Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#2876 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by DearJohn »

512 MB wrote:

"Lila ego" u Stockholmu 4 mjeseca unaprijed se mora rezervisat, najbolji restoran u Skandinaviji, ako ima ko iz SveCke nen potvrdi. Al sto jes jes nema cevapa ni hurmasica."

De ne prosipaj se vise...
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#2877 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Bluemore »

HAVANA wrote:Nije,ovaj nije brkat i drzi bordel na stupu.Stangla folovi golovi.U slobodno vrijeme vari aluminijum i inox. :D
:lol: :lol: :lol: unosan posao posvuda a i kod nas :D
User avatar
512MB
Posts: 10551
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#2878 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by 512MB »

moonca wrote:
Gojeni H wrote:
fidoremilienko wrote:Glupo je uzeti auto na kredit i ne pokazati ga domovini. :D
Vazda bilo. Provozat' Audija, nek' dusmani crknu od muke, je sav smisao zivota vani.
Koji je drugi razlog da odes negdje? :D
Meni je to bez veze. Sto neprimjetnije ,to bolje.

Kako kod nas tako i vani -u' ludim ' autima, samci rosavog lica se vozikaju sami. :-)
I vi ste mi neki, pa sta da radimo, da mjenjamo table na nekog golfa dvicu da se lokalci nebi osjecali provocirano... na zapadu svakog zaboli tuki ko sta vozi i ljudi su uglavnom neutralni sto se tih materijalnih stvari tice. Auto ko auto, prevozno sredstvo, ko hoce skuplje nek kupi njegova stvar i ide se dalje. Samo u BiH se vrijeme gubi na komentarisanje tudjih zivota. Eto provocira ih moj x6ica a ne provocira ih sto je sef kabineta VSTVa onaj nepismeni levat Katica :-)
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#2879 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by bleee_sa »

HAVANA wrote:Nije,ovaj nije brkat i drzi bordel na stupu.Stangla folovi golovi.U slobodno vrijeme vari aluminijum i inox. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jedva pretrčah ulicu da se ne upišam
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#2880 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by moonca »

512MB wrote:
moonca wrote:
Gojeni H wrote:Glupo je uzeti auto na kredit i ne pokazati ga domovini. :D


Meni je to bez veze. Sto neprimjetnije ,to bolje.

Kako kod nas tako i vani -u' ludim ' autima, samci rosavog lica se vozikaju sami. :-)
I vi ste mi neki, pa sta da radimo, da mjenjamo table na nekog golfa dvicu da se lokalci nebi osjecali provocirano... na zapadu svakog zaboli tuki ko sta vozi i ljudi su uglavnom neutralni sto se tih materijalnih stvari tice. Auto ko auto, prevozno sredstvo, ko hoce skuplje nek kupi njegova stvar i ide se dalje. Samo u BiH se vrijeme gubi na komentarisanje tudjih zivota. Eto provocira ih moj x6ica a ne provocira ih sto je sef kabineta VSTVa onaj nepismeni levat Katica :-)
Ne zezeaj i na zapadu se jako gleda. S tim, ako vidis mladog i 'pravi urnebes od buke' to je mehanicar, koji ko fol kontrolise sve 'cake' . :lol: :lol:
User avatar
512MB
Posts: 10551
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#2881 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by 512MB »

DearJohn wrote:512 MB wrote:

"Lila ego" u Stockholmu 4 mjeseca unaprijed se mora rezervisat, najbolji restoran u Skandinaviji, ako ima ko iz SveCke nen potvrdi. Al sto jes jes nema cevapa ni hurmasica."

De ne prosipaj se vise...
Jarane nesto te steka to quotiranje, vec peti put mi upada u oci
User avatar
512MB
Posts: 10551
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#2882 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by 512MB »

Gojeni H wrote:
fidoremilienko wrote:Glupo je uzeti auto na kredit i ne pokazati ga domovini. :D
Vazda bilo. Provozat' Audija, nek' dusmani crknu od muke, je sav smisao zivota vani.
Koji je drugi razlog da odes negdje? :D
Ovaj Gojeni cesto dobre komentare ima i volim ga citati, i onda ovakav lapsus. Cuj sav smisao zivota vani :D il nisam skonto da zajebaJe onog milenka, more i to bit..
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#2883 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by MyTao »

toliko generalizacije sa svih strana... U Bosni sve lopovi I kokuzi, vani sve kompleksasi nize vrijednosti koji rade 11 mjeseci da bi se dvije sedmice provozali nekim skupim autom po domovini :-) :-)
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#2884 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by djevojka bez imena »

Gojeni H wrote:
djevojka bez imena wrote:Ma sta vas briga kolika je kome plata, rata, koje auto vozi? :?
Jesi li ti sigurna da si iz Bosne? Cuj, ne znat' koliko kolega, komsije i svi prvi rodjaci zaradjuju?
Osupnut sam, kolegice.
Plaho il' samo mrven? :lol:
Takve me stvari nikad zanimale nisu, te informacije su bezvrijedne. Citajuci ovu temu tj podatak. da je u Australiji nemoguce kupiti kucu, nazovem familiju i pitam otkud pare :twisted: pokupovaste stan, kucu, i kucu na moru cak, a na forumu lijepo pise da je to nemoguce :-x :lol: To je bio vrh mog uplitanja u tudje finansije, ikad.
User avatar
512MB
Posts: 10551
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#2885 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by 512MB »

djevojka bez imena wrote:
Gojeni H wrote:
djevojka bez imena wrote:Ma sta vas briga kolika je kome plata, rata, koje auto vozi? :?
Jesi li ti sigurna da si iz Bosne? Cuj, ne znat' koliko kolega, komsije i svi prvi rodjaci zaradjuju?
Osupnut sam, kolegice.
Plaho il' samo mrven? :lol:
Takve me stvari nikad zanimale nisu, te informacije su bezvrijedne. Citajuci ovu temu tj podatak. da je u Australiji nemoguce kupiti kucu, nazovem familiju i pitam otkud pare :twisted: pokupovaste stan, kucu, i kucu na moru cak, a na forumu lijepo pise da je to nemoguce :-x :lol: To je bio vrh mog uplitanja u tudje finansije, ikad.
I sta rekose :cry:
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#2886 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by mirsek »

512MB wrote:
mirsek wrote:
djevojka bez imena wrote:Ma sta vas briga kolika je kome plata, rata, koje auto vozi? :?
Ma ovo je bilo neko sifrovanje primanja u binarnom i hexadecimalnom sistemu pa rekoh da prevedem pucanstvu o cemu se radi. :D
Nismo mi sifrovali da ti pucanstvu prevodis :)
Pisao si ti i ranije na drugim temama o svojim primanjima tako nije sad ovo neka tajna. :D
User avatar
512MB
Posts: 10551
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#2887 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by 512MB »

muha_sa wrote:
moonca wrote:Za atlanske se daju kombinacija imena, koje drzave dominiraju.
a Irma--oklena izvukoše Irmu :?
Pa staro germansko ime, sto nebi :?
User avatar
512MB
Posts: 10551
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#2888 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by 512MB »

MyTao wrote:toliko generalizacije sa svih strana... U Bosni sve lopovi I kokuzi, vani sve kompleksasi nize vrijednosti koji rade 11 mjeseci da bi se dvije sedmice provozali nekim skupim autom po domovini :-) :-)
Kakva je god tema na kraju se svede na to prepucavanje
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#2889 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by ho oponopono »

... tjeranje znači..:pusi2:
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#2890 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by DearJohn »

512MB wrote:
DearJohn wrote:512 MB wrote:

"Lila ego" u Stockholmu 4 mjeseca unaprijed se mora rezervisat, najbolji restoran u Skandinaviji, ako ima ko iz SveCke nen potvrdi. Al sto jes jes nema cevapa ni hurmasica."

De ne prosipaj se vise...
Jarane nesto te steka to quotiranje, vec peti put mi upada u oci
Bolan ne bio vidis da si se upustio u raspravu sa pet ljudi istovremeno...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2892 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Banksy »

Tomahawk11 wrote:
muha_sa wrote:
HAVANA wrote: Kad je na redu FU-DO?
pratim :lol: :lol:
+1
+1 :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2893 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:Nije,ovaj nije brkat i drzi bordel na stupu.Stangla folovi golovi.U slobodno vrijeme vari aluminijum i inox. :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#2894 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Melbourne_Australia »

djevojka bez imena wrote:
Gojeni H wrote:
djevojka bez imena wrote:Ma sta vas briga kolika je kome plata, rata, koje auto vozi? :?
Jesi li ti sigurna da si iz Bosne? Cuj, ne znat' koliko kolega, komsije i svi prvi rodjaci zaradjuju?
Osupnut sam, kolegice.
Plaho il' samo mrven? :lol:
Takve me stvari nikad zanimale nisu, te informacije su bezvrijedne. Citajuci ovu temu tj podatak. da je u Australiji nemoguce kupiti kucu, nazovem familiju i pitam otkud pare :twisted: pokupovaste stan, kucu, i kucu na moru cak, a na forumu lijepo pise da je to nemoguce :-x :lol: To je bio vrh mog uplitanja u tudje finansije, ikad.
A ko je ovde rekao da je nije moguce kupiti kucu u Australiju?? U AUSTRALIJI svaka fukara dobije kredit u banci..Ja ne znam ni jednu nasu osobu a da nije kupila kucu..E sad druga je stvar sto nemaju za kifle hamankad se plati rata i svi ostali troskovi.......Pitaj familiju tu da ti posudi 10 milja kesa, ako bude imala ja cu ti dati odmah te pare!!! I velika je razlika zivjeti u Adelaide ili recimo u Melbourne...Pricam ovo zbog cijene kuce...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2895 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Fudo387 »

Australija je super, odlicna, u svakom pogledu.
Sam' da nema onih nenormalnih zmija i baja sto zvrce okolo k'o helikopteri.
User avatar
512MB
Posts: 10551
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#2896 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by 512MB »

Melbourne_Australia wrote:
djevojka bez imena wrote:
Gojeni H wrote: Jesi li ti sigurna da si iz Bosne? Cuj, ne znat' koliko kolega, komsije i svi prvi rodjaci zaradjuju?
Osupnut sam, kolegice.
Plaho il' samo mrven? :lol:
Takve me stvari nikad zanimale nisu, te informacije su bezvrijedne. Citajuci ovu temu tj podatak. da je u Australiji nemoguce kupiti kucu, nazovem familiju i pitam otkud pare :twisted: pokupovaste stan, kucu, i kucu na moru cak, a na forumu lijepo pise da je to nemoguce :-x :lol: To je bio vrh mog uplitanja u tudje finansije, ikad.
A ko je ovde rekao da je nije moguce kupiti kucu u Australiju?? U AUSTRALIJI svaka fukara dobije kredit u banci..Ja ne znam ni jednu nasu osobu a da nije kupila kucu..E sad druga je stvar sto nemaju za kifle hamankad se plati rata i svi ostali troskovi.......Puitaj familiju tu da ti posudi 10 milja kesa, ako bude imala ja cu ti dati odmah te pare!!! I velika je razlika zivjeti u Adelaide ili recimo u Melbourne...Pricam ovo zbog cijene kuce...
Zviz :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2897 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by muha_sa »

Fudo387 wrote:Australija je super, odlicna, u svakom pogledu.
Sam' da nema onih nenormalnih zmija i baja sto zvrce okolo k'o helikopteri.
jesil živ Fudaro :?

danas potjera za tobom :-) rekoh-garant je zaglavio prekovremeno tanjire šamarajuci :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2898 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Fudo387 »

muha_sa wrote:
Fudo387 wrote:Australija je super, odlicna, u svakom pogledu.
Sam' da nema onih nenormalnih zmija i baja sto zvrce okolo k'o helikopteri.
jesil živ Fudaro :?

danas potjera za tobom :-) rekoh-garant je zaglavio prekovremeno tanjire šamarajuci :lol:
Zaglavio jesam, al' nije to.
Kakva potjera, sta je bilo?
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#2899 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by djevojka bez imena »

Melbourne_Australia wrote: A ko je ovde rekao da je nije moguce kupiti kucu u Australiju?? U AUSTRALIJI svaka fukara dobije kredit u banci..Ja ne znam ni jednu nasu osobu a da nije kupila kucu..E sad druga je stvar sto nemaju za kifle hamankad se plati rata i svi ostali troskovi.......Pitaj familiju tu da ti posudi 10 milja kesa, ako bude imala ja cu ti dati odmah te pare!!! I velika je razlika zivjeti u Adelaide ili recimo u Melbourne...Pricam ovo zbog cijene kuce...
Ja pitala... kazu, reci koliko i kad ti treba. Sta cemo sad? :komi:

Inace, smor si, da Bog sacuva :sax:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2900 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Fudo387 »

djevojka bez imena wrote:
Melbourne_Australia wrote: A ko je ovde rekao da je nije moguce kupiti kucu u Australiju?? U AUSTRALIJI svaka fukara dobije kredit u banci..Ja ne znam ni jednu nasu osobu a da nije kupila kucu..E sad druga je stvar sto nemaju za kifle hamankad se plati rata i svi ostali troskovi.......Pitaj familiju tu da ti posudi 10 milja kesa, ako bude imala ja cu ti dati odmah te pare!!! I velika je razlika zivjeti u Adelaide ili recimo u Melbourne...Pricam ovo zbog cijene kuce...
Ja pitala... kazu, reci koliko i kad ti treba. Sta cemo sad? :komi:

Inace, smor si, da Bog sacuva :sax:
Ima nasa raja tamo para, bar ovi sto sam ih upoznao.
Post Reply