SRBI:))

Locked
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#101 Re: SRBI:))

Post by hAZNADAR »

animals wrote:Kad ti citas samo ono sto ti zelis da vidis..
zar nije Mustafa rekao, Turska majka..
sta kaze Bakir...
idi na onu temu, zasto mrzimo Izrael, pa mi objasni zasto..
pa se onda javljaj..
Ocito je da Srbi i Hrvati vide, cuju,.. samo ono sto zele i sto odgovara predrasudama.

Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.

Ostro srpskohrvatsko uho ili oko u moru domacih zastava, izjava, pjesama, imenovanja ulica, slavljenja, navijanja,.... uoci pokoji izuzetak i onda srpskohrvatskom srcu bude lakse jer se sve unaprijed utvrdjeno potvrdjuje. :D

Doduse kod Srba je to postao standard i vecina to slijedi, posebno kada je mitomanija u pitanju. U Hrvata istina manje jer vecina ne kopira srpsko fabrikovanje stereotipa. Mada se nadje pokoji.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#102 Re: SRBI:))

Post by KatarinaKosaca »

hAZNADAR wrote:
animals wrote:Kad ti citas samo ono sto ti zelis da vidis..
zar nije Mustafa rekao, Turska majka..
sta kaze Bakir...
idi na onu temu, zasto mrzimo Izrael, pa mi objasni zasto..
pa se onda javljaj..
Ocito je da Srbi i Hrvati vide, cuju,.. samo ono sto zele i sto odgovara predrasudama.

Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.

Ostro srpskohrvatsko uho ili oko u moru domacih zastava, izjava, pjesama, imenovanja ulica, slavljenja, navijanja,.... uoci pokoji izuzetak i onda srpskohrvatskom srcu bude lakse jer se sve unaprijed utvrdjeno potvrdjuje. :D

Doduse kod Srba je to postao standard i vecina to slijedi, posebno kada je mitomanija u pitanju. U Hrvata istina manje jer vecina ne kopira srpsko fabrikovanje stereotipa. Mada se nadje pokoji.
upravo tako @Haznadar
Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#103 Re: SRBI:))

Post by Obi Wan Bosnian »

animals wrote: Normalno..politicari oblikuju narode po potrebi...
Narod bira političare. Nisu monarhije ovdje već demokratija.

Ako na izbore u Srbiji izađu 2 političara:

Marko koji je nacionalista, negira genocid u Srebrenici, obećava da nikada neće dati Kosovo i da će RS braniti ako zatreba i
Dragan koji je moderan i građanski orjentisan, priznaje genocid u Srebrenici, ne zanima ga ni Kosovo ni RS i priča isključivo o ekonomiji

i ako narod masovno glasa za Marka zar to nije dokaz da narod više razmišlja kao Marko nego kao Dragan?

Svaki narod bira vlast koja ima stavove koji su narodu najbliži. Žao mi je ali tako je.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#104 Re: SRBI:))

Post by animals »

Obi Wan Bosnian wrote:
animals wrote: Normalno..politicari oblikuju narode po potrebi...
Narod bira političare. Nisu monarhije ovdje već demokratija.

Ako na izbore u Srbiji izađu 2 političara:

Marko koji je nacionalista, negira genocid u Srebrenici, obećava da nikada neće dati Kosovo i da će RS braniti ako zatreba i
Dragan koji je moderan i građanski orjentisan, priznaje genocid u Srebrenici, ne zanima ga ni Kosovo ni RS i priča isključivo o ekonomiji

i ako narod masovno glasa za Marka zar to nije dokaz da narod više razmišlja kao Marko nego kao Dragan?

Svaki narod bira vlast koja ima stavove koji su narodu najbliži. Žao mi je ali tako je.
Ma kakav narod...
Pa vidio si u Srbiji, kakvu propagadu Vucic ima..
nije niko imao sanse pored njega.
nije to tako jednostavno kako ti mislis..
sta je u BIH bolje..
racionalista
Posts: 1475
Joined: 20/07/2012 20:40

#105 Re: SRBI:))

Post by racionalista »

Realno Vučić je mila majka u odnosu šta većina Srba misli po pitanju nacionalizma i teritorijalnog širenja
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#106 Re: SRBI:))

Post by Hafis »

Malo mi je naslov teme prekratak pa ne znam je li tema afirmacijska ili ne dao Bog negacijska.
Može li netko iznijeti ukratko dosadašnji tijek rasprave i glavnu hipotezu teme pa da se i ja uključim.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#107 Re: SRBI:))

Post by Connaisseur Karlin »

Connaisseur Karlin wrote:
International ATCO students from Libya, Palestine, FYROM, Slovenia, Montenegro, Croatia, Republic of Srpska and Bosnia and Herzegovina;
:D


http://www.smatsa.rs/Eng/ShowContent.aspx?mi=28
postavila sma na temi : http://forum.klix.ba/kontrolori-zracnog ... s1850.html
:lol:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#108 Re: SRBI:))

Post by Matijevic_Vlado »

Hafis wrote:Malo mi je naslov teme prekratak pa ne znam je li tema afirmacijska ili ne dao Bog negacijska.
Može li netko iznijeti ukratko dosadašnji tijek rasprave i glavnu hipotezu teme pa da se i ja uključim.
Evo ja cu
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#109 Re: SRBI:))

Post by Bodkin »

hAZNADAR wrote:
animals wrote:Kad ti citas samo ono sto ti zelis da vidis..
zar nije Mustafa rekao, Turska majka..
sta kaze Bakir...
idi na onu temu, zasto mrzimo Izrael, pa mi objasni zasto..
pa se onda javljaj..
Ocito je da Srbi i Hrvati vide, cuju,.. samo ono sto zele i sto odgovara predrasudama.

Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.

Ostro srpskohrvatsko uho ili oko u moru domacih zastava, izjava, pjesama, imenovanja ulica, slavljenja, navijanja,.... uoci pokoji izuzetak i onda srpskohrvatskom srcu bude lakse jer se sve unaprijed utvrdjeno potvrdjuje. :D

Doduse kod Srba je to postao standard i vecina to slijedi, posebno kada je mitomanija u pitanju. U Hrvata istina manje jer vecina ne kopira srpsko fabrikovanje stereotipa. Mada se nadje pokoji.

Minornim pojavama :D
Vipsilon
Posts: 422
Joined: 18/06/2014 12:47

#110 Re: SRBI:))

Post by Vipsilon »

Baš zbog te svoje mitomanije i indoktriniranosti, mi ćemo još dugo imati problem sa Srbima. Oni su na stand-by i čekaju svoj trenutak - odsustvo pozornosti i zainteresovanosti velesila zbog nekog globalnog problema - pa da krenu u novi pokolj i genocide. Sa Srbima (i Hrvatima) nema mira, niti ćemo ga ikada imati jer oni ne pokazuju želju i volju da odustanu od svojih mitova. Ovaj period mira kojeg imamo treba dobro iskoristiti i već se pripremati na odbranu. Ne čekati zadnji trenutak.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#111 Re: SRBI:))

Post by hAZNADAR »

Bodkin wrote:
hAZNADAR wrote:
animals wrote:Kad ti citas samo ono sto ti zelis da vidis..
zar nije Mustafa rekao, Turska majka..
sta kaze Bakir...
idi na onu temu, zasto mrzimo Izrael, pa mi objasni zasto..
pa se onda javljaj..
Ocito je da Srbi i Hrvati vide, cuju,.. samo ono sto zele i sto odgovara predrasudama.

Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.

Ostro srpskohrvatsko uho ili oko u moru domacih zastava, izjava, pjesama, imenovanja ulica, slavljenja, navijanja,.... uoci pokoji izuzetak i onda srpskohrvatskom srcu bude lakse jer se sve unaprijed utvrdjeno potvrdjuje. :D

Doduse kod Srba je to postao standard i vecina to slijedi, posebno kada je mitomanija u pitanju. U Hrvata istina manje jer vecina ne kopira srpsko fabrikovanje stereotipa. Mada se nadje pokoji.

Minornim pojavama :D
Da, upravo minorne pojave i sta je smijesno?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#112 Re: SRBI:))

Post by mO k3 »

Matijevic_Vlado wrote:
Hafis wrote:Malo mi je naslov teme prekratak pa ne znam je li tema afirmacijska ili ne dao Bog negacijska.
Može li netko iznijeti ukratko dosadašnji tijek rasprave i glavnu hipotezu teme pa da se i ja uključim.
Evo ja cu
@vlado Samo da ti javim da je njemacki parlament usovojio zakon brak za sve... :mrgreen:
Sretno vlado ^
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#113 Re: SRBI:))

Post by animals »

mO k3 wrote:
Matijevic_Vlado wrote:
Hafis wrote:Malo mi je naslov teme prekratak pa ne znam je li tema afirmacijska ili ne dao Bog negacijska.
Može li netko iznijeti ukratko dosadašnji tijek rasprave i glavnu hipotezu teme pa da se i ja uključim.
Evo ja cu
@vlado Samo da ti javim da je njemacki parlament usovojio zakon brak za sve... :mrgreen:
Sretno vlado ^
Austrijski nije :D
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#114 Re: SRBI:))

Post by Sara03 »

racionalista wrote:Realno Vučić je mila majka u odnosu šta većina Srba misli po pitanju nacionalizma i teritorijalnog širenja
Misliš da on nema sličan stav?

Ovo glumatanje, najjeftinija fasada i lažno mirotvorstvo mu nikako ne stoje. Dapače, komično ga je uopšte gledati u takvom izdanju.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#115 Re: SRBI:))

Post by cyprus »

hAZNADAR wrote:Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.
Od svega nabrojanog, samo je ratovanje u Siriji minorna pojava...

Kritika istina postoji, ali gotovo isključivo od onih koje ti i slični nazivate saloncima, jugonostalgičarima, komunjarama i sl.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#116 Re: SRBI:))

Post by putokaz1 »

Srbi Dobri neki ljudi
Čedomir Jovanović
Đorđe Blašević
Željko Korać
Nenad Čanak
Bogić Bogićević
Miodrag Petrovi Čkalja i
Nema više?
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#117 Re: SRBI:))

Post by breuer »

Ruđer Bošković
User avatar
Skijaš
Posts: 12616
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#118 Re: SRBI:))

Post by Skijaš »

putokaz1 wrote:Srbi Dobri neki ljudi
Čedomir Jovanović
Đorđe Blašević
Željko Korać
Nenad Čanak
Bogić Bogićević
Miodrag Petrovi Čkalja i
Nema više?
Ti si šovinista, kao što je i ova tema šovinistička.
triiksa
Posts: 172
Joined: 12/02/2015 12:01

#119 Re: SRBI:))

Post by triiksa »

Još jedna Stormfront tema. Nakotilo se nacista na klixu, čudo jedno.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#120 Re: SRBI:))

Post by Bodkin »

hAZNADAR wrote:
Bodkin wrote:

Minornim pojavama :D
Da, upravo minorne pojave i sta je smijesno?
Ti u ovom slucaju
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#121 Re: SRBI:))

Post by Point. »

cyprus wrote:
hAZNADAR wrote:Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.
Od svega nabrojanog, samo je ratovanje u Siriji minorna pojava...

Kritika istina postoji, ali gotovo isključivo od onih koje ti i slični nazivate saloncima, jugonostalgičarima, komunjarama i sl.
Znam pun q Bosnjaka i ni jedan ne mase turskim zastavama, niti imaju drkica osjecaje prema Turskoj, ne slave nekakve sultane niti ih briga za tu zemlju uopste. Jedino moja stara gotivi ove turske serije. Pa gdje su ti famozni Bosnjaci sto im Turska u srcu, gdje se krecu, na kojem prostoru zive?
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#122 Re: SRBI:))

Post by hAZNADAR »

cyprus wrote:
hAZNADAR wrote:Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.
Od svega nabrojanog, samo je ratovanje u Siriji minorna pojava...

Kritika istina postoji, ali gotovo isključivo od onih koje ti i slični nazivate saloncima, jugonostalgičarima, komunjarama i sl.
Vasa kritika je po pravilu samo ili uglavnom na racun Bosnjaka. Jednostavno ne mozete sakriti taj prezir. Samim tim ste ste ponovo i u ovoj temi o Srbima skrenuli na kritiku Bosnjaka i umnozavanje minornoh pojava dovoljno govori.

Nikada nisam cuo od vas kritiku nekom otvorenom susjednom mitomanu kada upadne - ali ste vjecito tu kada se pljuvaju Bosnjaci.

Ni ti ni brat ti Bodkin ne mozete dokazati da su turske zastave, slave sultana, antisemitizam, bratimljenje sa turcima,... ucestale i dominantne pojave. Ni statistikom, ni pismeno ni slikama. Jer na svaku vasu sliku turske zastave dolazi najmanje 100 drzavnih zastava u Bosnjaka, ljiljana,.. u svim mogucim prilikama. Od manifestacije, skupa, do tekmi, svadbi,... Ili antisemitizam u Bosnjaka konto par huliganskih ispada i osude diskriminacije koju osudjuje cijeli svijet.
Isto vazi za izjave da su turcki braca gdje mozes iskopati par izjava bivseg reisa, pokojeg SDA,.. ali to nije ni izbliza kao poimanje turaka i u danasnjem i historijskom kontekstu od nas 2 miliona ostalih, plus publikacija, udzbenici,.. gdje nisam nigdje vidio, cuo, procitao,.. dokaz nekog krvnog srodstva, da sebe poimamo kao turke, da se sultani slave kao domaci heroji i sl.
Imenovanja ulica, trgova, institucija,.. i koja imena historije se rabe dovoljno govore svakom ko ima oci, usi,.. i mozak.

A tvoj mozak i kod slicnih samo uocava minorne pojave, incidente,.. samo u Bosnjaka i to umnozava.

Mozes naci pokojeg saveznika konto price gradska raja protiv papaka, nasminkani kosmopolitizam ,.. i prodati svoje dvostruke arsine, fobiju i prezir prema Bosnjacima i islamu,.. ali ne svakome ko ima imalo objektivnosti. Drustvo laznih ljevicara, laznih kospomolita, koje se bori protiv zlih sila mraka - odnosno mrskih i zlocestih nacionalista, sovinista, radikala,... a u stvari tim epitetima okitite samo ljude koji podjecaju na realnost, na objektivnost i da su arsini isti za sve.

U prijevodu ako neko zakljuci da u Bosnjaka u 99% slucajeva dominiraju drzavne zastave, ljiljani, slave i postuju Kotromanici, osudjuje necija politka u svijetu a ne nacija, etnos, vjera,.. taj je jelde nacionalista gori od cetnika, klerofasista, SDA jurisnik, ..

Razlika izmedju nasa dva tabora je samo u tome sto tvoj tabor pljuje na jednu vjeru opcenito, jedan narod opcenito i uocava samo negativnosti u narodu, vjeri,... a moj tabor(da tako nazovem zbog tvog lakseg razumijevanja) pljuje samo na vas tabor i vase predrasudem fobije, stereotipe, dvostruke arsine,..

Dokaz je i ova tema o Srbima gdje jasno stoji koji narod je ovdje najvise popljuvan. Zahvaljujuci kome?
Last edited by hAZNADAR on 01/07/2017 15:48, edited 1 time in total.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#123 Re: SRBI:))

Post by Bodkin »

Point. wrote:
cyprus wrote:
hAZNADAR wrote:Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.
Od svega nabrojanog, samo je ratovanje u Siriji minorna pojava...

Kritika istina postoji, ali gotovo isključivo od onih koje ti i slični nazivate saloncima, jugonostalgičarima, komunjarama i sl.
Znam pun q Bosnjaka i ni jedan ne mase turskim zastavama, niti imaju drkica osjecaje prema Turskoj, ne slave nekakve sultane niti ih briga za tu zemlju uopste. Jedino moja stara gotivi ove turske serije. Pa gdje su ti famozni Bosnjaci sto im Turska u srcu, gdje se krecu, na kojem prostoru zive?
Salis se jelde :D mozes znati 1000 bosnjaka i ni jedan o d njih ne mora furati tursku, to opet ne znaci nista
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#124 Re: SRBI:))

Post by cyprus »

Point. wrote:
cyprus wrote:
hAZNADAR wrote:Bosnjaci u toj prici masu tuskim, arapskim zastavama, ratuju u Siriji, antisemiti, slave sultane, turska im matica, navijaju za Tursku, ......

a u stvari se radi o minornim pojavama, izdvojenim izjavama, izuzecima koji svi od reda naidju na kritiku.
Od svega nabrojanog, samo je ratovanje u Siriji minorna pojava...

Kritika istina postoji, ali gotovo isključivo od onih koje ti i slični nazivate saloncima, jugonostalgičarima, komunjarama i sl.
Znam pun q Bosnjaka i ni jedan ne mase turskim zastavama, niti imaju drkica osjecaje prema Turskoj, ne slave nekakve sultane niti ih briga za tu zemlju uopste. Jedino moja stara gotivi ove turske serije. Pa gdje su ti famozni Bosnjaci sto im Turska u srcu, gdje se krecu, na kojem prostoru zive?
Dobro, znači pravit ćemo se ludi... OK...
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#125 Re: SRBI:))

Post by hAZNADAR »

Bodkin wrote:
hAZNADAR wrote:
Bodkin wrote:

Minornim pojavama :D
Da, upravo minorne pojave i sta je smijesno?
Ti u ovom slucaju
I sta je smijesno kod mene? Reci molim te da se i mi ostali nasmijemo. :)

Iako je jasno da niti imas pojma o cemu se ovdje prica niti mozes dokazati argumentima da nisam u pravu u prethodnom postu.
Locked