Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#126 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by Zoya »

Kvalitet djeco, kvalitet 8-) Nekad za pet minuta dotaknes nebo :D
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#127 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by iTo »

znaci istina je sto zene pricaju :)
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#128 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by radostan dan »

ne postoji samo jedan činilac koji utiče na spolnu moć muškarca. tu se prije može govoriti o čitav nizu spoljnih i unutrašnjih faktora.

za potenciju jačeg pola najbitnije je da mu žena bude zaposlena i da donosi kući bar dvije, dvije i po hiljade maraka mjesečno. može i manje, ako će frižider i špajz biti puni. i bife. zbog psihičkog rasterećenja, to je veoma važno...

neophodna je i udobna fotelja, jer od položaja zavisi i dubina penetracije...ne možeš ući do kraja i kako treba ako je položaj loš.

a da bi što bolje penetrirao, osim udobne i velike fotelje treba ti i kvalitetna plazma, jer samo tako potpuno ulaziš u meč i imaš doživljaj višestruke ejakulacije u slučaju da se da gol. ovdje može da se desi da spiker zasere doživljaj, ali iskusni jebači znaju par trikova kako da odlože ili izbjegnu ovaj problem.

i to bi bilo to...zarad potpune nirvane, ako baš insistiraš na savršenstvu, neophodan bi bio i jedan -kućni prijatelj-, povjerljiva osoba dobre duše, koja može pet sati, čisto da te žena ne zamara trivijalnim stvarima...

5 sati je talašika...ja bi Vako mogo mjesecima.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#129 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by HAVANA »

Zoya wrote:Kvalitet djeco, kvalitet 8-) Nekad za pet minuta dotaknes nebo :D
Ja sam jednom na trecoj skico. :lol:
Shaptach kobilama
Posts: 67
Joined: 22/02/2013 08:21

#130 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by Shaptach kobilama »

Kaže Mujo Sulji kako je čitao da prosječno vrijeme trajanja sexa kod amera traje 15 minuta …a Suljo će na to : šta li rade onih 10 minuta ? :izet: :lol:
Toliko o ovim sexy maratonima od 5 sahata ...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#131 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by HAVANA »

Haj sve o 5 sati i to, al sta sapces kobilama majke ti? I sto? :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#132 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:
Zoya wrote:Kvalitet djeco, kvalitet 8-) Nekad za pet minuta dotaknes nebo :D
Ja sam jednom na trecoj skico. :lol:
:lol:

s predigrom 4 minute :? elhamdulila :thumbup:

Shaptach kobilama wrote:Kaže Mujo Sulji kako je čitao da prosječno vrijeme trajanja sexa kod amera traje 15 minuta …a Suljo će na to : šta li rade onih 10 minuta ? :izet: :lol:
Toliko o ovim sexy maratonima od 5 sahata ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
Oticon
Posts: 43190
Joined: 30/12/2009 15:12

#133 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by Oticon »

HAVANA wrote:Haj sve o 5 sati i to, al sta sapces kobilama majke ti? I sto? :lol:
ahhh.... bleso jedna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#134 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by HAVANA »

Kaka ba predigra,kuci pa nek se igra. :oops:
Shaptach kobilama
Posts: 67
Joined: 22/02/2013 08:21

#135 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by Shaptach kobilama »

A da ti šapnem oli da ti reknem ? :lol: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#136 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:Kaka ba predigra,kuci pa nek se igra. :oops:
:lol: :lol:

meni kaže, kud se skidoh :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#137 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by fatamorgana »

Zoya wrote:Kvalitet djeco, kvalitet 8-) Nekad za pet minuta dotaknes nebo :D
U kojoj pozi, ruke na plafonu? :lol:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#138 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by Zoya »

Evo sta vele strucnjaci

Grupa američkih i kanadskih seksologa otkrila je da je za seks dovoljno od tri do trinaest minuta, ne uključujući predigru.

Taj podatak koji je dobijen analiziranjem izjava ljudi koji su dolazili kod terapeuta zbog seksualnih problema, odgovara rezultatima prethodnih studija koje su pokazale da je za seks potrebno od pet do sedam minuta.

„Veoma malo ljudi ima seks koji traje duže od 12 minuta, ne uključujući predigru“, objašnjava terapeut Beri Mekarti.

Zapravo, odloženi orgazam, odnosno nemogućnost ejakulacije jedini je razlog zbog kog seks kod nekih ljudi traje duže, smatraju stručnjaci.

Ukoliko, pak patite od prebrze ejakulacije (seks kod takvih ljudi traje kraće od dva minuta), onda bi trebalo da upotrebite nekoliko trikova kako biste poboljšali vašu tehniku među čaršafima.

Naprimer, seksolozi savetuju da češće menjate pozicije i birate sporiji tempo, kako biste postigli bolje „prolazno vreme“.

Istraživač Erik Korti kaže da se nada da će ovakva otkrića poboljšati seksualni život onih koji su mislili da „traju prekratko“.

„Iako se ova tema ne odnosi na polove, primećeno je da i muškarci i žene žele da im predigra i seks traju duže“, objašnjava on.

U istraživanju je učestvovalo 1.500 parova, koji su u proseku „izdržavali“ 7,3 minute.

„Postoji toliko mnogo mitova u našoj kulturi kada je reč o seksualnosti drugih ljudi. Seksualni život vaših komšija nije ni približno uzbudljiv kao što ste mislili“, smatra Merion Brendon, jedna od istraživača.


Znaci 5-7.3 minute. E cuj 7.3 :lol:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#139 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by Zoya »

fatamorgana wrote:
Zoya wrote:Kvalitet djeco, kvalitet 8-) Nekad za pet minuta dotaknes nebo :D
U kojoj pozi, ruke na plafonu? :lol:
Svoj ti poso 8-)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#140 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by fatamorgana »

Zoya wrote:
fatamorgana wrote:
Zoya wrote:Kvalitet djeco, kvalitet 8-) Nekad za pet minuta dotaknes nebo :D
U kojoj pozi, ruke na plafonu? :lol:
Svoj ti poso 8-)
Ma znam, i ja sam krečio! :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#141 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by HAVANA »

Zoya wrote:Evo sta vele strucnjaci

Grupa američkih i kanadskih seksologa otkrila je da je za seks dovoljno od tri do trinaest minuta, ne uključujući predigru.

Taj podatak koji je dobijen analiziranjem izjava ljudi koji su dolazili kod terapeuta zbog seksualnih problema, odgovara rezultatima prethodnih studija koje su pokazale da je za seks potrebno od pet do sedam minuta.

„Veoma malo ljudi ima seks koji traje duže od 12 minuta, ne uključujući predigru“, objašnjava terapeut Beri Mekarti.

Zapravo, odloženi orgazam, odnosno nemogućnost ejakulacije jedini je razlog zbog kog seks kod nekih ljudi traje duže, smatraju stručnjaci.

Ukoliko, pak patite od prebrze ejakulacije (seks kod takvih ljudi traje kraće od dva minuta), onda bi trebalo da upotrebite nekoliko trikova kako biste poboljšali vašu tehniku među čaršafima.

Naprimer, seksolozi savetuju da češće menjate pozicije i birate sporiji tempo, kako biste postigli bolje „prolazno vreme“.

Istraživač Erik Korti kaže da se nada da će ovakva otkrića poboljšati seksualni život onih koji su mislili da „traju prekratko“.

„Iako se ova tema ne odnosi na polove, primećeno je da i muškarci i žene žele da im predigra i seks traju duže“, objašnjava on.

U istraživanju je učestvovalo 1.500 parova, koji su u proseku „izdržavali“ 7,3 minute.

„Postoji toliko mnogo mitova u našoj kulturi kada je reč o seksualnosti drugih ljudi. Seksualni život vaših komšija nije ni približno uzbudljiv kao što ste mislili“, smatra Merion Brendon, jedna od istraživača.


Znaci 5-7.3 minute. E cuj 7.3 :lol:

Sto mi ovo prije ne posla,citav zivot zivim u ubjedjenju da nisam kakav jebac. :tooo:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#142 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by walter kurtz »

Pio sam viagru ne zato sto mi je trebala nego radi orgijanja i dobra je ali me malo isparanoisala srce mi je znalo ludjacki bubati i onda sam istrazivao sta bi moglo izazvati slican efekt a da je prirodno i zasada najblize tome je tamjan i smirna u kapsulama ;-)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#143 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by sheilak »

walter kurtz wrote:Pio sam viagru ne zato sto mi je trebala nego radi orgijanja i dobra je ali me malo isparanoisala srce mi je znalo ludjacki bubati i onda sam istrazivao sta bi moglo izazvati slican efekt a da je prirodno i zasada najblize tome je tamjan i smirna u kapsulama ;-)
zasto si pio viagru onda, ako se smije znati? :D
_BataZiv_0809 wrote:
sheilak wrote:Bato, premlad si ti da tako razmisljas. :D
Kako?
mirno. :D
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#144 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by walter kurtz »

sheilak wrote:
walter kurtz wrote:Pio sam viagru ne zato sto mi je trebala nego radi orgijanja i dobra je ali me malo isparanoisala srce mi je znalo ludjacki bubati i onda sam istrazivao sta bi moglo izazvati slican efekt a da je prirodno i zasada najblize tome je tamjan i smirna u kapsulama ;-)
zasto si pio viagru onda, ako se smije znati? :D
Izlazio sam sa parovima sa nekoliko cura istovremeno trebalo je to sve namiriti :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#145 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by sheilak »

walter kurtz wrote:
sheilak wrote:
walter kurtz wrote:Pio sam viagru ne zato sto mi je trebala nego radi orgijanja i dobra je ali me malo isparanoisala srce mi je znalo ludjacki bubati i onda sam istrazivao sta bi moglo izazvati slican efekt a da je prirodno i zasada najblize tome je tamjan i smirna u kapsulama ;-)
zasto si pio viagru onda, ako se smije znati? :D
Izlazio sam sa parovima sa nekoliko cura istovremeno trebalo je to sve namiriti :mrgreen:

pa sta je onda def. orgijanja po tebi? :D ne orgijanja po tebi, vec tvoja definicija :lol: al mozes odgovoriti i ako bi to tako shvatio :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#146 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by MedenoSrce »

da zakljucimo, za potenciju muskarca je najbolje da promijeni zenu :mrgreen:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#147 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by walter kurtz »

@Sheilak sta da ti kazem orgijao sam sa vise parova vise djevojaka istovremeno i dan danas orgijam ako hoces da se pridruzis otvoren mi je pp :skoljka: :mrgreen:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#148 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by Dr Kova »

MedenoSrce wrote:da zakljucimo, za potenciju muskarca je najbolje da promijeni zenu :mrgreen:

:lol: :lol:

Svaka žena je bomba, ali ne zna svaki muškarac da je aktivira.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#149 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by sheilak »

walter kurtz wrote:@Sheilak sta da ti kazem orgijao sam sa vise parova vise djevojaka istovremeno i dan danas orgijam ako hoces da se pridruzis otvoren mi je pp :skoljka: :mrgreen:
ne znam, ne vjerujem onima koji puno pricaju.... al hajde, vidjet cu... :D
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#150 Re: Šta je najbolje za potenciju kod muškarca?

Post by walter kurtz »

sheilak wrote:
walter kurtz wrote:@Sheilak sta da ti kazem orgijao sam sa vise parova vise djevojaka istovremeno i dan danas orgijam ako hoces da se pridruzis otvoren mi je pp :skoljka: :mrgreen:
ne znam, ne vjerujem onima koji puno pricaju.... al hajde, vidjet cu... :D
Javi se ;-) sta te zanima dp gangbang bi lez?
Post Reply