljucak:

kupi il tenka ili kakvog land cruzera ili hiluxa, moze i amarok, hummer... :lol:
Definitivno će sljedeće vozilo biti veće od Picassa kontam da uzmem Vivara ili Boxera čak ako se budem mogao dogoviti za onaj TAM 110 na KIA-nom placu samo je problem što je i on maskirni pa će opet biti izvlakuša.

Al fakati kakvi su to bolidi kad kaže da te nije vidio....jbo te strah te nakav obuzme...danas na Ilidži ženska sa Priusom oduze pravo prvenstva nekom tipu u A4 koji je izlazio iz Lužana boba je falila da je sastavi...nije ga vidjela.....
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11066 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

O'zone wrote:
kloniran wrote:
O'zone wrote:Ja ima problem u zadnje vrijeme da me ljudi ne vide :( Neki dan umalo udes u Hamdije Ćemerlića ja završio na trotoaru da izbjegnem budalu i kaže on meni nisam te vidio a samo moje i njegovo auto na potezu od mosta do uključenja u Zagrebačku ulicu. Danas ispred remize prema RTV domu vozim srednjom pored mene bijela Zafira i čovjek žmigavac i prestorojava se u mene ja po sireni a on umalo da završi na šinama išareti mi da me nije vidio :(
Nedavno na Stupu isto tako uključenje sa strane i kad sam došao do njega skoro on uskoči kaže nije me vidio....

Pitanje: U koju boju da ofarbam svoj autobus da me ljudi vide?
parkiraj pa taban fijaker, ocito si nevidljiv :-D


ovaj nemoj, onda ce da te zgaze na pjesackom

zakljucak:

kupi il tenka ili kakvog land cruzera ili hiluxa, moze i amarok, hummer... :lol:
Definitivno će sljedeće vozilo biti veće od Picassa kontam da uzmem Vivara ili Boxera čak ako se budem mogao dogoviti za onaj TAM 110 na KIA-nom placu samo je problem što je i on maskirni pa će opet biti izvlakuša.

Al fakati kakvi su to bolidi kad kaže da te nije vidio....jbo te strah te nakav obuzme...danas na Ilidži ženska sa Priusom oduze pravo prvenstva nekom tipu u A4 koji je izlazio iz Lužana boba je falila da je sastavi...nije ga vidjela.....
ma vidjela je ona njega nego je danas narod postao bezobrazan pa ko da namjerno idu na udese, svaki dan ja gledam te bolide sto misle da su samo oni na cesti.

al hajde da da zmigavac, nego se to bez ikakve najave samo krene uvaljivati :twisted:
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#11067 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bersK »

Danas jedan takav na magistrali za Hadžiće i Konjic. Kia Ceed. Iza njeg 15 auta i moje. Nemaš ga đe prestić, Astra slaba, sve puna, a rođo đe je 70 ogr cijepa 55, još kad je kakvo uključenje u saobraćaj zakuca se za kočnicu al ne propušta ove sa strane. Sve tako do lijepih duplih traka.
Last edited by bersK on 29/07/2017 23:50, edited 1 time in total.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#11068 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by O'zone »

kloniran wrote:
ma vidjela je ona njega nego je danas narod postao bezobrazan pa ko da namjerno idu na udese, svaki dan ja gledam te bolide sto misle da su samo oni na cesti.

al hajde da da zmigavac, nego se to bez ikakve najave samo krene uvaljivati :twisted:
Ma što će ići namjerno na udes? Da je je udario njena greška 100% Isto kao i da sam ja sastavio ovog tipa u Hamdije Čemerlića. Nikakve koristi osim što ti je sljedeća registracija skuplja i što moraš opravljat vozilo....
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#11069 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

O'zone wrote:
kloniran wrote:
ma vidjela je ona njega nego je danas narod postao bezobrazan pa ko da namjerno idu na udese, svaki dan ja gledam te bolide sto misle da su samo oni na cesti.

al hajde da da zmigavac, nego se to bez ikakve najave samo krene uvaljivati :twisted:
Ma što će ići namjerno na udes? Da je je udario njena greška 100% Isto kao i da sam ja sastavio ovog tipa u Hamdije Čemerlića. Nikakve koristi osim što ti je sljedeća registracija skuplja i što moraš opravljat vozilo....
pa ne moze tu kolicinu bezobrazluka covjek drugacije da objasni, jednostavno postalo normalno uzeti prvenstvo prolaza ili se uvaliti bez zmigavca i time rizikovati udes

mene najvise nerviraju ljudi koji kad se ukljuce na cestu haman stanu na istoj pa tek onda polahko krenu

jutros se lik tako ukljuci u kijevu i zamalo lik ispred mene da ga pokupi jer mu se ovaj uvalio bas kretenski a i njih dvojicu, mene i jos jednog iza mene kamion
boli njega briga sto mi svi idemo 60 on je imao namjeru da se ukljuci prvi bez obzira na moguce posljedice

a sto je najgore nakon 2 kilometra je skrenuo sa ceste :-)
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#11070 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bersK »




Ovaj čoban od Konjica pa do Hadžića sve ovo. Gazi tuđu traku pa malo uđe u svoju, pa opet u tuđu. I naravno - preticanje preko pune 2 vozila, poslastica za sve vozače ovih pičibangoša. Nisam imao dovoljno memorije fona, pa sam zabilježio ovako nakaradno barem nešto.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11071 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

oprez!!! , govno na cesti ;-) , ih da je jedini , ima ih mali milion :-)
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#11072 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Yapi Yapo »

Vlakovo ležeći
Je*em mater svakom ko je nestrpljiv i nabija se u gepek
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#11073 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Dope_Man »

Danas idem glavnom.. pune sve tri, dosta auta i nekim nevidjenim cudom idemo 60 svi.. dakle moze se kad nema peglatora.. potrajalo je od Stupa do Cvile.. e tu su se vec sustigli neki sporaci i krece standardno.
Leon16v
Posts: 5789
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#11074 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Leon16v »

Yapi Yapo wrote:Vlakovo ležeći
Je*em mater svakom ko je nestrpljiv i nabija se u gepek
Ja tu u prvu i lagano, jer oni lezeci lome trap.
Ali lole lokalci sa golfovima dva, lubenicarima, boli ih neka stvar, pa prestižu preko toga :lol:
User avatar
kabal1337
Posts: 8112
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#11075 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

Leon16v wrote:
Yapi Yapo wrote:Vlakovo ležeći
Je*em mater svakom ko je nestrpljiv i nabija se u gepek
Ja tu u prvu i lagano, jer oni lezeci lome trap.
Ali lole lokalci sa golfovima dva, lubenicarima, boli ih neka stvar, pa prestižu preko toga :lol:
na francuzima :P
Post Reply