Spušteni stropovi

Post Reply
jusuffff
Posts: 9
Joined: 27/01/2014 12:13

#1 Spušteni stropovi

Post by jusuffff »

Ajd ako neko ima slika,sto vlastitih sto s interneta od spustenih stropova,s onim sijalicama,radim sada dnevni boravak a nemamm neku ideju sta da izvedem.

Pozz
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#2 Re: Spušteni stropovi

Post by sema911s »

mene to ceka na proljece,.,
ja cu to od stiropola uradit,,.

stiropol debljine 10cm ili vise mozda i 20cm,., zalijepit po sredini plafona,. provuci sve kablove,. led diode sam vec kupio,.,
za ovaj moj eksperiment je potrebno par kvadrata stiropola, mreza rabic, ljepilo, par sarafa i krecenje,. to ide u kuhinju,.,

mozes i konstrukciju od rigipsa al je to tesko, treba busit bruku sarafa,i sta znas kada ce da spadne ti na glavu
jusuffff
Posts: 9
Joined: 27/01/2014 12:13

#3 Re: Spušteni stropovi

Post by jusuffff »

A necu ja to raditi,ja cu dat majstoru,jer nemam pojma o tome,meni je bitno dizajn kakav da majstor uradi. Kako spajas led diode i koje si kupio?
Bosnian1980
Posts: 175
Joined: 22/10/2011 20:53

#4 Re: Spušteni stropovi

Post by Bosnian1980 »

Preporucio bih ti Nermina, dobar elektricar i ima iskustva sa LED rasvjetom, indirektnim osvjetljenjem, "pametnim" instalacijama i sl...
Ozbiljan covjek koji ne fusheri u poslu, a nece te ni opaliti po ushima za kupovinu gluposti koje ti ne trebaju.

Mozes ga kontaktirati na mobitel 061/976-510.

Kod mene je radio reparaciju elektrine instalacije u novom stanu, ali se bavi i LED-ovim. Slao mi je i mail sa slikama, pa ti mogu proslijediti ako hoces. Posalji svoj email na PP.
Post Reply