SS Lazio - fan klub!!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#126 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by alphonse kauders »

Image

Eto, samo za fan-club, samo naprijed Lazio... Mislim, niđe veze :roll:
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#127 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by klixober »

Otkako znam za sebe, pola familije navija za Lazio, pola za City. Ja sam uvijek u svijetlo-plavoj majici bez natpisa, da sa svima ostanem dobar. Jedan vikend sa starim u Manchester, drugi vikend sa starom u Rim.
Ovih dana ide 5 autobusa SS komeba divizije za Rim. Polazak u utorak ili srijedu, javim vam. :wink:

Image

SS DIVISIONE BOSNIACA DAL 1911. :bih: :bih: :bih:
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#128 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

alphonse kauders wrote:Image

Eto, samo za fan-club, samo naprijed Lazio... Mislim, niđe veze :roll:
Hajde vishe sta si se ufatio ebene slike stare deset i vishe godina. Milion puta prezvakano. :-) :roll:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#129 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by bordo gandalf »

komeba wrote:Otkako znam za sebe, pola familije navija za Lazio, pola za City. Ja sam uvijek u svijetlo-plavoj majici bez natpisa, da sa svima ostanem dobar. Jedan vikend sa starim u Manchester, drugi vikend sa starom u Rim.
Ovih dana ide 5 autobusa SS komeba divizije za Rim. Polazak u utorak ili srijedu, javim vam. :wink:

Image

SS DIVISIONE BOSNIACA DAL 1911. :bih: :bih: :bih:
:lol: :lol: ima nas ima :lol: :lol: :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#130 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

komeba wrote:Otkako znam za sebe, pola familije navija za Lazio, pola za City. Ja sam uvijek u svijetlo-plavoj majici bez natpisa, da sa svima ostanem dobar. Jedan vikend sa starim u Manchester, drugi vikend sa starom u Rim.
Ovih dana ide 5 autobusa SS komeba divizije za Rim. Polazak u utorak ili srijedu, javim vam. :wink:

Image

SS DIVISIONE BOSNIACA DAL 1911. :bih: :bih: :bih:
Ja sam vec u Rimu i planiramo rostilj sa SS Divisione Argentino, Scaloni i Ledesma donijeli neke govedine pa smo kontali zasjesti u subotu. Bice i vina i naka pjevaljka. Naravno bice i obilazak kuce u kojoj je spavao Benito prije nego sto je otjeran sa vlasti. Svi su dobrodosli, javite kad budete blizu Rima pa da vam dam lokaciju sjedaljke. :bih: :bih:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#131 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by 2407 »

alphonse kauders wrote:Image

Eto, samo za fan-club, samo naprijed Lazio... Mislim, niđe veze :roll:

Vala bas, crni Lulicu gdje predje u tu jazbinu fasista i to bas na poziciju na kojoj je igrao Mihajlovic :-)
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#132 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Ta jazbina fasista je razbijena, IRR ne postoji kao grupa vishe. ;-) A i Miha nikad nije igrao poziciju LB ili LM na kojoj ce Senad da igra. :)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#133 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by 2407 »

Samo opusteno, odgovor je vise bio lozionicki :mrgreen:

Poznato mi je da skoro svi veliki klubovi u Italiji imaju extremne desnicare u svojim redovima, neki manje neki vise.

Ali se nesto ne sjecam na kojoj je onda poziciji Mihajlovic igrao ako ne na LB :?
bolton93
Posts: 499
Joined: 03/03/2011 13:20

#134 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by bolton93 »

strong69 wrote:
Jazz_Junkie wrote:AS Livorno - Brigate Autonome Livornesi

Image

Image
NIje ni tema ni mjesto ali ovi su "komunisti" javno osudivali napade NATO-a na Srbiju i velikim transparentom odali pocast Slobodanu Milosevicu. Toliko o njihovom ozbiljnom "lijevom" opredjeljenju.

Roma je igrala katastrofalno. Zasluzili su i veci poraz.

26.03.2006

Navijači Livorna su na utakmici Serije A u subotu protiv Juventusa razvili transparent na kome je pisalo: NATO ubio Miloševića?! Najvatreniji navijači Livorna ponovo su pokazali svoje levičarsko opredeljenje, s obzirom na to da je čelnik ovog kluba ujedno i predsednik Italije, Ćampi.

Image

Igra reči jasno govori o pitanju navijača navijača Livorna: Bivši predsednik Srbije i Jugoslavije žrtva je zapadnih zemalja ujedinjenih u vojnom savezu NATO?!

Po tradiciji, većina navijačkih grupa u Italiji desno je politički orijentisano, ali izuzetak od tog pravila čine navijači člana serije A Livorna. Inače, cela provincija Livorno u severnoj Italiji je od Drugog svetskog rata glasala za levičarske partije, a ljudi koji žive u ovoj oblasti jedni su od retkih koji su demonstrirali protiv agresije NATO na Jugoslaviju 1999. godine.
bolton93
Posts: 499
Joined: 03/03/2011 13:20

#135 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by bolton93 »

2407 wrote:Samo opusteno, odgovor je vise bio lozionicki :mrgreen:

Poznato mi je da skoro svi veliki klubovi u Italiji imaju extremne desnicare u svojim redovima, neki manje neki vise.

Ali se nesto ne sjecam na kojoj je onda poziciji Mihajlovic igrao ako ne na LB :?
Na poziciji štopera, zajedno sa Nestom. Favali i Pankaro su igrali po bokovima.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#137 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by bordo gandalf »

Ja ipak mislim da su građani neprevaziđeni ta gostovanja ta druzenja :lol:
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#138 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by klixober »

Jedna je grandma :thumbup:
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#139 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by erni3 »

Image
User avatar
Phosphorus
Posts: 523
Joined: 02/05/2010 18:03

#140 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Phosphorus »

Đeš ba za lacijo navijat...
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9890
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#141 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by bordo gandalf »

komeba wrote:Jedna je grandma :thumbup:
Image
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#142 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by 2407 »

BuckScrotum wrote:Đeš ba za lacijo navijat...
Rece navijac rome :mrgreen:
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#143 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Mikado »

User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#144 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Mikado »

Image
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#145 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by respo »

bolton93 wrote:
strong69 wrote:
Jazz_Junkie wrote:AS Livorno - Brigate Autonome Livornesi

Image

Image
NIje ni tema ni mjesto ali ovi su "komunisti" javno osudivali napade NATO-a na Srbiju i velikim transparentom odali pocast Slobodanu Milosevicu. Toliko o njihovom ozbiljnom "lijevom" opredjeljenju.

Roma je igrala katastrofalno. Zasluzili su i veci poraz.

26.03.2006

Navijači Livorna su na utakmici Serije A u subotu protiv Juventusa razvili transparent na kome je pisalo: NATO ubio Miloševića?! Najvatreniji navijači Livorna ponovo su pokazali svoje levičarsko opredeljenje, s obzirom na to da je čelnik ovog kluba ujedno i predsednik Italije, Ćampi.

Image

Igra reči jasno govori o pitanju navijača navijača Livorna: Bivši predsednik Srbije i Jugoslavije žrtva je zapadnih zemalja ujedinjenih u vojnom savezu NATO?!

Po tradiciji, većina navijačkih grupa u Italiji desno je politički orijentisano, ali izuzetak od tog pravila čine navijači člana serije A Livorna. Inače, cela provincija Livorno u severnoj Italiji je od Drugog svetskog rata glasala za levičarske partije, a ljudi koji žive u ovoj oblasti jedni su od retkih koji su demonstrirali protiv agresije NATO na Jugoslaviju 1999. godine.
ako bolje pogledas oni nisu odali pocast milosevicu
velika je razlika parole za arkana i ova sto pise "milosevic assassiNATO ?"
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#146 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Patron of Formello »

Djibril Cisse zeli u italiju, ali njegova zena bi radije kuci, u Englesku. :D Konktakti izmedju Lazija i PAOK-a, te sa igracevim agentom su uspostavljeni. Lotitova ponuda od 5,5 mln je u nacelu prihvatljiva za Grke, kao i cifra od 2 mln za Cissea na godisnjem nivou (Lotito poudio 1,7 mln), ali Francuz je ipak zatrazio jos nekoliko dana da procijeni situaciju i mogucnosti. Naime, neki klubovi iz Engleske, kao sto su Everton i Fulham su takodje bacili oko na Cissea.

Sapunaru je nova meta br.1 za poziciju desnog spoljnog, sto bi vjerovatno trebalo znaciti da je Lotito promijenio kurs koji sam najavljivao. Da se podsjetimo, Lotito je Portu ponudio 5 mln eura za ovog igraca, iako je Porto trazio najmanje 7-8 mln. Rumunu ugovor istice 2013 godine. Izgleda da upravo na tu kartu igra nas predsjednik.

Lotito je trenutno u "tajnoj" misiji (za koju svako zna ) u Francuskoj. Ispituje mogucnosti dovodjenja Renauda Cohadea, veznjaka iz Valenciennesa (3 mln eura), Pjanica iz Lyona (10-12 mln), te Capouea iz Toulousea (8-10 mln). Ponovo se pominje i Augusto Fernandez koji trenutno nastupa za Velez.

Izgleda da ce se i Zauri vratiti konacno u Lazio posto je Sampdoria ispala u Seriu B.Jeste da je mator ali moze posluziti posto igramo ove sezone na tri fronta.

Mogao bi ovo biti jako dobar prelazni rok za Lazio. :-D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#147 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by JThomas »

respo wrote: ako bolje pogledas oni nisu odali pocast milosevicu
velika je razlika parole za arkana i ova sto pise "milosevic assassiNATO ?"
al' prikazuje ga kao žrtvu, definitivno.

ma joj, navijanje i politika su loš spoj, ti koji ističu političke parole jako rijetko znaju išta o tome...
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#148 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Patron of Formello »

mmf wrote:Nevjerovatno je kakva budala moraš biti da bi tako strastveno navijao za klub čiji navijači veličaju sve ono na šta bi se normalan čovjek zgrozio. Za ovaj dio sa arkanom neću ni da pokušam izmisliti razinu gluposti, primitivizma i seljakluka koji je potreban jednom "navijaču" da, kao direktna žrtva, i dalje slijepo prati. Jedino mi logično zvuči, da su to oni koji, u stvari, vole arkana pa im se zato i sviđa.
Jednostavno, žalosno.
:-)
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#149 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by respo »

JThomas wrote:
respo wrote: ako bolje pogledas oni nisu odali pocast milosevicu
velika je razlika parole za arkana i ova sto pise "milosevic assassiNATO ?"
al' prikazuje ga kao žrtvu, definitivno.

ma joj, navijanje i politika su loš spoj, ti koji ističu političke parole jako rijetko znaju išta o tome...
jeli ga prikazuju kao zrtvu to je sada pitanje percepcije gledatelja
ja konkretno na ovaj slucaj gledam da su ga iskoristili samo da prozovu nato i sve sto se veze uz njega bez odavanja pocasti prema njemu i prema politici koju je zastupao
a isto tako se moze ista ova parola protumaciti da oni prozivaju jeli bio ubica
kljucan je upitnik na kraju
mada nikad necemo saznati sve dok sam autor ne kaze sta je mislio jeli se divi milosu jeli proziva nato jeli proziva milosa ili skroz nesto deseto
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#150 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

mmf wrote:Nevjerovatno je kakva budala moraš biti da bi tako strastveno navijao za klub čiji navijači veličaju sve ono na šta bi se normalan čovjek zgrozio. Za ovaj dio sa arkanom neću ni da pokušam izmisliti razinu gluposti, primitivizma i seljakluka koji je potreban jednom "navijaču" da, kao direktna žrtva, i dalje slijepo prati. Jedino mi logično zvuči, da su to oni koji, u stvari, vole arkana pa im se zato i sviđa.
Jednostavno, žalosno.
A nek si nam reko, posebno mi je jak ovaj tvoj pokusaj psiho analize. Tako si me uzdrmao da necu mocu spaviti nocima. Sad je na meni red da ti kazem sikter od teme ako ti se nesvidja. Bolje i to nego da pricas gluposti, logicno, zar ne? :-) :-)
Post Reply