SP Rukomet

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#151 Re: SP Rukomet

Post by ST11 »

zg1911 wrote:
ST11 wrote:Pa daj reci, zasto zlovenčad na dijelu foruma posvecenom sportu? Mada sam Slovenac, uvijek navijam za Hrvatsku u rukometu (veceras cu valjda za nase) kao u svim ostalim sportima za takmicare ili ekipe ex-Yu. Nikad necu razumljeti ljude koji vrijedjaju samo iz razloga jer to mogu.
Nisam htio biti uvredljiv. Niti sam znao da si Slovenac, niti je zlovenčad u hr žargonu nešto naročito uvredljiv izraz, slično tip janezi. U svakom slučaju, oprosti ako te uvrijedih.

I ja navijah za Sloveniju, ali ne ide protiv dream teama
Nema problema :thumbup: Neka pobjedi bolji veceras :).
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#152 Re: SP Rukomet

Post by zg1911 »

ST11 wrote:
zg1911 wrote:
ST11 wrote:Pa daj reci, zasto zlovenčad na dijelu foruma posvecenom sportu? Mada sam Slovenac, uvijek navijam za Hrvatsku u rukometu (veceras cu valjda za nase) kao u svim ostalim sportima za takmicare ili ekipe ex-Yu. Nikad necu razumljeti ljude koji vrijedjaju samo iz razloga jer to mogu.
Nisam htio biti uvredljiv. Niti sam znao da si Slovenac, niti je zlovenčad u hr žargonu nešto naročito uvredljiv izraz, slično tip janezi. U svakom slučaju, oprosti ako te uvrijedih.

I ja navijah za Sloveniju, ali ne ide protiv dream teama
Nema problema :thumbup: Neka pobjedi bolji veceras :).
Sve 5! Sretno ;)
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#153 Re: SP Rukomet

Post by cevapcinica »

dječak sa šibicama wrote:
animals wrote:<problem Hrvatske je igra..
dosli do polufinala na individualnu kvalitetu, i kad to stane gotovo je..
nikada nisu imali losiju igru, bez ideje..
spori napadi,nijedna kontra, krila ko da nisu ni igrala..
ovog Babica treba otjerati sto prije, dok nije kasno..
On se vadi na ozljede, Duvnjak igra pod inekcijama, Stepancic ima nekakvu ozljedu zgloba, Mandalinic dobio frakturu rebara u pripremnoj sa Tunisom, ok je sve to ali sto kazes nema prepoznatljive brze igre kakvu Hrvatska godinama igra.

Mislim da je i pogrijesio sa izborom vanjskih igraca, jedino Mamic zna proci izmedju 3 i 4, frknuti loptu, ova dva desno Stepancic i Sebetic isti tip igraca. Usporavaju tranziciju, ne prave visak na krilo, greska Babica.
Vratice se Kopljar, nakon operacije, on je kreativniji. I u odbrani odlican.

Nedostajao je i Pavlovic iz Zagreba na lijevom, takodje ozljedjen. Brz, kreativan, unio bi zivosti, promjenu ritma.
Da ne govorim o Maricu na pivotu, u napadu bi dosao kao budali samar. Ali i on ozljedjen.
Duvnjak je uvijek kao pod injekcijama. Uvijek umoran poslije prve utakmice na prvenstvu. On jednostavno nije ta zvijezda kako su ga uvijek uzdizali.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40781
Joined: 29/06/2011 23:39

#154 Re: SP Rukomet

Post by dječak sa šibicama »

Nije, samo je u top 5 igraca svijeta :-)
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#155 Re: SP Rukomet

Post by cevapcinica »

It_is_a_Leclerc wrote:Image
Milsim da neko od nas nesto pogresno tumaci. Kako sam ja to shvatio ako prekrsaj nije bio tako grub da nije za iskljucenje, nema sedmerca. Takva vrsta prekrsaja je definisana pravilima 8:5 i 8:6.
Mozda sam promasio iskljucenje norveskog igraca?
Last edited by cevapcinica on 28/01/2017 14:30, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58730
Joined: 03/08/2010 19:04

#156 Re: SP Rukomet

Post by kakavdanakneiskustvu »

zg1911 wrote:
shalla wrote:
ultima_palabra wrote:Čuj nepošteno dobiveni? Ja ne mogu Hrvate u rukometu nikako, ali ono je penal ko vrata.

Bio je onaj jedan poništen gol zbog prestupa Norvežanima oko 50.minute... ono je bilo presmiješno.
Svidjelo mi se što je Zlatko Saračević u prenosu odmah rekao da je sudija pogriješio, onaj lik što prenosi tenis na SK ne bi rekao mimo Noleta taman da ovaj servira ko ono u stonom tenisu prvo u svoje polje...
Sarač je meni naš najbolji sportski sukomentator uopće. Razumije igru, objektivan je i ne melje gluposti. Brijem da bio 3 puta bolji izbornik od popa koji nas sada vodi. A da ne spominjem sad smajlagića i vujevića.[/quote]


vujovića?
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#157 Re: SP Rukomet

Post by zg1911 »

aha. fulah slovo
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#158 Re: SP Rukomet

Post by internazionale »

zg1911 wrote:jebat ga... al dobro prvenstvo. dobijemo li zlovenčad nema Beda, isti k 2. ili 3. nisi prvak, al medalja je tu. s kontra fruncuza ne bi imali šanse, kao i svi drugi. s obzirom kakvi smo došli i kakva bogobojazna braniteljskofilna (ništa kontra obiju opcija, al čemu forsiranje) budaletina nas vodi, ovo je super. rukomet je sjajan sport al ima jednu zbilja veliku manu - prečesta velika natjecanja. 5 u 4 godine. tako da imamo se spremiti za osvojit najbitnije - oi. a valjda će do tad i omeyer u mirovinu, mater mu četničku :)
:thumbup: za podvuceno
Kad sam mu cuo izjavu poslije utakmice sa Spanijom, spominje gospu medjugorsku, branitelje, place...
Kontam kako je simpatican, k'o djecak sa sibicama
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#159 Re: SP Rukomet

Post by Romanista 101% »

:lol:
User avatar
omega369
Posts: 9433
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#160 Re: SP Rukomet

Post by omega369 »

I sta kazu? Moze f1 staza oko slovenije, ha :lol: :lol:

:izet:
User avatar
sjedi 1
Posts: 1296
Joined: 26/10/2015 17:58

#161 Re: SP Rukomet

Post by sjedi 1 »

Da ne znam koja je utakmica,ko igra i zašta se igra rekao bi da je ovo namještaljka ovako... :-)
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#162 Re: SP Rukomet

Post by veella »

Gremo slovenci :thumbup:
Bravo majstore Vujovicu :thumbup:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#163 Re: SP Rukomet

Post by north »

Ne možeš +8 u rukometu na 20 minuta do kraja ispustiti ako iole vrijediš, ne možeš...to se skoro ne pamti, pogotovo ne na velikim takmičenjima..Nisam ljubitelj kockastih, jer su previse nekako dignuti i ne znaju odvaditi kada svoje hvale, iako ako ćemo pošteno u rukometu su vazda u samom vrhu i pored smjena generacija....ali način na koji su izgubili dvije zaredom utakmice sinoć i večeras, gdje je jedna bila za veliko finale, a druga za bronzu, je za anala i tragedija samo takva :oops: ...nešto slično onoj kad im Đorđević na prvrenstvu spraši tricu u zadnjoj sekundi, ili Senturk u fudbalu isto zadnja sekunda na EP :roll: ...ima još nekih manje bitnih utakmica koje su gubili u zadnjim sekundama, ona trojka onog Kecmana itd....ali ovo jo vise boli, iako je rukomet ko manje popularan sport od ova dva, ali ovdje ipak pričamo o dvije nevjerovatno bitne utakmice, gdje jednu popušiš nakon drugog produžetka, a imao si sedmerac za finale u zadnjooj sekundi, a drugi popušiš kada skoro na pola drugog poluvremena imaš +8....Nevjerovatno šta sebi dopuštaju...neko ih je dobro izgleda prokleo :oops:...Može li se gdje vidjeti kuknjava i plač na njihovom portalima, ne da se naslađujemo, nego čisto da vidimo kako je to izgledalo :oops:
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#164 Re: SP Rukomet

Post by hekaton »

Veseline Vujovicu svaka ti cast!

Ovoj hrvatskoj reprezentaciji koja igracki kvalitetom nije ni blizu njihovoj zlatnoj reprezentaciji treba dobar trener a babic to nije i tu lezi odgovor na sve ovo sto im se dogodilo.
Nikakav sedmerac umor sreca ili nesreca, i da su igrali u finalu to ne bi promijenilo cinjenicu da imaju loseg trenera.
Ko je slusao sta kaze Dzomba u studiju sve mu je jasno, pa komentator na rtlu se uzivo pitao sta se desava i sta to trener radi.
Babic poslije meca hladno izjavljuje kako je umro kriv a svi znaju da nije, cak je i duvnjak koliko god los bio rekao da ne smatra da je umor krivac.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#165 Re: SP Rukomet

Post by annoy »

Dakle, strasno :-) bolje da nisam gledala
User avatar
Better Man
Posts: 16771
Joined: 01/10/2006 20:10

#166 Re: SP Rukomet

Post by Better Man »

Veselin Vujović je izmislio rukomet i trenerski posao za ublehu Babića. Da je Vuja bio selektor Hrvatske, igrali bi sutra finale. Svi hvale Ivana Balića kao najvećeg i najboljeg rukometaša ikada, ali po meni Veselin Vujović je za par klasa bio iznad njega, a kao dokaz tome su silni trofeji i naravno igra. Biti 2 piuta prvak Evrope s jednom Metaloplastikom nije mala stvar. Bio je i s Barcelonom, ali vrijednije je s Metaloplastikom. Pa kad dodadmo silne trofeje s reprezentacijom SFRJ. Hrvatska dok ne bude imala vrhunskog trenera, neće moći računati na osvajane zlatnih medalja. Previše su prepotentni u smislu koje kao mi, mi smo najbolji, a kad ih Norvežani, Francuzi, Danci ili neko drugi spusti na zemlju, onda plaću kao curice. Trener koji se poziva na boga, izmišljenu gospu i sl. nije ništa drugo do šarlatan i obična ubleha.
Last edited by Better Man on 28/01/2017 23:27, edited 3 times in total.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#167 Re: SP Rukomet

Post by north »

Better Man wrote:Veselin Vujović je izmislio rukomet i trenerski posao za ublehu Babića. Da je Vuja bio selektor Hrvatske, igrali bi sutra finale. Svi hvale Ivana Balićča kao najvećeg i najboljeg rukometaša ikada, ali po meni Veselin Vujović je za par klasa bio iznad njega, a kao dokaz tome su silni trofeji i naravno igra. Biti 2 piuta prvak Evrope s jednom Metaloplastikom nije mala stvar. Bio je i s Barcelonom, ali vrijednije je s Metaloplastikom. Pa kad dodadmo silne trofeje s reprezentacijom SFRJ. Hrvatska dok ne bude imala vrhunskog trenera, neće moći računati na osvajane zlatnih medalja. Previše su prepotentni u smislu koje kao mi, mi smo najbolji, a kad ih Norvežani, Francuzi, Danci ili neko drugi spusti na zemlju, onda plaću kao curice.
Surova istina....čak su i nas tu zajebali što nije lako, i mi se uskurčimo na prvi neki malo ozbiljniji rezultat, ali oni su nenadjebivi sa tim hvaljenjem čim ih malo krene, a onda kad se ovo desi kataklizmu preživljavaju i hraču po svojima..iako jasno njihovi uspjesi sa našima se ne mogu ni u ludilu porediti, mislim to je smiješno, jer nama je uspjeh kad se igdje plasiramo, a njima je neuspjeh kad su 4 u svijetu, na rukomet mislim, jasno...

Njihov trener sa izjava gdje spominje branitelje, od rata u Hrvatskoj prošle dvije decenije :-) , plus igrali protiv ekipa sa kojma nisu ni na kakvoj ratnoj nozi, pa gospa i ostale budalaštine koje nemaju veze sa sportom samo pokazuju kakav je to diletant očito kad uspije ovakvu tekmu izgubiti....Valjalo bi gdje pogledati zadnji dio utakmice, jasno na njihovom kanalu...čitam da njihovi stručni komentatori su opasno rafalali po ovom treneru :D ...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55666
Joined: 15/12/2008 16:53

#168 Re: SP Rukomet

Post by ultima_palabra »

Nije los rezultat i 4.mjesto jer je Hrvatska imala puno boljih ekipa, ali ovakav luzerski mentalitet pokazati u dvije najvaznije utakmice...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72860
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#169 Re: SP Rukomet

Post by Velkoski »

Image

krivo je more
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40781
Joined: 29/06/2011 23:39

#170 Re: SP Rukomet

Post by dječak sa šibicama »

Hrvatska se ima na osnovu cega kurciti, 18 medalja u rukometu.

Da je BiH u toj poziciji, vi se ne bi kurcili? pisale bi se ode zmajevima rukometnim.

Cestitke Slovencima, igrali ljudi i na -8. Uzeli ponudjeno, a Babicu je najpametnije da se gubi. Blamaza epskih proporcija.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#171 Re: SP Rukomet

Post by It_is_a_Leclerc »

Svaki put kad Hrvatska od nekog izgubi, naš prepošteni Dječak sa šibicama se sjeti bh. rukometa i reprezentacije.
Ne znam zašto. Ali eto.. Baš patognomonično.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2593
Joined: 16/05/2015 12:49

#172 Re: SP Rukomet

Post by SpecialOffer »

Glup sport. Poyy
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#173 Re: SP Rukomet

Post by al-em »

a realno je sranje sto oni imaju manje od 20 sati izmedju dvije utakmice, dok francuzi lade muda tri dana i cekaju finale

a nek su izgubili ko ih jebe, sad se onaj pop od selektora moze preseliti u medjugorje i tamo siriti suplju pricu
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#174 Re: SP Rukomet

Post by Bosanski_kralj »

Realno ovoj Hrvatskoj je mega uspjeh biti četvrti, kvalitetom to sigurno ne zaslužuju. To što mediji i javnost uzdižu njihove igrače u vrhunske ne znači da oni to i jesu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58730
Joined: 03/08/2010 19:04

#175 Re: SP Rukomet

Post by kakavdanakneiskustvu »

hekaton wrote:Veseline Vujovicu svaka ti cast!

Ovoj hrvatskoj reprezentaciji koja igracki kvalitetom nije ni blizu njihovoj zlatnoj reprezentaciji treba dobar trener a babic to nije i tu lezi odgovor na sve ovo sto im se dogodilo.
Nikakav sedmerac umor sreca ili nesreca, i da su igrali u finalu to ne bi promijenilo cinjenicu da imaju loseg trenera.
Ko je slusao sta kaze Dzomba u studiju sve mu je jasno, pa komentator na rtlu se uzivo pitao sta se desava i sta to trener radi.
Babic poslije meca hladno izjavljuje kako je umro kriv a svi znaju da nije, cak je i duvnjak koliko god los bio rekao da ne smatra da je umor krivac.

ma ja,a kad pobijede onda je do gospe medjigorske,kako i sinoc nije do nje bilo
Post Reply