SP Rukomet

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#126 Re: SP Rukomet

Post by It_is_a_Leclerc »

insomnia78 wrote:Da se ne lazemo to "zmajevi" je cisto narkomansko laprdanje onog pravovjernog i nema nikakve veze sa BH istorijom
Tačno.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#127 Re: SP Rukomet

Post by Bosanski_kralj »

Jes tako je kako vi kažete.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#128 Re: SP Rukomet

Post by bersK »

insomnia78 wrote:Da se ne lazemo to "zmajevi" je cisto narkomansko laprdanje onog pravovjernog i nema nikakve veze sa BH istorijom

Hajmo da zapjevamo onu narodnu.

Sa Gradačca bijele kule.......... Nastavak je vaš!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#129 Re: SP Rukomet

Post by insomnia78 »

Jah
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#130 Re: SP Rukomet

Post by It_is_a_Leclerc »

Jao gledao sažetke sa francuskim komentatorima. Kakva milina je gledati ono kad na hrvatskoj klupi slave onaj nepošteno dobijeni sedmerac na kraju, kao da su već pobijedili.
I onda cijela dvorana navija za Norvešku.

Ljepota jedna.
Čestitam Norvežanima.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#131 Re: SP Rukomet

Post by insomnia78 »

I Dzekin dedo je imo radnju sa dijamantima u Antwerpenu
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55633
Joined: 15/12/2008 16:53

#132 Re: SP Rukomet

Post by ultima_palabra »

Čuj nepošteno dobiveni? Ja ne mogu Hrvate u rukometu nikako, ali ono je penal ko vrata.

Bio je onaj jedan poništen gol zbog prestupa Norvežanima oko 50.minute... ono je bilo presmiješno.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#133 Re: SP Rukomet

Post by It_is_a_Leclerc »

ultima_palabra wrote:Čuj nepošteno dobiveni? Ja ne mogu Hrvate u rukometu nikako, ali ono je penal ko vrata.

Bio je onaj jedan poništen gol zbog prestupa Norvežanima oko 50.minute... ono je bilo presmiješno.
Izvinjavam se. Pogledao sam ponovo snimak. Ipak je istina da je sedmerac.
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#134 Re: SP Rukomet

Post by cevapcinica »

It_is_a_Leclerc wrote:
ultima_palabra wrote:Čuj nepošteno dobiveni? Ja ne mogu Hrvate u rukometu nikako, ali ono je penal ko vrata.

Bio je onaj jedan poništen gol zbog prestupa Norvežanima oko 50.minute... ono je bilo presmiješno.
Izvinjavam se. Pogledao sam ponovo snimak. Ipak je istina da je sedmerac.
Diskutabilno. Po meni nije. Okrenuo se, nesmetano opucao prema golu..
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#135 Re: SP Rukomet

Post by It_is_a_Leclerc »

cevapcinica wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
ultima_palabra wrote:Čuj nepošteno dobiveni? Ja ne mogu Hrvate u rukometu nikako, ali ono je penal ko vrata.

Bio je onaj jedan poništen gol zbog prestupa Norvežanima oko 50.minute... ono je bilo presmiješno.
Izvinjavam se. Pogledao sam ponovo snimak. Ipak je istina da je sedmerac.
Diskutabilno. Po meni nije. Okrenuo se, nesmetano opucao prema golu..
Po novim pravilima je sedmerac. I meni se učinilo kad sam gledao sažetak na Dnevniku da nije sedmerac. Međutim, usporeni snimak kaže da bi se ogriješili da nisu sudili.
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#136 Re: SP Rukomet

Post by cevapcinica »

insomnia78 wrote:I Dzekin dedo je imo radnju sa dijamantima u Antwerpenu
Ne laprdaj vec priznaj da nisi u pravu.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#137 Re: SP Rukomet

Post by dječak sa šibicama »

Hrvatska ce uvijek imati reprezentaciju za medalju, svaka generacija izbaci po 2, 3 ili 4 vrhunska rukometasa, tek ce se cuti za imena poput Halila Jaganjca, momak sa 17 godina presao ljetos iz Rijeke u giganta PSG. Ili Tina Lucina, Josipa Sarca iz Ljubuskog, Mandica. Da ne nabrajam.

Ali dok ekipu vode raznorazni Babici, tesko do zlata.

Norveska prvi put ima snaznu generaciju, i uzece prvu medalju, svaka im cast. U novembru izgube od Litvanije u kvalifikacijama, u januaru igraju finale svjetskog prvenstva. Vikinsko srce :D
cevapcinica
Posts: 563
Joined: 20/01/2009 19:20

#138 Re: SP Rukomet

Post by cevapcinica »

Diskutabilno. Po meni nije. Okrenuo se, nesmetano opucao prema golu..[/quote]

Po novim pravilima je sedmerac. I meni se učinilo kad sam gledao sažetak na Dnevniku da nije sedmerac. Međutim, usporeni snimak kaže da bi se ogriješili da nisu sudili.[/quote]
Po kojim novim pravilima?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#139 Re: SP Rukomet

Post by It_is_a_Leclerc »

Image
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#140 Re: SP Rukomet

Post by zg1911 »

jebat ga... al dobro prvenstvo. dobijemo li zlovenčad nema Beda, isti k 2. ili 3. nisi prvak, al medalja je tu. s kontra fruncuza ne bi imali šanse, kao i svi drugi. s obzirom kakvi smo došli i kakva bogobojazna braniteljskofilna (ništa kontra obiju opcija, al čemu forsiranje) budaletina nas vodi, ovo je super. rukomet je sjajan sport al ima jednu zbilja veliku manu - prečesta velika natjecanja. 5 u 4 godine. tako da imamo se spremiti za osvojit najbitnije - oi. a valjda će do tad i omeyer u mirovinu, mater mu četničku :)
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#141 Re: SP Rukomet

Post by ST11 »

Pa daj reci, zasto zlovenčad na dijelu foruma posvecenom sportu? Mada sam Slovenac, uvijek navijam za Hrvatsku u rukometu (veceras cu valjda za nase) kao u svim ostalim sportima za takmicare ili ekipe ex-Yu. Nikad necu razumljeti ljude koji vrijedjaju samo iz razloga jer to mogu.
User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#143 Re: SP Rukomet

Post by shalla »

ultima_palabra wrote:Čuj nepošteno dobiveni? Ja ne mogu Hrvate u rukometu nikako, ali ono je penal ko vrata.

Bio je onaj jedan poništen gol zbog prestupa Norvežanima oko 50.minute... ono je bilo presmiješno.
Svidjelo mi se što je Zlatko Saračević u prenosu odmah rekao da je sudija pogriješio, onaj lik što prenosi tenis na SK ne bi rekao mimo Noleta taman da ovaj servira ko ono u stonom tenisu prvo u svoje polje...
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#144 Re: SP Rukomet

Post by animals »

<problem Hrvatske je igra..
dosli do polufinala na individualnu kvalitetu, i kad to stane gotovo je..
nikada nisu imali losiju igru, bez ideje..
spori napadi,nijedna kontra, krila ko da nisu ni igrala..
ovog Babica treba otjerati sto prije, dok nije kasno..
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#145 Re: SP Rukomet

Post by uglavnomja »

zanimljiv tekst, ne znam koliko je sve tacno, ali u svakom slucaju samo je "tehnicki", izostavljen je psiholoski momenat, mentalitet ... prezasicenost kontra neopterecenost, pritisak medija ili tacnije u slucaju norvezana nepostojanje takve vrste pritiska kao u nasim zemljama. raduju se pobjedama, ali bez bolesne euforije, od poraza ne prave tragediju ...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#146 Re: SP Rukomet

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Android Knego wrote:Zar je moguce da se u BiH na Moja TV ne moze pratiti utakmica???

sto bi se moglo na moja tv ako ne moze npr. na telemachu?
Pa stani nije ti valjda bilo zatamnjeno nocas?

nije,mislio sam da je @android upitao moze li se prvenstvo gledati a ne ova utakmica sinocnja,malo je i do mene
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#147 Re: SP Rukomet

Post by dječak sa šibicama »

animals wrote:<problem Hrvatske je igra..
dosli do polufinala na individualnu kvalitetu, i kad to stane gotovo je..
nikada nisu imali losiju igru, bez ideje..
spori napadi,nijedna kontra, krila ko da nisu ni igrala..
ovog Babica treba otjerati sto prije, dok nije kasno..
On se vadi na ozljede, Duvnjak igra pod inekcijama, Stepancic ima nekakvu ozljedu zgloba, Mandalinic dobio frakturu rebara u pripremnoj sa Tunisom, ok je sve to ali sto kazes nema prepoznatljive brze igre kakvu Hrvatska godinama igra.

Mislim da je i pogrijesio sa izborom vanjskih igraca, jedino Mamic zna proci izmedju 3 i 4, frknuti loptu, ova dva desno Stepancic i Sebetic isti tip igraca. Usporavaju tranziciju, ne prave visak na krilo, greska Babica.
Vratice se Kopljar, nakon operacije, on je kreativniji. I u odbrani odlican.

Nedostajao je i Pavlovic iz Zagreba na lijevom, takodje ozljedjen. Brz, kreativan, unio bi zivosti, promjenu ritma.
Da ne govorim o Maricu na pivotu, u napadu bi dosao kao budali samar. Ali i on ozljedjen.
User avatar
shalla
Posts: 9324
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#148 Re: SP Rukomet

Post by shalla »



Gledam sebe i svoju raju, Španija ovdje u Zenici, Španija kad smo primili gol u 97-oj minuti, sad Grčka, DŽekina stativa protiv Nigerije itd itd...
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#149 Re: SP Rukomet

Post by zg1911 »

ST11 wrote:Pa daj reci, zasto zlovenčad na dijelu foruma posvecenom sportu? Mada sam Slovenac, uvijek navijam za Hrvatsku u rukometu (veceras cu valjda za nase) kao u svim ostalim sportima za takmicare ili ekipe ex-Yu. Nikad necu razumljeti ljude koji vrijedjaju samo iz razloga jer to mogu.
Nisam htio biti uvredljiv. Niti sam znao da si Slovenac, niti je zlovenčad u hr žargonu nešto naročito uvredljiv izraz, slično tip janezi. U svakom slučaju, oprosti ako te uvrijedih.

I ja navijah za Sloveniju, ali ne ide protiv dream teama
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#150 Re: SP Rukomet

Post by zg1911 »

shalla wrote:
ultima_palabra wrote:Čuj nepošteno dobiveni? Ja ne mogu Hrvate u rukometu nikako, ali ono je penal ko vrata.

Bio je onaj jedan poništen gol zbog prestupa Norvežanima oko 50.minute... ono je bilo presmiješno.
Svidjelo mi se što je Zlatko Saračević u prenosu odmah rekao da je sudija pogriješio, onaj lik što prenosi tenis na SK ne bi rekao mimo Noleta taman da ovaj servira ko ono u stonom tenisu prvo u svoje polje...
Sarač je meni naš najbolji sportski sukomentator uopće. Razumije igru, objektivan je i ne melje gluposti. Brijem da bio 3 puta bolji izbornik od popa koji nas sada vodi. A da ne spominjem sad smajlagića i vujevića.
Post Reply