Sretan vam 1. maj, dan robova !

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#51

Post by bug »

Alfons Kauders wrote:
bug wrote:
pitt wrote: Auuu sta rece :D:D
slavite nesto drugo :D recimo 60 godina D: pobjede nad fasizmom :D:D
A mozemo li staviti 15 godina od pobjede fasizma ? :D

Nemoj bug politike na ovoj temi, dosta mi je sto vazda kuham s budalama, nemoj mi ih ovamo dovodit na janjetinu i pivu, da nam sjebu 1. maj... :sad: :D
ja sam shvatila :D da je prvi maj politika :D kad gle cuda :D ono teferic :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#52

Post by Alfons Kauders »

pitt wrote: Drug Al,
ja zivim u kapitalistickoj zemlji gdje za takve izljeve radosti postajes zatvorska kurva :D:D
Hehehe, ko ti je kriv sto nemozes uzivati ko mi u domovini... :wink:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#53

Post by Alfons Kauders »

bug wrote:
Alfons Kauders wrote:
bug wrote: slavite nesto drugo :D recimo 60 godina D: pobjede nad fasizmom :D:D
A mozemo li staviti 15 godina od pobjede fasizma ? :D

Nemoj bug politike na ovoj temi, dosta mi je sto vazda kuham s budalama, nemoj mi ih ovamo dovodit na janjetinu i pivu, da nam sjebu 1. maj... :sad: :D
ja sam shvatila :D da je prvi maj politika :D kad gle cuda :D ono teferic :D
Vidi fakat ! :shock: :D

Pa da to nekako sad spojimo, 1. maj, politiku i fasizam, recimo da nabijemo Paravca na razanj i popijemo koju pivu na dan pobjede u Evropi, jel to 9. maj cini mi se... :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#54

Post by pitt »

Alfons Kauders wrote:
pitt wrote: Drug Al,
ja zivim u kapitalistickoj zemlji gdje za takve izljeve radosti postajes zatvorska kurva :D:D
Hehehe, ko ti je kriv sto nemozes uzivati ko mi u domovini... :wink:
Ko u domovini bas ne mozes nigdje, al mozes spokojnije u novoj domovini :D:D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#55

Post by Alfons Kauders »

pitt wrote:
Alfons Kauders wrote:
pitt wrote: Drug Al,
ja zivim u kapitalistickoj zemlji gdje za takve izljeve radosti postajes zatvorska kurva :D:D
Hehehe, ko ti je kriv sto nemozes uzivati ko mi u domovini... :wink:
Ko u domovini bas ne mozes nigdje, al mozes spokojnije u novoj domovini :D:D
Cuj spokojnije, meni treba uzbudjenja, kad odem negdje gdje nema nasih ugursuza bude mi dosadno, a ovako svaki dan neki belaj se desi, pa zanimljivo covjeku... :roll:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#56

Post by pitt »

Alfons Kauders wrote:
pitt wrote:
Alfons Kauders wrote: Hehehe, ko ti je kriv sto nemozes uzivati ko mi u domovini... :wink:
Ko u domovini bas ne mozes nigdje, al mozes spokojnije u novoj domovini :D:D
Cuj spokojnije, meni treba uzbudjenja, kad odem negdje gdje nema nasih ugursuza bude mi dosadno, a ovako svaki dan neki belaj se desi, pa zanimljivo covjeku... :roll:
Vjeruj da ovdje ima vecih ugursuza al se zna red. kad imas pravnu drzavu, slavi sta hoces i kad hoces....samo bolje ti je smec iza sebe pokupi :D:D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#57

Post by bug »

Alfons Kauders wrote:Cuj spokojnije, meni treba uzbudjenja, kad odem negdje gdje nema nasih ugursuza bude mi dosadno, a ovako svaki dan neki belaj se desi, pa zanimljivo covjeku... :roll:
aha jedinstven je osjecaj :D kad se popucaju :D il' teferice :D na vrelu bosne :D
nigdje to na svijetu nema :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#58

Post by Alfons Kauders »

bug wrote:
Alfons Kauders wrote:Cuj spokojnije, meni treba uzbudjenja, kad odem negdje gdje nema nasih ugursuza bude mi dosadno, a ovako svaki dan neki belaj se desi, pa zanimljivo covjeku... :roll:
aha jedinstven je osjecaj :D kad se popucaju :D il' teferice :D na vrelu bosne :D
nigdje to na svijetu nema :D
Danas citam u Oslobodjenju - sa vrela Bosne izvuceno 16 traktora smeca, i jos se odgovorni u JKP Rad pohvalio kako je raja ove godine bacala manje smeca... :lol:
tratto.23
Posts: 31
Joined: 09/03/2005 15:43

#59

Post by tratto.23 »

Alfons Kauders wrote:
bug wrote:
Alfons Kauders wrote:Cuj spokojnije, meni treba uzbudjenja, kad odem negdje gdje nema nasih ugursuza bude mi dosadno, a ovako svaki dan neki belaj se desi, pa zanimljivo covjeku... :roll:
aha jedinstven je osjecaj :D kad se popucaju :D il' teferice :D na vrelu bosne :D
nigdje to na svijetu nema :D
Danas citam u Oslobodjenju - sa vrela Bosne izvuceno 16 traktora smeca, i jos se odgovorni u JKP Rad pohvalio kako je raja ove godine bacala manje smeca... :lol:
ma ne mozes se rijesiti tog naseg seljackog mentaliteta, to nam je u dusi haman
Post Reply