Sta jedete na poslu?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Amy82
Posts: 388
Joined: 03/07/2006 10:19
Location: LaLaLand

#1 Sta jedete na poslu?

Post by Amy82 »

Sta jedete/doruckujete/rucate na poslu???

Ne mogu vise smislit sendvice, pizzu, piletinu, salatu s piletinom...

Joj a gladnaaaaaaaa :shock: :shock:
User avatar
janje_
Posts: 2223
Joined: 05/04/2007 14:05

#2 Re: Sta jedete na poslu?

Post by janje_ »

Amy82 wrote:Sta jedete/doruckujete/rucate na poslu???

Ne mogu vise smislit sendvice, pizzu, piletinu, salatu s piletinom...

Joj a gladnaaaaaaaa :shock: :shock:
sve ovo pobrojano.. plus dostava iz kineskog restorana..
*mima*

#3 Re: Sta jedete na poslu?

Post by *mima* »

Amy82 wrote:Sta jedete/doruckujete/rucate na poslu???

Ne mogu vise smislit sendvice, pizzu, piletinu, salatu s piletinom...

Joj a gladnaaaaaaaa :shock: :shock:

Jedes na poslu?
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#4 Re: Sta jedete na poslu?

Post by Dori »

janje_ wrote:
Amy82 wrote:Sta jedete/doruckujete/rucate na poslu???

Ne mogu vise smislit sendvice, pizzu, piletinu, salatu s piletinom...

Joj a gladnaaaaaaaa :shock: :shock:
sve ovo pobrojano.. plus dostava iz kineskog restorana..
Kineski restoran? Gdje? Koji? Daj brooooj!!! :shock:

Isto i ja...pizze, pite, piletina....vise ce mi krilca izrasti :roll:
Amy82
Posts: 388
Joined: 03/07/2006 10:19
Location: LaLaLand

#5 Re: Sta jedete na poslu?

Post by Amy82 »

mima wrote:
Amy82 wrote:Sta jedete/doruckujete/rucate na poslu???

Ne mogu vise smislit sendvice, pizzu, piletinu, salatu s piletinom...

Joj a gladnaaaaaaaa :shock: :shock:

Jedes na poslu?
Aha, nad tastaturom i vaznim papirima. ugovorima itd. :D :D

Ali stvarno ljudi, ocajna sam, svaki dan isti problem... :D :D
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#6

Post by neshto »

ako imas mikrovalnu, JAMI jela znaju biti odlicna.
ja inace često ponesem hranu od kuce, vala mi nije ofirno, bar se najedem. noc prije spremim neke makrončiće il nešto i u kutijicu... a u zadnje vrijeme sam se navukao na dimljenu pastrmku, mmmm. slično dimljenom lososu samo blažeg okusa. to u kukuruznu zemičku mrvicu luka i extra promjena što se tiče sendviča...
melb26sa
Posts: 2447
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#7

Post by melb26sa »

Sendvice, tikvenica sa pavlakom, tikvenica obicna, krompirusa, nekad odemo na begovu corbu, vrlo rijetko na cevape...

Ne znam vise sta bi se moglo jesti. Dajte prijedloga. Lokacija centar grada.

I da, nekad mi mrsko izaci vani pa ako ima i dostava... :D
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#8

Post by neshto »

melb26sa wrote:Sendvice, tikvenica sa pavlakom, tikvenica obicna, krompirusa, nekad odemo na begovu corbu, vrlo rijetko na cevape...

Ne znam vise sta bi se moglo jesti. Dajte prijedloga. Lokacija centar grada.

I da, nekad mi mrsko izaci vani pa ako ima i dostava... :D
jaoooo:) "lokacija centar grada"
moja je rajlovac jebo te i opet se snađe čovjek...
da sam ja u centru, mmm... imo bi vjerovatno višak kila:)
skorpija83
Posts: 60
Joined: 04/10/2007 09:41

#9

Post by skorpija83 »

joooj i meni je sve dosadilo...kifle, pastetice sa sirom (integralne i obicne- to cisto promjene radi), pizze i ostala suha jela:( al nema drugog izbora...danas sam npr. cips uzela da iznenadim zeludac :-)
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#10

Post by karanana »

Cevapi i pite. Samo mi se kolege cesto ljute sto jedem i surfam po sa-x forumu u prostoriji gdje se radi. Valjda im smeta miris cevapa.
melb26sa
Posts: 2447
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#11

Post by melb26sa »

neshto wrote:
melb26sa wrote:Sendvice, tikvenica sa pavlakom, tikvenica obicna, krompirusa, nekad odemo na begovu corbu, vrlo rijetko na cevape...

Ne znam vise sta bi se moglo jesti. Dajte prijedloga. Lokacija centar grada.

I da, nekad mi mrsko izaci vani pa ako ima i dostava... :D
jaoooo:) "lokacija centar grada"
moja je rajlovac jebo te i opet se snađe čovjek...
da sam ja u centru, mmm... imo bi vjerovatno višak kila:)
Ma nije do snalazenja vec da vise ne znam sta da jedem - svaki dan je ili sendvic, pita... Nekad i krofne ili voce ali nije to pravi obrok...
I zacudo nemam viska kila iako cijeli dan presjedim ispred kompjutera... :D
kuca-u-drvo-zbog-dobrog-metabolizma
barumbarum
Posts: 27
Joined: 17/10/2007 18:07

#12

Post by barumbarum »

neshto wrote:ako imas mikrovalnu, JAMI jela znaju biti odlicna.
ja inace često ponesem hranu od kuce, vala mi nije ofirno, bar se najedem. noc prije spremim neke makrončiće il nešto i u kutijicu... a u zadnje vrijeme sam se navukao na dimljenu pastrmku, mmmm. slično dimljenom lososu samo blažeg okusa. to u kukuruznu zemičku mrvicu luka i extra promjena što se tiče sendviča...
Na mom radnom mjestu ima kantina/menza... Svaki dan iznenadjenje - cime nas danas pokusavaju ubiti :-). Da je meni barem mogucnost da biram izmedju piletine, salate, pice, sendvica, ribe... Ovako lutrija. Tako da i ja cesto nosim hapu od kuce ili nesto za mikrovalnu...
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#13

Post by Amazonka27 »

Casper, Dandi, Popaj, Planet, Mahir...svi oni imaju besplatnu dostavu. Evo...Casper ima dobre telece snicle, dandi raznjice, popaj ima dobre pilece filete sa susamom, Planet ima dobar pileci sendvic u sosu od shampinjona...Mahir ima dobru maslenicu (sa telecom sniclom) itd itd...Ja imam od svih njih cjenovnike sa menijem...i laganini...imas ipaste i supice i corbice i paprike i ovo i ono. :Dmada nista od ovog ne lici na dorucak, al et :D
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#14

Post by karanana »

Amazonka27 wrote:Casper, Dandi, Popaj, Planet, Mahir...svi oni imaju besplatnu dostavu. Evo...Casper ima dobre telece snicle, dandi raznjice, popaj ima dobre pilece filete sa susamom, Planet ima dobar pileci sendvic u sosu od shampinjona...Mahir ima dobru maslenicu (sa telecom sniclom) itd itd...Ja imam od svih njih cjenovnike sa menijem...i laganini...imas ipaste i supice i corbice i paprike i ovo i ono. :Dmada nista od ovog ne lici na dorucak, al et :D
Gdje bi ovaj Planet? Jeli to na trolebuskoj stanici Hrasno prema gradu? Zivim blizu ali mi nesto suhveli tamo uzimati. Znaci pileci je dobar?...ako je to isto mjesto o kojem pricamo.
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#15

Post by teletrader »

Posto zhivim u jednoj siromasnoj drzhavi,za dorucak kifla i jogurt..
Ali ne obicni,nego onaj neobicni sa 1% masnoce..
:D

Samo da pitam ove koji spominju cevape,pizze,piletinu vako nako i to sve,kako vidim u vrijeme dorucka a ne rucka..
Je'l mozhda radite u Rudniku uglja Banovici,il' vas Bog dao pa vam se ne prima?
:-)
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#16

Post by Amazonka27 »

karanana wrote:
Amazonka27 wrote:Casper, Dandi, Popaj, Planet, Mahir...svi oni imaju besplatnu dostavu. Evo...Casper ima dobre telece snicle, dandi raznjice, popaj ima dobre pilece filete sa susamom, Planet ima dobar pileci sendvic u sosu od shampinjona...Mahir ima dobru maslenicu (sa telecom sniclom) itd itd...Ja imam od svih njih cjenovnike sa menijem...i laganini...imas ipaste i supice i corbice i paprike i ovo i ono. :Dmada nista od ovog ne lici na dorucak, al et :D
Gdje bi ovaj Planet? Jeli to na trolebuskoj stanici Hrasno prema gradu? Zivim blizu ali mi nesto suhveli tamo uzimati. Znaci pileci je dobar?...ako je to isto mjesto o kojem pricamo.
jeste, to je taj. Ja tu jedem vec 3 godine i nikad me stomak nije zabolio. A pravo sam muhanata sto se tice hrane. Cak sam par puta bila tu kad im udje cikica sa flashicom i uzima uzorke hrane da vidi jel sve ok. Objekat kao objekat nije shminka, ali ljudi se ubijaju od posla. Hrana se svaki dan svjeza nabavlja. Tu odma ima i onaj cuveni burek...koji je postao premasan...:D
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#17

Post by karanana »

ma malo mi se gadio onaj stari golf I s kojim dostavljaju hranu, ali bas cu otici i probati taj sendvich tamo. A jeste burek u En&Ga bio bolji prije. Sad je fakat masniji a sjeckani je prezilav.
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#18

Post by karabaja-x »

kakva su ovo pitanja!?...cuj sta jedem, jos na poslu....
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#19

Post by pitt »

evo upravo jedem ovaj u sredini :D:D mmmmmmm


Image
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#20

Post by Amazonka27 »

karanana wrote:ma malo mi se gadio onaj stari golf I s kojim dostavljaju hranu, ali bas cu otici i probati taj sendvich tamo. A jeste burek u En&Ga bio bolji prije. Sad je fakat masniji a sjeckani je prezilav.
Ma *ebo golfa..bitno je da je hrana ispravna. Oni nece da ulazu u objekat jer nije njihov, i najvise rade sa dostavama...
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#21

Post by mamica papucarka »

ja kada sam pocela jesti tako kao vi, po restoranima ,, pocela sam se debljat. :( A uvijek sam bila mrsavica :roll: U pola frke sam skontala da sam se zguzlala pofino. :(
e onda sam pocela sama sebi kuhat malo zdraviju hranu, pa sam to nosila na posao. :oops:
A pite me uvijek srede :(
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#22

Post by Amazonka27 »

ja nemam kad da kuham...i kad kuham...kuham ono sto narucim i u "restoranu" :D meso ovako, meso onako...i kad se prekontam...jeftinije mi naruciti :D Durgo je ko ima porodicu...ali meni se fakat ne isplati kuhati...bacam hranu ko luda...(ne zato sto lose kuham :D nego nemam kad da je pojedem).
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#23

Post by karanana »

Mene sramota donositi hranu od kuce na posao. Reci ce raja da sam sitnicar i shkrtac.
melb26sa
Posts: 2447
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#24

Post by melb26sa »

Amazonka27 wrote:Casper, Dandi, Popaj, Planet, Mahir...svi oni imaju besplatnu dostavu. Evo...Casper ima dobre telece snicle, dandi raznjice, popaj ima dobre pilece filete sa susamom, Planet ima dobar pileci sendvic u sosu od shampinjona...Mahir ima dobru maslenicu (sa telecom sniclom) itd itd...Ja imam od svih njih cjenovnike sa menijem...i laganini...imas ipaste i supice i corbice i paprike i ovo i ono. :Dmada nista od ovog ne lici na dorucak, al et :D
A da nam skeniras da i mi imamo te menije i brojeve za dostavu :D
Ovi fileti sa susamom, nadam se da su k'o kad ih ja napravim (urijetko)...
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#25

Post by sulesavic »

Hajde - brojeve tih telefona na sunce! Pamet izgubih od piletina na ovaj naèin, piletina na onaj naèin...
Post Reply